21707
  • Daermon
    #21227
    Csináltam egy kis zenés montázst az első évemről :)
  • lac coo
    #21226
    Fixed a crash that would occur after beating a rival in Time Trial
    * Players will no longer be incorrectly disqualified for not using the mandatory tyres during a race
    * Qualifying times seen on the grid rundown are now correct
    * Gearbox wear is no longer scaled based on season length
    * Fixed the missing heads on the podium in Multiplayer
    * Speeding when the Virtual Safety Car is ending will now correctly penalise clients in a multiplayer session
    * When using a wheel car controls will no longer control the camera at race start
    * Vietnam track introduction video now shows the correct number of DRS zones
    * The character walking on water during the introduction cutscene at Australia now correctly has a boat to stand on
    * Fixed Sponsor logos on suits appearing stretched in certain conditions.
    * Fixed several end of season Sponsor payments.
    * Improved abrupt Force Feedback issue under braking on Direct Drive wheels
    * A use flashback prompt will now be shown the first time the player goes off track or collides with another vehicle
    * Numerous text and localisation fixes
    * Various other stability and bug fixes
  • lac coo
    #21225
    Igen .
  • GPx8
    #21224
    Mod festés? :)
  • Amergin
    #21223
    Még egy bug: karrierben a harmadik szabadedzésen az összes addig elhasznált gumijaink is választhatók és nulla körös mindegyik!

    Más. A riválisunk ellen fontos a köridő: jó lenne ha a hotlap mód verseny közben is választható lenne...
    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2020.07.18. 18:18:48
  • lac coo
    #21222
    Zandvoort első próba. Jó ez az F1-re átépített verzió !! És elképesztően jól néz ki ....

  • lac coo
    #21221
    Utolsó Ausztira ... Picit visszavettem az AI-t az öreguras tempómhoz, pár kör onboard replay .... :)

  • Amergin
    #21220
    Épp a holland nagydíjon megyek és először azt hittem, hogy jéé milyen "valósághű" hibázgatnak az AI-k...
    Van viszont egy kis gond: nagyon sokan és mind csak egy helyen és ugyanott, a 11-es kanyarban!
    Amikor jönnek ki abból a kanyarból túl nagy gázt adnak és keresztbe állva beleállnak a bal oldali falba.
    Szóval ez bug, nem fícsör
  • adam46
    #21219
    Agyhalál.

