21740
  • Danecay
    #21100
    Steering saturation 70, minden más 0
  • lac coo
    #21099
    Hát jah , de az is lehetne mauál .. :) Nem mintha nem ezt nem rontanám el állandóan ... :)
  • pekersz
    #21098
    Sziasztok! SOS kormány probléma. Pár hete vettem új kormányt, Logitech G29et. Az F1 2019 felismeri, ffb állítható(és működik is), menüben még minden oké viszont a pályán hihetetlenül lomhán fordul, az élesebb kanyarokat lehetetlen bevenni egyszerűen nem fordul el az autó. Pedig a calibration menüben +/-100ig fordul a kormány úgyhogy nem értem mi lehet a baj. Próbáltam Wheel rotationt, steering linearityt állítani attól érzetre jobb lett valamivel de még így is nagyon sokat veszítek időben. Előtte T150em volt és azzal nem volt ilyen probléma. Nem tudok rájönni mi lehet a gond, valamit kihagyok vagy rosszul állítok be? Akinek van tapasztalata ezzel a kormánnyal, megoszthatná mert a fékpedállal sem vagyok kibékülve :D
  • Danecay
    #21097
    Végül is a csapat boxahoz való beálláson kívül minden manuál.
  • lac coo
    #21096
    Nekem csak a manuál boxutca hiányzik ....
  • lac coo
    #21095
    Szerintem nagy pukkanásnál itt is picit megmozdu la gumifal ...
  • Danecay
    #21094
    A szabadedzés programokon én is változtatnék mert kb. e miatt nincs kedvem elkezdeni a karriert, 2016 óta ugyanaz minden versenyhétvégén, újra és újra. Jó persze lehetne azt mondani, hogy de hát ezt csinálják az igazi versenyzők is ami igaz, de itt szerintem inkább a játékélmény rovására megy mintsem dob rajta. Persze a játékosoknak semmi sem jó, emlékszem még egy 2015 előtti rész karrierjében ahol csak egy-egy feladatot kellett teljesíteni és csak egy szabadedzés volt és mekkora siránkozás ment miatta, pedig csak az intenzívebb játékélmény miatt gondolták úgy a CM-nél, hogy elég egy szabadedzés is, ami valójában igaz is volt, ugyanakkor illúzióromboló is. Ugyanez igaz a mostani szabadedzés programokra is szerintem, ha játékosság jegyében módosítanának a mostani monoton rendszeren, lenne akiknek tetszene, pl. nekem, és neked :) de biztosan lennének olyanok is akiknek nem mert kevésbé lenne reális.
    A 2008-as GRID gumifala inkább volt látványos mint reális mert azért szétguruló és elrepülő falból elszabaduló abroncsokat az F1-ben nem nagyon szoktunk látni de felőlem is jöhetne viszont nem szempont. Sérülhetne jobban a kocsi is bár alapvetően a szárnyak és azok elemei szoktak sérülni a valóságban is, nem tudom mi az a sérülési modell amit érdemes lenne kidolgozni és nem csak a versenyed végét jelentő balesetben találkoznál vele 2 másodpercre. A defekt ugyanez a kategória, egy olyan jelenség amit az ember csak elkerülni próbál és ha nem direkt csinálja, hogy megnézze, hogy mit reagál a játék jó eséllyel el is kerülheti. Jól hangzik persze de nem tudom milyen élvezeti faktort jelentene, hogy a leszakadó gumidarabok szétvernék még pl. az egyébként épp hátsó szárnyadat is. A HUD-ot most már tetszés szerint lehet pozicionálni átlátszóságukat módosítani + végre valahára belekerül a virtuális visszapillantó, én elégedett vagyok. A boxutca animációkkal egyetértek.
  • adam46
    #21093
    HUD-t kicsit átvarrnám, több infót jelenítenék meg, boxutca animációkat cserélném, mert szörnyűek, ahogy a szabadedzés programokat is. Ezen kívül javítanék a vizualizáción is, a kocsi törés az kb nulla. Defekt lehetne látványosabb, mondjuk a szétszakadó gumi, ami cafatokban csapkod. Kocsi elfüstölés is lehetne jobb, gumifal mozoghatna, akárcsak a 10 évvel ezelőtti GRID-ben. Plusz még millió ilyet lehetne találni, csak ehhez tényleg tanulmányozni kéne az egész sportot, de ez lenne a munkájuk.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2020.05.15. 15:14:00
  • Danecay
    #21092
    Mire gondolsz pl.? :)
  • adam46
    #21091
    Én szívesebben látnék gameplay-t érintő fícsőröket, újdonságokat.
  • Danecay
    #21090
    Most azért van igazság is a mögött, hogy nem csak egy DLC-ről beszélhetünk, elég hosszan taglalja is, hogy miért és, hogy milyen újdonságokat, opciókat tartalmaz majd a játék. De amúgy igen, ebben is F1-es autókat kell majd vezetni közel azonos pályákon mint tavaly.
  • adam46
    #21089
    Jézusom, ez az ember... Ha ingyen kapnám a játékot én is azt mondanám, hogy ez nem csak egy DLC.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2020.05.15. 10:35:47
  • CodeRed
    #21088
    Végre virtuális tükör! Anno ezért nem vettem meg a 2019-et mert ott már abszolút nem lehetett belsőből látni a tükröket a nyilakat meg nem szeretem. Ahol csak lehet mindig kikapcsolt HUD-al megyek, nem szeretem a mindenféle bizgentyűket cockpit nézetben. Ami info kell ahhoz amúgy is SIM Dashboardot használok. 2018 még úgy ahogy lehetett valamit látni a tükrökből némi kompromisszummal de ez így tökéletes megoldás lesz végre.


