21707
  • Norberto91
    #21267
    Nem fognak bekerülni. 1 pályát megcsinalni 1 év a fejlesztők elmondása alapján. Nem éri meg nekik. Javítgatják a Bugokat, illetve csinaljak a next gen F1 2021-t. Ez az év olyan amilyen.
  • GPx8
    #21266
    Teoretikus kérdésem, hogy vajon a HIVATALOS F1 játék követi-e majd az idei F1 naptárat? Bekerülnek a pályák??? Ha nem, akkor mitől hivatalos ez a játék?
    Utoljára szerkesztette: GPx8, 2020.08.28. 17:21:39
  • Amergin
    #21265
    Kint van az 1.08
  • lac coo
    #21264
    A My Team autómmal nem lehet csak úgy gyakorolatni bármelyik pályán ? Karrieren kívül teljesen tét nélkül ...
  • lac coo
    #21263
    Javítom magam ,semmiféle eventről nem megy sehová ,se ki se be, időmérőről se vált versenyre... csak tölt és tölt ... :D
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2020.08.15. 09:24:00
  • lac coo
    #21262
    Nekem ezzel a patch-el nem valami, jó nem lép vissza a versenyről, vagy hotlapról csak forog-forog, le kell lőjjem feladatkezelőben ...
  • adam46
    #21261
    Lehet még nem portolták át, de biztosan lesz. Amúgy tényleg nagyon jól megcsinálták, kell hozzá a SimHub progi, ami kinyeri a telemetriát és gyakorlatilag tényleg egy overlay-ként üzemet, html és js alapon. Ugyan el lehet rejteni, amikor nem vagy játékban, de például néha a menüben is látszik. De menni nagyon menő vele. :D Nem tudom, hogy miért lenne olyan nagy szám használni a valós F1 grafikát a játékban is.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2020.08.10. 15:16:00
  • Fehercsoki
    #21260
    F1 2020-hoz nincs ilyen? Én nem találtam sajnos :(
  • adam46
    #21259
    Kipróbáltam néhány napja a halo overlay módot. Akkora király, bár elég esetlen a működése pályán kívül, nem értem ezeket miért nem teszik bele, vagy miért nem harcolnak érte, hogy benne lehessenek...
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2020.08.10. 11:25:20
  • sertrex
    #21258
    Ennek akkor lenne értelme, ha játékban is Hamilton vezetne vagy a videó készítője vezetné Hamilton autóját. Utóbbi szórakoztatóbb lenne.
  • lac coo
    #21257
  • nono28
    #21256
    Sziasztok!

    F2-re lesz frissités az idei szezonra?
  • lac coo
    #21255
    Náhány lekőrözés, rögtö naz elején köcsög AI épp visszavesz ia körét... Végén egy Rad Bull elfüstölés ...

  • lac coo
    #21254
    Még csak hasonlót sem láttam ... Nem tudom mi lehet...
  • Amergin
    #21253
    Egészen pontosan ERRE gondoltam.
    Kétszer volt ilyen a karrier során (20 versenyen vagyok túl). De ez csak annyi amennyit észrevettem, lehetett több is, nem mindig nézem meg, hogy miért esik ki az AI, szóval biztosan több volt ennyinél...
    Itt egy másik!
    Utoljára szerkesztette: Amergin, 2020.07.30. 19:06:55
  • lac coo
    #21252
    Csak a klasszik pályákon megyek, eddig semiféle anomáliát nem láttam ...
  • Amergin
    #21251
    Hát nem tudom én nem vettem észre ezt. A ma befejezett mexikói nagydíjon pl. Magnussen 5 mp-es büntit kapott, mert nem engedett el engem lekörözéskor.

    A hosszú egyenesben (pl. Vietnám, de a mai mexikói nagydíjon is) előfordult az, hogy az AI előzni akar, de még csak helyezkedik és beriszálja az autót, ami végzetes kicsúszáshoz, falnak csapódáshoz vezet.
    Ez szerintem bug, javítani kéne! (ha nem bug, akkor eddig miért nem volt ilyen? ja és a valóságban mikor volt ilyen utoljára?)
  • lac coo
    #21250
    Az AI lekörözést állatul megcsinálták, alig vesznek el a tempójukból mégis tökéletes helyen és ritmusban engedik el az embert .
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2020.07.29. 19:21:22
  • lac coo
    #21249
    Patch :

