X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BaLeeX
#2115
Kösz a tippeket!
Így viszont várok még a kereskedéssel.

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

#2114
Búcsúzom! <#integet2>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2113
ott van a bannerban.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2112
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Elsõ millából sztem semmiképp se vegyél kereskedõ hajót. Ebben a játékban nem a kereskedésbõl jön a nagy lóvé. Én olyan 350 millió credit után vettem meg az elsõ MK3 szoftvert a kereskedõimhez, mindenképpen olyan szektorba kezdje a sector trade-et, ahol van EC és sok gyár ami igényli. Kereskedõ hajónak az OTAS Mistralt és a Split Caiman különbözõ változatait ajánlom, a többi hajó felejthetõ és nem érdemes velük törõdni. Az általam említettek a leggyorsabb kereskedõ hajók (a Mistral 130-al bír repeszteni, az alap Caiman 124-el) és mint tudjuk minél gyorsabb egy kereskedõ hajó, annál gyorsabban forgatja az árut, annál elõbb jön a pénz. Universe traderek nagyon ritkán, leginkább sosem töltik meg teljesen a rakterüket ezért nem érdemes erre a feladatra a legnagyobb ám lassabb sebességû Super Freighter alváltozatokat rendszeresíteni, azok gyáras automata gürizésre jók, ha nagy rakteret igénylõ fegyvert gyárt az ember pl. Én Aladna Hillben és Bluish Snoutban indítottam el az enyéimet, utóbbiban elõfordulnak xenonok rendszeresen, nem árt önkéntes rendõrt játszani , kis flottával egyáltalán nem javaslom azt a szektort. Argon Prime még sztem szóba jöhet, de a legideálisabb Aladna Hill. Tele van fegyver gyárral és van military outpost ahova a fegyvereket el lehet adni és van két Solar Power Plant is a szektorban valamint két szektorral arrébb lehet helyben megvenni a Mistralokat

Robez84
#2111
Hali!
Szeretném kipróbálni a játékot mielött megveszem. Tudna valaki adni egy linket ahol jó sebességgel jön a demó?
A másik kérdésem hogy terveznek e magyarítást...
Köszi

\"Si Vis Pacem, Para Bellum.\" - \"Ha békét akarsz, készülj a háborúra.\" Julius Caesar www.loveearth.com

BaLeeX
#2110
Bugzik az topic Maxthonon, alapból szól a zene és nem tudom kikapcsolni. <#kuss>

Más. Itt milyen hatékonysággal dolgoznak a kereskedõhajók MK3 szoftverrel? Ki melyik hajót preferálta kezdésnek illetve melyik szektorban szoktátok elindítani, ahol biztonságban is van meg minél elõbb eléri az universe trader szintenót?
Nekem is van már egy elképzelésem csak kíváncsi vagyok, kinek mi a tapasztalata ilyen téren. 😊

Meg igazából még nem döntöttem el, hogy elsõ millámból vegyek egy kereskedõhajót, vagy inkább gyûjtsek még jobb hajóra és csináljak küldiket.

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

#2109
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hmm, nekem pont fordítva, a Military Outposton kívül minden piros lett, az outpost meg gondolom azért nem, hogy le tudjak szállni.

#2108
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Én arra is gondoltam, lehet azért nem, mert max a rangom az argonoknál. Lehet ez is számít. A Military outpost lett egyedül piros, a többi maradt "barát".
#2107
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Bug. Rám lõttek ezerrel, de amúgy tényleg nem volt annyira nehéz. Az a trükk, hogy meg kell várni, míg megállnak az asztronauták és onnantól már gyerekjáték felszedni õket.

#2106
Az a küldi, ahol le kelett szállítani 200 teladiumot majd felszedni 2 utast, az miért volt nektek nehéz? Nagyban rákészülök, erre még rám sem lõttek...
#2105
nem is nagy. <#vigyor2>

Köszi

#2104
Plasma Burst Generator.

goyo2:
Max állomáson tud dokkolni. Hajók hangárjába nem fér be.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#2103
Hmm, érdekes. Nyújtsa fel a kezét aki el tudja érni a thexuniverse -et.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2102
Greetings pilots!

M8-as tud valamibe dokkolni?

Köszi

#2101
Kettõ Nova simán roncstemetõre küldött egy Khaak Korvettet.

#2100
A Khaak hadjáratot csinálom. Milyen fegyver az amit Argon Nova ill. Eclipse-n lehet látni? Jellemzõje hogy hatalmas láncsóvát látni, mintha lángszóró lenne. Nagyon brutálisan bontja Khaak pajzsot egy kis Nova is!!! Elõra is köszi!<#wow1><#guluszem1><#help>

#2099
Eladom a Tigrist, veszek inkább egy ilyet, mert ezzel mindenhová tudok dokkolni.