    Utoljára szerkesztette: CodeRed, 2020.05.15. 09:54:14
  • lac coo
    #21087
    :D
  • Gascan #21086
    egy fest h az UI-n kivul mas nem nagyon valtozott
  • lac coo
    #21085
    Jéééé... :D

  • lac coo
    #21084
  • fazerus
    #21083
    8-14 EUR.. ennyit megér.
  • adam46
    #21082
    Szerintem már unalmas, hogy 3-4 éve ugyan úgy néz ki a HUD, ráadásul simán kiírhatnának még sok hasznos infót. Majd talán jövőre, amúgy cdkeys.com-on már most meglehet venni 27£-ért ~ kb 11k.
  • Gascan #21081
    nem voltak tul elfoglaltak a fiuk az iden?
  • lac coo
    #21080
    Az nem baj, nekem semmi bajo ma grafikával....
    ez nagyon WIp. ringen még normális fák sincsenek ...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2020.05.13. 19:28:15
  • lac coo
    #21079
    Ha nem lesz szezon akkor mi a hiteles, ha játék se lesz ? LOL.
  • adam46
    #21078
    Nagy változást nem látok, minden grafika ugyan az.

  • Amergin
    #21077
    Háát...lehet nem is lesz szezon. Mennyire lesz ez hiteles?
    Semennyire, de a játékosokat etetni kell meg a fejlesztőknek is kell a bevétel.
  • lac coo
    #21076
  • Amergin
    #21075
    Persze. Az AI-ra nem hat az eső. Ő nem fog amiatt esni-kelni mert nincs átállítva a setupja szárazról nedvesre a parc fermé miatt.
    Te viszont szopni fogsz emiatt...
    Nincs leszimulálva a "megúszás" sem, mint tavaly pl. Nürnburgringen a sok kieső az utolsó kanyarban.
    íme
  • Gascan #21074
    sokszor csak 5x sikerul... szar de ha jo az sztem eleg jo ... nekem is volt h a multkori mexikoi rajtnal csont nelkul a falra kentek :)
  • Arsenal95
    #21073
    Nektek is nehezen mennek az esos futamok?
  • lac coo
    #21072
    no ez egy jó pálya ... :)

    https://www.formula1.com/en/latest/article.is-this-the-ultimate-grand-prix-track-will-buxton-builds-his-perfect-2020-f1.e5kjMWOWIRg7rLXskUyp8.html
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2020.05.04. 21:26:05
  • Amergin
    #21071
    Második menet: annyi időm sincs a rajtnál, hogy az autó setupját betöltsem.
    Elég volt. Nem próbálkozom többet, húzza rá, aki ezt kitalálta.
  • Amergin
    #21070
    Csak akkor, ha nem emberi játékosok ellen kell menni, mert azok kretének. (tudom nem mind, de ha a 20 között akad 1 is, akkor annak a játéknak vége és nem 1 van általában, hanem a fele...)
    Ma nem tudom miért de én hülye tettem egy próbát.
    5 mp-ig tartott a versenyem. 3. helyről indultam, az előttem élről indulónak az volt az első dolga, hogy azonnal ráhúzzon a 2. helyről indulóra és oldalról nekimenjen, utána visszapattanjon elém és ütközzünk....
    Erről ennyit.
    Roncsderbi.
  • Gascan #21069
    ezeket a weekly eventeket csinalja valaki? pl. az ehetit?
  • Danecay
    #21068
    Meg olyannak sem ahol túl sokszor lehet előzni :(
  • IXEMGabeo
    #21067
    nem tunik bonyolult palyanak
  • adam46
    #21066
  • lac coo
    #21065
  • Arsenal95
    #21064
    Ebben igazad van amugy, 60%nal mar igencsak csuszkalok, azerbajdzsanban mar 40%nal nyalogattam a falat, dobogatott meg a razoko, bar eletem legjobb versenyet futtottam most itt.
  • lac coo
    #21063
    Spa ....

  • lac coo
    #21062
    Ott nem igen megyek :) Spa, Monza, Hockenheim...szóval ilyen régi klasszikus pályák érdekelnek ... De ha sokat mennék gondolom ott is menne ennyire, vagy hasonlóan ... Bár itt is eldobtam, szóval annyira nem jó ... :D

    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2020.04.18. 10:18:43
  • Gascan #21061
    megy igy szingapurban is? :)