X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

NONPLUSZULTRA
#1362
1:A BBs-eket nem feltétlenül a feladatok miatt olvastam, sõt lelombozónak tartom, hogy a képembe nyomják a küldiket olyan állomásokon, amik ettõl világítanak. Hol marad az élvezet? Régen bedokkoltál és kicsit izgulni kellett minden alkalommal, hátha lesz valami - így ezüsttálcán kínálva nem túl élvezetes...
2: joyt használok, nem izgat különösen az egerészés de ennél az irányításnál rákényszerülök az egér halmozott használatára, a Reunionnál csak néha kellett hozzányúlnom - sajnos nincs elég kezem.
3: így vagyok kénytelen saccolgatni, és ez kényelmetlen. Leggyakrabban kapukat keresünk, ha a távolban megláttam duplaklikk, és az autopilóta odavitt, nem kellett kerülgetni meg manõverezgetni mindenfelé.
(mellesleg félrehúz a botkormányom, csak az autopilóta visz egyenesen, még be kell járatnom)
4: ha tudtam volna...hehe. Nem jutott eszembe, hogy elüssem <#wilting>

No egyre inkább igazolódni látszik a #1346-os véleményem, miszerint az Ego követi a mai trendeket, és erõsen lebutított 1-2 dolgot.<#idiota>

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#1361
Nagyon is jó gép az, csak fel kell szerelni teljesen. Én csak a jték elején használtam ezt a gépet, aztán mindig a kapott/kilõtt gépekkel mentem a továbbiakban. Végül egy Kea/Enchanced Kea mellett döntöttem. Marha nagy raktér, jó sebesség, kitûnõ védelem, sokféle csúzli jól jött. Mindaddig míg hozzám nem vágtak egy M6-ot...

Kapsz majd folyamatosan, ingyen és bérmentve gépeket a terran plot során.
De a terran plot simán végignyomható egy Sabre-ben ülve is (idõnként átszállva egy feladat miatt egy másik gépbe, ez nem éppen gyakran történik meg).

Lesz itt Vidar (ATF M6), Baldric (Terran TP vagy TP már keverem a dolgot), Rapier (Terran M5), Cutlass (Terran M3), Advanced Discovery (Argon M5) és még sok egyéb más hajó is amit megkapsz.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

NONPLUSZULTRA
#1360
Köszi a gyors választ.
2&3: a régi irányításnál egy duplaklikkel meg lehetett oldani, a mostani classic mode-ban nincs kurzor (!), így nem is igen tudok semmire ráklikkelni nekem ez fura.
1&4-et meg kipróbálom legközelebb..

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#1359
1. Mert nincs rá szükség. Feladatokat már közvetlenül az állomásokon tartózkodó személyek adják. Ha van feladat, akkor azt úgyis látod az állomás mellett/a térképen is jelzi neked a program. A típusára meg utal az ikon maga, így eldöntheted hogy érdekel vagy sem még azelõtt, hogy beszélnél a dologról.

2. Passz. De nem tudom miként oldanának meg jópár dolgot ami itt most újdonság/változás a régihez képest. Mellesleg meg tényleg könnyebb a kezelése a játéknak ezzel az új megoldással.

3. Térképre átmész, majd a numerikus billentyûzet nyilaival beállítod a kívánt koordinátákat (szép kis kereszt mászkál ezáltal), aztán klikk a kereszten és már megy is az automata pilótával a gép a megadott helyre. Gyakorlatilag ugyanaz mint anno volt.

