X3 - Terran Conflict / Albion Prelude
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mivel minden argon shipyardon más-más választék van, körbe kell nézni.
valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
http://a-zcomp.eu/
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utasok: Azok a jólelkû fickók kijönnek a stationról veled együtt csak õk szkafanderben és NEKED kell fölszedni õket úgy, hogy nekikmégy és aztán kell elvinni õket.
FleetJump: A hajóidat Wingekbe rendezed, kiadod nekik a folow me vagy protect me parancsot és a SAJÁT hajód Navigation->Jump parancsával ugrasz. Akkor mennek utánad.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
天使たちは私を見守る
Hee?
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
A videjóhoz meg: meddig rágod még ezt a csontot? <#mf2>#mf2>
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Lelehet valahonét tölteni? Természetesen jogtisztán, mint az angol nyelvüt.
MFR online baráti társaság http://autoklub.lapunk.hu/ GTR2
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
1. Modellautók
2. Call of Duty World at War
3. Ismerd fel a képrõl az autót
4. Fallout 3
5. Radeon HD Series
6. X3 - Terran Conflict
7. Euro Truck Simulator
8. Test Drive Unlimited
9. XBOX360
10. A nagy szavazó topik
Gentlemen, asszem az X topikok történetében csúcsot döntöttünk. 😄
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Bocsi!
Bár akkor is régi X-es vagyok! Csak akkor még szopimalacként fórumoztam!
Minden nap!!!
Nem gyõzök vissza lapozni, annyi a hozzászólás<#vigyor4>#vigyor4><#vigyor2>#vigyor2><#wow3>#wow3>
A kedvesem meg már frászt kap hogy nem vele vagyok hanem veletek!<#ejnye1>#ejnye1><#ravasz1>#ravasz1>
Medium felbontás:
--------------------------
X3 - Terran Conflict
--------------------------
Game Version: 1.2.0.0
Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Szervizcsomag 3 (2600.xpsp_sp3_gdr.080814-1236)
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
Graphics Card Info: ASUS X1650 Series <256 MB>256 MB> Driver: 6.14.0010.6660
CPU Info: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz (2 CPUs)
Usable System Memory: 1792 MB
Video Settings During Benchmark:
Screen Resolution: 1440 x 900 * ❤️2>32>, fullscreen
Using Shader Profile: 1.4
Antialias Mode: NONE
Anisotropic Mode: NONE
Graphics & Shader Settings:
Texture Quality: medium
Shader Quality: medium
High Quality Bumpmaps: disabled
Environment Mapping: enabled
Glow Filter: disabled
Ship Color Variations: disabled
More Dynamic Lights: disabled
Used Vertexsize: 28 bytes
Framerates
--------------------------------------------------------------------------------
Scene "Trade" 13.8 average fps 2.0 minimum fps 30.0 maximum fps
Scene "Fight" 27.6 average fps 5.0 minimum fps 67.0 maximum fps
Scene "Build" 38.6 average fps 24.0 minimum fps 57.0 maximum fps
Scene "Think" 18.5 average fps 11.0 minimum fps 27.0 maximum fps
Overall average framerate: 24.6 fps
Láthatóan kikapcsoltam mindent.
Na így már talán lehet vele nyomulni, bár amikor kiírta hogy stresszeli a videókártyát akkor az állomás árnyékos felén minden fekete volt. Bár igazából is ezt látnánk!
Sajnos több rammal kellene kipróbálni de az most nincs!<#szomoru1>#szomoru1>
Jól van, asszem össze fog jönni a régi X-es csapat... <#nyes>#nyes>
A CDGalaxisos megjelenésnek külön örülök, és meg is vagyok lepõdve.Hát akkor nem megy ki Németországba.
Az elsõ teszt:
--------------------------
X3 - Terran Conflict
--------------------------
Game Version: 1.2.0.0
Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Szervizcsomag 3 (2600.xpsp_sp3_gdr.080814-1236)
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
Graphics Card Info: ASUS X1650 Series <256 MB>256 MB> Driver: 6.14.0010.6660
CPU Info: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz (2 CPUs)
Usable System Memory: 1792 MB
Video Settings During Benchmark:
Screen Resolution: 1440 x 900 * ❤️2>32>, fullscreen
Using Shader Profile: 3.0
Antialias Mode: 4x
Anisotropic Mode: NONE
Graphics & Shader Settings:
Texture Quality: high
Shader Quality: high
High Quality Bumpmaps: enabled
Environment Mapping: enabled
Glow Filter: enabled
Ship Color Variations: disabled
More Dynamic Lights: disabled
Used Vertexsize: 28 bytes
Framerates
--------------------------------------------------------------------------------
Scene "Trade" 13.4 average fps 1.0 minimum fps 30.0 maximum fps
Scene "Fight" 20.6 average fps 2.0 minimum fps 35.0 maximum fps
Scene "Build" 20.1 average fps 7.0 minimum fps 30.0 maximum fps
Scene "Think" 10.5 average fps 7.0 minimum fps 17.0 maximum fps
Overall average framerate: 16.2 fps
A 2 cpu azt jelenti hogy úgy csinál mintha 2 procid lenne (hyper treadingnak mondják)
Nagy felbontás evvel a konfiggal felejtõs!<#zavart2>#zavart2>
Legend, te milyen böngészõt használsz? IE7-en meg Firefox 3.0-án meg kell hogy jelenjen, ha nem akkor egy felugró ablakba hogy telepítse a hiányzó bõvítményt. Ráadásul ha lejátszotta neked a zenét és a gomb nem jelent meg akkor más problémák vannak...
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Egyre népszerûbb ez a tényleg kíváló játék.
A manualson még nem gondolkodott senki? Ha valaki feltudná olvasni egy hangfájlra, akkor én azt legépelném. Sajnos forditásban nem tudok segíteni.
Addig is kérhetném a már játszokat, hogy egy röpke szösszenetben leírnák a nagyon kezdõknek, hogy mit is tegyenek miután elinditották a játékot. Gondolok én itt arra, hogy kell e valami a dockoláshoz, hogyan vásároljunk, majd eladjunk egy árut, kell-e ehez valami raktár rész a hajóra. Mik azok az alapvetõ fejlesztések amik az elsõ játék órákban szükségeltetnek.
MFR online baráti társaság http://autoklub.lapunk.hu/ GTR2
1. Modellautók
2. Call of Duty World at War
3. Ismerd fel a képrõl az autót
4. Fallout 3
5. Radeon HD Series
6. Euro Truck Simulator
7. X3 - Terran Conflict
9. A nagy szavazó topik
10. Test Drive Unlimited
😄 hajrá srácok!
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Itt a vidkari ami nagyon szûk keresztmetszet. 1.5 giga ddr ramok még elbírják.
De hál istennek nem ezen a gépen viszem, a másikban 4850-es kari van. 😊
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
X52
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
A botkormány elönye, jobb manöverezõ képesség fordulás pörgés stb.
X universe Home, sweet home
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Nem túl hatékonyak így a szektor tréderek.
Arra gondoltam, talán vonósugárral kicsit össszébb lehetne gyûjtögetni az állomásokat, mert ez így elég lassú. 5 Mistral cirkál, de még csak 2-es szintnél járnak, míg a másik 5 már 5-6-os képzettségen vannak.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Ti milyen vezérlõvel (bill, joystick, gamepad) toljátok ezt a gamét ??? És melyiket ajánljátok ?
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.