#2098
Köszönöm mindenkinek a segitséget!<#worship><#worship>

#2097
Megcsináltuk! 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

BaLeeX
#2096
--------------------------
X3 - Terran Conflict
--------------------------
Game Version: 1.2.0.0

Operating System: Windows VistaÔäó Ultimate (6.0, Build 6001) Service Pack 1 (6001.vistasp1_gdr.080917-1612)
DirectX Version: DirectX 10
Graphics Card Info: ATI Radeon HD 3870 <2298 MB> Driver: 7.15.0010.0134
CPU Info: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6550 @ 2.33GHz (2 CPUs), ~2.3GHz
Usable System Memory: 4094 MB


Video Settings During Benchmark:
Screen Resolution: 1280 x 1024 * ❤️2>, fullscreen
Using Shader Profile: 3.0
Antialias Mode: 8x
Anisotropic Mode: 16x

Graphics & Shader Settings:
Texture Quality: high
Shader Quality: high
High Quality Bumpmaps: enabled
Environment Mapping: enabled
Glow Filter: enabled
Ship Color Variations: enabled
More Dynamic Lights: enabled
Used Vertexsize: 28 bytes

Framerates
--------------------------------------------------------------------------------
Scene "Trade" 42.5 average fps 14.0 minimum fps 89.0 maximum fps
Scene "Fight" 66.0 average fps 31.0 minimum fps 100.0 maximum fps
Scene "Build" 67.9 average fps 44.0 minimum fps 105.0 maximum fps
Scene "Think" 28.9 average fps 17.0 minimum fps 50.0 maximum fps

Overall average framerate: 51.3 fps

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

BaLeeX
#2095
Népszerû témák

1. Modellautók
2. Ismerd fel a képrõl az autót
3. Fallout 3
4. A PC-s játékoknak leáldozott! Vol. 2.
5. World of Warcraft
6. Real Madrid Fan Club
7. KONAMI Soccer kiegészítõk
8. A magyar mentalitás
9. Forza Juve
10. X3 - Terran Conflict

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

#2094
Na ezt nem tudtam. Azt hittem náluk nem illegális ahogy a Spliteknél sem a spacefly.

#2093
Sajna továbbra is illegálisnak minõsül a szesz Argonéknál (már ha észreveszik). Viszont az is tény, hogy inkább alvállalkozókra osztják az ellenörzést (szinte állandóan felvehetõ feladat abban a konkrét szektorban ahol a 2 lepárló van) azok meg nem túl hatékonyak. 😄

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#2092
Ez kérlek szépen úgy lehetséges, hogy Argonlandben nincs szesztilalom és amúgy is korrupt a karhatalom :-)

Amaro
#2091
Aki nem akar spoilert használni, fogalmazzon úgy, hogy csak az értse, akinek már van némi fogalma róla, akinek pedig nincs, azt keresgélésre késztesse 😊 - hogy érthetõ legyen, írok egy kis példát, mert persze nem bírtam ki, hogy ne kezdjek bele, nehogy már belepje a por a polcon a TC-t :o
Szóval elkezdtem, a számomra megszokott kezdésnek számító Custom game formában, a hagyományokat tisztelve: Argon Prime, alap Buster, 1000 credit. Miután pár percig céltalanul röpködtem és fejcsóválva csodáltam a felvillanó és eltûnõ célkereszt/villanykörte/sárgakõ kombókat, rájöttem, hogy így éhen fogok dögleni, tehát elgondolkodtam, hogy is keressem meg a betevõ falatot. Tapasztalatomra támaszkodva nem estem pofára, hanem vásároltam a megfelelõ helyen a jóféle argon whiskeybõl. Egy egész hordóval! 😄 Ezt a helyi piac feketébb részén 150%-os haszonnal értékesítettem, majd megismételtem kis körutamat immár két (!) hordóval. Bár az árrés csökkent, azért az univerzumválság még nem tört ki, így hát rendszeres túrákat szerveztem a két (!) lepárlóüzem és a feketepiac között. Nemsokára beruháztam némi raktér/sebesség/fordulékonyság tuningra, még néhány forduló, egy-két kitérõ a környezõ szektorokba, és a hihetetlen 175-ös sebességgel tépõ, távolba látó és felfegyverzett, csurig pakolt alkoholexpressz elindult új piacok meghódítására...
Azt csak csendben jegyzem meg, hogy fent leírt események alatt egyetlenegy alkalommal nem szúrtak ki vámosok, rendfenntartók, biztonsági emberek és hasonszõrû nációk. Most akkor hogy van ez, én vagyok a szerencse fia, vagy kimaradt a kontroll?

#2090
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
OTAS Shipyardban úgy emlékszem közepesen magas Argon repuval már lehet venni. Legend's Home szektorban található az OTAS shipyard.