4. Átmész rajtuk. Ha nincs elég hely a raktérben, akkor szétkenõdik a gépeden (gyengébb hajók esetén a hajó is sérülhet). Utasok felvételéhez sok hely és természetesen cargo life support system kell.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

Valen
#1358
1. Külön Menüpontként szerepel, nem az állomásokhoz van kötve.
2. Classic mode a régi irányítás. Szerintem az új irányítás nagyon jó, Szerettem a Freelancer-ben is, de itt még annál is jobban let megoldva.
3.Ha nincs a radaron, sem a Sector Map-n, akkor maximum becslés alapján tudsz a megfelelõ irányba menni 😄 (X, Y, Z koordinátákat sûrûn nézve 😊
4. Simán neki mész és ha van szabad helyed, felveszi, ha nincs felrobban/sérül a konténer 😄

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

NONPLUSZULTRA
#1357
Most kezdtem a játékot pár órája terranként, és elsétáltam az alant említett szektorba nyilvánvaló okokból. Meglepõen kevés ellenségeskedést tapasztaltam, pedig 27 szektoron vágtam át. Összeszedtem 3 talált hajót, most eldöntöm majd, hogy melyiket tartom meg, és melyiket szerelem fel teljesen... Viszont felmerült néhány láma kérdés:
1: miért nincs az állomásokon Bulletin Board?
2: hogyan lehet visszaállítani a régi irányítást teljesen, mert shift+n- re nem jeleníti meg a kurzort.
3: hogyan tudok kijelölni egy célpontot a nagy semmibe (odabökök, hajó meg odamegy)? Pl.egy távoli objektumra, ami még nincs a radaron.
4: hogyan tudok konténereket felszedni - a Sabre-n legalábbis nincs open freight opció.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

BuriP
#1356
A terran M4-es, Sabre, egy kicsit kevésnek tûnik a plothoz, úgyhogy keresnem kellett egy másik hajót.:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ocracoke's Storm szektorban van egy gazdátlan hajó, egy továbbfejlesztett Eclips. Elhoztam, és tetszik. Azt hiszem ezzel már végigviszem, talán. :-)

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#1355
Köszönöm a tippet... volt egy kis idõm, és körülnéztem jobban azon a fórumon... kettõt is találtam:

Színes
Fekete-fehér

http://a-zcomp.eu/

BuriP
#1354
Az Ego angol nyelvû spoiler fórumában láttam egy angol nyelvût is, de bajban vagyok vele. Csináltam egy térképet. Minden szektor, útvonal rajt van, de eddig ahány térkép, (legyen angol vagy német) máshová jelzi a shipyardokat, EQ Dock-okat, kalózbázisokat, sõt amiket én találtam a saját játékomban, is máshol vannak. Lehet hogy ezeket random rakja a gép? Ezeket így be se írtam rá, és a fajok színjelölését is kihagytam, így könnyebb nyomtatni.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#1353
Csak a már korábban belinkelt német nyelvû térkép létezik?
Meglehetõsen nehézkes megtalálni egy-egy szektort így, hogy a nevük németül van...

http://a-zcomp.eu/

NONPLUSZULTRA
#1352
Fakk.
Terran szektorban nincs elhagyott hajó?

Ezek a spoilerek olyan izgalmasak......mint a Kindertojás-meglepetés!

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#1351
Valaki vasarolt mar Steamen keresztul? Hogy muxik? Kartyaval kifizetem es letoltom?
Lockheed
#1350
De modified lesz azonnal...

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

BuriP
#1349
Pár gazdátlan hajó, és konténer.
Németül van, de ennyi keresést megér.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Sektor Schiff X Position Y Position Z Position

