21740
  • Danecay
    #20900
    Igen, ez megint egy másik dolog de én ebbe inkább nem szólok bele :D:D
  • sertrex
    #20899
    Engem sem izgat különösebben az egész, már az F1 se igazán, főleg nem a játék. Idén már meg se vettem.
    Csak "tetszett", hogy valaki véleményét a kinézete alapján minősítik.
    Csúnya vagy... nem számít a véleményed!
  • lac coo
    #20898
    Hát ha ez az öröm az életében, mit lehet tenni :))
  • Danecay
    #20897
    Tök véletlenül futottam bele tegnap és mivel láttam, hogy téma volt, csak azért linkeltem be. Hát ha Ő ettől boldogabb, mert láthatóan az akkor...
  • lac coo
    #20896
    Nem nézem meg, az az ember egy csövesbánat, egy másodpercet nem érne , hogy ránézzek :D Meg nem is nekem való ez már, felőlem hisztériázhatnak a majmok, már nem izgat .
  • lac coo
    #20895

    Én tavaly idén is nem egy versenyt lementem, gond nélkül. Bár minden játék igy lenne megirva .
  • Danecay
    #20894
    Tudtommal nincs még belőle tört verzió, szóval ez inkább valami hardverhiba vagy valami egyedi bug lehet, esetleg valamilyen MOD kavarhat be. Nekem is eszembe jutott a szenzáció hajhászát is, hogy valamilyen módon szándékosan van belepiszkálva a játékba vagy a memóriába betöltött kódba, nem tudom, nem értek hozzá de ezt sem lehet kizárni. Ennél viszont még inkább idegesítő a magyar csávó szereplése :)
  • adam46
    #20893
    2018-ban is lenyomtam majdnem egy teljes évadot. Most Ausztriánál járok, de még nem találkoztam ilyen súlyosabb bugokkal. Szerintem a csávó csak szenzáció hajhász, jó lenne legalább látni a verzió számot, milyen hardveren tolja. De gondolom valami warez verzió, amiben még a day one patch sincs benne.
  • b-type
    #20892
    Jesszus, ezeket ennyien nézik?! Minek? :DDD
    De most tök komolyan.
    -
    Szal valszeg én vagyok túl toleráns, és valóban nem használtam még a flashback-t (elöző verziókban sem, szal nincs összehasonlítási alapom), de nekem semmi probléma nem volt, betöltöttem, lepörgettem a feladatokat szabadedzésen, lement a futam jól vagy rosszul azt ennyi.
    Mázli hogy ezek a srácok nem tesztelik mondjuk a KDC-t (Kingdom Come: Deliverance), amit imádok, bár vannak hibái ...vagy lehet hogy tesztelték, nem néztem.
    ...ilyenkor elfilózom hogy lehet ezt kellene csinálni, leülni egy kamera elé és elemezni mások versenyzését, vagy játékokat ...lehet hogy túl komolyan veszem ezt a szereplős dolgot, és valójában valóban, ténylegesen ennyire alacsony a küszöb, és ebből meg lehet élni....mint a távgyógyítóknál..őket is felhívják és valszeg tök sokan mert jól megélnek a hülyeségből.

    Bugmaster.. mennyivel jobb volt mikor a sony-nál volt (vagy hol), sokkal jobb volt mert akkor nem volt.
  • Danecay
    #20891
    Készült erről egy igen irritáló magyar reakció videója is:

  • sertrex
    #20890
    Nem ez a srác találta ki a Bugmasters nevet. Ezt már évekkel ezelőtt kiérdemelte a Codemasters.
    Amúgy meg bug az, amit rekonstruálni lehet. Meg kell nézni, hogy másnál is előjön-e ugyanez a jelenség, ugyanott. Ha igen, akkor bug, ha nem akkor az user error. Vagy HW vagy egyéb hiba.
    De az azért elég szánalmas hárítás, hogy hogyan néz ki valaki. Még egy fanboytól is.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2019.08.28. 08:16:48
  • b-type
    #20889
    Na jó de ha te nem találkozol ilyen hibával a játékod használása közben akkor mi? Én nem használom sokat, általában F1 futamok előtt vagy után, inkább gyerekek tolják (saját, szomszéd meg rokon), de én se láttam még ilyet.
    youtuber meg bárki lehet, nem akarom lesenkizni a srácot, de tényleg bárki.
    Utoljára szerkesztette: b-type, 2019.08.28. 07:53:08
  • sertrex
    #20888
    Szóval a játék tökéletes. A csávó kinézetével van a gond.
  • lac coo
    #20887
    néha csúnyán nekemjön az ai, ennyit láttam de nagyon ritka a z is...
  • IXEMGabeo
    #20886
    tuti valami warez amit beszerzett...bar azert vicces mik vannak
  • lac coo
    #20885
    Nem hál istennek ... az a csávó ahogy kinéz mindent el is árul :DDDDD


