21740
  • Danecay
    #20980
    Bírom ezeket a valósnak mondott, pilóta szemszögéből készült videókat, kameraállásokat. Pár évvel ez előtt volt egy olyan, próbáltam megkeresni de nem találom, ahol kvázi a kamera szemszöge szerint a pilóta nem látott ki a fülkéből, a felvétel alapján volt ahol teljesen vakon vezetett, és hát akkor is az volt a mondás, hogy ilyen a valós. Értem én, hogy tehetségek és jó pilóták de egyik sem száguldozik vakon 300km/h fölött. Itt pedig olyan magasra került a Driver's Eye, hogy alig lát ki a HALO-tól
  • lac coo
    #20979
  • lac coo
    #20978
    Jah, akkor ok. Én ilyeneket meg sm nézek, még az eredménytáblát se. Vesenyzek azt jóvan :) világ messze legjobb AI-ja van benne ...
  • [HUN]FaTaL
    #20977
    Úgy, hogy mondjuk a 10. helyre kvalifikálva kapott 40 helyest (ez ugye 50), a másik meg a negyedik helyről 45 helyest (ez ugye 49).

    A leggyorsabb kör valóban bug.
    Utoljára szerkesztette: [HUN]FaTaL, 2020.01.26. 04:25:02
  • Timbu
    #20976
    De pontszerző helyen kell hozzá lenni, hogy járjon a +1 pont.
    A 19. hely pedig lehet helyes, ha valaki még többet kapott.
  • lac coo
    #20975
    Leggyorsabb kört lehet menni utolsó helyen is, az nem számít .
  • Amergin
    #20974
    Hogy lehet 40 helyes rajtbűntetéssel 20. helyről indulni, míg 45 helyes bűntetéssel meg 19. helyről?
    Ja és Bottas is kapott +1 pontot a leggyorsabb körért úgy hogy a 19. helyen végzett...
  • Amergin
    #20973
    Kutyaütők!
  • Gascan #20972
    szoval a heten vettem egy g29-et, par eve Pragaban elek es most itt kb. 66e forint (ha esetleg ugy gondlja valaki h kell neki is ilyen aron) ... eltartott egy ideig mig beallitottam

    egyebkent lattatok mar a Netflixes F1 Drive to Survive dokumentum filmet?
  • lac coo
    #20971
    Rossz a setup, rossz a kigyorsítás, simán rádver bárki DRS-sel ...
  • sertrex
    #20970
    "nem fura ha Grand Prixben Ricardokent egyenes szakaszon siman korbeautoznak medium szinten? :D "

    De fura... Ha te vagy Senna.
  • sertrex
    #20969
    Én akkor vennék Logitech kormányt, ha nem lenne más. Ha még nem volt kormányod, akkor a legjobb választás egy Thrustmaster T150, amit Hardveraprón már 40 körül/alatt meg lehet venni és ha kinövöd, akkor ott vannak a Thrustmaster komolyabb példányai és/vagy a Fanatec cuccok.
  • nono28
    #20968
    Logitech G29
  • Gascan #20967
    konzolban nem gondolkodom, megprobalom a g29et akkor.. koszonom a segitseget

    nem fura ha Grand Prixben Ricardokent egyenes szakaszon siman korbeautoznak medium szinten? :D
  • Danecay
    #20966
    Nekem is az van viszont mások lehet mást ajánlanának. Én sem mondom azt egyértelműen, hogy G29, függ a ráfordítandó összegtől, attól, hogy akarod e valamilyen konzollal is használni és, hogy milyennel, használt szóba jöhet e vagy csak új, stb. A PH-n van erre szakosodott topik.
  • Gascan #20965
    G29et ajanlotta az ismerosom is :)
  • Danecay
    #20964
    Ezzel nem leszel kisegítve, akkor már inkább az lenne a helyénvaló kérdés, hogy milyen kormányt lenne érdemes vásárolni.
  • Amergin
    #20963
    Logitech G29
  • Gascan #20962
    ki mivel jatsza ezt a jatekot ha megkerdezhetem? nekem meg nincs kormanyom csak egy xboxos gamepad
    Utoljára szerkesztette: Gascan, 2020.01.12. 00:56:23
  • Amergin
    #20961
    Itt oszt vót minden!
    Az utolsó 3 körben már ismét esőgumik kellettek volna, de persze nem mentünk már be, csak úgy bekúsztunk a célba...

