21740
  • Amergin
    #20940
    Borsos Vanda-Red Bull (manager asszisztens, vendég-koordinátor)
    Ladocsi Péter-McLaren (rendszer-, és irányítástechnikai mérnök)
    Kuti Tamás-Mclaren (Brand Centre technikus)
    Dr. Kling Sándor-Red Bull (szerkezeti elemző)
  • bosco05 #20939
    A magyarok az F1-ben gondolom nem pilótákról szól csak, mert akkor az csak egy bekezdés :D
  • Amergin
    #20938
    Ma meghozta a futár Wéber Gábor új könyvét! Átlapoztam: nagyon jó kis könyv.
    Ajánlom mindenkinek ha más nem a fa alá ajándéknak, de az itt fórumozó F1 rajongóknak is.
    Pár fejezetcím:
    -csapatok
    -versenyzők
    -versenyhétvégék
    -az F1 gazdasági oldala
    -versenyautó tervezés
    -versenypályák
    -magyarok az F1-ben
    Hmm, nyami-nyami
  • Amergin
    #20937
    Egyébként piros pont most a játéknak. Ez a német nagydíj olyan volt mint a valóságban: őrült futam volt esővel a közepétől.
    Amikor bementem az interekért a csapat bénázott: nem volt ott az emelős csávó, így 8 mp-ig tartott a kerékcsere
    Ez persze rossz, de az jó, hogy ilyen dolgokat is beletettek, vagyis nagyon ritkán, de előfordul ilyen töketlenkedés, úgy mint a valóságban. És ez jó!
  • IXEMGabeo
    #20936
    lol
  • Amergin
    #20935
    csak összejött neki végül a dobogó...
  • lac coo
    #20934
    https://index.hu/sport/forma1/2019/11/17/bereznay_daniel_forma-1_esport_alfa_romeo_mercedes/
  • Hade
    #20933
    Sziasztok,

    kezdőként szeretném a segítségeteket kérni F1 2019-el kapcsolatban, a multiplayer résznél ha volna kedves valaki összefoglalni a különböző opciók (ranked, unranked, lan...stb) jelentését és működését, az sokat segítene. Azt feltételezném, hogy van lehetőség spontán csatlakozni gyakorlásra, időmérőre és versenyre különböző pályákon amik online zajlanak, de nem sikerül, csak a többieket látom játszani, én nem tudok részt venni. Amikor megvettem a játékot azt gondoltam, hogy biztosan úgy van mint a többi szimulátornál, hogy folyamatosan zajlanak az online versenyek különböző pályákon és lehet csatlakozni, de nem tudom megfejteni, hogyan működik. Ha válaszol valaki azt megköszönöm.
  • attila46
    #20932
    Sziaztok

    A hdr mod miért nem kapcsolható be??
  • adam46
    #20931
    Most már rendben van az alap játék, innentől remélem kicsit jobban ráfekszenek a körítésre is és remélem lesz új game engine is.
  • Timbu
    #20930
    F1 2025
  • Amergin
    #20929
    Jó dolgok jöttek a peccsel, az viszont érdekes, hogy olyan az "F1 hivatalos játéká"-nak fejlesztő csapata, mintha most tudták volna meg, hogy Mexikóban lett még egy DRS zóna, nem pedig kb. 1 évvel ezelőtt...
    Ez mi, hogy ezt még nem tették bele a játékba?
    Nem a mostani peccsel kellett volna már beletenni? (már az is késő, de mint utolsó dátum még azt mondom OK.)
    Olyan, mintha valami teljesen új dolog lenne nekik, amit majd jövőre sikerül is integrálni a játékba...
    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2019.10.28. 20:54:15
  • adam46
    #20928
    Rohadt jó lenne még, ha a rajt gyakorlását is megcsinálnák, a boxutca kijáratánál mondjuk belehetne állni egy kis kockába és onnan.
  • rg60
    #20927
    Jah igen és a karrier elején kiválaszthatod a csapattársad
  • rg60
    #20926
    Codemasters felébredt!
    Javították az átigazolást illetve ki lehet kapcsolni!
  • fazerus
    #20925
    Hmm érdekes. Anno ha igy kezdtem nem volt, pl most sincs, fix felállás van, érdekes :O
  • Amergin
    #20924
    Én is úgy kezdtem, szóval ez nem attól függ.
  • peti79
    #20923
    Én F1-el kezdtem, mégis van átigazolás... Hamilton-Gasly csere, Raikonnen Haasba, Hulkenberg McLarenbe és még sorolhatnám.
  • fazerus
    #20922
    Úgy kezded a karriert hogy nem bohockodsz az F2-ben.. nincs átigazolás, ennyi ..
  • Amergin
    #20921
    Hát ja. A karrier második szezonját kezdtem most, ilyen felállás van:
    Norris - Renault
    Riccardo - Haas
    Kvyat - Alfa Romeo
    Grosjean - Alfa Romeo
    Raikkönen - Toro Rosso
    A Gasly - Albon csere megtörtént.
  • rg60
    #20920
    Erre se!