Tkr's Enteignung Bussard Frachter -4,20 -0,06 62,71
Schatzkammer Buster Verteidiger -32,68 -5,40 -33,52
Akeelas Leuchtfeuer Buster Verteidiger 100,13 -10,00 77,24
Vorhof der Schöpfung Eklipse -7,00 -13,50 37,50
Gaias Stern Elite 66,00 0,00 -10,00
Grausamer Vorstoß Erweiterte Version Perikles 44,75 9,13 -28,06
Unbekannter Sektor Falke Verteidiger -20,00 3,00 2,00 (hinter Xenon 534)
Stahlkammer Harrier Verteidiger -18,00 -0,38 -51,63
Familie Whi Leguan Angreifer 38,00 0,00 35,50
Tiefen der Stille Mako Aufklärer 2,35 0,73 40,38
LooManckStrats Vermächtnis Mamba -12,06 1,16 -19,32
Menelaus' Oase Mobula Prototyp 38,50 1,00 32,50
Unbekannter Sektor Perikles Angreifer 13,75 17,30 -27,01 (hinter Unheilige Herkunft)
Xenon Sektor 101 Skorpion Aufklärer 20,13 0,00 61,63
Schleier des Irrglaubens Todesklaue Prototyp 47,60 3,50 -41,50
Menelaus' Grenze Tukan Frachter 43,00 -7,00 35,00
Hilas Freude Verbesserte Version Barrakuda -33,00 1,50 36,00
Ocracokes Sturm Verbesserte Version Eklipse 30,10 -1,50 -8,00
Zitadelle des Herzogs Verbesserte Version Perseus 42,25 -0,25 31,00








Sektor Ware Anzahl X Position Y Position Z Position

Wolken der Atreus Rapier-Rakete 10 40,63 0,00 16,25
Imperialer Grenzb. Banshee-Rakete 10 -51,00 -15,00 -14,50
Unbekannter Sektor Sturmbringer-Rakete 10 55,00 71,25 -40,00
Raumkrautplantage Raumkraut 25 -42,13 -1,00 56,00
Unbekannter Sektor Credits 75.000 21,15 5,00 -12,35 (hinter Menelaus' Oase)
Unbekannter Sektor Mantis-Rakete 10 -14,94 0,05 3,53 (zweiter hinter Mahlstrom)
Zuflucht des Patriarchen Mikrochips 10 -14,63 -12,38 52,88
Saturn 3 Poltergeist-Rakete 15 25,95 -10,37 22,57
Unbekannter Sektor Schatten-Rakete 10 -50,02 4,31 27,80 (vierter hinter Oortsche Wolke)



Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Valen
#1348
Sztem a kezelõfelület jó lett, azok a kis segéd ikonok meg külön hasznosak. Nem kell manuálisan végigbeszélni a rendszert, hogy találj egy küldetést 😄

Igen, végre kiirja a fegyverek adatait, ennek nagyon örültem 😄

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

#1347
és milyen az új kezelõfelület, lehet egyszerre több hajódnak parancsot kiadni?

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

NONPLUSZULTRA
#1346
Hello. Ha felrakom a Srop Map-et, nem lesz "modified" a játékom tõle?
A TC-ben óvakodni akarok a csalásoktól (ettõl eltekintve, és attól, hogy elolvasom az összes spoilert).

Eddig csak fél órát játszottam a TC-vel, és nem vagyok elragadtatva az új kezelõfelülettõl: nekem túl sembántóan színes lett az egész, de legjobban a figyelemfelkeltõ ikonok zavarnak, mint a könyvecske, meg villanykörte ezek gayibbá teszik a játékot - úgy tûnik amerikanizálódott valamelyest, igazodik a topa amcsi felhasználók igényeihez. Szerintem nem leegyszerûsítve lett, hanem lebutítva.
Lehet, hogy változni fog a véleményem, de amint lesz idõm játszani, megkeresem, hogyan lehet visszaállítani a régi kezelõfelületet (állítólag lehez{?})

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#1345
Idõközben megoldottam a saját problémámat. Nem kicsit érdekes a dolog, mert az elõre scriptelt küldetések kissé hülyén lettek megoldva, emiatt nem tudtam én sem haladni. Egy jótanács mindenkinek aki bármilyen plot-ra rámozdul (van egy pár). Ha egy küldetés megkezdése után szerzünk hajókat, spéci szállítmányt vagy utasokat, még véletlenül se adjunk el belõlük semmit. Vigyük biztonságos helyre és tárljuk ott, nehogy kipurcanjanak/elvesszenek. Az általam korábban beírt probléma megoldása is ennyi volt csupán. Eladtam egy hajót amit a küldetés megkezdése után szereztem és már nem volt rá szükségem, ámde a feladat csak akkor lett készként elkönyvelve, ha ez a gép megvolt. Még jó, hogy volt régebbi állásom amit visszatöltve fény derült erre a dologra.

