21707
  • adam46
    #21147
    Ja, ne is viseld, otthon ülni jobb lesz megint 2 hónapot! Kapják be! :D
  • IXEMGabeo
    #21146
    bekaphatjak en a tomegkozlekedesen se viselem a maszkot..nem igaz mennyire bedol mindenki az "agymosasnak"...
  • GPx8
    #21145
    És a maszkok meg a "Covid dobogók"? :)
  • Gascan #21144
    es melyik autokban lesz benne? :)
  • lac coo
    #21143
    Ha már a nagy vágy teljesült, hogy idén szezonkezdetkor adják ki a játékot, vajon a DAS is benne lesz ? :)
  • peti79
    #21142
    Én a Schumaher kiadást vettem tőlük 37,10 €-ért. Ma meg is küldték a kódot. Megbízható oldal!
  • Danecay
    #21141
    Hát gazdagok vagyunk nem?
  • adam46
    #21140
    Igen, én is vettem már 2 játékot is róla, mind a kettő egyből megjött és aktiváltam is. Arra kell figyelni, hogy a régió EU legyen, vagy worldwide és még talán a fejlesztőknek is jut egy kis zseton a kulcs árából.
  • macleody
    #21139
    Perszemá, neked van autód?
  • Danecay
    #21138
    Hú, jó, hogy szólsz, ha ezt tudom rég lecserélem az autómat :D
  • lac coo
    #21137
    Mer mink gazdagok vagyunk ,az átlagbér az egekben... :D
  • Danecay
    #21136
    Azt hittem rájöttem és a Steam Summer Sale miatt ilyen alacsony az ára, de nem, erre nincs is kedvezmény, de hihetetlen, hogy Argentínában töredék, majd tized áron lehet megvenni, az oroszoknál pedig 1/4 annyi árért mint amennyiért mi jutunk hozzá.
  • Danecay
    #21135
    Több mindent vásároltam már innen, eddig még minden rendben ment, semmivel nem volt gond. Az F1 2019-et viszont tényleg az argentin Steam-ről vásároltam megjelenéskor egy kis trükközéssel. A Legends edition-t vettem 5.500Ft-ért miközben hivatalosan közel 20.000 Ft-ba került volna. Szóval az 5.500 Ft-i s nagyon jó ár volt ahhoz képest, ezért sem értem, hogy mi most ez a 8,19€-s ár ami átszámítva ~2700Ft
  • attila46
    #21134
    Cd keys megbizható??
  • komiki
    #21133
    Nem ez drága hanem amiért gürizünk egy hónapba,az van a béka segge alatt.Ha érted amire gondolok.:)
  • adam46
    #21132
    Cdkeys 30.79€ ~10 816 Ft
  • attila46
    #21131
    Szerintem kurva drága......Isnstant gaming oldalon szoktam megvenni,,de ott is 3? % kdvezmény útán még, mert magyar vagyok rábasz 8 eurot....igy kijön 14 -15 rugóra.
  • Danecay
    #21130
    Argentínában?
    Mondjuk ezt az árat még így sem értem.
  • attila46
    #21129
    Srácok ,,,hol a legjobb az ára az F1 2020-nak??

  • lac coo
    #21128
    Kamera beállításnál kikapcsolod .
  • Gascan #21127
    hogy lesz ilyen keskeny kozepen ez a fejvedo "ize" :)
  • lac coo
    #21126
    Pár kör sínautózgatás :) Olyan szinten nem lehet gázt adni kb soha, hogy alig fogy az ERS energia :))

  • [HUN]FaTaL
    #21125
    De jó lenne, ha komplett régi szezonokat tennének be.
  • Amergin
    #21124
    Jó lesz ez! Amellett, hogy kapunk pluszban egy menedzser típusú játékot az ellenfelek "emberi módon" hibázni is fognak.
    Pl. mikor elkezd esni és a nem megfelelő gumin elmérik a féktávot és túlfutnak vagy éppen megcsúsznak kigyorsításkor.
  • lac coo
    #21123
    Kis retri F1C :)

