X3 - Terran Conflict / Albion Prelude
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Tomonor: körülményes? A blogomon is az van, s nincs benne semmi körülményes.
天使たちは私を見守る
Zene? Hmmm, milyen böngészõt használsz? Zene gomb mindig is itt volt, a spoiler gomb alatt. Ha nem jelenik meg neked, akkor valami elszaródott a codec-ek között neked.
Azt még mindig megtehetném hogy külön ablakba nyíljon meg a zene, ám az ugy elég körülményes szerintem. :< mármint még megnyit egy ablakot, meg minden...
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
--------------------------
X3 - Terran Conflict
--------------------------
Game Version: 1.2.0.0
Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Szervizcsomag 3 (2600.xpsp_sp3_gdr.080814-1236)
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
Graphics Card Info: SAPPHIRE RADEON 9600 PRO ATLANTIS <128 MB>128 MB> Driver: 6.14.0010.6635
CPU Info: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.40GHz (2 CPUs)
Usable System Memory: 1534 MB
Video Settings During Benchmark:
Screen Resolution: 1024 x 768 * ❤️2>32>, fullscreen
Using Shader Profile: 1.4
Antialias Mode: NONE
Anisotropic Mode: NONE
Graphics & Shader Settings:
Texture Quality: medium
Shader Quality: medium
High Quality Bumpmaps: disabled
Environment Mapping: enabled
Glow Filter: disabled
Ship Color Variations: disabled
More Dynamic Lights: disabled
Used Vertexsize: 40 bytes
Framerates
--------------------------------------------------------------------------------
Scene "Trade" 12.3 average fps 4.0 minimum fps 25.0 maximum fps
Scene "Fight" 21.9 average fps 7.0 minimum fps 59.0 maximum fps
Scene "Build" 21.6 average fps 11.0 minimum fps 40.0 maximum fps
Scene "Think" 9.0 average fps 5.0 minimum fps 14.0 maximum fps
Overall average framerate: 16.2 fps
--------------------------
X3 - Terran Conflict
--------------------------
Game Version: 1.2.0.0
Operating System: Windows VistaÔäó Home Premium (6.0, Build 6001) Service Pack 1 (6001.vistasp1_gdr.080917-1612)
DirectX Version: DirectX 10
Graphics Card Info: ATI Radeon HD 3800 Series <1914 MB>1914 MB> Driver: 7.15.0010.0149
CPU Info: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz
Usable System Memory: 3326 MB
Video Settings During Benchmark:
Screen Resolution: 1280 x 1024 * ❤️2>32>, fullscreen
Using Shader Profile: 3.0
Antialias Mode: 8x
Anisotropic Mode: 16x
Graphics & Shader Settings:
Texture Quality: high
Shader Quality: high
High Quality Bumpmaps: enabled
Environment Mapping: enabled
Glow Filter: enabled
Ship Color Variations: enabled
More Dynamic Lights: enabled
Used Vertexsize: 28 bytes
Framerates
--------------------------------------------------------------------------------
Scene "Trade" 34.8 average fps 8.0 minimum fps 73.0 maximum fps
Scene "Fight" 59.3 average fps 24.0 minimum fps 96.0 maximum fps
Scene "Build" 67.4 average fps 41.0 minimum fps 104.0 maximum fps
Scene "Think" 29.8 average fps 17.0 minimum fps 54.0 maximum fps
Overall average framerate: 47.8 fps
Innen lehetne sakkozni proci és vieotuninggal, hogy vajon melyik dobna többet a játék sebességén.
Viszont az egyik plot során volt egy kis csetepaté az Argon Sector M148-ban. Ha ráfordultam a cirkusz közepére, ahol a capital ship-ek pusztítottak, akkor a RU-ban tapasztalható kezdeti psg szerû hiba jött elõ... Nagyon beakadt a játék... 5 másodpercenként kaptam a diavetítést.... :S
http://a-zcomp.eu/
Amúgy úgy ahogy digi7 mondta.
天使たちは私を見守る
MFR online baráti társaság http://autoklub.lapunk.hu/ GTR2
Amikor a mérést csináltam akkor a háttérben még fútott az Explorel, valamint a Word, mert közben dolgoztam.
