X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lockheed
#2515
Hát azért én meg tudtam venni olyat amilyet szeretnék olyan 20 évesen de nem 3 x EVGA Gtx 280 videokarival és nem 3x22" monitorral és a config sem a felsõkategória alja bár ezekhez képes az olcsóság... Ha még tanul akkor honnan ha meg nem akkor honnan a jó meló ? 😄 Igen, kicsit irigykedem rá mert bár nincs családom még de azért próbálok úgy élni, hogy talán késõbb majd esetleg legyen vmi nagyobbacska kezdõrészlet amit egy lakáshitelbe bele tudnék dobni plusz még esetleg magánnyugdíjpénztár és a havi kiadások. Én is megtudnám venni csak akkor még mindig a szüleim vennék a budipapírt meg a fogkrémet nekem attól meg kicsit égne a fejem. 😄 Szóval nem igazán bánt a dolog csak érdekelne hogyan. Bár nem magyar... 😄

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#2514
Mi zárja ki, hogy 23 évesen valakinek ne legyen korrekt viszonylag jól fizetõ melója ahhoz, hogy meg tudjon venni magának egy olyan PC-t amilyet szeretne? Lehet ez az elsõdleges hobbija, ki tudja. Ha 15 lenne, akkor néznék nagyot ezen. Egyébként masszív off topic :-P

Lockheed
#2513
Biztosan megkereste rá magának a pénzt és abból vette. Mert ugye a lakás és kocsi már megvan. 😄

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#2512
Vendetta?

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#2511
Én a gamestar online-on találok valakit ilyen idegesítõnek, Velenda-t vagy kit aki MINDENBE BELESZÓL ha teccik neki ha nem és leszarja hogy mások mit gondolnak... Nos, a kommenteket gyûjti gondolom ám már azért...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2510
értem. Nos a youtube bemutatkozására a a konfigját írta. core2extremeje van ami 4GHz-en pörög, és 23 éves. o.o

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#2509
Hmm nekem az Eclipsek nagyon jól beválnak a hordozókon. Tényleg nagyon strapabíróak és piszok gyorsan ledarálják a vadászokat is és elég eredményesen támadnak nagyobb hajókat is. Annak ellenére, hogy szerintem ronda és én nem szerettem benne ülni nagyon jól nyomják a fiók vele! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#2508
Nem úgy ismerem, hanem régóta a youtubeon mindig "belébotlok", és eléggé idegesítõek a hsz-ei.
Egy ideje nem tubeoltam, szal lehet hogy ez vki más....

天使たちは私を見守る

#2507
ki az? Már érdekel 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#2506
Ha ez az a srác, akire gondolok, akkor be...hatja. Akkora beképzelt .....z, hogy az hihetetlen. Bocs, de ez kikívánkozott belõlem.

天使たちは私を見守る

#2505
nekem mondod? >_>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#2504
Biztosan szar gépe van. Jó, hogy ilyesmivel üti el az idejét! Jólenne ha mindenem meglenne amit szeretnék és ilyesmire kellene az összes fölösleges pénzem költeni... 😄

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#2503
Na ez vajon milyen mission ? ( Atreus 2. mission )


(click on pic)



Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#2502

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2501
hát öööö az X3:R esetében 3 év kellett míg elérte hogy total kész legyen (és akkor se lett teljesen kész >.< )

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2500
Tényleg nagyon jó a játék, de egy kis javitás még elkelne.

#2499
Hab a tortán, hogy most a kapuig már elkisértem azt a teknõt / mert csak egy maradt/ de a kapun az istenért sem akart átmenni. Ott kõrözött össze vissza mig ki nem dobott a játék, hogy az X3TC hibát észlelt!!!<#falbav><#falbav>

#2498
látszik hogy XTM-esek is dolgoztak a játékon....

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2497
Érdekes, mert csak Argon M148 vs. Khaak-nál tapasztaltam ilyen " érdekességet".

#2496
Argon M148-as küldetés volt, a mellette lévõ unknow szektorban.