    Én nem igen láttam bugot még ....
  • IXEMGabeo
    #20884


    ezt lattatok mar?
  • peti79
    #20883
    F2 nélküli karriert játszom 95%-os nehézségen, 50% hosszú futamokkal, a Renault-val. Riccardo-t folyton elgyepáltam a rivális versengésben. A belga nagydíj előtt kirúgta a csapat, jött Norris csapattársnak. Norris helyére meg ment Hülkenberg. Mindezt csak azért írtam le, hogy nem csak az "F2-es karrierben" vannak helycserék.
  • Danecay
    #20882

    F1® 2019 PATCH NOTES - v1.09
    Patch 1.09 is now out on PC, and you can find the patch notes, and some further details on this patch and beyond, below:


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Realistic performance can now be enabled in Leagues
    AI can now be disabled when using official cars in Leagues
    Skill rating rebalancing
    Safety rating rebalancing
    Balancing fixes for AI R&D progression in career
    Added additional support for Fanatec wheels
    Fixed an exploit on Time Trial in France
    Tyre compounds have been updated in Brazil, USA & Mexico
    Reduced off-track surface grip on approach to turn 12 in Brazil



    With this patch, we’ve made some balancing fixes for AI R&D progression in career. These adjustments will be more noticeable the earlier you are in your career mode playthrough. The fixes may not be as immediately noticeable if you’re in the later seasons of your career.


    Please note that with the release of this patch, we’ll be resetting the leaderboards for Brazil, USA, USA Short and Mexico due to slower tyre compounds being available on these tracks. Leaderboards have also been reset on France due to some unattainable times being set as the result of a now fixed exploit.


    A final note from us: a lot of you are asking about the Pierre Gasly and Alex Albon switch and whether we’ll implement this in-game. We are planning on making the changes as soon as possible and we’ll be working with Red Bull and Toro Rosso on this once they return from the summer shutdown.

    We are continuing to track down and fix more bugs and we’ll have more information about any further patches soon - if you notice anything about these notes that aren't right, or you think don't work as they should, please let us know in our discussion thread right here on Steam

    Thank you!


  • rg60
    #20881
    Köszi!

    Mert az vicces hogy Kimi elmegy a Haashoz, Gasly meg megy az Alfába
  • fazerus
    #20880
    Szerintem a 100%-os futam az ahol ezt kitudnád vesézni részletesen, nem tudom hogy most minden tekintetben jó-e a skálázódás, anno volt bug hogy ha esni kezdett még gyorsabban is mentek .. :DDD
  • fazerus
    #20879
    Abban az esetben nincs "átigazolósdi", ha a karrier elején kihagyod az F2-es marhaságot.
  • Amergin
    #20878
    a) Egy száraz futamon elkezd esni az eső: az AI pilóták futják a köreiket (az esőgumikkal és a száraz pályára beállított autóval), amely a köridőket jelöljük X-el.
    b) Egy esős időmérő után esős verseny indul: az AI pilóták futják a köreiket (az esőgumikkal és az esős futamhoz beállított autóval), amely a köridőket jelöljük Y-al.
    Kérdés: van-e különbség X és Y között?
    Mert hogy elvileg kellene lennie, de én arra fogadnék, hogy "lószart, Mama!". Nem gondolnám, hogy figyelembe veszi a program ezt.
    Ezért ha az ember beállítja a Parc Fermé-t, akkor szívni fog vele (rossz setupon fog menni), míg a gép tojik rá: ugyanolyan köröket megy esőben is a nem esős beállításokkal, mint azokkal. -de ez persze csak az én véleményem.
    Nem tudom hogy lehetne ezt letesztelni...
    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2019.08.16. 17:14:50
  • rg60
    #20877
    Hello!

    Valahol ki kehet kapcsolni a szezon közbeni buta átigazolásokat?

  • Amergin
    #20876
    Vajon megkapjuk peccsben, hogy Albon és Gasly helyet cserélnek?
  • adam46
    #20875
    A FidelityFX Upscaling felskálázza a kisebb felbontást nagyobbra, cserébe homályosabb lesz a kép. A FidelityFX Sharpening pedig a kontrasztot emeli ki. Én úgy látom, hogy akinek eddig is futott a gépén stabilan, annak a DLSS-t és a FidelityFX Upscaling felesleges használnia, viszont a FidelityFX Sharpening-et érdemes bekapcsolni, sokat élesít a képen. Este ki is próbálom. :D

