X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1062
Ohh nicsak egy politikus aki betartja a szavát már ott is a béka az nevében. 😄

#1061
Enjoy!

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1060
Ez nem kivétel erõsíti a szabályt, õ csak mondta az embereknek akik nem veszik meg hogy kezdhetnek keresni ennyi. Nagyon szép dolog hogy megveszed de nem kell attól még magadból kifordulni. 1 ilyen komment minimum mindenhol van. Én is azt mondom ne legyen rendszer belõle.

Vitez77
#1059
Na, azért ne térjünk át "kivétel erõsíti a szabályt"-ba <#gunyos1>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1058
Te se kérdezd tõlem, honnan tudom... <#idiota>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1057
1 ilyen komment belefér, link, oldal nélkül.

#1056
Warez privibe pls (tudom ez még annyira nem volt warez 😛 ) Mindenesetre, cracket még nem csináltak hozzá, a biztonsági rendszer meg... Új.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1055
Ha kintrõl szedsz mindig olvasd el a kommenteket mert kinti oldalakra ami ingyenes rengeteg fake kerül ki. Szóval csak óvatosan.

#1054
Tudom ezért irgum-burgum lesz, DE külföldi "kalózon" már fent van, és jön le!!!<#wow1><#circling>

rodzsi
#1053
nekem térkép kéne 😄 de nem németül 😊

rodzsi
#1052
nem nem kezdtem ujra, terran küldiket nyomom ezerrel, egy patrol küldihez kaptam 3scout-ot el is adtam öket nyomban azt most van 1millám 😄, feltuningoltam a sabre-t de kéne egy másik hajó aminek olyan 200-250körül van a raktere a további küldizéshez

#1051
De itt van még 1x manual

#1050
Már belinkeltem 1x. 😄

#1049
Hogyne volna igény!!!
Ha majd ezzel játszom, kívülrõl akarom fújni az egész manualt!!
Csak gép kérdése az egész!
#1048
Idézet: TC-vel addig várok amíg meg me, tudom venni a polcokról vagy valahonnan megszerzem. Ám már nem maradok ebbe a topikba. Idézet bezárva.
Remélem csak egy nagyon rossz poén akart lenni. Mert vannak sokan akik még az X3-Reuniont favorizálják. Fõleg az alap játékot. <#nyes>
De bocs ez nem is az a topic!<#ejnye1>
Én mind a kettõt olvasom egyszerre!
#1047
Ha valaki ad tárhelyet belinkelhetnénk a TC manualt.
Persze csak ha van rá igény. 😊
#1046
Te újrakezdted?
#1045
Nehézbombázó.
#1044
M8 az milyen típusú hajóosztály?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1043
Eladtam a teherhajót és vettem egy M-es Buster. Azzal elkezdtem intenzíven küldizni. Sikerült elkapnom egy Split Vipert (M8). Most azt próbálom megjavítani, de sokáig fog tartani. 😊

Tényleg spoiler: (legalábbis küldetés infó)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A patrol küldik nagyon fizetnek, de nekem egyszer nem utaltak pénzt, szerintem valami BUG lehet, mert írták, h annak ellenére, h nem löttem le hajót azért fizetnek. Amikor meg leszedtem jópárat adták a bónuszt ezerrel. 😄
rodzsi
#1042
hol tartasz ninju?😄

#1041
Nulldriver? <#idiota>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1040
Mér tennék ilyet? o.o'

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

BuriP
#1039
Nem hiszem hogy spoilernek számít, mert számíthattunk rá, de azért (és hogy gyakoroljam).:<#eplus2>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A TC-ben is vannak gazdátlan hajók, és konténerek. Az elsõbõl már 19-et a másodikból tíz-et megtaláltak.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#1038
IGEN!
De csak akkor ha az X3 reunion fórumot sem hagyod el!
Mert különben irgum burgum!!
Valen
#1037
to Tomonor:

Talán, esetleg, lehet.

