2509
Prince of Persia: Prodigy
  • sixdye
    #308
    új szabályok vannak szívem:c
  • Black Hawk
    #307
    le van szarva mikor reggeltél ha tudsz normálisan fórumozni
    gyorstalpaló linktanfolyam :D ott az a kék gomb a szövegmező alatt hogy URL beszúrása... klikk link beilleszt ok elnevezed és még egy ok majd ha ezzel vége a mondandódnak elküldöd és et voila
  • sixdye
    #306
    különben ugye milyen szép szám?:)
    én beleszerettem kb.és nagyon megdobta a trailert is.megvan különben nekem az összes album és szám az előadótól^^
  • Cat 02 #305
    Nekem is emo ugrott be róla, de sztem nagyon jól meg van csinálva.
  • sixdye
    #304
    mivel nemtudok linkelni még,újreg vagyok:C
  • Black Hawk
    #303
    ne haragudj de nem láttam :D nem volt kék :D
  • sixdye
    #302
    nembaj hogy én már beszúrtam :-|
    | #245
    bocs nemtudok linkelni még de ottvan,ha olvasnátok is :c
  • Rage47
    #301
    mér eddig nem igy volt? eddig is csak bizonyos pontokon menthettél
  • Prince23
    #300
  • Prince23
    #299
    Tulajdonképpen a csaj gyorsmentésként funkcionál. Így valszeg mégmenteni sem lehetesz majd, csak a gép rá menti az auto állást... :S
  • Black Hawk
    #298
    na mit találtam :)
    az E3 as trailer zenéje ha tetszett valakinek :)
  • Rage47
    #297
    fene sem akar szívni, a játék kikapcsolódásnak van...
    amúgy meg épp elég az, ha visszahív a csaj és visszarak a pálya felére. ugyanaz, mintha meghaltál volna
  • Prince23
    #296
    A Hp-val kapcsolatosan már a cod 2 óta bevezették egyfajta automatikus élet utántöltőt az életnek, azóta felhasználta többek közt a SCDA is meg a ME. Most meg ezzel rukkolnak elő... ezt viszont jó ötletnek tartom, h a csaj mellettünk lesz mindig, csak egy a bibi, nehogy szótlan legyen már :D
  • armageddon666
    #295
    Ez a lopásos cucc hogy God of Warból nemtom hogy jött... Amennyiben jól értem: erről beszélek én is... nem kell Prince of Persia név hogy felhasználhassák annak a cuccait -.-

    Persze megkönnyebbülés nem kell retry... de akkor onnantól lehet menni legnehezebben :\ meghalsz? leszarod. 1 sec és mész újra... mintha meg sem haltál volna xD végülis tényleg sokkal jobb :D

    szerintem ne legyen HP a gémben. Milyen rossz mikor elfogy és a csaj feléleszt 2 sec múlva... jobb lenne ha az ellenfelek csak csapkodnának de úgysem halsz meg ^^ ki a fene akar 2 másodpercet elbaszni rá ha elkúr valamit? ...

    A halálnál nem véletlen van mindig ott hogy retry, meg sok geci animáció meg hasonlók. Hogy szívjál mikor meghalsz, hogy legyen súlya...
  • Prince23
    #294
    na védjed bazze
  • Black Hawk
    #293
    Köszönöm
    majdnem mindennel eggyet is értek :D
    de a god of war os speed kill system alatt arra gondolosz hogy a gombokat kellett nyomkodni a gyorsabb kivégzéshez?
  • Looooser
    #292
    igen gyerekek szidjátok egymást és azt a játékot ami még ki sem jött... ezazz.. nem csalódtam bennetek.....
    ---
    alapdolgok, kurvára nem foglalkoztatok azzal hogy a T2T-ből a DarkPrince Dagger Chain-je totálisan a God of Warból lett kiszedve... hmmm nembaj vissza térve a T2T-hez a speed kill system is asszem egy másik játékból lett kiszedve... hmm melyik is?, jah igen god of war....
    gyerekek ne legyetek ekkora barmok ez az ipar pont erről szól... ha kijön egy játék amiben van valami új feeling az elkövetkezendő 1-2 évben abban a stílusban szinte mindegyik játékban benne lessz az az elem....
    ---
    Prince23 te láttál már imót??? he bazzeg???
    ha nem itt van egy:

    ezért hívják őket szánalmas előre fésülteknek!!!!!!!!!!!!!!!!

