X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1162
Azért jó ez a játék, mert nagyon sok szemszögbõl lehet megközelíteni, kinek ez tetszik benne, kinek az.
Trade
Fight
Build
Think

Enjoy

Kids, don\'t try this at home!

#1161
Késõn frissítettem, bocs. A sztori egyébként a Farnham's Legendben van leírva részletesen.

Kids, don\'t try this at home!

#1160
Egyébként postán megkapta már valaki?
#1159
Én rengeteg ilyen hajóval találkoztam, bár nem eléxem, hogy XTM felrakása elõtt ott voltak-e.

Kids, don\'t try this at home!

#1158
Szerintem Ninu Gardna esélyesebb Julian anyjának szerepére.
Kyle megdolgozta Ninut a Goner hajón, és a névrokonság is szemet szúrhat...

Hogy kell spoiler-boxot kreálni?

Kids, don\'t try this at home!

#1157
Bocs hogy így kezdem a fórumra írást, de ki a f*szt érdekel, hogy Julian
meg a többi benne lesz e?
Régi x3 fan vagyok, de azért valljuk be nem a történeti szál miatt szerettük az elõzõ részt...
Legyen kiegyensúlyozottabb a játék, meg legyenek változatosabbak a küldik,
mongyuk még javuljon a gazdasági része, és elégedett leszek.
Szabad a történet, minek Julian?
Üdvözlöm Tomonort. Néhány éve rendszeresen látogattam az oldalát mikor az X3-mal ismerkedtem. Remélem a TC-nál is ugyanaz marad a színvonal.
#1156
nem arra mondtam. Benne vannak, csak nem az X2 Design-ával. Tudni illik hogy az X3 már egy teljes váltás volt, lecserélték az öreg hajódesignokat.

Míg az X2 1 évvel játszódik az X3 reunion elõtt... Annyi idõ alatt nem lett volna idõ annyi sok hajó designát leváltani. Ezért az ott nyugvó titan roncsa az X2-bõl nem passzol az X3-ba.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1155
ezt honnan szetted? Ugyanis én a hivatalos argonopedia oldalon azt találtam hogy julian anyja egy bizonyos Ninu Gardna, testvére volt Ion Battler-nek. Julian viszont elmenekült elõle (kyle pedig elrepült, ám nem tudodt születendõ fiáról)

Továbbá nem Ben Danna, hanem BAN Danna. 😛

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Valen
#1154
Tomonornak és Burinak:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem keverik bele az X2-t, de mivel annó az X2-ben úgy indul a játék, hogy President End megsemmisül egy váratlan Khaak támadásban, így logikus, hogy az a rendszert védõ Argon hajók roncsai ott maradnak.

És az X3 Reunion-ban is ott vannak a roncsok President Ends-ben.

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

Valen
#1153
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Földi év:2912 (X-év:742)-ben X-BTF: Kyle Brennan (mi) az új terran jumpdrive hibás ugrását követõen bekerülünk az X univerzumba. Feladatr megtalálni a haza vezetõ utat. Megöljük a Xenon M0-t Xenon 101 rendszerben. Késõbb Kyle Brennan eltünik az X univerzumban.

X-Tension: Elena Kho-t utánnunk küldik, hogy találjon meg és vigyen haza, de az õ hajójának a hajtómûve is javíthatatlanul meghibásodik.

X2 The Threat: Julian Gardna (mi) börtönben vagyunk, de sikerül ellopnunk egy hajót, késõbb Ben Danna, Kyle jóbarátja új esélyt ad nekünk, cserébe a TerraCorp-nak kell dolgozni. A Terracorp vezetõje Ellena Kho, lánya Saya Kho lesz a társunk. A story vége fele a Khaak támadást sikeresen visszaverik az Omicron Lyrae-i csatában. Juilan és Saya nemzeti hõs. Ebben a részben derül ki, hogy Ellena és Kyle egy rövid idõre találkoztak, aztán szétváltak. Ben és Kyle a Xenon M0 elpusztitása során ismerték meg egymást, jóbarátok lettek. Ellena és Ben továbbra is tartotta a kapcsolatot egymással, próbálták megtalálni Kyle-t amennyire idejük engedte. A Story közben ráutalással Julian kideríti, hogy Kyle Brennan az apja, és hogy Ellena Kho az anyja, Ergo Saya Kho a testvére. Ezért nem is jöttek össze egyik részben se.