    Danecay: Igen, valami változatosság jó lenne, vagy kitalálni 5-10 feladatot és random bedobni 5-öt hétvégente például...
  • lac coo
    #21218
    Értem de mivel lehetne még feldobni ,szerintem ez a már feldobott verzió a sima mennyé500kört verzió után :)
  • Danecay
    #21217
    Igen, erről van szó, ráadásul frusztráló is mert ha nem sikerül lehet kezdeni elölről, így a végén sokkal több időt tölt az ember ezen dolgok teljesítésével mint magával a versenyzéssel. Tudom, hogy a valóságban is így van de ez egy játék. Én a magam részéről az 50%-os versenytávot preferálom, de már tavaly is levettem 25%-ra mert azzal csökken az egyes szabadedzés feladatokban teljesítendő körök száma, ha minden igaz. A mostani megoldás helyett lehetnének pl. random feladatok, megfutandó köridők, egy versenyhétvégére egy féle szabadedzés program teljesítése a 6 vagy mennyi helyett, stb. ne én találjam már ki
    Lac coo, Te könnyen beszélsz, ha jól rémlik egyszer, tavaly, tavalyelőtt azt írtad, hogy nem Játszol a játék karrier részével mert túl időigényes. Nos ha ez így van akkor naná, hogy Téged nem zavar a dolog
  • adam46
    #21216
    Nem a körözgetéssel van a baj, hanem az ultra gáz szabadedzés programokkal, amik már kb 4 éve ugyan azok és marha unalmasak, marha repetitív az egész és frusztráló minden versenyhétvégén megcsinálni, hogy kapj fejlesztési pontokat. Például ott van a verseny szimuláció, amikor nyomni kell 3 kört oszt kész, milyen versenyszimuláció ez? Vagy a hülye ERS, amit versenyen automatán kezel a rendszer, ha ki van kapcsolva, de neked mégis le kell nyomni egy lényeges kört vele. De ugyan így a gumi spórolás is egy nagy faszság. Tényleg fel lehetne dobni az egészet, hogy ne legyen ilyen marha unalmas, de évek óta basznak rá és tényleg hagyjuk ezt az így szupi szuper minden, mert nem az és nem azt mondom, hogy rossz a játék, csak ez a része kurvára gáz.
  • Palinko
    #21215
    Őszintén megmondva már évek óta nem láttam versenyt most viszont belenéztem a nagydíjba és tényleg húzzák sokszor :-O Ez miért van? Értem hogy jobb ha az autó alá nem kerül levegő de régen volt dupla diffúzor stb ennek kezelésére, azt hiszem azt tiltották, de ez durva hogy húzza a seggét azt gondolnám az jobban lassítja mint egy kis levegő. Ráadásul a pályának sem feltétlen tesz jót.
  • lac coo
    #21214
    Hat de tenyleg, mit ? :)
  • Daermon
    #21213
    Vannak programok, amiket meglehet csinálni edzésen és ennyi. Más mi kellene?
  • adam46
    #21212
    Jaj ember...
  • lac coo
    #21211
    Amugy mit lehetne mast csinalni szabadedzesen mint korozgetni ?
  • adam46
    #21210
    :'( Köszi, akkor ez kimarad.
  • Danecay
    #21209
    Legnagyobb sajnálatomra nincs, pedig kezdhettek volna vele valamit mert már egy kicsit uncsi.
  • adam46
    #21208
    Szabadedzés programokban van változás?
  • Daermon
    #21207
    Vietnámi nem jött be, a Holland viszont igen. Viszont nekem még mindig Monaco a legnagyobb mumus :)
  • Amergin
    #21206
    Nektek melyik új pálya a nehezebb? Abban az értelemben, hogy melyiknél "ragad benn" könnyebben köridő, melyiken könnyebb elrontani egy kört?
    Nálam Zandvoort. A vietnami pálya is trükkös, de ott könnyebb stabilan hozni a jó köröket. Talán azért, mert ott a sok egyenesben lehet pihenni, de a holland pályán egy pillanatra nem lankadhat a figyelem.
  • RedRiot
    #21205
    Xbox-on is ugyanezt csinálja. Nekem általában sessionról való kilépéskor történik. Van amikor pár másodperc után továbblép de Time Trialból való kilépéskor gyakran kifagyott, le kellett lőni a programot. :/ Session közben szerencsére még nem volt.

    Ha platformtól függetlenül, sok embernek jelentkezik ugyanez a probléma akkor valószínűleg nem a userek okozzák a hibát hanem a termék rossz. Remélhetőleg a CM javítja egy peccsel.
  • tdaniel01
    #21204
    Sziasztok,

    Ps4-en játszom vele, és sajnos van egy bosszantó hibája: Azt írja ki a menükből való átlépegetéskor, sőt, sokszor verseny közben is elvéve a nézetet, hogy "Communicating with online services" . Tudja esetleg valaki mi a megoldás? Próbáltam neten utánanézni, a codemasters oldalán is jelezték már, de megoldást nem találtam. Az F1 2018 tökéletesen futott.
  • Daermon
    #21203
    Igen az az miatt van, hogy controller karjával igazítok (bár volt kis megcsúszás is). Egyelőre nem tudtam jobban belőni az érzékenységet (de gondolom van guide a neten erre is), assist meg csak minimális van.
    Gondolkodtam kormányt venni, de mivel más autóssal nem szoktam játszani, így csak ezért nem ruházok be.
  • alma2
    #21202
    persze ez nem ellend szol, hanem sokat elarul a jatekrol, hogy a kulso kameraban is latni, ugy rangatod a "kormany" mint aminek csak ket allasa lenne, de meg sem erzi az auto stabilitasa csak jobbra balra rangatozik az uton. Aztan belso nezetbol meg szebben latszik.
    Segitseget hasznalsz? (valami steering assistance gondolok) Vagy annak mint mas jatekokban lathato jele van, pl kisimitja a kormany igy az auto mozgasat is?