    mert én ebbe egy másodpercnyi előre fésülést nem látok, lehet hogy hasonlít egy lepukkant ninjára, akinek elszakadt a ruhája a sivatagban de nem emo-s....egyáltalán nem....
    ---
    Arma: szerinted ez nekem mekkora megkönnyebbülés hogy nem írjaki hogy
    retry
    options
    quit
    és utána nem kell várnom félórát míg újra betöltse és újra játszhassak
    bazdmeg játszani ültem le nem azért hogy egy hibám miatt megkérdezzék hogy bazzee télleg megakarod próbálni újra? nem bazmeg letörlöm a gépről mert le estem....
    ---
    és igen lehet hogy furi hogy ide oda cikázol azok között a narancs sárga szarok közül de ez van...
    mást nem vettetek észre az egészből csak ezt??? bazmeg ott volt a gameplay video miragadt megbennem a legjobban??
    az bazzeg hogy meglehet azt csinálni ebben a részben amire a sot óta végyakozom, hogy melyiket?? azta amikor a saját apját meg kell ölnie és a függőleges falon lefut, és itt meg lehet csinálni....
    és a képivilága és a feelingje is tetszik mert a Darkból ahogy Elika átvált mindent buja kivirágzódásba korrekt képivilágot muta... és most nem azt mondom hogy nem lehet róla vélaményetek, de legalább várjátok meg amíg kijön próbáljátok ki és aztán húzzátok le...
    szánalmasak vagytok... még kint sincs de már lehúzás megy
  • Black Hawk
    #291
    Most leírjátok pedig még meg sem jelent. Gratulálok...
  • Broafka
    #290
    "No-no-no, that didn't happen, let me try again?"

    zseniális volt ez a SoT-ban elvégre egy törtéenetet mesél a herceg, és nem halhatott meg, nem szebb?

    egyébként meg a Preyben is idegesítő volt ez a dolog, de ott legalább volt valami ötlet, hogy mégis amúgy miért, bár azt is meglehetett ovlna oldani, mondjuk úgy mint a Soul Reaver-ökben, Raziel meghal, át a lélekvilágba, és ha ott is meghaltál akkor végleg meghaltál!!!
  • armageddon666
    #289
    Ez a baj. AZONNAL FOLYTATOD TOVÁBB KICSIT VISSZÁBB...
    teljesen súlytalan a halál... POPWW-ben a sok geci animáció miatt rüheltem mikor meghalok -.- volt súlya, 2-3 perc várakozás.... de itt, így...
  • davidka003
    #288
    "A "lány visszahoz a halálból", az nem a Preyhez hasonló végtelenségig könnyítés: egyszerűen így lett megoldva a checkpoint rendszer. Mint a videóban is elmondják, ez ugyanaz, mintha kiírná, hogy "You have died. Retry? Yes/No", csak ehelyett egy látványos animáció van." by Gamestar

    Tehát meglehet halni, csak rögtön folytatod tovább a játékot kicsivel visszább, mint ahol "meghaltál".
  • Broafka
    #287
    hát biztos nem, max a falon futásra, meg a főhős kinézetére
    a többire nem mondtam volna akkor hogy pop koppintás

    akkor lett ovlna egy két játékból való koppintás, és egy új játék, azthiszitek a könyvek, meg filmek nem ilyenek? egy csomó koppintás van, de azok is lehetnek jók, de EZ? ez nem jó! ez borzalom egy pop névhez!
  • Broafka
    #286
    és hagy ne mondjam ezt a nem lehet meghalni szánalmat! :-/
  • Prince23
    #285
    Nem csak te vagy így. De én kipróbálom így is ugy is.
    Csak ha más címmel adták volna ki, magyarán független lett volna a pop-tól, akkor meg mi fikáztuk volna, h nagy koppintás pop uzánzat... xD
  • Broafka
    #284
    jó játék, de nem Prince of Persia...