    Meg arra se hogy ilyen idióta átigazolasok ne legyenek, pláne ne szezon közepén!!!
    Arra se hogy hogy egy komplett f2-es szezont tudj menni karrierben, és arra se, hogy akkor majd kiválaszt téged egy csapat a teljesítményed alapján, ha már beharangozták a nagy karriermódot az f2-vel!

  • Amergin
    #20919
    Erre nem fordítottak már figyelmet...
    Pedig ha a ruházatot, sapkát kell kicserélni, az meg van csinálva. Riccardo úgy tűnik marad a Renault sisaknál az Alfa Romeo színeiben is.
  • adam46
    #20918
    Bekerült az F2 2019 is.
  • siddesa
    #20917
    Nem az volt a bajom, hogy "nem viszi, mint a vajat", hanem amit írtam. De már másik fórumon mondták, h évek óta ilyen, hozzá kell szoknom. Tény, hogy soha nem "onlájnoztam" ezelőtt semmivel. Azt nem értem, hogy ha egy valaki beragad, miért kell rá akár több percet is várni, miért nem hajítja ki mondjuk egy percem belül a beakadt felhasználót?
  • JF1
    #20916
    Én nem vettem észre, hogy gyenge lenne a szerver. Viszi, mint a vajat. Milyen neted van?
  • siddesa
    #20915
    Sziasztok!
    Idén kezdtem el online játszani. Délután/este mindig ilyen "gyenge" a szerver a ranked ligában? Alig lehet egy két futamot lenyomni, máris szétesik. Most is pl. 15 perce semmi, csak áll az egész. Másfél óra alatt lenyomtam egy ötkörös futamot, egy időmérőt. Ez így elég gagyi
  • peti79
    #20914
    Minden segítség kikapcsol. Ha felgyulladnak a lámpák 3/4 fölé nyomod a gázt. A lámpák kialvásakor a kuplungot fölengedve próbálj úgy játszani a gázzal, hogy ne kaparjon ki a kerék. Betapadás után lehet neki nyomni. Gyakorolni kell, ha ráérzel utána már menni fog.:)
  • attila46
    #20913
    Valaki meg tudná mondani hogy lehet úgy rajtolni ,hogy ne veszitsek vagy 6 poziciót....soem jó a rajtom..


    ???
  • adam46
    #20912
    A Brit nagydíjnak úgy vágok neki, hogy elfelejtettem kicserélni a CE egységet, így az már 93%-os állapotban van. Ez a 18. körben el is durran, így vagy skipelni tudom a versenyt, vagy újrakezdeni. Ha újrakezdem, akkor valahogy vissza tudom rakni magam a főhadiszállásra, hogy kicseréljem az alkatrészt? Létezik rá valamilyen hack?
  • oneal1
    #20911
    jaaaaa úgy jogos! :D
  • lac coo
    #20910
    GTL-t akartam irni... :)
  • oneal1
    #20909
    grafikán kívül abban semmi kiábrándító nincs, fizika terén még mindig mehetnének a készítőkhöz tanulni codemasterstől :D
  • lac coo
    #20908
    Már egy
    GPL is kiábránditó, bár buli értéke megvan ...
  • b-type
    #20907
    A GP sorozat jó volt, de már qva régen volt, semmi esetre se ülnék bele már, vagy akár az F1C-be..ezeknek az emlékekben a helyük. Nagyon kiábrándító lenne most menni, ha egyáltalán normálisan lekezelné a kormányomat, és mai szinten adná az FFB-t.
  • sertrex
    #20906
    Már nem fogjuk megtudni, de kíváncsi lettem volna arra is, ha csupa jót mond, akkor is ez lett volna a sommás véleményed?
  • IXEMGabeo
    #20905
    igazabol a Micro Prose illetve a Geoff Crammond GP sorozat volt a legjobb...azokkal rengeteget toltam es jo F1-es elmenyeket adott szamomra
  • IXEMGabeo
    #20904
    Leot ne bantsad, mert jo arc:))
  • IXEMGabeo
    #20903
    en mondjuk jot rohogtem rajta, foleg mikor Bottas a boxfalon gurult:DDD
  • fazerus
    #20902
    Persze... összes megjelent F1 telepitve nála... mindegyikből 3-4 féle másolat szétkúrva modokkal, azt sír a szája hogy igy szar úgy szar.. tipik vergődő idióta.. azt csodálkozik, pefffffffffffffffffffffffffff...
  • lac coo
    #20901
    Egy komplett nyomi a gyerek, amit a videoban művel, szégyen. -extra dolog, hogy a külseje passzol hozzá, ennyi . alapon nincs kapcsolat, persze, de nála összejött.