X3 - Terran Conflict / Albion Prelude
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Trade
Fight
Build
Think
Enjoy
Kids, don\'t try this at home!
Kids, don\'t try this at home!
Kids, don\'t try this at home!
Kyle megdolgozta Ninut a Goner hajón, és a névrokonság is szemet szúrhat...
Hogy kell spoiler-boxot kreálni?
Kids, don\'t try this at home!
meg a többi benne lesz e?
Régi x3 fan vagyok, de azért valljuk be nem a történeti szál miatt szerettük az elõzõ részt...
Legyen kiegyensúlyozottabb a játék, meg legyenek változatosabbak a küldik,
mongyuk még javuljon a gazdasági része, és elégedett leszek.
Szabad a történet, minek Julian?
Üdvözlöm Tomonort. Néhány éve rendszeresen látogattam az oldalát mikor az X3-mal ismerkedtem. Remélem a TC-nál is ugyanaz marad a színvonal.
Míg az X2 1 évvel játszódik az X3 reunion elõtt... Annyi idõ alatt nem lett volna idõ annyi sok hajó designát leváltani. Ezért az ott nyugvó titan roncsa az X2-bõl nem passzol az X3-ba.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Továbbá nem Ben Danna, hanem BAN Danna. 😛
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
És az X3 Reunion-ban is ott vannak a roncsok President Ends-ben.
valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
X-Tension: Elena Kho-t utánnunk küldik, hogy találjon meg és vigyen haza, de az õ hajójának a hajtómûve is javíthatatlanul meghibásodik.
X2 The Threat: Julian Gardna (mi) börtönben vagyunk, de sikerül ellopnunk egy hajót, késõbb Ben Danna, Kyle jóbarátja új esélyt ad nekünk, cserébe a TerraCorp-nak kell dolgozni. A Terracorp vezetõje Ellena Kho, lánya Saya Kho lesz a társunk. A story vége fele a Khaak támadást sikeresen visszaverik az Omicron Lyrae-i csatában. Juilan és Saya nemzeti hõs. Ebben a részben derül ki, hogy Ellena és Kyle egy rövid idõre találkoztak, aztán szétváltak. Ben és Kyle a Xenon M0 elpusztitása során ismerték meg egymást, jóbarátok lettek. Ellena és Ben továbbra is tartotta a kapcsolatot egymással, próbálták megtalálni Kyle-t amennyire idejük engedte. A Story közben ráutalással Julian kideríti, hogy Kyle Brennan az apja, és hogy Ellena Kho az anyja, Ergo Saya Kho a testvére. Ezért nem is jöttek össze egyik részben se.
X3 The Return: Juilan Gardna és Saya Kho továbbra is együtt keresik apjukat és a Terranokhoz vezetõ utat. Eközben a Khaak támadások helyei és idejei különös egybeesést mutatnak hõseink útjával.
valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.
Talált már valaki angol nyelvû térképet?
Csináltam egy vaktérképet. A régi szektorok nevei és a fõbb állomások(shipyard, EQ-dokk, Millitary outpost, Pirat base, cégek HQ-jai) is bevannak jelölve mind. Már csak a nevek hiányoznak, és a fajok színjelölései. Nem akarom a németrõl fordítani, mert õk elég szabadon fordították le õket, és így nem lenne értelme. Ezért kellenének a pontos angol nevek, úgy már kiokoskodnám hogy melyik melyik.
<#help>#help>
Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
(deja vu)
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Ez egy kicsi csalódás nekem, nem igazi lezárás. Persze attól még imádni fogom az ellen írtását a Terránokkal <#vigyor1>#vigyor1>
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
Kids, don\'t try this at home!
Valamiért az volt bennem, hogy Te németül beszélsz. 😊
Megváltoztatom a nickemet - akkor regiztem ide, mikor még új tulaja voltam a szektoromnak: Legend's Home. Most ha sajátomnak akarom, rendesen csökkenne a repum az Argonoknál...
Kids, don\'t try this at home!
天使たちは私を見守る
Kids, don\'t try this at home!
天使たちは私を見守る
Julian, Kyle, Elena, Saya?
天使たちは私を見守る
<#wow1>#wow1><#buck>#buck><#nevetes1>#nevetes1>
(poén volt)
Én már tudok várni.
天使たちは私を見守る
Egybekötve egy rokon látogatással, valahogy így:
Én: Hi
Rokon: Hi
Én: I come to see you, and buy a computer game. Sorry, I have to go. Bye.
.
.
.
valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul
天使たちは私を見守る
Másutt lehetett választani, hogy sima posta vagy DHL/UPS hozza. De itt nem lehetett.
Többet se veszek igy játékot 😄
valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul
A képet úgy találtam a neten.
Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.
Egész véletlenül nem az Uránusznál vagy?
天使たちは私を見守る
Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.
De nem is erre az esetre, hanem a késõbbiekre gondoltam.
天使たちは私を見守る
Egyébként szintén támogatom Amarot.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Mellesleg: szerintem a tartalmát a nagyöreg X-esek vitassák meg (nem kizárásképpen mondom ezt, de azért mégis annak legyen sztem beleszólása, aki letett vmit az asztalra, ne pedig vkinek, aki 1 hónapig van itt. Ez nem célzás) többségi szavazással, a többiek meg max javaslatot tehetnének, amit aztán megvitatnak.
Viva la demicracy! Viva la....najó, nem beszélek franciául.
天使たちは私を見守る
Amaroval tökéletesen egyetértek ami a vitát illeti, eddig nem volt itt szokás ilyen hangnemben ölre menni.<#ejnye1>#ejnye1>
Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
A csapatnak: egyikünknek sincs joga megítélni a másikat, ez a fórum nem errõl szól. Mielõtt reagáltok a másik véleményére, olvassátok át mégegyszer a küldeni kívánt hozzászólásotokat, hogy a pillanat hevében nem ment-e át sértegetésbe a dolog - annak semmi értelme. Az X fórumokon mindig jó közösség volt, olyan emberekkel, akik nem egymást kritizálták, hanem századszor is leírták ugyanazt a segítséget az újak számára. Legyen ez így a legfrissebb, utolsó X topic esetében is.
Remélem, a továbbiakban az X3 Terran Conflict játékmenete lesz a téma.