X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

rodzsi
#1112
hmm nekem is valami ilyenbe kellene belekezdenem inkább a terranokat meg hanyagolni picit

Vitez77
#1111
Adhja az ég.
A térkép meg itt van <#nezze>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1110
Mindig így szoktam kezdeni. (már ha lehet)
Már azon is agyaltam, h ha eladom az M8-at, akkor meg tudom venni az elsõ gyáram.
Komoly dilemma. <#ticking>
#1109
Remélem a mai termés értelmesebb lesz.

Újra belinkelhetnétek a térképet, nem baj, ha német, de angolnak jobban örülnék.

Mikor lesz már hétfõ....õõõ...utálom a hétfõket...de jön majd a postás...jaaa...ha nem hozza a TC-t ráengedem a kutyáimat.

Kids, don\'t try this at home!

#1108
zZz

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#1107
Na, látom késõbb mg lett értve, akkor ez a koment semmis lett.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1106
Addig aludd ki magad amíg nincs meg a game, mert utána vége a szociális életednek. ^^

Vitez77
#1105
Na, itt az újabb provokátor.
Melyik részét nem érted annak, hogy "téma lezárva" és hogy "písz", vmint "ne kezdjünk el személyeskedni".

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1104
Részemrõl béke! Jó éjt mindenkinek!

Vitez77
#1103
OK, akkor csak suttogunk. "suttogva": mint mondtam: písz.
Az olvasási hibáért meg én kérek elnézést (tovább vitte a vitát). Tényleg kell már az a szemüveg <#zavart2> "suttogás vége"

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1102
Nem érdemes vele foglalkozni, mert nagy filozófus lesz.Nem hiszem, hogy még semmit sem töltött le.Irritáló volt, hogy okoskodik.Mellesleg én tanultam jogot, és tudom, hogy a warezos és egyéb hasonlatai badarságok.

#1101
...enyém az utolsó szó mer megyek alszani 😄 Psszt, fel ne ébresszetek! >😮

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1100
Igen én ilyen "enyém az utolsó szó huszár vagyok"...... 😛

Vitez77
#1099
Kb hanyadszorra írjam le, míg eljut a tudatodig? "Téma lezárva" és "ez nem kioktatás". ha ezt nem vagy képes felfogni, akkor részvétem. Ha meg csak azért jársz ide, hogy "csakazértis enyém az utolsó szó", akkor gratulálok.
Na mostantól kuss legyen (igen, nekem is) és tabula rasa.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1098
Azért kíváncsi leszek majd milyen játékot csinálnak majd egonál, ügye azt mondták a történetet lezárják. De biztos vagyok benne hogy megmaradnak annál amit ismernek vagyis az ûr szimnél, és talán egy új univerzumot csinálnak.

#1097
Én is átlestem manualt, kicsit többet is megtudtam mint kellet volna. Volt 1-2 dolog amit inkább gameban akartam volna megtudni.

#1096
Ohh igen a törvény szeretem amikor ezzel jönnek, remélem te még sose mentél át zebrán amikor piros volt, vagy bármi ilyen kis dolog mert az is törvény. A törvény szóval könnyen lehet dobálozni de a legtöbb ember nem boltban veszi pl. a cigit, vagy sorolhatnám. A világ nem a törvények szerint megy, ez van.

Ismerek 1-2 én embert aki tényleg betart szinte mindent, nem tudnék olyat mondani amit nem, viszont ezek az emberek sose kezdenek prédikálni másnak hogy miért nem tartják be.

