X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

NONPLUSZULTRA
#2015
Scrop mapja szerint 1-2 Xenon szektorban van Xenon Shipyard. Fel van sorolva bennük az összes (?) Xenon hajó.....<#fejvakaras>.....kíváncsi vagyok milyen repu kell hozzájuk. Az elsõ adandó alkalommal felkeresem egyiket, kíváncsi vagyok ,mennyire tudom élve megközelíteni..

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#2014
M7-essel lehet boardolni? Bár sok értelem nincs, mert mire board kész a turettek szétlövik a hajót. 😛 Mert van pár marin a fedélzeten, de nem jöttem rá, hogy kell, nem találok ilyen menüt...
Vitez77
#2013
Wow....megnéztem laptopon a demot..
tanulság: ha egyszer laptopon fogom majd játszani, akkor távol kell maradnom a nagy csatáktól <#wow1>
Amúgy nem rossz, egész játszható szinten ment. Persze nem ezen fogok Xenonokat írtani, hanem az asztali PC-n. Alig várom, hogy hazamenjek végre és kipróbáljam azon is <#eplus2>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#2012
amugy lesz itt még több komment is természetesen, miután kiadják hozzá az elsõ nagyobb modokat. >😊

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2011
Gratulálunk! Te most minden idõk legjobb ûr és gazdaság szimulátor topikjára bukkantál rá! Letölteni? <#conf> Hogy érted ezt? Csak Steam-en töltheted le... Warez itt tilos -_-

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2010
Tomonor.

Kérlek, ha tudod törüld a 2007-es hozzászólásom. 2 privát ment.

Köszönöm, és elnézést.

MFR online baráti társaság http://autoklub.lapunk.hu/ GTR2

#2009
Szasztok!
Hú, mennyi comment! Ez valami nagyon fain ûrhajós gamma lehet mi?
Van olyan jó, mint a Freelacer?
Leszedtem a Dark Horizont, de asszem oylan hévvel fogom uninstall, mint ahogy install.
Ezt megéri letölteni?

#2008
nana, warez <#ejnye1>

(mondjuk igez hogy sehonnan nem lehet perpill megszerezni de mint mondtam ne jelentsük ki hogy warezolunk....)

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2006
Nem még nem. Javarészt a fõ magyarító X társaságnak még meg sincs a játék...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2005
szintén zenész?<#vigyor3>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2004
Sziasztok.

Valaki belekezdett a magyarosításba?
Nagyon sajnálnám, ha nem készülne hozzá.

MFR online baráti társaság http://autoklub.lapunk.hu/ GTR2

Vitez77
#2003
Nekem stabilan szedi, mingyá lejön...csak el ne menjen a net, ahogy a UPC-nél szokott 99%-os letöltésnél...

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#2002
na mindegy, addig felmosogatok :Ð

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2001
jó sokan tölthetik le a dl5 szerverrõl ugyanis van amikor maxon huuza le, van amikor 20 kbps xD :S

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2000
Kéccer nagyobb mint a Reunion-é 😄DD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1999
Mármint a játékban lévõ cucc, amit hajókra lehet rakni. 😄 😄

Vazz mikre gondoltok ti itten. 😄
Vitez77
#1998
OMG OMG!!! Rolling demoooo!!!
http://www.egosoft.com/download/x3tc/demos_en.php

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#1997
Japán bukkakenál bezzeg nem mûxik a firewall...

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#1996
uristen

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#1995
Amikor a német kaka-pisi pornót töltöd nem jön be vele a trójai... 😊

Asszem talán hacking ellen van ?

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#1994
A firewall software mire való?
BaLeeX
#1993
Rendben kösz a tippeket. Akkor a System overdrive szoftverrel kevertem biztos. 😊

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

#1992
érdekes elgondolás. Ám az is lehet hogy amikor az X3:R-be M7-esnek számították a Hyperiont, még nem volt meg a koncept róla hogy most mit tudjon csinálni. Azért tudott bárhova bedokkolni. Így tulajdonképpen akkor is inkább egy erõs M6-os érzetét keltette, mint egy M7-esét, noha M7-est jelzett a konf. ám... végülis a Bala Gi missziókat azért csinálták hogy legyen valami jó dolog is az X3 béte univerzumában, illetve kitöltsék azt a teret amelyet sajnálatosan nem fejeztek be az X3 készítésekor (pl mikor fordítottam felfigyeltem rá, el se hiszitek mennyi minden nem került bele a reunionba...)