Egyéni vélemény, ( miért kell a magyarnak mindig mentegetözni ): a kimutatásodba én beleírnám a videókártya tipusát is, valamint a rendszer, vagy a memória FSB-jét.
Ezt azzal magyaráznám, hogy magát a kimutatást nézve azt látjuk, hogy sok a hasonló nagyságú memória, és közel azonos a proci frekvenciája is, de mégis nagy az eltérés az FPS-ek között. Szerintem a különbségeket ezek okozzák.
MFR online baráti társaság http://autoklub.lapunk.hu/ GTR2
Örülök, hogy egy olyan játék vásárlása mellett döntöttem, amivel hajnalig lehet játszani.
Látom, van aki ezt már megteheti, de sajnos, az enyém még nem érkezett meg. Azonban ami késik, az nem múlik.
MFR online baráti társaság http://autoklub.lapunk.hu/ GTR2
Neton: van a játékban egy beépített tutorial, amint elkezded egy másik pilóta mutatja meg az alap dolgokat!
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Tényleg egy kérdés... Aki mondjuk Argonként kezdte ott volt valami történet ? Vagy hogyan kerülnek a Terran plot közelébe ?
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Viszont sok lehet az eltérés a felbontás miatt is.
X universe Home, sweet home
Intel C2D E6600; nVidia 8800GTS 320MB; 2 Giga DDR-2 800MHz RAM; 2*250GB + 1*320GB HDD;
X3 - Terran Conflict
--------------------------
Game Version: 1.2.0.0
Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Szervizcsomag 3 (2600.xpsp.080413-2111)
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
Graphics Card Info: NVIDIA GeForce 8600 GTS <256 MB>256 MB> Driver: 6.14.0011.7519
CPU Info: Intel(R) Core(TM)2 CPU 6600 @ 2.40GHz (2 CPUs)
Usable System Memory: 2046 MB
Video Settings During Benchmark:
Screen Resolution: 1280 x 1024 * ❤️2>32>, fullscreen
Using Shader Profile: 3.0
Antialias Mode: 4x
Anisotropic Mode: NONE
Graphics & Shader Settings:
Texture Quality: high
Shader Quality: high
High Quality Bumpmaps: enabled
Environment Mapping: enabled
Glow Filter: enabled
Ship Color Variations: enabled
More Dynamic Lights: enabled
Used Vertexsize: 40 bytes
Framerates
--------------------------------------------------------------------------------
Scene "Trade" 32.3 average fps 10.0 minimum fps 69.0 maximum fps
Scene "Fight" 38.7 average fps 17.0 minimum fps 69.0 maximum fps
Scene "Build" 29.7 average fps 19.0 minimum fps 46.0 maximum fps
Scene "Think" 14.9 average fps 10.0 minimum fps 27.0 maximum fps
Overall average framerate: 28.9 fps
Következik egy rangsorolás az eddigi Benchmarkok alapján, lehet következtetéseket levonni. a Mérvadó nálam a "Think" Scene FPS-e, mert az a legrázósabb.
© digi7, Vista:
CPU 3,0 GHz
VGA 2297 MB
RAM 4094 MB
FPS 30
csokis, Vista:
CPU 3,0 GHz
VGA 2287 MB
RAM 4094
FPS 26
Dimre, Vista:
CPU 2,7 GHz
VGA 3319 MB
RAM 6142 MB
FPS 19
BaLee, Vista:
CPU 2,3 GHz
VGA 2298 MB
RAM 4094 MB
FPS 17
N+U, XP:
CPU 3,0 GHz
VGA 640 MB
RAM 3070 MB
FPS 15
mrzed, Vista:
CPU 2,4 GHz
VGA 1915 MB
RAM 3326
FPS 13
Tomonor, XP:
CPU 1,6 GHz
VGA 256 MB
RAM 768 MB
FPS 1
Megj.: Ez a lista nem diszkriminatív jelleggel készült.
Érdekelne, hogy a versenyzõk túlhúzták-e a prcit, mert az enyém fel van tekerve 3,5-re de az alap 3,0-át írta ki a progi.
Az én eredményem kicsit javult a HSZ-emhez képest, mert még twíkeltem egy kicsit a gépet. Ki fogom próbálni Vistán is ugyanezt a konfigot.