#1095
Na, végigfutottam a manual-on. Nos, láccik rajta hogy ki van fényképezve, ám legalább olvasható. Az viszont szemen vágott milyen jó sok fajta fegyó van. Mint tudni illik, elvesztették az alpha, beta, gamma erõsségi jelzésüket, ami elsõre érdekes lesz.
Aki a X3 TC bejelentése után nézegette az egó fórumait (és tud is angolul) az észrevehette, hogy olyan scripteket jelentett be néhány híres fórumozó ember, amik végül nem készültek el véglegesen vagy egyáltalán, pedig volt rá érdekeltség. A válasz nem a komplexitásba volt: hanem az egó az ötletüket vagy megvásárolta, vagy nem engedte hogy elkészítsék mert már tervbe volt véve. Mindenesetre a leírásban olyan scriptekre utaló dolgokat találtam, mint a Racial Weapons, vagy Realspace doboz szektorok megszüntetése, stb 😛

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#1094
Meglesz.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#1093
Már bocs, de nem jogra járok. viszont kiolvastam a római jogot (többek között, hogy ne mondjam pl. az európai alkotmánytörténetet és vagy egy rakat filozófus mûvét ne soroljam. ez van, szeretek mûvelõdni). Szal nem kell nekem magyaráznod, hogy mi a vicc és mi nem. Javaslom olvass utána, nagyon érdekes dolgokra jöhetsz rá.
Az olvasást meg neked javaslom, mivel már elõre jeleztem, hogy romlott a szemem, és szemüveg kell (de az orvosnál hosszú a lista).
Szövegértelmezést is tanulhatnál, mivel már nem egyszer jeleztem, hogy "téma lezárva" és hogy "ez nem kioktatás". Szal ne kezdjünk el személyeskedni, az nem ide való.
@r4pt0r: ez a törvény, nem pedig a nézetem
@raider27: õszt írtak ki, szal most max. 1 hónapjuk van

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1092
Kösz, én jelentkezek. <#worship>

#1091
Hát nekem is kell válaszolni az érdekes nézeteidre. 😄

#1090
Mikor megjelent az X3Reunion hetente telefonáltam rá a CDGalaxis-ra hogy "mikor lesz má"? Aszonták nembiztos hogy lesz... Kb. 2 hónap múlva lehetett megvenni..!
#1089
Kezdjük azzal, hogy olvass figyelmesen!Majd az egyetemen megtanitják. Én vagyok 38 éves!És ha az egyetemen netán jogra jársz, akkor a korodból itélve még csak a római jognál tarthatsz.Késõbb megtanitják a következõt is. Ha a netrõl letöltesz egy játékot kipróbálni, tesztelni, de pár nap múlva számlával igazolva megveszed, akkor a cselekményed társadalomra való veszélyessége olyan csekély mértékû, hogy az büntethetõséget kizáró ok. Ha nem veszed meg akkor más a helyzet.Az autós hasonlatod pedig pedig egy vicc.Tanulj jogot, és utána folytatjuk az eszmecserét.

Vitez77
#1088
Mivel a baromságaidat nem hagyhatom szó nélkül <#rolleyes>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#1087
Mellesleg: havi 30k?
Mint mondottam volt: türelem.
Most vettem meg a PoP trilogyt, mert le volt árazva 3000ft-ra (amennyibe a sima 3. rész kerül). Szal megnyugodhatsz, én sem úszkálok zsébe, és nem nyomom Far Cry 2-t meg Clear Skyt. Inkább megvárom, míg reális áruk lesz.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1086
Ezt mondom hogy az ego és senki nem ad olyat amit ki lehet próbálni. Ezért kénytelen az ember saját magának megnéznie. Lásd filmek, zenék, itthon magán célra ingyenesen lehet letölteni, de mégis vannak a boltak polcain. Ugyanis sok ember letölt valamit, és tetszik neki, és rá tud száni egy kis pénzt megveszi. Ha minden játékot megvettem volna amit megnéztem már csak idén az pár száz ezer lett volna. És nem is kell mondanom hogy ebbõl kb jó ha 3 játék érdemelne pénzt.