    nem játszottam ezzel a Devil May Cry-jal sajnos, de ez olyan mint egy rossz anime... vagyis, jobban mondva egy jó anime, de ennek nem kéne anime-nek lennie

    Sajnálom, biztos én vagyok ilyen baromi szkeptikus a játék sikerével, de hogy ez nem Prince of Persia az biztos, csak egy játék, amit el kellett valahogy nevezni

    (LOL: falon futásból átugorva másik falra és onnan tovább futva? nah persze...)
  • Seth
    #283
    Hát a prodigy megmagyarázhatatlan dolgot,csodát jelent, szóval akár jó is lehet ez a cím :D
  • Prince23
    #282
    Ja, ez már jobb lenne sokkal... így teljesen elvész ezzel a hülye címmel a klasszikus és "reneszánsz" pop.
    pff de mérges vagyok rájuk:P
  • The Protector
    #281
    a ghost of the past jobb lenne.
  • Prince23
    #280
    Erről beszélek,
    viszont a trendi dologra visszatárve, én csak a főhősre értem! mer mért is?-----> tiszta kócos, hajasbaba ffi léttére xD
    És mivel sok 16-19 évesek járnak ilyen kócosan, jóhogy így csinálják meg a Prodigyt is. Pont az a KOROSZTÁLY játszik leginkább többet! És jóhogy emositani kell a mostani gémeket, PERSZE tisztelet a kivételnek! Az egész emo trenddel van a gond, nem lehet eldönteni, h most fiu e vagy lány e prince karaktere a gémben. Pl a warrior withinben sokkal jobban állt neki a rocker stilus, minimálisan persze. És az alcím is valami nagyon elvont, nem abba a korba illő. Mintha a War Craft, vagy assasin creed alcíme ez lenne: prodigy. tiszta szégyen ez a cím. POP méltó alcím szégyene :D
    Az alcím hallatára az ember azt gondolná, h ez a Prodigy valami emós, -nem túl- távoli jövőben játszódik! lol
    mint 20-as, kurvára nem bírom elviselni, ha egy emo karaktert irányítok, jelen esetben ez lesz a POP:P-val :D
  • armageddon666
    #279
    Túl sok egyező ötlet? Assassin's Creed hmm... Az volt a Prince of Persia: The Assassin's Creed vagy mi? Jah nem... akkor gondolom loptak. ÁHÁM!

    Miért lenne lopás? ugyanaz a cég csinálja.

    Eladás? PC...warez... konzolnál meg. Visszhang az elég negatív mindenhol. Szal ott sem nagyon vennék sztem. Ott ráadásul el vannak árasztva hasonló stílusú gémekkel.
  • armageddon666
    #278
    Megnéztem a videót.
    Hát ez szutyok. Tényleg DMC koppintás xD Csak ott legalább van 1 (2) fasza főhős menő szövegekkel, etc. Itt van valami csöves aki hercegnek adja ki magát meg van egy ringyó aki repked össze-vissza meg dobál minket... Szánalmasnak tartom hogy PoP néven kell eladni. Pedig jónak indult. Na mind1 majd meglátom :\ DMC5 híján jó lesz.
    ---
    Prince23 az meg hülyeség hogy a mai világ trendje vetül rá... Attól mert valaki nem tarkopasz még nem emos :\ DMC meg nem mai játék és az első Dante is ilyen "hajasbaba" volt. Szal ez nem jött be ^^
    Az a business hogy Prince of Persiaként adják már el a sokadik gémet XD Szal volt az eredeti trilógia, jó volt, fasza volt. Aztán jött Ubi és megcsinálta a SoT trilógiát. Ott okés a Prince of Persia MERT
    -Perzsia hercegével vagyunk!
    -Tényleg herceges a csávó ^^ az első részben legalábbis...
    -Van Vizier :D ha jól emléxem az az eredetiben is volt XD
    -Eléggé elhatárolható a régi 2D-s, illetve az eléggé gyenge 3. résztől.