#2495
Ez már sok!!!Tényleg van mit javitani a játékon.Húsz percig csináltam egy kisérõs küldit, talán egy perc volt hátra, amikor a semmibõl szó szerint húsz másodperc alatt a program rámküldött TÖBB MINT SZÁZ KHAAKOT!!Nincs gyenge gépem / 4GB,9800GT..../Olyan diavetités lett, hogy semmit sem lehet csinálni, nem hogy harcolni.<#wow1><#guluszem1><#wilting>

#2494
Csak szólok, hogy attól még hogy csöndben vagyok nem jelenti azt hogy nem vagyok itt <igazság szerint minden 5. percben itt vagyok és próbálom kitalálni hogy csinosíthatnám a fórumot még> <csak szooltam 😄 >

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2493
Attól függ a hajónak mi a parancsa. Ha kijelöltél neki célpontot, akkor csak azt fogja támadni az Attack my target paranccsal rendelkezõ turret, ha nem jelöltél ki konkrét célpontot a hajónak (pl. attack all enemies), akkor azt fog vele támadni amit õ akar. Ha Protect me a parancsa akkor azt fogja támadni aki rád lõtt, stb, stb.

#2492
Lehet az lesz, hogy a deimosre csak CiG-et rakok (majd ha lesz elég) és ezt fogom irányítani, míg a phantert kisérõ hajónak hagyom meg.
Ha nem a phanterben vagyok, akkor a attack selected(vagy attack my target vagy a fene tudja) parancsú torony mit fog támadni?
#2491
Nyilván.

#2490
Kösz. Lehet ezekért megéri belekezdenem az OFF plotba, kíváncsi vagyok ezekre a csúzlikra.

#2489
Mindkettõ rámegy, de nem mindenhova. Attól függ mire akarod használni a hajót. Én a Cobraval raktam párba, vele bontom le az elfoglalni kívánt hajó pajzsát ezért ion shard railgunokat pakoltam rá elõre, többi helyre mindenhova PSG-t és hátra CIG-et raktam és raktam bele 5 Eclipset, hogy maradjon egy szabad dokkhely, ha szükség lenne rá. Bármikor jól jöhet, mindig szoktam helyet hagyni a hajóim dokkjaiban. Flakot szerintem nincs értelme a Deimosra rakni, mert ott van a PSG helyette. Ha Flakolni kell, mert a PSG túl radikális a sok semleges vagy baráti hajó miatt, akkor behívom valamelyik Panthert vagy Boreast. Ettõl függetlenül te bárhogy felfegyverezheted a Deimost, elég rugalmas hajó.

Lockheed
#2488
Nekem személy szerint tetszett nagyon az a hajóosztály... Egyébként kíváncsi lennék meddig modellezték õket, mert a Terran hajóknak nem volt sima az oldala, hanem nem is tudom milyen... Ilyen áááá... Darabos vagy mittudomén! 😊

A Paranid Olympos meg a tetején azzal a toronnyal amolyan StarWarsos lett, mint az EPIII-ban General Grevous hajója.

Vagy ebben vagy az X3R fórumban volt linkelve egy oldal ahol fönn voltak PNGben nagy felbontásban pár M0 blueprintjei. 4db megvan és föl is raktam datára ha valakit érdekel. ( Olympos, Valhalla, Leviathan, Sohnen Incubus )

Ha valakinek megvana többi pls ossza már meg velem. 😊

M0 Class Blueprints

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

NONPLUSZULTRA
#2487
Még szerencse, hogy ezt a játékot olyan sok szemszögbõl lehet megközelíteni, és semmi sincs kõbe vésve.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#2486
Ha már egyszer mobil HQ az ATF számára, akkor nem is lehet kicsi a Valhalla. 😊 Én összesen egy alkalommal láttam, mikor a Föld körül lévõ dokkológyûrûre akartam beállni. AKkor beugrott a rendszerbe, marha lassan megfordult és elindult a bolygó felé.


Kísérleti fegyver alatt meg valóban a Tri-beam és társai értendõek. Legtöbb amit találtam phased array laser cannon volt (11 db jött belõle össze). Ez a split kísérleti csúzli.
Fusion beambõl összesen 4-et találtam. Míg megvolt a Truelight Seeker, ki is próbáltam. Nagyon látványos, kikerülni lehetetlen, egyfajta erõsebb kyon emitter.
A plasma beam is elég gyakori volt, csak ez sem az a sok hajóra rápakolható fegyvertípus.
A legkevesebbet, összesen egyet a Tri-beam-bõl találtam. Ennek a csúzlinak amúgy az elõnye, hogy nagyon sokáig lõ egy löketet. Nem kell folyamatosan lõni vele. Egy lövéssel olyan 2-3 másodperces folyamatos sugarat nyomat.