  • Daermon
    #21201
    Azt kell mondjam ez a rész nagyon élvezetes lett, pedig én nem kormányt használok, ha nem csak Steam Controllert.
    Megvolt a 10. futamom (Francia) My Teamben, és egy elég káosz futamon (szárny csere, kiesők, váltó gond, kis eső, majd nagy eső) megszereztem 2. győzelmem :D Az volt a szerencsém, hogy nem tudtam bemenni a boxba eső gumiért mikor a többiek, és közepesen még rátudtam húzni a pálya első két szakaszán, csak a végén lett necces kanyarodni, de így frissebb gumikkal mehettem. Az utolsó kört meg is örökítettem.
  • Arsenal95
    #21200
    Orulj neki...nalam minden versenyen van 2-3 b, de mar akkor jon ha valami aprobb tormelek a palyan van, vagy valaki muszaki problema miatt kiesik...baszott idegesito mikor kiautozol 25mp elonyt :D
  • Gascan #21199
    nekem is csinalja rajtnal a g29... verseny kozben viszont megszunik
  • lac coo
    #21198
    Lehet ... kormánnyal meg oldalra lehet nézni .
  • GPx8
    #21197
    "Mikor rajt előtt állok a piris lámpánál és gázt adok kuplunggal, akkor elkezd felefelé nézni a kamera ( fékre meg lefelé...)... azt hogy lehet kikapcsolni ? "
    Jó neked, én úgy rajtolok, hogy hárta nézek! :)
    Szerintem valami bug...
  • lac coo
    #21196
    Alig tudtam utolérni ... :) 15 kör, laza öreguras 95%-os aI. 100 % távra tankolva .

  • lac coo
    #21195
    Azért durva milyen rövidet fékeznek még vízen is, pedig a hang még előrébb is jár a videóban mint kéne ...

  • fazerus
    #21194
    Igen. Ha a storet sikerül átállítani VPN-nel, onnantól sima ügy. Ha a kártyát nem fogadja el fizetéskor, akkor az ember vesz 10 vagy 20 EUR GLOBAL steam wallett kódot és szépen kigazdálkodja! :--)
  • lac coo
    #21193
    szerintem durván húzzák az aljukat, bár tény, hogy ekkora tüzijáték nincs. viszont hangban sokszor hallanai onboardból .
  • Palinko
    #21192
    Hmm én egyes kanyarokba láttam csak ahol fékezés, durva szintkülönbség és ott is csak egy másodpercre, ha így állítanák be a kocsikat azzal tizedeket vesztenének
  • lac coo
    #21191
    Amúgy szerintem nem volt meg a pozicióm és le nem szorithatok senkit, az meg már a fehér vonal mellett volt .
  • lac coo
    #21190
    Kicsit látványosabbra sikerült mint real.. :) De ott is folyamat húzzá kaz alját ...
  • Palinko
    #21189
    Szerintem ezért rendes versenyen kizárnák már simán megvolt a pozíciód de izmozott veled.

    Amúgy mi ez a sok tüzijáték a seggbe? Rendes versenyen is van hogy leér az alja és szikrázik ami azért érdekes mert direkt van valami fa elem hogy ne szikrázzon de mindegy is, néha előfordul, de itt valami konstans jelenség már tök videóba. Tettek bele valamai új featuret és nagyon meg akarják mutatni hogy benne van és ezért permanens tüzijátékoznak az autók?
  • Danecay
    #21188
    Argentína? :)