  • peti79
    #21122
    My teams-et vajon lehet ketten játszani? Akár osztott képernyőn, akár két gépen? Tuti lenne a fiammal egy csapatban nyomni...
  • IXEMGabeo
    #21121
    jonak tunik, kifejezetten latni hogy ujitottak mar a trailer alapjan is
  • lac coo
    #21120
    Ez nem tűnik izgalmasnak ....??? :D
  • adam46
    #21119
    Nem tűnik túl izgalmasnak. Azért gáz, hogy a boxban ülök animáció már évek óta ugyan az és semmit nem nyúlnak hozzá.
  • lac coo
    #21118
  • bluwering
    #21117
    Szia! Köszi a tippeket, próbáltam mindegyiket, ugyan az a hiba. A saját exejével rendszergazda módban sem indul el, csak ha steamből indítanám. Ebből újratelepítés lesz.
  • macleody
    #21116
    Próbáld meg, hogy kikapcsolod steamen az átfedést és rendszergazda módban indítod a steamet. Vagy randszergazda módban a játékot a saját exe-jével.
  • bluwering
    #21115
    Sziasztok! Kis segítséget kérnék. Napokban beszereztem az F1 2019-et steamre. Amikor elindítom, ez fogad: ONLINE SERVICES ERROR Failed to connect to online services. Please try again in a few moments. Error Code: 1008:H Nem bír kapcsolódni a játék. Utána néztem a dolgoknak, ami portot használ, azt mind engedélyeztem a routeremben. Tűzfal nem blokkolja, mert úgy is próbáltam a játékot, hogy kikapcsoltam. Akkor sem csatlakozott... Op rendszer Win 7 Prof. 64 bit. Lehet windows újra telepítés megoldhatja a problémát. De akinek van valami ötlete ezen kívül, ami be is válhat, annak örülnék. :)
    Utoljára szerkesztette: bluwering, 2020.06.03. 15:22:18
  • fazerus
    #21114
    Hiszem ha látom hogy ennyire részletes lesz, de bízom benne!

    A szponzorokra remélem lesz valami mód a modderek által ;-)

    Tudom apróság és kit érdekel, de vajon lehet végre rendes valódi sisakkal is versenyezni? Értsd kiválasztani hogy Arai, Shoei, Schuberth stb..?
  • oneal1
    #21113
    Stroll szimulátor LOOOOOOOOOOOL

    Köszi a részletes infókat!!

    Így tuti vétel!!
  • Norberto91
    #21112
    Igen amiket leírtál + Marketing/PR-ra is figyelni kell. Szponzorokat kell szerezni (sajnos ahogy hallottam fiktív szponzorok, bezzeg a 2000-es évek közepén megjelent Grid-be lehetett..) 1 főszponzor +4 kisebb.

    Teljes pilota piac F1 és F2-es pilótákkal. (Ez a része a Sima Karrier módban is benne lesz.) Egy Verstappen pl nem fog oda igazolni hozzad a világ összes pénzéért se, ha nincs bajnokesélyes autód.

    Ahogy telnek az évek az F1-be egyre több F2-es pilota lesz. Pl. Egy Hamilton 5-7 év múlva sanszos h visszavonul.

    Minden év elején, amikor változtatsz az autó festésen, egy cinematic videó lesz ahogy bemutatja a csapatod az aktualis év festését és a pilótákat.. (Pl Mikor a Ferrari lerantja a leplet az új kocsiról az év elején. Ha jól tudom az idei MotoGP 20-ban is így van.

    Csapat logót csinalhatsz, amit ha jól értettem a sisakra is rákerül. Szponzorokat nem hinnem.

    Az egyik pilota mindenképp te vagy. Kvázi egy Stroll szimulátor :D
    Tesztelés még nincs megerősítve úgy tudom. Jó lenne ha lenne.

    Ahogy elmondtak a készítők nagyon részletes lesz és sok dolgot még szándékosan nem mutattak be.
  • oneal1
    #21111
    köszi!

    Autók fejlesztése, tesztelés ilyenek?
    Csapattagok képzése, versenyzők edzése, továbbfejlesztése?

    Ha részletes lesz én már csak ezért megveszem
  • adam46
    #21110
    Adhatsz nevet a csapatodnak, választhatsz csapattársat, szponzorokat, motorszállítót, figyelni kell a céges morálra, gondolom festések is lesznek. Ilyesmi.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2020.05.26. 22:09:19
  • oneal1
    #21109
    sziasztok

    f1 2020-ban erről a manager mod-ról vannak esetleg már pontosabb infó, leírások?
  • Timbu
    #21108
    Az F1 érdekelt lenne egy igazi szimulátor kínálatában is a Codemasters hivatalos játéka mellett