Egyébként tudok olvasni hogy vita lezárva, de megint te válszoltál. 😛

Vitez77
#1085
Na, azért a próbavezetés példa nem igaz: az akkor lenne jó, ha az Egosoft adna neked egy próbaverzót.
És ki beszélt itt havi 30k-ról?
+ez nem az én nézõpontom, hanem az általános gazdasági igazság (ahhoz, hogy vmit megvegyek, le kell mondanom vmi másról), a gazdasági költség törvénye, ami a világon mindenhol érvényes.
És légyszives, olvasd legközelebb végig. Idézem:
"De vita lezárva, mindkét (warez és antiwarez) oldalról is "

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1084
"TC ára hogy nem játszhatsz Clear Sky-t" hmm érdekes felfogás. Nekem meg az a felfogásom hogy nem nyugaton élek és nem fogok havi 30kt kiadni játékért. Meg olyan játékot nem veszek meg amit nem néztem meg más úton. Lincoln példával élve próbavezetés sok helyen van mielõtt megveszel egy kocsit, és sajnos a játék demok meg videk nem azt mutatják milyen lesz egy játék.

Persze mindenkinek meg van a nézõpontja, csak el kell fogadni a másét is.

Vitez77
#1083
Nem posta: külön szerzõdésük van egy céggel, ami kihozza neked. Így nem fog elveszni. Ezért kell fizetni +1000HUF-ot

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1082
naja... nyíregyrõl felmegye vonattal pestre a játékért 😄D
A postában meg nem bízok >.<

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#1081
Le is lehet foglalni 8olyankor olcsóbb), és BP-n átvenni majd, amikor ott vagy, és helyben kifizetni.
Bankkártya se kell, mert háthoz is viszik (+1000 ft) 3-4 munkanapon belül, és ott, a csomagküldõ szolgálatnak kell fizetni.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1080
én. ám a polcokon szeretném megtenni mer nincs se bankkártyám, és CD galaxis sincs a városomban.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#1079
Na, kezeket fel: aki KOMOLYAN gondolja, hogy megveszui hazánkban a TC-t, annak (lássátok milyen cukipofa vagyok) megkérdem a CDGalaxist, úgyis ott lesz dolgom.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#1078
Na ez most kellett. Köszönöm, Emese!
@Tomonor: Muszály volt azt az uccsó 2 sort leírni? :S
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mindennek megvan az ára. ha te meg akarod venni a Clear sky-t meg a TC-t, de csak 1-re van pénzed, akkor a TC ára hogy nem játszhatsz Clear Sky-t. ez egy döntés gazdasági költsége. Ha egyikre sincs pénzed, akkor olvasd el az 1070. hsz 6. és 7. sorát, ahol kifejtem, hogy ha havonta egy kis összeget félretesz vki, akkor ma megvehetné a TC-t. De vita lezárva, mindkét (warez és antiwarez) oldalról is

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1077
Hát... Pest az tuti. Sajnos nekünk vidékieknek nincs sok esélye hogy behozzák, ugyanis még nem is hallottak róla. (Iksz három Törrán Konflek'? <#idiota> )

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1076
Remélem hamarosan lehet kapni X3 TERRAN-t a boltokban. Most nem találom csak külföldi oldalakon.(amazon stb...)
#1075
WAREZ TÉMA LEZÁRVA, VÉGE!!!!! >_<

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1074
Amúgy az is igaz, hogy az X játékszériában ha nincs türelmed, nem tudod játszani a játékot sem. Az hogy te most warezzel szerzed meg, csak is rád tartozik, csak is a te felelõsséged, nem kell mások orrára kötni. A warez gonosz, a warez mások nehéz munkáját veszi semmibe, a warez illegális. Ám ha valóban nincs pénzed, munkanélküli vagy, vagy esélyed sincs most arra hogy kifizesd, ezekben az esetekben a warez jó. Ennyi. Vita lezárva, most már ha lehet koncentráljunk a játékra, pl0x. ;-)

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1073
Hm.. Te le tudsz otthon másolni egy Lincoln-t? Én sajna csak a fényképét. Sztem ez a különbség.
Vitez77
#1072
És az mióta akadály?