Lockheed:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Egy Caiman szállítóval. Maxra gyúrt sebesség, max pajzsmennyiség. Mondjuk egy gyorsabb szállítóval könnyebb lett volna, de ez volt akkor ami rendelkezésemre állt, meg egy Vulture Super Freighter. A reputációm meg nem esett, ugyanis a saját hajóim az én védelmemre voltak beállítva, nem támadásra. Azután reagáltak hogy engem támadás ért. Ha esett is valamicskét a reputációm, az nem volt jelentõs. Igaz a rendõr engedélyem az ugrott azonnal.


Zombye:
Minden fegyver esetében nyugodtan meg lehet nézni az infóját. Abban benne van milyen energiafogyasztása van, milyen messzire lõ, milyen a tûzgyorsasága, mekkora kárt okoz pajzsoknak illetve burkolatnak. Ja meg a leírásban benne van ha skuló kell a fegyverhez (most már van egy pár ilyen csúzli, nem csak a mass driver az egyetlen).

Rakétáknál még a vezérlõrendszer típusa és az esetleges különlegességek is fel vannak tüntetve.

M3 hajóból eddig nekem az enchanced Kea ami nagyon bejött, bár nem rossz a Terran M3 sem.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#1344
Azt nem tudom, hogy fizikailag hol és mikor lehet megvenni kis hazánkban a játékot, mi itt minnyájan az EgoSoft WebShopjából rendeltük, és 1 kivétellel eddig mind meg is érkezett. Légipostával küldték.

#1343
Minden kívánságom ilyen gyorsan teljesüljön.

Barangolásaim során belebotlottam egy magányosan ácsorgó Boron Scate (m3+) Prototipusba.

3x25 MJ pajzs
Main, Front, Back lövegtornyok. HEPT, meg valami pulsar repeat canon van rajta az még nem tudom mit tud, mingyá kipróbálom.

#1342
Mikor jelenik meg Mo.-n a jatek? Errol lehet valamit tudni?
Lockheed
#1341
Régiek ugyanott... 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#1340
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Igy néz ki mikor a guidance a kapura mutat amin menned kell:
http://img6.tar.hu/jammer/img/36568695.jpg#3
Itt a képernyõ közepén látszik a kis sárga nyíl ami mutatja, hogy merre kell menned:
http://img6.tar.hu/jammer/img/36568697.jpg#3
Itt pedig látszik, hogy ki van jelölve egy kapu de nem erre mutat az útjelzõ. Azért, hogy látszódjon a különbség a kettõ között:
http://img6.tar.hu/jammer/img/36568698.jpg#3

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#1339
Mindíg a sárga úton...

OK, megvannak, de asszem most kicsit letérek a storyline-ról, mert ez a Terran M4 kezd kevés lenni. hiába van 4 Electro Plasma Canon, meg 25 MJ pajzs. Kéne egy nagyob M3, vagy esetleg M3+ hajócska.

Apropó! Talált már valaki üres, elhagyatottan álló hajót? Én még sajnos nem.
#1338

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#1337
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
2 kérdésem lenne ezzel kapcsolatban. Milyen hajóval vitted a Teladinumot, és nem esett le a mélybe a repud, mikor elkezdted lövetni a defence groupot ?