A fegyvereket a kilõtt zsoldosok szórták el, illetve az elsõ felderítõ+mentõ akció során, kilõtt haverunk gépének roncsai mellett találtam rá kapásból 2 db PALC-ra. Utána csak kicsit szét kellett nézni, felfedezgetni és belebotlottam még néhány másik fegyverbe is.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#2485
Hát nem tudom, én az XTM-tõl nagyon nem voltam elájulva mint itt egyesek. Pocsékul balanceolt átgondolatlan gyengén tesztelt valami volt, irreálisan megnövelte a gépigényt is. Jó ötleteket azt adott nem is keveset, de semmi több. Megértem, hogy a TC-ben tovább ment néhány XTM-es vonal és besegített a fejlesztõgárda, de ettõl még nagyon örülök, hogy nem vettek át minden baromságot egy az egyben. Az M0 osztály tipikusan ilyen volt. Teljesen felesleges használhatatlan valami volt. Egyébként a TC-ben is rosszabb a balance, mint az X3:R-ben volt, lehet túl sokat "segítettek" be az XTM-es csávók.

#2484
Tri-Beam laser és társaik? Az jó, akkor már tudom hol keressem a split kísérleti fegyvert, mert az speciel rámegy a Panthereimre. A Tri-Beam laser állítólag csak a True Light Seekerre rakható, így teljesen értelmetlen fegyver, nem is erõs.

#2483
A Valhallán tudnak dokkolni M6-osok. Egy probléma van vele, egy jumpgate-en sem fér át a hajó, olyan széles. Ez amolyan mozgó bázis. Szerintem elfoglalni sem lehet egyszerû, annyi marine lehet rajta, hogy egyszerre 4-5 M7M-el kéne rámenni.

#2482
Na ez érdekes. Nem tudok beírni hosszabb üzenetet. 😞
Amit akartam írni, hogy a Final Fury plot során tényleg nincs ingyen hajó vagy egyéb nagy jutalom. Amit ad, hogy a Kha'ak faj agresszió szintje nullára esik vissza. Létszámuk minden szektorban drasztikusan leesik, támadásik kedvük minimalizálódik. Még saját belsõ területeiken is nagyon kevesen lesznek jelen a korábbi állapotokhoz képest. Összességében tehát a plot nem lett elrontva és tényleg nincs benne óriási jutalmazás. Az már más kérdés, hogy valamennyi kisérleti fegyvert a Kha'ak belsõ területek rejtik. Legalábbis én mindig itt találtam belõlük.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#2481
Utánajárva kicsit a dolgoknak, a Final Fury plot során tényleg nincs ingyen hajó vagy egyéb nagy jutalom a teljesítésért. Amit ad, hogy a Kha'ak faj agresszió szintje nullára esik vissza. Létszámuk minden szektorban drasztikusan leesik, támadásik kedvük minimalizálódik. Még saját belsõ területeiken is nagyon kevesen lesznek jelen a korábbi állapotokhoz képest. Összességében tehát a plot nem lett elrontva és tényleg nincs benne óriási jutalmazás. Az már más kérdés, hogy valamennyi kisérleti fegyvert a Kha'ak belsõ területek rejtik. Legalábbis én mindig itt találtam belõlük.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A plot végén az alábbi szöveget mondja el a "megbízó:
Jadmanthrat! Warriors, this day will be marked in history! With your exceptional bravery and cinning you have now eliminated the last Kha'ak hive existing in our territories. They will now know that they must never return! The Ancients never meant for them to meet with us and thus it shall be henceforth. It is not often that I, as a Split warrior, say such a thing but today I must express to you my gratitude: I'm proud to have fought with you all in this truly epic battle. You are heroes, one and all! Thank you. You may now collect your gratifications and return to your families and to your lives. Goodbye and rejoice!