X3 The Return: Juilan Gardna és Saya Kho továbbra is együtt keresik apjukat és a Terranokhoz vezetõ utat. Eközben a Khaak támadások helyei és idejei különös egybeesést mutatnak hõseink útjával.

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

#1152
nem értem mért keverik bele az X2-t... :-/

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

BuriP
#1151
Trantort=President End (német-angol, na ezért kellenek az angol szektornevek)

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

BuriP
#1150
Két kis kép a TC-bõl. Trantort szektorból.:<#wilting>
1 kép
2 kép

Ilyen a reunionban nem volt.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

BuriP
#1149
Valaki az #1115-re?
Talált már valaki angol nyelvû térképet?
Csináltam egy vaktérképet. A régi szektorok nevei és a fõbb állomások(shipyard, EQ-dokk, Millitary outpost, Pirat base, cégek HQ-jai) is bevannak jelölve mind. Már csak a nevek hiányoznak, és a fajok színjelölései. Nem akarom a németrõl fordítani, mert õk elég szabadon fordították le õket, és így nem lenne értelme. Ezért kellenének a pontos angol nevek, úgy már kiokoskodnám hogy melyik melyik.
<#help>

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#1148
Mikor? o_O

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Valen
#1147
már rég kiderült 😄

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

#1146
És közbe kiderülne hogy Saya az Julian testvére <#finom>



(deja vu)

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#1145
Hívjatok betegnek, de reméltem Julian összejön majd sayaval, mint a Shepard azzal a kék csajjal a Mass Effectben <#law>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1144
biztos majd találkozunk velük, vagy említésre kerülnek... 😊

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#1143
Kiváncsi leszek akkor milyen formában fognak megjelenni a gameban (esetleg Juliannal válvetve gyõzzük majd le a gonosz Terraformálókat?).
Ez egy kicsi csalódás nekem, nem igazi lezárás. Persze attól még imádni fogom az ellen írtását a Terránokkal <#vigyor1>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1142
Ezt a játékot alapba úgy tervezték mint az X-Tension-t. Szabad vagy. Szal nem, hõsökkel nem lehetsz. Ám ennek ellenére mindegyik kezdésnek (vagy majdnem mindegyiknek) külön plotja van, ezért érdemes többször is elkezdeni a játékot.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1141
mon mikortól árulják a gémet?

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

#1140
Nem tanítópályára gondoltam, hanem szimulátorra.

Kids, don\'t try this at home!

#1139
Akkor így már nem poén.
Valamiért az volt bennem, hogy Te németül beszélsz. 😊
#1138
Legend's Home ezúttal nem lesz az otthonom, mert eggyel odébb került a térképen, belekúrtak egy shipyardot, meg egy ûrkastélyt ez vérlázító!
Megváltoztatom a nickemet - akkor regiztem ide, mikor még új tulaja voltam a szektoromnak: Legend's Home. Most ha sajátomnak akarom, rendesen csökkenne a repum az Argonoknál...

Kids, don\'t try this at home!

#1137
De. De lehet semmi köze nincs tuthoz. 😛

Vitez77
#1136
Nem erre gondoltál véletlenül?

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Valen
#1135
igen

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

#1134
Elvileg neten találtam tutorial videt amiben egy csajszi beszél. Nem tudom hogy a játékban volt e de lehet.

#1133
Van tesztpálya a TC-ben? Mintha nem láttam volna a menüben. (fotón)

Kids, don\'t try this at home!

#1132
Hát erre várok amióta bejelentették, hogy kiderüljön hogy kik az igazi királyok az ûrben, és természetesen nem más mint a terranok. 😛

Vitez77
#1131
Na végre egy Terrán bajtárs <#love12>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1130
Én arra lennék kíváncsi hogy ügye van több kezdés, de pl Terranal szeretnék kezdeni kimaradok e esetleg valami nagyon jó küldetésbõl.

Vitez77
#1129
Spoiler jellegû kérdés: most akkor a következõk közül senkivel sem lehet majd játszani:
Julian, Kyle, Elena, Saya?

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1128
A német rokonoddal angolul beszélsz?
<#wow1><#buck><#nevetes1>

(poén volt)
Vitez77
#1127
Figyu, nekem hetekbe telt, mire a posta meghozta a dedikált pólómat...
Én már tudok várni.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Valen
#1126
Figy. ha tudom hogy igy szállít a posta, akkor kimentem volna érte Német honba 😄

Egybekötve egy rokon látogatással, valahogy így:

Én: Hi
Rokon: Hi
Én: I come to see you, and buy a computer game. Sorry, I have to go. Bye.
.
.
.