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1991
Nem ugyanaz a két játék, nem biztos hogy ildomos összehasonlítgatni, elvégre eszement sok a változás a kettõ között.

Azt se feledjük el, hogy az X3 esetében ez a hajó volt az egyetlen M7, ráadásul kísérleti és az is elveszett, a játékos volt aki megtalálhatta. Az újragyártott miért ne lehetne gyengébb (így is a legerõsebb nem Terran M6)? Az eredeti nincs meg. Ki tudja mi lett vele, miért veszett el? Netán a felpakolt cuccok nem voltak biztonságosak abban a méretben és ez okozta a gondot?

Túl erõs gép volt az és még most is az így megváltozva.
Jobb ez így szerintem. nem olyan elrontott a balance legalább mint anno volt.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#1990
de reunionba sem volt illegális -.-'
a nézne már ki furán...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#1989
"Lenne is két kérdésem. Az elején a szállításos küldikhez kell Cargo Lifesupport system. Ez Reunionban illegális, kalózoknál beszerezhetõ cucc volt nem? Itt már nem az? Ha nem az, hol lehet venni?"

A legtöbb pirate basen nálam most is kapható és a Teladi Trading Stationokon.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#1988
Közben rájöttem... elõször csak a fele került jó helyre a script file-okna...

http://a-zcomp.eu/

#1987
Felraktam a Scorp féle X3 map-et, bele is aplikáltam a TC-hez való scriptet, a log00001.txt file mentése is sikerül, de valamiért a térképprogram hibaüzenettel nem fogadja el, ha betallózom.

Van valami titka a használatának?

http://a-zcomp.eu/

#1986
talán a flash zene az :S

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1985
nem, a Cargo Life Support system nem volt illegális reunionba sem. Sõt, X2-be sem. 😛

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1984
Ezen jót röhögtem :-)

Akit érdekel én igy csináltam meg a terran plot végét:
Vettem egy pelikánt, teledianium bele tornyokba csúzli rakcsi védelemmel. Az állomásig seta, mert akkor alig lõnek rád, ami szerintem a proci miatt van, mert nem bír annyit rajzolni és számolni, hehe, manuálisan dokk.
A lényeg, :
undock, elsõ astronautát felvenni vissza az állomás mellé pajzsot tölteni, utána a másik, aztán megint vissza és jump.

(nekem a firefix 3.0.3 elszáll ezen a fórumom. Talán nem kéne annyi mindent beleapplikálni.<#vigyor1> )

BaLeeX
#1983
Nem, már nem az van.

Újra ez van: "Currently out of stock, will be dispatched as soon as new shipment arrives (expected end of October)"

Magyarul október végén jön a szállítmány. <#idiota>

Nekem még nem írtak semmit emailben, hogy mi a helyzet, pedig tegnap dél körül rendeltem.

De mivel itt egy lenti tipp jónak bizonyult így tegnap végre elindult a "más forrásból" származó játék. Így elleszek addig is amig végre eldöntik, hogy most lesz-e angol verzió belõle vagy nem. 😊

Lenne is két kérdésem. Az elején a szállításos küldikhez kell Cargo Lifesupport system. Ez Reunionban illegális, kalózoknál beszerezhetõ cucc volt nem? Itt már nem az? Ha nem az, hol lehet venni?

Failed küldiknek semmi hatása nincs a késõbbiekben ugye? Azaz ha felvettem ezt a szállítós küldit, de nem volt lifesupport systemem és lejárt az idõ akkor csak törlõdik a küldi és annyi ugye?