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1071
Macskapárti vagyok 😊

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#1070
Belegondolok. Apuci kicsi fiait utálom én is, mivel nem dolgoztak meg azért, amilyük van.
Mellesleg 19 vagyok, és apuci 1 eredeti játékomat/gépújításomat nem fizette. Elmentem nyári munkába, diákmunka (egyetem miatt most nem), és magam kerestem meg a pénzt. Azelõtt meg félretettem minden egyes forintot (mert tudtam, hogy késõbb nagyobb haszna lesz), nem pedig elittam/buliztam, mint sajnos a mai fiatalság (heh, pont én mondom, a 19es kispöcs XD) javarésze. Adták volna a pénzt, de inkább nem magam szereztem meg. Nem azt mondom, hogy most uzsgyi árkot ásni, vagy hogy mától fogva ne egyél kaját, és annak az árából vedd meg a TC-t, hanem hogy attól, hogy vki 16 éves, még képes megkeresni a pénzt arra, amit nagyon akar.
Fõleg, hogy már hónapok óta tudjuk, hogy lesz TC.
Dicséretes dolog az, hogy meg fogod venni, de most gondold végig: ellopsz egy Lincolnt, azzal az indokkal, hogy itthon nem kapni, de amint lehet, megveszed (még mielõtt bárki szólna: a 2nke ugyanaz a lényege!).
Most nem leszidlak, csak az egy meglehetõsen gyenge érv volt, hogy 16 éves vagy.
Az igazi indok a warezolásra (ha utólag tényleg megveszed), hogy türelmetlen vagy.
Ismétlem, ez nem egy leb@szás és nem is kioltatás.
De azért egy kis képecske:

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1069
Bocs, de gondoltam egy halvány célzás beleférhet mivel túl sokan és túl régóta várják.Mellesleg én abban a pillanatban megveszem, amikor meglátom a boltban. Elvbõl nem rendelek.A másik is megvan.De egy pillanatra gondoljunk azokra akik nem 38 évesek mint én, hanem 16 ,és apuci nem ad pénzt ilyen "hülyeségre".Sajnos nekik nincs más alternativa.Nekik szerettem volna kis örömet szerezni. És bocs az off-ért.

rodzsi
#1068
jaa ninju akkor ezekszerint nem jött be a kereskedelem mi?

rodzsi
#1067
minél elöbb kell egy térkép 😄

#1066
természetesen ki lesz >.< meg lesz banner, lesz link a manualhoz, link az egóhoz, link a "4 magyar X-web"-oldalhoz, letöltések (ezt még átgondolom 😄 ), FAQ-hoz (nos ha vki gyorsan összedob vmit amig nincs játékom azt megköszönném), és miegyéb... Na meg nagy betükkel ki lesz irva hogy WAREZ CSAK PRIVIBEN 😛 Egyéb ötlet/tanács/kérelem?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1065
Valóban a jön le az nem kell. És igen én se szeretné napi 1000x postot hogy van e már törés vagy honnan lehet leszedni. Ennyibõl szerencsésebb hogy nem olyan kedvelt játék és nem jön ide minden 10 éves nethuszár szenvedni.

#1064
<#beka2>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#1063
"és jön le"
Ez nem hinném hogy a " õ csak mondta az embereknek akik nem veszik meg hogy kezdhetnek keresni" kategóriába esne.
Én sem akarok ebbõl rendszert csinálni (vki warezt emleget, én meg vagy figyelmeztetek, vagy kitérek a hitembõl), de olyan házigazdát sem akarok, aki tolerálja ezt (igen, ez egy célzás volt). Nem tehetek róla, szívemen viselem az Egot.
Úgyhogy warezt pls priviben (ezt, ha házogazda leszel, írd ki, Tomonor), és akkor mindenki písz.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;