    Mercedes car and driver suits updated to the black livery.
    Fixed an issue in unranked multiplayer where a host disconnection resulted in AI having unrealistic lap times.
    Sergio Perez and Lance Stroll now wear the correct gloves.
    Fixed a progression issue in My Team career which could occur after an Invitational event.
    Fixed a progression issue in My Team career which could occur at the end of a season.
    The Savant sponsor will now correctly pay out.
    Various other stability and bug fixes.
  • Gascan #21248
    nem rossz, mi lesz belole assist nelkul? :)
  • Amergin
    #21247
    Sose voltam még ennyire elől (meg nem is leszek sokáig)
    Így ezt meg kellett örökítenem.
  • lac coo
    #21246
    jól van beállítva asaturation, nem lehet ,hogy kis mozdulatra is nagyon alászedi ?
  • lac coo
    #21245
    LOL.
  • adam46
    #21244
    Engedd el, vele nem lehet normálisan érvelni, mert mindig minden szupi-szuper!
  • csaller
    #21243
    Üdv. Egy olyan problémája van egy barátomnak, hogy ha kormánnyal jatszik akkor orrtolós az autó. F1 2019,Xbox,g920. A gyerek teljesen jól tolja kontrollerrel, rég óta játszik. De most vett egy kormányt hozzá és ilyen problémája akadt. Nálam játszott PC-n g29-cel és semmi ilyen baja nem volt, szóval nem a vezetési stílussal lesz a gond. Olvastam angol fórumon is ilyen problémáról, de megoldást ott sem találatam hozzá. Köszönöm előre is a segítséget.
  • Amergin
    #21242
    Azt kérdi a riporter csaj: ki a legnagyobb riválisom?
    Versatappen? Albon? Sainz? Norris?
    Egyik sem! Szerintem inkább anyukád!
    Az!
  • Danecay
    #21241
    Hali! Küldtem privátot!
  • fazerus
    #21240
    Benne lesz a fekete Mercedes. De amúgy tőlem citromsárga is lehetne, leszarom. VR meg senkit nem hoz lázba ennyi. Feleslegesen meg nem feccolnak bele időt. Pont.
  • Plebii
    #21239
    Ahogy a VR-ra, úgy erre sincs kapacitása a Codemastersnek, felemésztett minden energiájukat a két új pálya lemodellezése (Thai és Holland). Ahogy azt sem tudták megoldani, hogy a Mercedes hivatalos színnel legyen benne, de a moddereknek erre is volt idejük.

    Nem siránkozás, nagyon jó, hogy a CM-hez kerültek a jogok, csak nagyon sokszor a kényelmes utat választják ezzel a sorozattal kapcsolatban.
    Utoljára szerkesztette: Plebii, 2020.07.25. 00:00:35
  • Plebii
    #21238
    Szövegértés még mindig 1-es. Nem siránkozom, mindenképpen vétel volt, csak jó lenne végre hivatalos F1 játékban is, hamár a Dirtben megoldották, ennyi. Mai nap beletettem 2 órát, teljesen jó lett.

    "a nagy kiadók pont leszarják" aham, ha így jobban érzed magad és így meg tudod magyarázni, hogy neked miért nincs.
    Utoljára szerkesztette: Plebii, 2020.07.25. 00:00:03
  • fazerus
    #21237
    Nem hiszem :(
  • lac coo
    #21236
    Vajon Imola mega többi pálya bekerül majd ajátékba ?
  • lac coo
    #21235
    Ha a VR a lényeg, az itt nincs... Ha a játék lenne akkor jó lenne VR nélkül is. El kel lofgadni a VR annak való akinek szüksége van pár ezer új vásárlóra, F1-nek nincs ... Még mindig nincs üzlet a VR-ben, a nagy kiadók pont leszarják ....... az meg hogy megveszed, majd itt siránkozol, hogy nincs benne vicces, nézted volna meg előbb :DDDD
  • Plebii
    #21234
    Érdekelne, hogy hol olvastál TE fikázást?

    Írtam, hogy nem néztem utána, mivel kibírom nélküle, anélkül is élvezetes, addig még nem volt addig időm kipróbálni, de érdekelt volna, hogy van-e benne VR támogatás, biztos más Magyar nyelvet beszélünk.

    Inkább ez a LOL.

    Máshol meg tudták oldani, itt meg olyanokat nyilatkoznak, hogy a játék élmény miatt nem lehetséges, meg bla.bla.bla, persze jól működő mod már van, másik CM játék tudja, és RRRE, AC, PC2, vagy akár csak Automobilista 2 formula autóknál jól tudja a VR-t. Ez nem fika, ez sajnos tény, közben a fejmozgást a boxban a kormánnyal imitálják, szóval lenne mit a VR-ben is használni.
  • lac coo
    #21233
    Azt se tudod mi van benne de megveszed majd előre fikázod ? LOL .
  • RedRiot
    #21232
    Xboxon tolom, eddig nagyon tetszik. Pár furcsaság azért van:
    My Teamben játszok egy karriert. Bahrein időmérő, Q1: sikerül továbbjutó időt autóznom, nézem az eredményeket. Kb. mindenkinek 1 mért kör. A kiesőknek is. Megy az idő, hátra van 2 perc. Totál csend, nem próbál javítani senki, az sem akinek 2 tized alatt kéne javítani. Kedves csapattársam is ül a babérjain, 17. idővel. 1 kört ment ő is.
    Legszívesebben p*csán rúgtam volna hogy mennyé' má' hülyegyerek!!! :(

    Amúgy az AI eddig tetszik, elég jó küzd, amíg lehet csatában ott marad melletted, próbálkozik, nem satuzik pánikszerűen. A korábbi F1 játékok valamiért nem jöttek be, 1-2 óra próba után töröltem őket. Nem tudom pontosan miket változtattak, talán több apróságot, de ez valahogy jobban "kézre áll": jobb az irányíthatóság is, és az AI is.
  • Danecay
    #21231
    Tudomásom szerint igen.
  • Plebii
    #21230
    Sziasztok,
    Tegnap vettem meg a játék Schumacher kiadását PC-re, nem néztem utána, mert kibírom nélküle is, de még mindig nem került bele VR támogatás? Több CM verseny játék támogatja, ide eddig mindenféle mondvacsinált indokkal nem került be. Változatlan a helyzet?
    Utoljára szerkesztette: Plebii, 2020.07.21. 08:52:13
  • Gascan #21229
    nem akarunk ligat inditani? :)
  • Gascan #21228
    annyian jatszanak vele ranked matchbe ugyan akkor eleg nehez bekerulni