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

Vitez77
#1125
Asszem Egoék új játékára szervezni kéne egy túrabuszt ami elvisz minket a legközelebbi boltig, ahol lehet kapni a gamet <#nyes>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Valen
#1124
Na igen, az ember egyszer vesz játékot házhoz szállítással, de azzal is megszívja...

Másutt lehetett választani, hogy sima posta vagy DHL/UPS hozza. De itt nem lehetett.

Többet se veszek igy játékot 😄

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

BuriP
#1123
Talán majd holnap, eddig még nem ért ide a postás a játékkal!<#rinya>

A képet úgy találtam a neten.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#1122
Hmmm még a végén megtaláljuk a halálcsillagot is. 😄

Vitez77
#1121
I'm your father.
Egész véletlenül nem az Uránusznál vagy?

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

BuriP
#1120
Szerelem.szerelem... ...hajómat szerelem...<#szeret>

Jedi az X3-ban<#nyes>

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Vitez77
#1119
Mintha én nem próbáltam volna....
De nem is erre az esetre, hanem a késõbbiekre gondoltam.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1118
Jah, de régen sem volt vita a Reunion forumban, csak új szelek lengedeznek. 😄

Egyébként szintén támogatom Amarot.

#1117
a csendben üléssel kapcsolatban, 3-szor próbáltalak megállítani titeket... ám már mind1. A szabályzatot még ki kell gondolnom, ám lehet hogy ugy teszek hogy kibérelek egy fw-s hostert egy sima lapnak ahol lesz FAQ meg szabályzat.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#1116
Csinálhatnál egy "unofficial" szabályzatot a honlapodra, a linkjét meg kitehetnénk az aláírásunkba. Ha meg felkerül vmelyik tiltott téma, nem csendben ülni, hanem felhívni rá az érintettek figyelmét.

Mellesleg: szerintem a tartalmát a nagyöreg X-esek vitassák meg (nem kizárásképpen mondom ezt, de azért mégis annak legyen sztem beleszólása, aki letett vmit az asztalra, ne pedig vkinek, aki 1 hónapig van itt. Ez nem célzás) többségi szavazással, a többiek meg max javaslatot tehetnének, amit aztán megvitatnak.

Viva la demicracy! Viva la....najó, nem beszélek franciául.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

BuriP
#1115
Valaki nem tudná nekem megadni az új szektorok pontos angol neveit? (Csak egy felsorolást, pontos helyesírással.) Próbálok összehozni magamnak egy térképet, amit kinyomtathatok, de a neten még csak német nyelvû verziókat találtam.


Amaroval tökéletesen egyetértek ami a vitát illeti, eddig nem volt itt szokás ilyen hangnemben ölre menni.<#ejnye1>

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#1114
No hát azt én is >.< Ám míg nincsenek kiirva a határozott szabályok, vagy egyáltalán még a levelemet sem olvasták el a modik, addig nehéz kordában tartani a népet.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Amaro
#1113
Tomonor, ha valaki házigazda kíván lenni, legyen határozottabb, és ne akarjon mindenkinek megfelelni, mert az különbözõségünk okán lehetetlen. Mikor reggel idekattintottam, kiült a vigyor a képemre, hogy az éji termés miatt vissza kell lapoznom, de aztán elképedve olvastam ezt a warez-nem warez hiriget. Ez egy tiszta fórum, akinek nem tetszik, lehet csinálni külön témát a tört verzió kitárgyalására, annak linkjét kitenni, hogy rátaláljon, aki azért jött - erre van már jó néhány, jól mûködõ példa. Aki a játékról olvasni, sztorikat kibeszélni, netán segítséget kérni jön ide, annak ne kelljen átszenvedni egy halom off warez bejegyzést, mert legközelebb más helyet keres.
A csapatnak: egyikünknek sincs joga megítélni a másikat, ez a fórum nem errõl szól. Mielõtt reagáltok a másik véleményére, olvassátok át mégegyszer a küldeni kívánt hozzászólásotokat, hogy a pillanat hevében nem ment-e át sértegetésbe a dolog - annak semmi értelme. Az X fórumokon mindig jó közösség volt, olyan emberekkel, akik nem egymást kritizálták, hanem századszor is leírták ugyanazt a segítséget az újak számára. Legyen ez így a legfrissebb, utolsó X topic esetében is.
Remélem, a továbbiakban az X3 Terran Conflict játékmenete lesz a téma.