X3 - Terran Conflict / Albion Prelude
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Hogy lesz így fegyvergyártó üzemem? <#szomoru1>#szomoru1>
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Tele van a *szom már a hülye gyerekekkel, akik mást nem is tudnak, csak rombolni.
Emlékszem mennyi idõmbe tellet az X3 topic-ot is normális hangvételre állítani.
HA VALAKIT KÖZÜLETEK ÉRT TRÁGÁRSÁG VAGY MOCSKOLÓDÁS A NEVEMEBEN,ELNÉZÉST KÉREK,NEM ÉN VOLTAM.
OFF vége.
天使たちは私を見守る
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Elvállaltam egy very hard xenon ellenes hadjáratot, melettem a boron M1 és M2, csak ne mveszíthetek. M1-et hamar kiszedték, de az M2 tartotta magát. Viszont mikor a Boron kapital shipet már veszélyesen meglõtték megállt, és nem lõtte tovább.
Meg amikor elkeztem lõni a Xenon M2-est megállt a lövéssel, mikor abbahagytam folytattaa tüzelést.
Meg olyan is volt, hogy 1 percre az összes hajó megállt, még az én wingjeim is. Nem reagálltak a parancsra, azt kis idõ múlva, mintha mi sem történt volna folytatják a harcot...
De jó, Kinyírtam már vagy 8-10K-t a küldetés alatt, 70 millás eddig a küldi, és még van pár K hátra. 😄
Közben eladtam a Tokyomat és kiszemeltem magamnak új célpontot elfoglalásra, már van 20 minimum 3 csillagos képzettségû Marine-om és a segítségükkel lesz egy ATF Odinom vagy Wodenem. Picit haragudni fognak rám a srácok, de eldöntöttem, hogy nekem kell egy ATF M1-es. Nagyon durva, hogy mit tudnak azok a hajók, az M2-esek nagyrészét leiskolázzák, gyorsak és baromi sok pajzs fér rájuk. Kemény menet lesz, mert általában tele van a hangárjuk vadászokkal és minimum 2-3 M7-es kíséri õket meg néhány M6-os aprólék. Sztem az egész flottát bevetem, ha már megvettem õket. A két fullra felfegyverzett OTAS Boreas-om lesz a tüzérség, gyorsan lekapom velük az M7 kíséretet aztán a Pantherek a vadászaikkal eltakarítják a maradékot közben ülök az egyik Springblossomomban és fedezem a Cobrat ami viszi a marineokat 😄 Viszek kb. 50 M3-ast, a ritka Advanced meg prototype gépeket otthon hagyom. Áhh, ez lesz a ma esti program :-) Az LOWP foglaló projektet most pihentetem picit.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
http://a-zcomp.eu/
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
http://a-zcomp.eu/
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
http://data.hu/get/837512/X3map.png.html
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://a-zcomp.eu/
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://a-zcomp.eu/
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://a-zcomp.eu/
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
http://a-zcomp.eu/
Végignéztem az összes terran szektort de csak sima van. Aldrin szektorban meg egyelõre nem találtam gyárat.
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Gunslinger: kösz a tegnapi tippet, amikor volt rangom megvettem az Aldrin-on a Spitfyre helyett inkább a Springblossom-ot és azzal questelgettem a terranoknál. Az is elég gyors. 😊
Ha hazaérek már talán fel is tudom valamennyire fegyverezni.
Remélem jön valami patch ami javítja a plotok bugjait meg remélem lesznek új plotok is mivel simán lehet újabb plotokat hozzáadni patchekkel szerintem. Meg egész jól fogyhat a játék is, hogy ilyen hamar kifogytak a különbözõ nyelvû változatokból.
Bár én a Terran plot folyamán 1x akadtam el amikor menekülni kellett az ûrbázisról és a csávók kiugráltak de én meg ezt nem értettem, és nem szedtem össze õket. Mire visszamentem már sehol nem voltak így visszatöltés következett.
Ezeknél a terran passanger küldiknél vannak egész szopatósak, volt amikor 10km-re a céltól járt le az idõ és az ürge benyögte, hogy elkésett és ki akar szállni a hajomból azonnal!
Ki is basztam az ûrbe. <#hehe>#hehe>
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Nekem amúgy M3 típusból továbbra is az enhanced Kea a csúcs. Ezzel tudtam eddig a legjobban harcolni. Sok ágyú, sokféle variációban, egész kellemes ellenállással párosítva. Venni persze ezt sem lehet. 😞
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
<csak szólok, házigazdák nem tudnak büntetni, csak törölni hozzászólásokat>
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.