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
X3 - Terran Conflict
--------------------------
Game Version: 1.2.0.0
Operating System: Windows Vista™ Ultimate (6.0, Build 6001) Service Pack 1 (6001.vistasp1_gdr.080917-1612)
DirectX Version: DirectX 10
Graphics Card Info: ATI Radeon HD 4800 Series ❤️319 MB>3319 MB> Driver: 7.15.0010.0149
CPU Info: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz (2 CPUs), ~2.7GHz
Usable System Memory: 6142 MB
Video Settings During Benchmark:
Screen Resolution: 1440 x 900 * ❤️2>32>, fullscreen
Using Shader Profile: 3.0
Antialias Mode: 8x
Anisotropic Mode: 16x
Graphics & Shader Settings:
Texture Quality: high
Shader Quality: high
High Quality Bumpmaps: enabled
Environment Mapping: enabled
Glow Filter: enabled
Ship Color Variations: enabled
More Dynamic Lights: enabled
Used Vertexsize: 28 bytes
Framerates
--------------------------------------------------------------------------------
Scene "Trade" 28.3 average fps 7.0 minimum fps 62.0 maximum fps
Scene "Fight" 60.3 average fps 22.0 minimum fps 144.0 maximum fps
Scene "Build" 80.8 average fps 45.0 minimum fps 175.0 maximum fps
Scene "Think" 37.2 average fps 19.0 minimum fps 70.0 maximum fps
Overall average framerate: 51.6 fps
X universe Home, sweet home
天使たちは私を見守る
Végre egy jó hír.
天使たちは私を見守る
MFR online baráti társaság http://autoklub.lapunk.hu/ GTR2
Ha szeretnétek, hogy kapható legyen az X-BTF és az XT, akkor regisztráljatok a goodoldgames.com-ra, menjetek a fórumra, keressétek meg a wishlist-et, és jelöljétek rajta be az X-Beyond the frontiert, X-Tensiont és az X-Gold-ot (gy.k. X-BTF+XT egyben).
Az oldalon DRM mentesen lehet letölteni legálisan 5-9$-ért régi játékokat (ami rohadt olcsó), amik XP-n és Vistán is futnak. Ha egyszer kifizetted, akárhányszor letöltheted az adott gamet, ki is írhatod stb. Kicsit olyan, mint a STEAM, csak jobb és olcsóbb.
Lényeg, hogy ha elegen szavaznak egy adott játékra (jelen esetben az X-re), akkor a srácok megpróbálnak beszélni a kiadóval, hogy had tegyék fel.
Nah, tom, hogy pirossal ott a ".../reklám hsz-ek törölve lesznek", de ez sztem lényeges.
天使たちは私を見守る
1. Nem jött meg az 1. TC
2. Késett az egyik MMO megjelenése
3. Most meglesz a TC
4. Ugyanakkor, mint amikor az MMO
Váááááááá!!!!!
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
天使たちは私を見守る
MFR online baráti társaság http://autoklub.lapunk.hu/ GTR2
MFR online baráti társaság http://autoklub.lapunk.hu/ GTR2
Jó rég nem nem voltam itt, szolgáltatót váltottam.
Egy hete kaptam meg a játékok játékot, a postás saját kezüleg adta át nem próbálta begyömöszölni a kis postaládába.
Nagyon király a game, csak néha a terran szektorokban kifagy pár másodpercre, ez csak nálam van vagy elõfordult másnál is ? Már vagy háromszor kidobott a játékból is (tc mükõdése leállt, vista 64bit-et használok). Naprakész az op rendszer, és a game is 1.2.1 updatelt.
X universe Home, sweet home
MFR online baráti társaság http://autoklub.lapunk.hu/ GTR2
Sebaj, úgyis 2 példányt akartam 😄
天使たちは私を見守る
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Aldrinon nem gondolkoztatok mint universal trader képzõ?
Igaz marha nagy távolságok vannak, de azér egy OTAS Mistral a maga 130-as sebességével csak boldogulna, és van ott 3 darab XL-es SPP, meg egy rakat kajagyár is.
Én asszem bepróbálkozom néhány hajóval.
Leesik az állatok.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.