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

#1982
Ám azt is nézd hogy mindenhol Sold Out van.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1981
könyv. Ám nincs magyarul természetesen.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1980
Megnéztem az Ego lapját. Ez mit jelent?: X3: Terran Conflict (English) + Farnham's Legend (English)
Ajándékba kapom az egész szektort? <#alien> Vagy azt a kis könyvet jelenti ott a képen..?
#1979
Jah, rajta voltam a szeren 😄
Legalább most már értjük mér mondja mindegyik Boron hogy "FOR THE QUEEN!" <#beka3>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1978
Látom te is nagyon unatkozol már <#buck>

Lockheed
#1977
Bahh négy melle van! Két nagyobb és két kisebb... Mindenki megtalálja a neki tetszõt! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#1976
Na ezzel búcsúzom mára. <#integet2>

Boron királynõ

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#1975
Az azért dúrva erõsítés lenne neki. A nagyobb hajók legnagyobb gyengéje a mozgékonyság hiány a a vadászokkal szemben.

Amúgy venni lehet valahol? Vagy cska elfoglalni az örököstõl?
#1974
negyon = nagyon jó......

#1973
Én a kapott Terran Vidarral nyomom, negyon kis gép.

Az elõbb egy Boron szektorban õrjárat során 48 Xenon hajót lõttem ki. 28 mill Cr-et kaptam.
<#vigyor4>

Lockheed
#1972
Ez tény én is ezen keseregtem kicsit bár én sohasem voltam odáig érte. Viszont így az egyik legjobb M6 lett...

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

BuriP
#1971
Az Ego-sok jó fejek??? #422-es hozzászólás <#nezze>(amit én magam ejtettem meg)!!!<#ravasz1>

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

BuriP
#1970
Igen, a Hyperion jó kis M6-os, de az X3:RU-ban M7-es volt, 1GJ helyett 3GJ pajzs volt rajt, és több fegyver! mi ez ha nem lebutítás, és visszaminõsités?

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#1969
Bõven jó az M6-os gépként. 1 GJ körüli pajzsmennyiség (5x200 ha jól emlékszem) azért elég finom. Elölre 10 ágyú, tornyokba újabb 10 (ráadásul eszement jó lefedettséggel), rengeteg rakéta típus használatának lehetõsége, 2 dokkolható vadász, 3000+ raktér (ezzel azért M7-es kategóriát is tud szégyeníteni, nem hogy M6-ot), komoly lézer és pajzsenergia mennyiségek, nagyon jól manõverezik és jó a sebessége/gyorsulása is. Messze kiemelkedik az M6 szériából. Egyfajta átmenet, annak is lett készítve. Egyébként gyengítés terén minden gyengült ami fentebb volt, hiszen több fegyver és pajzstípus is eltûnt.

Nem egy M7, de már majdnem. A mozgékonysága miatt megvan a túlélési esélye a nagyobb gépekkel szemben is, a kicsik meg nem jelentenek neki komoly kihívást.

Ennek a gépnek nem okoz problémát szétkapni még egy M7-est sem, de sikerült vele legyilkolnom a Yaki fõhajót is (oké, nem mûvészet szétkapni egy M1-et, de nekem most sikerült elõször). Mondjuk a legkomolyabb kihívást továbbra is a Kha'ak Destroyer jelenti a maga 18 db Gamma Kyon emmitter fegyverzetével, amibõl mindig legalább 6 ágyúval tud lõni egy célpontot.

Kíváncsi leszek mikor fejezi be Cycrow az overtuning script-jét, mert onnantól ezzel a géppel nem lesz megállás az tuti. Kicsi tuning a fordulékonyságra és sebességre aztán már az M3-as gépekkel egyenértékû dogfight-ot tud bemutatni.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

Lockheed
#1968
Jófejek ezek a srácok! 😊 De most komolyan!

LOL! Mr. Vitez. 😄

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#1967
" Dear Mr. Vitez,



We have sent your copy as registered mail today to you. It should arrive within a few days. Thank you again for your support of Egosoft and your patience. "

Nem nekik kellene elnézést kérniük, hanem a postának...

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Lockheed
#1966
Ki milyen anti-capital fegyverzetet használ M7es hajókon ? Én (Cerberus) leginkább CIGet és Plasma Beam turretet ahol lehet de érdekelne ki hogyan vélekedik errõl...

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#1965
aha :p

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.