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#2480
Sikerült kideríteni pontosan mi is a Final Fury plot jutalma. Tényleg nincs tárgyjutalom, eleve szó nem volt róla. Ami viszont elérhetõ, hogy a Kha'ak faj agresszió szintje 0-ra esik vissza. Jelenlétük drasztikusan leesik minden szektorban, még a sajátjaikban is nagyon leredukálódik a számuk. Tehát nincs semmi elrontva a plot jutalmazásában, ez így lett megcsinálva. Itt nem jár ingyen hajó és egyéb dolgok. Ámbátor a kísérleti fegyverek mindegyike megtalálható a Kha'ak szektorokban szétszórva.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A dícsérõ szöveg amit split barátunk elmond a következõ:
Jadmanthrat! Warriors, this day will be marked in history! With your exceptional bravery and cinning you have now eliminated the last Kha'ak hive existing in our territories. They will now know that they must never return! The Ancients never meant for them to meet with us and thus it shall be henceforth. It is not often that I, as a Split warrior, say such a thing but today I must express to you my gratitude: I'm proud to have fought with you all in this truly epic battle. You are heroes, one and all! Thank you. You may now collect your gratifications and return to your families and to your lives. Goodbye and rejoice!

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

BaLeeX
#2479
Ráálltam kicsit a pénzszerzése a Springblossommal. Csinálom a különbözõ "fight" küldiket. Patrol küldinél egyszerre max 4 Xenon P-t szokott rám küldeni a gép. Ezek csak akkor veszélyesek ha jönnek veled szembe, amint elkezdenek manõverezni simán le lehet szedni mind a 4et egymás után, anélkül, hogy a pajzsodat akár felére levinnék. Egyedül frontálisan van nagy tûzerejük, mint nekem is csak õk bénán manõvereznek. 😊

Na nem is ez a poén, hanem nap végén még elmentem egy kis szektorfelderítésre, aztán kaptam egy _easy_ patrol küldit. Beugrott pár xenon, szokásos 4 P is ott volt, leszedtem õket, majd jött még ahogy kell egyszer csak qrva gyorsan meghaltam. Hmm. Visszatöltés majd megint leszedtek, nem is értettem de gyanúsan sok hajó volt. Megint visszatöltés, megnyitom a mapot és egy oldalnyi Xenon P volt, a többirõl még nem is beszélve. 😄 Mindez egy easy patrol küldi során egy M6ossal.
Csináltam a szokásos rácsapás/menekülés taktikát, lõttem õket amig a pajzsom vészesen nem kezdett fogyni, a hátsó ágyúk nagyon szépen szedték le a kis gépeket, de még a P-kben is komoly sérüléseket okoztak.
Egy P-ért kb 4-500k creditet adotta végén több, mint 10 milla volt a reward, de amint kész volt a misszió elugrottam a szektorból, ott volt még vagy 10+ Xenon P meg egy tonna más hajó. Biztos örültek nekik a szektorban. 😄

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

Lockheed
#2478
Nekem nagyon-nagyon tetszenek az új Yaki és Pirate Capital shipek is csak látni nem lehet õket... De marha jól néz ki egy-kettõ. De pl nagyon szerettem a régieket is pl Galleon. Amire igazán vártam azok a SuperCarrierek amik egész hadtesteket tudnak csatába dobni. Dockolhatna rajtuk 5-10 M6 pár MTS és sok-sok vadász. Ehhez képest még az M0-kat is kivették. Pedig igazán jók voltak én azt az egyet amihez hozzá tudtam jutni ( Argon Leviathan ) nagyon szerettem de a favorit a Valhalla volt. Sajnálom, hogy a SuperCapital hajóosztály, mint olyan megszûnt. 😊 Én a harc miatt játszom ezt a játékot és csak annyit kalmárkodok amennyit a szükség megkíván.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

NONPLUSZULTRA
#2477
Nyugi, majd a TC-XTM-ben benne lesz, legfeljebb más néven. Sok XTM-es hajó kimaradt, vagy más modell fut ugyanazon a néven. A jó kis hajóikat nem fogják kidobni az XTM-esek ha már megdolgoztak értük. Nem értem, miért kapunk XTM-es hajóosztályok neve alatt teljesen más modelleket. Ezek közül sok jól is néz ki, csak ne XTM-es nevet adtak volna nekik.

A Placebó, amit Valhalla helyett nyújtanak például nem rossz önmagában, csak Valhallának sz@r. Egy más néven teljesen elfogadható lenne.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

Lockheed
#2476
Na akkor kinyílt a bicska a zsebemben mikor megláttam mi van helyette... Nem tudom ez miért jobb, mint ami volt de elég gagyi az elõzõhöz képest. Ha valami akkor az a hajó erõt és tekintélyt sugárzott egyszerûen imádtam, ahogy a kistesót a Tyrt is.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#2475
Kár, hogy ennyire random. Na megyek akkor még egy nagy kört Boronéknál... 😄 Köszi.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#2474
Hát a Terran hajókat tényleg elrontották. A vadászok baromi jók, az m6-osok úgy-ahogy kinéznek, a nagyobb hajók viszont egyszerûen rondák, se ízük se bûzük. Alaposan át kéne õket tervezni.
A valhallához meg egyszerûen nem is tudok hozzászólni.