#2089
Asszem itt az elsõ HUD mod, és az elsõ cockpit callback mod TC-hez.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2088
OTAS Corp. M6-os hajója. Szerintem próbáld meg az õ hajógyárukban. Ha nincs akkor vagy elfoglalsz egyet, vagy reménykedsz hogy adnak valami feladatért cserébe amit az OTAS HQ-nak végzel.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#2087
jah... ööö... Talán gps van a dobozba építve.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2086
Nem én arra gondoltam honnan tudják hogy nem kaptad meg. 😄

#2085
Sziasztok! Argon Skiron-t hol lehet venni? Ha valaki tudja, segitsen légyszives. A rangom megvan hozzá.Köszi

#2084
😄DD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#2083
<#idiota>
Tudtam, hogy anno egy szörnyet kreáltam <#eplus2>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#2082
Hát azért jó volt tudni hogy mikor mennyi FPS-t produkál géped 😄

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#2081
CBJ AZ ISTEN! Vagyis Paris Hilton... ?_?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#2080
Nem hülyék ezek, nem lehet velük packázni.
Elvégre velük van CBJ, õ pedig minden adatod begyûjt rólunk a monitoron keresztül, miközben játszunk!
Szal nem hülyék.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#2079
gondolom az e-mail címe meg a bank kártya számáról.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2078
Hülye kérdés de ilyenkor ki kell fizetni még1x, vagy honnan tudják hogy nem csak kérsz mégegyet? 😄

Vitez77
#2077
õõõõõ.........
1. Mázlista
2. Nekem már feladták a postán az újat (kedden, szal remélem holnap már itt lesz...vagy legalább még ebben a hónapban)

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#2076
Ne húzd föl maxra, és akkor még egy laptopon is eldöcög 😉

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#2075
Hát ha el is indul nagy gyönyörûséged nem lesz benne. (Magyarul ronda lesz és akad mint az állat). Fõleg a processzor meg a grafikus kártya miatt.

#2074
Hú, ez a topic nagyon pörög!

Olvasgatom itt a rendszerigényt, és kezdek elszomorodni!

Ugyan is a Configom:
celeron 2600, 2Gb ddr2 Ram, inno 3d GF 6600 128MB ddr2 PCI-E
Ja, és xp prof sp2 van.
Szerintetek menne rajta?

#2073
Ma hozta meg a posta az Okt. 15.-én feladott csomagot, írtam is gyorsan e-mailt egosoft-nak, hogy ne küldjenek mégegyet 😊 3 hét után nem gondoltam volna hogy megjön 😊 de a lényeg hogy csak ideért 😊

#2072
Verbose Shipcomputer off az audio beállításoknál

#2071
Sziasztok! Argon Skiron-t hol lehet venni? Ha valaki tudja, segitsen légyszives. A rangom megvan hozzá.Köszi.<#nemtudom><#help>

#2070
Igazság szerint ez az X2-be még beépített volt a teljes játékba is. Érdekes hogy nem vették ki, nem sor értelme van hogy ott csücsül. >.<

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2069
Szia. Valamiért úgy érzem, hogy ez nekem szól. Kezdettõl fogva követtem a topic alakulását, a jól bejáratott régi szabályrendszered amire hivatkozol alig van két hetes. Annyira nem vagyok új seprû, igaz, hogy ez a regem új, de anno 2003-ban már volt egy regisztrációm, csak kb. 2 és fél évig nem használtam, azóta az a mail fiókom is megszûnt és mivel amikor be voltam vele lépve akkor sem nagyon írtam ezért read only felhasználóként teljesen jól el voltam, azért regisztráltam most viszont újra, hogy megoszthassam élményeimet a játékkal kapcsolatban és segítsek másoknak, egyáltalán nem okoskodni jöttem, de a beírásam követekzménye lett a spoiler témához kapcsolódó piciny vita, amit nem én kezdtem, viszont két tûz közé szorultam. De meghunyászkodom, ezek után inkább mindent spoiler tag-ek közé írok. Elnézést, ha okoskodónak tûntem.

#2068
Ezt már korábban említettem. 😊
Ha nem tévedek nagyot, akkro viszont az X3 R esetében ez a hajó nem hadihajó volt, hanem személyi yacht. Nem harci gép. Nem csoda hogy új típuskódot kapott.

Gunslinger:
Igazad van. Kevertem a raider-rel (az meg legalább gyors volt).

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#2067
Azért lett M6, mert a program úgy (is) definiálja az M7 osztályt, hogy a Military Outpostokon, EQ Dockokon, HQ-kon és Shipyardokon kívül nem dokkolhatnak be máshova, míg az M6-os osztályra nem érvényes ez a korlátozás. Ha M7-es lenne a Hyperion Vanguard, akkor csak és kizárólag a fentebb említett objektumokba lenne képes bedokkolni, ez a program kód sajátossága.
Egyébként a Vanguard eszmefuttatásod hibás, semmilyen más típusban nincs jelen a Vanguard alváltozat kevesebb pajzzsal az alapváltozathoz képest, az leginkább a Raiderre jellemzõ (ha tévedek, elnézést, de én még nem tapasztaltam az ellenkezõjét)! Egyszerûen nem kell megmagyarázni a lefokozást, ráadásul nem csak ez az egy hajó járt így, az összes Reunionban meglévõ M2-esnek kevesebb lett a pajzsa a korábbiakhoz képest, az M6-osoknak meg több lett. A Hyperion Vanguarddal a legnagyobb bajom egyébként, hogy többé már nem megy rá a PSG.

#2066
Továbbá azt is nézd hogy a Reunionban az egy Prototípus volt 😊

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.