    Itt van több kép: FidelityFX-et és DLSS-t kapott az F1 2019
  • Danecay
    #20874
    Így már világos! Éppen ezzel kapcsolatban olvastam, hogy az AMD FidelityFX-et egy kis trükközéssel a ReShade segítségével rá lehet húzni nVidia kártyákkal hajtott játékokra is, de ezek szerint amennyiben a játékfejlesztő is úgy akarja akkor trükközésre sincs szükség, ugyanakkor a ReShade-el rá lehet húzni a nem támogatott játékokra is ha jól értem. Már csak az a kérdés, hogy mi a különbség az AMD FidelityFX Upscaling és a FidelityFX Sharpening között :) ? A megnevezések jelentéseit ismerem de ez a gyakorlatban vajon mint jelent?
  • adam46
    #20873
    Nvidia DLSS és AMD Fidelity FX támogatást kapott az F1 2019
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2019.08.06. 22:20:42
  • Danecay
    #20872
    Kár, hogy a DLSS-t csak az RTX kártyák támogatják, viszont az AMD FidelityFX Upscaling és a FidelityFX Sharpening-et engedi kiválasztani
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2019.08.06. 16:52:17
  • adam46
    #20871
    Na, vannak itt érdekességek. Végre megcsinálták az új Francia boxbejáratot, a DLSS is jól hangzik. Ezt tapasztalta valaki: "Helicopters are no longer flying at increased speeds"? :D
  • Danecay
    #20870
    Hamarabb volt elérhető Patch mint a Patch Notes :) Tegnap du. lefrissített 1.07-re a játék (több mint 800 MB) infó viszont még csak az 1.06-ról volt kint :)

    PATCH 1.07 - OUT NOW
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hey all!

    Patch 1.07 is now out on PC, and you can take a look at the notes for this patch right here:

    League AI difficulty now goes up to 110
    F2 cars will no longer start sprint races or one-shot qualifying with cold tyres
    F1 setups can no longer be applied to F2 cars
    Grid penalties now apply correctly after taking new parts out-with the initial allocation between qualifying and race
    France pitlane has been updated for the 2019 season
    Cars are now less cautious of unsafe releases in the pitlane
    Nvidia Deep Learning Super Sampling (DLSS) and AMD FidelityFX Upscaling and FidelityFX Sharpening are now available as Anti-Aliasing options on applicable devices
    HDR is now selectable when running in DX12 on PC
    Report codes are now shown on the pause menu in all game modes
    Reduced GPU usage in the front end
    F2 wet tyres will now have a longer life
    Helicopters are no longer flying at increased speeds
    Various other fixes and stability improvements


    We are continuing to track down and fix more bugs and we’ll have more information about any further patches soon - if you notice anything about these notes that aren't right, or you think don't work as they should, please let us know in our discussion threads here on Steam.

    Thank you!


  • mariakandras
    #20869
    En rFactor2-vel nyomom altalaban az isi f1-gyes jargannyal, teny hogy kozvetlen utana egy kis f1 2019 eleg bugyutanak tunik, de abban meg benne van a komplett F1 meg a karrier mod is kiraly. Ingazom a ketto kozott, hol ez hol amaz, de azert inkabb az rFactor, csak amikor megelegelem a puritansagat, csapatom kicsit a codemasters jatekat. Olyan, mint amikor az ember komoly lapok olvasasa utan neha vegiglapoz egy szines bulvarlapot. :D
  • peti79
    #20868
    95% AI, 50% versenytávval. Az első 3 versenyen a top csapatok közelében nem voltam, de a Force One, Haas, McLaren csapatokkal, meg persze Riccardo-val nagyokat versenyeztem. Aztán szólt a manager csajszi, hogy választhatok riválist a csapattárson kívül. Na ekkor jött a képbe Perez, mert rá adta a legtöbb csillagot. Itt kezdődött ez a marhaság. Azóta Perez verhetetlen, Stroll-t folyton elverem. Még mielőtt bárki szóvá tenné, a játékom eredeti.
  • adam46
    #20867
    GP2-ből szerintem nem jönnek fel, én úgy hallottam, hogy az kiöregedő pilóták kerülnek a kisebb csapatokhoz, a fiatalok pedig feljönnek. Remélem azért eredményektől is függ. :D
  • IXEMGabeo
    #20866
    de most elvileg nem az van, hogy GP2 es alszeriakbol tudsz felkerulni?

    csapatvaltas is akkor benne van ezekszerint karrier evad utan?
  • adam46
    #20865
    Ez pont most került be az idei szezonba, eddig a licenszek miatt nem válthattak csapatot. Elvileg nem is sikerült túltolni.
  • IXEMGabeo
    #20864
    amugy nekem az az otletem tamadt, hogy a tobb szezonos karrier mod alkalmaval a versenyzok vagyis (AI v bot) valtsanak csapatot vagy akar szezon kozben, ha nem ugy teljesitenek...en pl betennek 1-2 GP2-es Formula E-s versenyzot is, akik mondjuk valtanak oket a kesobbi szezonokban...ugy mint kb a FIFA sorozatban mondjuk a Rest of World csapatok pl a PAOK, Sparta Praha stb...
  • adam46
    #20863
    Csak rivális, nem csapattárs. :D Amúgy nekem nem volt ilyen, milyen erősségű AI-val nyomod?
  • IXEMGabeo
    #20862
    jaj bocs semmi...nem szoltam mas csapat rivalisat is lehet valasztani
  • IXEMGabeo
    #20861
    mit keres Perez a Renaultnal?:D