Mi szól ellene:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Semmi, de mivel megnézted, ezért a túlzott kiváncsiság. A fiatalság heve

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

BuriP
#1036
Úgyis elolvasod.:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ugye mondtam

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#1035
lol :-)

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1034
Teszt:


Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Spoiler szöveg
#1033
😄
Sztem jegeld picit a sztorit mielõtt igazán belekezdesz.
Addig keress pénzt, vegyél jobb hajót.
rodzsi
#1032
lehet ujra kellene kezdeni a gamet. sima mezei kis kereskedõvel, nehezebb ez a terran scen mint hittem... 😊

rodzsi
#1031
na jolvan skacok itt a sok kampányolás közepette inkább valaki kaparjon elõ egy gyors terran végigjátszást 😄😄😄 de végülis ugyis tudjuk ki nyeri a kampányt 😊

#1030
😄 pontosan leterveztem cserélni a zöld fejet egy békára <#beka3>

Továbbá köszi a szavazatokat skacok <#vigyor4>, már most küldöm a pályázatom, most már a poll le van zárva 😛

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Amaro
#1029
A kampányfõnök kiegészítése:
Tomonorra kell szavazni, mert:
-folyton itt nyüzsög
-mindenhez hozzászól
-akkor is itt volt, mikor nem volt nála net (hogy hogyan, azt a mai napig titok lengi körül)
-figyeli a híreket, szerzi és közzéteszi az infókat, gyakran elsõként
-õ nyitotta ezt a témát
-admin két X3 portálon is
-a cél érdekében lecseréli agresszív avatarját.

Amaro
#1028
Igen.

#1027
haccójjon...

#1026
O.K.

Kids, don\'t try this at home!

#1025
X3 - Politicians' Conflict

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#1024
Jóvanna. Most fejeztem be a mikroökonómiát, fáradt vagyok, és szemüveg is kéne (nem vicc)
Listás: nincs pártlistád? Miféle választás ez? <#bee1> Élni akarok a listás szavazati jogommal!!!

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1023
Hmmm, akkor küldöm a pályázatom, wish me luck. 😛
(remélem az új Avatarom nem fogja befolyásolni döntésüket) <#idiota>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1022
1013:
"Ezzel elérhetõ lenne hogy legyen egy szép kis bannerünk, FAQ (esetleg ha valaki irna txt-ben nekem ugyanis még nincs játékom >.<😉, és szabályzat.
Rajta. 😛"

Listás szavazás? Mármint? 😛

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#1021
Azért csak óvatosan. Emlékezzetek a #941-es hsz-re.
Amúgy Tomonor: javasolhatnám kampányszövegnek a "Szavazz rám, beteszek egy bannert"? Tényleg jó lenne végre egy kis képecske ahelyett a 12-es TSR felirat helyett.

Amúgy a szavazatom megkaptad, mint egyéni jelölt. Listás szavazás mikor lesz? <#idiota>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

BuriP
#1020
IGEN

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#1019
Akko' igen.
😄
#1018
csak röviden tömören...

SZAVAZZATOK RÁM! 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

rodzsi
#1017
ja egyébként meg igen 😄

rodzsi
#1016
hehe 😊
ööö valaki esetleg aki terran-nal nyomja hol lehet venni jumpdrive-ot?😄

#1015
És hol a kampányszöveg? <#bee1>

Van egy igened.

#1014
Húúú!

Tegnap este belefutottam egy nagy tömegverekedésbe! 😄
Egy kalóz M1 besétált egy argon szektorba M3+ vadászok kíséretében! <#merges2>
Volt ereszd el a hajam rendesen. <#violent><#bdead>
(nem sztori, csak úgy random)
Mintha még erõsítés is érkezett volna az Argonoktól.
#1013
Na, akkor szabályszerûen:
Jelölném magam házigazdának. Aki egyetért az igen-el válaszoljon, aki nem az nemmel értelemszerûen (+indok 😄 ).

Ezzel elérhetõ lenne hogy legyen egy szép kis bannerünk, FAQ (esetleg ha valaki irna txt-ben nekem ugyanis még nincs játékom >.<😉, és szabályzat.
Rajta. 😛

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.