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#1336
érdekesek ezek a pirate centaurok. Mondjuk ezt a gépem tuti nem bírná ki:
http://i34.tinypic.com/29wstn4.jpg :S

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#1335
Vazz, ilyen tuning kellene az új NFS-be <#szeret>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#1334
Kösz a válaszokat skacok <#eljen><#alien>
Levonom a következtetést a jelenlegi ismeretek alapján: csak a könyves verzió késik vagy (ne adj Isten) kallódott el.
No, nem sajnáltatom magam, csak ennyit akartam egy kis megnyugtatásként. Így még van (egy kis) remény <#zavart1>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1333
Én már elõrébb járok. Az egy nehéz, de nem megoldhatatlan része a játéknak.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Az az igazság, hogy én Federation Marshall-ként mentem oda, de akkor is nekem estek a srácok, hiába jött a szöveg, hogy legálisan lehet a helyszínen, mert nálam a kért cucc. Mint az õrült rombolni kell a célállomásra és manuálisan bedokkolni. Ha az automatára hagyja az ember, az életben nem ér oda.
Nem árt ha kis kíséretet is visz magával az ember, hogy lekösse a támadókat. Nekem volt 6 M4-es hajóm amit ráküldtem a támadókra. Elfogócskáztak velük én meg addig bedokkoltam.
Megvártam míg a Terran pilóta is bedokkol, aztán jött a folytatás.
Na az tényleg szívás lesz. Az a túszmentés egy igazi szivatás. A megmentendõ célpontok ugyanis astronaut formájában kiugranak az állomásból, az embernek meg gyorsan össze kell szednie õket majd menekülhet a megadott állomásra. Nem árt ha van ekkorra már egy jófajta jumpdrive a gépünkben.


Nekem is lenne egy kérdésem.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Jelenleg ott vagyok, hogy menni kéne egy unknown szektorba seggberúgni valakit. Ez a spliteknél van a Zyarths Dominion mellett. Igen ám de hiába lépek be a célterületre nincs ott senki. Valami felett elsiklottam? Valakit be kéne várni?

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

Valen
#1332
Figy, Sárga nyil és négyzet jelöli, hogy merre kell menni. Igen el kell meni Tears of Greed-be (Teladi rendszer), ott a DreamFarm -hoz közel mész <2000 méter. Ekkor kicsit vársz, míg az Argon Elite odaér, vársz, dumálnak, utánna következõ rendszerbe kell átmenni.

Kövesd a fehér nyulat.

Ja nem, az másik film, itt a sárga nyilat 😄

Mission Guidance a neve, kapcsold be a My Mission alatt a gyorsmenüben.

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

#1331
Háát akkor én nagyon béna vagyok, mert a my missions menüben ugye most csak ez az egy (Tears of greed)van, és ott ugye 2 menüpont van, vagy a brífinget olvashatom el, vagy be/ki kapcsolgatom ezt a nyomkövetõt. Ha be van kapcsolva hova írja ki, mer nekem sehova (lehet, hogy a show subtitlest kéne bekapcsolni?) a mission brífingben meg csak röviden monnya el mit is kell csinálni, azon kívül csak a nehézségi szint és a hátralévõ idõt írja ki. meg van egy OK gomb, oszt jóvan.

Azé próbálkozom még.
#1330
Egyik sem. o.o

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

BuriP
#1329
Detto, csak game.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Valen
#1328
Én csak gamet rendeltem.

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

#1327
Köszöntem szépen a segítséget!

Még szerencse, hogy tudom merre vannak ezek a szektorok Veteránként majd az egész X-térkép a fejemben van már.
Lockheed
#1326
Nekem postán jött csak a game de megvettem steamen is egyik rokonomnak és mivel külföldön van addig azzal toltam, míg (tegnap) meg nem jött...

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#1325
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Amikor megnyitod a missions ablakot akkor balklikk a mission nevére és elõugrik egy menü ahol el tudod olvasni részletesen. Egyébként Grand Exchangeben van. De követned kellene az Elitet azthiszem. Szintén ebben a menüben tudod aktiválni a guidance systemet ami mutatja mindig merre kell menned. Bár nekem ez Always on Top mert állandóan elõjön ha akarom ha nem és mutatja a Storylinet... 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#1324
Én csak a játékot rendeltem, nem a könyvel megtoldott vörzsönt. Tudom, a kérdés arra vonatkozott, hogy a könyveset ki rendelte meg. Lehet hogy senki, és valamiért ezért jön késve? Bár ez nem túl logikus, de ki tudja.