    De itt csak marketing :\ Ne mondjátok hogy azért PoP mert mászkálós falonfutós külsőnézetes. Akkor Assassin's Creed is lehetett volna ennyi erővel Prince of Persia: The Assassin's Creed, vagy Prince of Persia: The Holy Grail (vagy nem eléxem mi volt már benne amit meg akartak szerezni xD de annak a nevét rakjátok be...)
    ---
    DMC4-t végigvittem. Most viszem másodszor (Már Dante jön ^^), és szerintem bizony eléggé hasonló ehhez. Nem sok ellenfél ellen vagy hanem 1 ellen és nem egyedül hanem 2en vagytok. De a csaj csak annyit változtat hogy olyan lesz tőle a mozgásod mint DMCben egyedül XD Meg ennek más a színvilága... Oh és nem japán hanem nyugati.
  • The Protector
    #277
    sztem a túl sok egyező ötlet miatt lett POP a játék neve.így lopás nélkül tudják felhasználni a játékelemeket.vmint az eladásokat és a visszhangot is megdobja.
  • Prince23
    #276
    Dehogy pont ezzel a játékkal csesszék szét a dicső trilógiát. sajnálatos :(
  • Rage47
    #275
    persze, hogy business :)
    sztem a legtöbb konzolos game-re jellemzőek ezek a dolgok (távolra ugrálás, trendy haj stb,).
  • Prince23
    #274
    persze különböző a stilus, és nem azonosak egymással, de hasonloságok mégis csak akadnak. Nekem a dmc4 stilusa az, ami nem jött be eleve, 3. missionnál le is töröltem.
    De a távoli helyekre történő "teleportálások" (ugrálások) szinte azonosak. És a karakter figurája is emósok :D Szal kócosak, hajasbabák mindketten (nero és prince is). Szal teljesen rávetítődik a mostani világ trendje a mostani stilus diktáló játékokra. Persze ez érthető, h jobban menjen gazdaságilag. Business ez is, mint ahogy a Crysis összevan hangolva a kinai vga gyártókkal.
  • Rage47
    #273
    amúgy most játszottam végig a DMC4-et és eszembe sem jutott a videokat nézve... sztem te is játszd végig a DMC-t és utána a PoP vidiket. teljesen különböző a stílus
    azonban a SW Force Unleashed videokról egyből a DMC jutott eszembe.
  • Rage47
    #272
    graf. tökéletes:) nem értem miért baj, ha más a stílusa. ugyanúgy van darkos része, stb.
    amúgy meg a graf. nem is jelent sokat, ha a játékmenet szuper - nekem nagyon tetszett a bossfight, meg hogy "nem lehet" meghalni...:)
  • Prince23
    #271
    Na mondom én hogy át devil may cry-osodott a játék, ezt a hosszútávú ugrálásokra értem! Tökéletesen dmc-ről kopintották le. Természetesen másképpen néz ki, d emüködési elve és dinamikája ugyanaz!
  • Prince23
    #270
    Úgy legyen...
    elvileg ugyanazon szinten kéne produkálnia a prodigy grafikája (máskülönben az alcíme is vmi emós sz@rságból ihletözödik )mint a pop trilogy graf szinten, szal egyáltalán nem örülök a graffika lefokozásáért. Ez pont olyan mintha a való életbe elővennünk egy bábut, és ugye bár a bábu nem élő, mert kiolvad környezetéből, remélem értitek mire akarok kijukadni. na így van ezzel a prodigy is. Hiába szép a táj, de valahogy nem passzolnak bele a karakterek grafikája, mellesleg nekem a környezet is eléggé rajzosank tűnik.
  • Rage47
    #269
    videok
    ez nagyon állat lesz:p