X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Vitez77
#962
Ó Máj Gád!!!!
És én meg holnapra terveztem a pihenést.
Na, asszem lemondhatok a social life and/or sleep-rõl megint <#idiota>
BTW: nekem 22:10-kor küldték <#bee1> Talán 10 perccel korábban jön meg akkor hozzám <#idiota>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

BuriP
#961
A pénteki nap legjobb híre!!!!!!!!
22.20kor jött az E-mail!!!
Dear Customer of the EGOSOFT onlineshop,

We would like to confirm that your copy of X3:Terran Conflict is on its way already. All copies of the English version were sent out Oct. 15th and should arrive soon.

When you receive your copy, please have a look at the EGOSOFT.com website to check out the latest update to the game. We did release Update 1.2 today already together with a new mission and a number of improvements.

Thank you once again for your order. Enjoy the final installment of the X series!

-Bernd Lehahn, EGOSOFT


15.-én küldték el, holnap normál munkanap, kis szerencsével megjön!!!

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Vitez77
#960
Ámen!

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Valen
#959
Mindegy, elöször érkezzen meg a X3 TC, aztán jöhet az új keyboard 😄

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

#958
"itt még múlt hónapban volt kék annak ellenére, hogy a képen nem az van"

A képen mindig is piros volt már akkor is amikor az enyémet vettem pedig az kék... Láttam kirakva kéket olyan 5-6 hete amikor voltam benn.

BaLeeX
#957
A kék az a régi verziója de ezt le is írta.
Viszont amit belinkeltél szerintem ronda meg nagyon zavaró tud lenni ez az összezsúfolt billentyûhalmaz.
Csomó idõ kell míg megszokja az ember.

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

Valen
#956
btw lehet ez lesz

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

Valen
#955
és ez hol kék? a képen piros 😄

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

#954
Vote G15 Blue for X3!

Kids, don\'t try this at home!

#953
G15 témához. Itt a bolt amit mondtam. Szerintem elég jó árakon dolgoznak és itt még múlt hónapban volt kék annak ellenére, hogy a képen nem az van...

http://ipon.hu/webshop/product/logitech_g15_angol/6933

#952
remélem ez semijen téren nem tartozik bele a lenteb emlitett tilalomba.
Az lene a kérdésem h a jövö hét szombatján megrendezésre kerülö game show-n nem tudja valaki h bemutatják e az x3 TC-t mer akor az egy külön élmény lene nekem adig is mig meg nem tom szerezni
#951
Oksa, akkor én értettem félre. <#fejvakaras>
Tuti tele lesz "elhagyott" cuccokkal, eddig mindben voltak ha jól tudom.
#950

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#949
Vajon a szabad hajók megtalálhatóak lesznek a TC-ben is? Mert a Starburstnek nagy hasznát tudtam venni a reunionba felderítésekhez.
Valen
#948
A késõbbi megelõzés miatt irtam 😄

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

Vitez77
#947
Khmm...javasolhatom (ismét) azt, amely az X-Universe news #30-ban is volt? De nyitott vagyok az ötletekre.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#946
Oksa, és még 1x bocsi.

Nem volt új infó, h nincs benne ezért mertem leírni.
#945
ez csak teszt volt

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#944
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
test

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#943
Legyen 2 hét pls.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

BaLeeX
#942
Támogatom!
Jó lenne ezt kiírni a topic címe alá, meg egy bannert is betenni végre. 😊

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

Valen
#941
Akkor szögezzük le itt és most, hogy SPOILERT a következõ 1 hétig NEM TESZÜNK KÖZZÉ.

Mi számít SPOILERNEK:

- Történeti szál bárminemû konkrét vagy ráutaló vagy érintõleges felfedése

- Olyan titkos, secret, meglepetés, felfedezésre váró helyek/tárgyak/események, melyek bárki számára több-kevesebb játékélmény változást (csökkenést) von maga után.

OK?

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

Vitez77
#940
Nembaj. Így legalábbb tudom mostmár, hogy Terrán leszek <#email><#szeret>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#939
Bocsi, azt hittem arra írod, h kirõl szól.<#merges2>
Vitez77
#938
MONDTAM HOGY NE MOND EL!!!!!!!!!

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#937
Nincs benne induló karakterként Julian.
Vitez77
#936
Akkor kirõl szól a történet? nemááááááá 😞...
Ne, inkább ne mond meg: had legyen meglepi 😄

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#935
nemhiszem hogy benne van julian...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#934
Nem teljesen FIGHT video, de majdnem megfelel
link
Apropó: Julian milyen hajót kap az elején?