Más:

Ottan tartok, hogy valami Perlt kéne kiszabadítani, és ezért egy DrímFarm M bétába kéne dokkolni. OK, de mellik szektorban? Mer ugye DrímFarm M bétából van egy pár az X-univerzumban. Én õszintén szólva nem láttam kiírva a célszektort. Csak a gyárat, ahova el kéne mennem.

Vitez77
#1323
ja, és ne csak az válaszoljon, aki könyv+játékot rendelt, hanem az is, aki CSAK játékot. hogy teljes körképet kapjak. De most komoylan.
Kösz.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#1322
Egy kérdést amire (komolyan) válaszoljatok:
Közületek ki rendelte úgy, hogy a játék+a könyv?
(CBJ levele alapján jutott eszembe).
Két spoiler között pls még ha PM-ben is de válaszoljatok.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Valen
#1321
Vannak ezek a "menj el és hozz el egy TS/TP hajót, fizetek 35k-t" küldik. Namost ha megvan a hajó és eladod vagy megtartod (TS és TP hajókról beszélünk pajzs nélkül és 50% körüli hullal), akkor csak simán failed lesz a küldi, de se repu se pénz vesztés nincs.

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

Lockheed
#1320
Igen, mert máshova töltöttem mint ahova gondoltam, hogy töltöm. 😊 Fáradt voltam/vagyok/leszek... Klikk rá és a DATA-ról letudod szedni. 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#1319
Na de ugyebár én meg vitéz kezdetektõl megmondtuk hogy a Föld gyûrûje ez lesz. XP

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1318
Nem mukodik a kép 😞

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#1317
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Egyébként érdekelne hol lehet kapni az AGI Task Force ( Terran Military azaz XTM terran hajók ) hajóit, mert nem találom a helyet sehol sem... 😊 Egyébként ezek a küldik nem rosszak ám. Jelenleg a combat rankom instructor és vannak olyan küldik amikre azt írja, hogy HARD és fizet olyan másfél millát aztán 1 db Centaur a célpont meg a pereputtya de van, hogy magában. A Terran alap M3-al ( Scimitar ) vígan lehet szeletelni és olyan 3-5 perc alatt megvan jumpolással együtt a lóvé. Mindemellett igencsak tolja fölfelé a reput is. Szóval szerintem nemrossz foglalatosság. 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#1316
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Valaki jár(t) már ott amikor 200 teladinumot kellene vinni egy Military Outpostba az Argon Sector M148 nevû szektorba ? El kellene érni a Confirmed Friend rangot. Már régóta Trusted Ally vagyok, bepakoltam a cuccot egy TS-be, de nem enged be mert viszonylag gyorsan elkezd rám lõni mindenki. Itt mi a teendõ, mert eléggé megakadtam most...

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#1315
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Az azért nem szép dolog, h nem mûködik a Jumpdrive a Terran szektorokban. 😛
Mondjuk a logikáját értem, de azért jó lenne valami. Megõszülök! <#csodalk>
Lockheed
#1314
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Bakker! Már régen elhagytam azt a részt. De ahogy néztem az elején az egyik legjövedelmezõbb foglalatosság a taxizás. Vesz az ember egy TP-t, bele cargo life support systemet ( Military base és outposton árulják ) meg jumpdriveot majd szépen beáll embereket furikázni. Fõleg a Hardokat! 😊 Van rá mondjuk 10-12 perc mert 3-4 szektorra van és ilyenkor 30 EC-vel odaugrasz kipakolod õket és már fizetnek is 80-150 ezret...

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#1313
Ha pedig vki nem tudna angolul (megesik):
itt van magyarul.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;