    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2020.01.05. 17:16:42
  • attila46
    #20960
    Tud valaki olyan ligáról ami a játékkal dolgozik.....Szivesen mennék egy f1 2019 -es ligában....vagy ha lenne kereslet rá inditani kéne egyet,..köszi


  • Amergin
    #20959
    Most vettem észre (futamot utólag visszanézve), hogy azokat a versenyzőket, akiket eldönti a gép, hogy műszaki hiba miatt ki fognak esni eleve csak annyi üzemanyaggal küldi pályára, amennyi a kiesésig fog nekik kelleni!
    Belső nézetben lehet látni a kormányon, hogy kinek hány körre elég benzinje van és nekik nincs annyi, hogy befejezhessék a futamot!
    Na most akkor viszont baromi gyorsnak kellene lenniük nem? (aki már az elején kiesik)
    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2020.01.04. 17:27:56
  • Amergin
    #20958
    Karrier mód, sima verseny. A verseny előtt a kerékcseréknél beállítom hogy személyre szabott és nem változtatok azon, amit ajánl.
    Elindul a verseny, nem történik sem sérülés, sem nem kezd el esni.
    Miért van az, hogy olykor felajánlja a verseny közben, hogy előbb/később menjek ki a boxba?
  • [HUN]FaTaL
    #20957
    Rengeteget toltam ezt a monaco gp2-t game gearen a 90-es években, nagyon király cucc volt. :D

    Persze gyerek voltam, mostanra már nyilván extra gagyinak számít egy telefonos cucchoz képest is.
    Utoljára szerkesztette: [HUN]FaTaL, 2019.12.30. 19:37:09
  • Amergin
    #20956
    Ez azért elég meredek!!!
  • b-type
    #20955
    Az nem bug, Hamilton esetében jár.
    :))
  • Amergin
    #20954
    még egy bug...
    A 11. helyezettnek nem jár az 1 pont!
    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2019.12.30. 01:01:21
  • lac coo
    #20953
  • [HUN]FaTaL
    #20952
    Elég szomorú. Óriási karriermódot lehetne tolni, akár régi GP2 szezonokból kezdve. Amolyan F1 Challenge mintára :)

    De én régi szezonoknak is örülnék, pl. 80-as vagy 90-es évekből.
    Utoljára szerkesztette: [HUN]FaTaL, 2019.12.13. 19:03:06
  • lac coo
    #20951
    Korábban volt erről szó, FIA vagy F1 akárki nem adott engedélyt hozzá ...
  • Danecay
    #20950
    Valójában minden készen rendelkezésre állna, pályák, autók, a szezononkénti aktuális elemek betöltése pedig gondolom nem lenne akkora meló.
  • IXEMGabeo
    #20949
    2020-as jubileum okan siman bejatszanam az azevi szezonig palyakkal mindennel:), jo nagy melo lenne, de marketing szempontjabol sokat erne...ertitek 10 szezon lenne... v 11 a 2020-assal egyutt
  • Timbu
    #20948
    Csinálhatnának már egy olyan kiadást, amiben mondjuk 2010-ben indul a karrier és évről-évre az azévi autókkal lehet menni
  • Amergin
    #20947
    Kikapcsoltam a szezon közbeni átigazolásokat, csak a szezon végit hagytam meg karrier módban.
    Most telt le az első évad és a 2020-as pilótafelállás így néz ki:
    Alfa Romeo: Magnussen / Grosjean
    Ferrari: Vettel / Albon
    Red Bull: Verstappen / Leclerc
    Haas: Raikkonen / Stroll
    a többi csapat nem változott.
  • sertrex
    #20946
    Ooooopssss!!!


    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2019.12.10. 12:59:40
  • IXEMGabeo
    #20945
    nem ismerem a konyvet es a Formulara utaltam nem a Formula 1-re...es igen szamomra , aki kiprobalhatott egy Zakspeedet meg lehet emliteni bekezdeskepp azt, hogy "magyarok a F1-ben"

    mellesleg sejtettem, hogy csapattagokrol van szo...
  • Danecay
    #20944
    A könyv címe "Forma-1 - A 21. században", ebből adódóan aligha eshetett szó Kesjár Csabáról, valamint a fejezet címe "Magyarok az F1-ben", Kesjár Csaba pedig Formula 3 versenyző volt, annyi, hogy ha jól tudom egyszer volt lehetősége kipróbálni egy F1-es autót. Ugyanakkor a még stúdióvendégként is szereplő, jövőre újra a Williams színeiben dolgozó Jánvári Zsoltról még senki nem tett említést.
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2019.12.02. 14:55:53
  • Amergin
    #20943
    Sárga zászló nem zavarja az AI-t abban, hogy előzzön és ezért nem is büntetik...

    Másik: utolsó körben kiírja, hogy Albon kiesett a versenyből. OK.
    Erre a záróanimban Albon száll ki a Parc Fermében az autóból és rázza az öklét, hogy milyen fasza versenyt ment!
  • Amergin
    #20942
    Kesjár Csabáról nem (a cím miatt), ám Baumgartner Zsoltról viszont már kellett volna, de őróla sem ír.
  • IXEMGabeo
    #20941
    Kesjar Csabarol is valoszinu szot ejthetett