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#933
Nem biztos, h ez a jó megoldás!
Csak én úgyis kereskedéssel kezdeném, így ez a start számomra jobban fekszik.
Terranként katona vagy, így valszeg egy vadásszal indulsz. Ha alig várod, hogy vadászgass akkor inkább azzal kezdj. <#smile>
(Szerintem)
rodzsi
#932
aham hááát végülis hallgatok minden jo tanácsra 😊
több pénz hamarabb lesz csatahajó 😄
mondjuk én is jobban szeretek inkább a gyors vadásszal a sok nagy hajó között irtani az ellent 😊 jobb látvány


#931
Hülyének fogsz nézni, de az Argon kereskedõvel kezdtem. <#vigyor3>
Írták, hogy ilyenkor meg kell majd csinálni pár átkötõ küldit pluszban.
több küldi -> több pénz. Meg így gyorsabban lesz tõkém. <#kacsint>
rodzsi
#930
mennyivel kezdesz? szintén 100e cr? gondolom csak tátva van a szád folyamatosan 😄
kezdek bedilizni :S

rodzsi
#929
jeeeee asszem akkor már tudom kivel fogok kezdeni 😄D
jaa hát csak ugy lehet pénzt keresni 😛😛

#928
Igazából az újításokkal ismerkedem. 😊
Már el is kezdtem a jól bejáratott szilikon kereskedést az elején.
Közben meg rácsodálkozom az új dolgokra.
Mind a négy kezdõ "karakterrel" végig lehet játszani a sztorit és van Terran kari is, <#finom>
rodzsi
#927
aham értem
és most csak ismerkedsz a játékkal?
gondolom itt is teljesen a nullárol indul az ember igaz???
lehetsz rögtön a sztory vonalon terran-okkal is??

#926
A DVD verzióval ellentétben itt sajna van egy on-line aktiválás. Ez annyiból áll, h amikor elõször elindítod bedob egy ablakot a seriallal és mondja, h a netes aktiváláshoz nyomj egy nextet. Aztán megpróbálja aktiválni. Itt beszólt a tûzfal, h a TAGES progi kommunikálni akar a nettel. Mondtam, h mehet. Aztán 2 sec és meg is volt.
Annyi meg, h ha megveszed, akkor 5 aktiválásod van, de egy év múlva leveszik a progiról a másolásvédelmet. (steam fórumon írnak róla, még az egyik fejlesztõ is hozzászólt).
rodzsi
#925
hmmm lehet h ott veszem meg akkor 😄
akkkor kb 10mb-s nettel lejön 1-2 max 3 óra alatt, meggondolandó 😄
tûzfalas engedélyezés?

BuriP
#924
Attól függ milyen gyors a neted, (7-8 Gigabyte körül van a játék), és hogy van-e tumultus a szervereken.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#923
5,6 GB a játékkönyvtár amíg töltõdik. A tempó egész jó, nem néztem az átlagot, de kb. 5-600 K volt a tempó amikor töltõdött le. A netes aktiválás meg 3 gombnyomás volt a tûzfalas engedélyezéssel együtt.
Mondjuk reggel volt vagy fél óra amíg dekódolta magát a preload-ból. Azt hittem megõszülök. <#unalmas>
BuriP
#922
Az nagyon jó! Köszi!

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

rodzsi
#921
na már valaki tolja?😄
a steam-en kb mennyi idõ lenne mig lejön? mert lehet ott kéne gyorsan megvenni 😊
vagy nem ajánlatos?

#920
Mûködnek a régi iránygombok mind. Az oldalazás is meg a forgás is.
Vitez77
#919
Na, nehéz szülés volt:
a már sokat emlegetett CDGalaxisos rész:
Link

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#918
menj fel a mindenkilapjára, regelj, irj be valami hüyeséget az oldaladra és voálá! 100 mb ingyen! 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

BuriP
#917
Nem tudom az új irányításnál élnek-e az oldalkormányok (ASWD), nekem hiányoznának mert a harcok élvezetesebbek voltak vele. Nekem jobban tetszik mikor vadásszal küzdhetek, mint egy nehézkes, lomha, nagy hajóval. Viszont oldalazás nélkül nehezebb lenne a harc és a manõverezés!

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Vitez77
#916
Najó: mondjon vki egy jó, ingyenes képfeltöltõs oldalt a kepfeltoltes.hu-n kívül, mert megölöm az elõbb említett oldalt...

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#915
jah, 100%-ot életbe nem adtak még, ám nem is tudnának, mert olyan az értékelés rendszerük

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#914
Német gamestar egy kalap sz@r: nem egy ütõs játékot húztak le.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#913
Darkstar One-os irányítás tapasztalatom szerint könnyebb volt mint az X3:R-é. Ám most azt is nézzük hogy ez a Darkstar One és az X3:R kombinációja <#idiota>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.