Egyre inkább elbizonytalanodok a játszást illetõen.

#2473
Az már szerintem elég amit megszereztél. Csak mászkálgatni kell egyik Boron szektorból a másikba. Közvetelnül kapun való átugrás elõtt leszel megszólítva, így ne full gázzal száguldozz mikor kapuhoz érsz. A képernyõ aljára kiíródik a szöveg meg hallod hogy egy boron dumál valamit. Talán még az üzenet ikon is elkezd villogni (ebben már nem vagyok biztos, elég régen történt hogy megkaptam a feladatot, ráadásul legalább 2 alkalommal kaptam üzenetet mire észrevettem a dolgot).

Véletlenszerû hol fog utolérni a delikvens téged. Nálam az Atreus HQ-t is tartalmazó szektorban volt jelen, mikor át akartam menni a nyugati kapun, akkor szólított meg. Másoknál elõfordult a Kingdom's End szektortól a az Ocean of Fantasy-ig minden variáció. Attól hogy a szektorba beléptél még nem fog értesíteni, csak ha a megfelelõ kapun akarsz éppen átmenni.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#2472
A flak rámegy csak hátra nem. Beraktam oda is CiG-et. 😛
NONPLUSZULTRA
#2471
A Reunion is így indult, a Gamestar is ezen fanyalgott annakidején. Ezért van az, hogy csak ténfergek jelenleg az X-univerzumban, és nem merek belekezdeni egyik plotba sem. Terránként kezdtem, de elsõ dolgom az volt, hogy elhúzzak a naprendszerbõl, megnézni mi változott a Commonwealth-ban. Egyelõre csak csipegetem a kalózokat, már van annyi lóvém, hogy összeállítsak egy komplexumot csak rangom nincs a construction kit-hez. Kereskedéssel akarom növelni a Rankjaimat, mert a fight küldik egyre keményebbek. Ha lesz egy megalapozott hátterem, és kijött pár patch, megnézem a plotokat - addig szabad foglalkozás.

Kíváncsi vagyok Amaro kiépítette-e már a kis csempészbirodalmát <#pias>

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#2470
Deimost hogy fegyvereztétek fel? Mert ne mmegy rá az IBL sem a Flak.
Lockheed
#2469
Pssszt! Ne fesd a rossz patchet a falra... 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#2468
A játékkal töltött jó pár óra után egyre inkább az az érzésem, hogy a kiadásával az arcunkba toltak egy játszható demót... Egy félkész valamit, minden téren befejezetlen optimalizációval, még nem mûködõ gazdasági modellel, beteges AI-vel... Egyre jobban tartok attól, hogy a néhány hónap múlva megjelenõ patch-el fogják elérni a majdnem kész állapotot, amikor is sajnálattal közlik, hogy nem tudták megoldani az eddigi mentett állások kompatibilitását. Így kényszerítve minket arra, hogy újrakezdjük a már akkor korántsem ilyen könnyû játékmenetet....

http://a-zcomp.eu/

Lockheed
#2467
Egen ez szerintem sokaknál így van és amiatt, hogy nem lehet vásárolni a hajóikat annak ellenére, hogy a játék róluk szól. Hmm lehet ezért a Terran Conflict cím ? 😊 Jó lesz, ha meghúzzák magukat! Egyébként hajókra visszatérve tényleg nagyon jó az a Terran M3 (Spytfire) Simán lehet a sebessége miatt M4nek használni bár a Scimitar is elég gyors. De ha nem veszem meg rá az összes engine tuningot hanem csak az 1/3-át vagy amennyit még elbír lehet nem lenne rossz választás. De majd ezt szerintem tesztelgetem este...

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

NONPLUSZULTRA
#2466
Nem. Valami sokkal sz@rabbra.
Köszi szépen. Isten vagy. Meg az oroszok is istenek. Fel nem foghatom, hogy a hivatalos honlapon miért pont ezt a részt sz@rják le.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION