X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2165
Valaki az egó fórumain azt állítja hogy ha követsz egy ufót akkor kapsz valami ajándékot. Szerintem kacsa. :S

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2164
Igen.

#2163
Õ... a plotsorán lehet odajutni? Upsz... Én a plotot nem viszem 😄
#2162
Átnéztem a térképet de nem látom... Merre van? Nem látok ilyen terrán sectort.
#2161
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hogy ne lenne. Talán végig kéne játszani az amúgy igen rövidke Terran plotot.

Vitez77
#2160
"Hello! My name a Borat. I like you. I like TC. Nice"
Blackgamer: ez csak megmutatja, hogy milyen beállításon hány FPS-el megy majd a játék. Játszható demo is lesz nemsokára, de ez nem az.

天使たちは私を見守る

#2159
De Aldrin van...

http://a-zcomp.eu/

#2158
Ilyen szektor nincs is.
#2157
demo csak grafikai bemutató? vagy valahogy játszani is lehet vele?

#2156
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Aldrin Shipyard

#2155
Nekem bejön. Másik kérdés: Mért nem jön be a Chello-soknak a thexuniverse? ;-(

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2154

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2153
És olyant hol kapni? Ugyanis azt sem láttam csak Katana-t
Vitez77
#2152
Gyerekek! Mi lett az Ego oldalával? Egy ideje nem jön be!

天使たちは私を見守る

#2151
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Terran Sprinblossom a legjobb M6-os és olcsó is. A Hyperion Vanguard 40 millába kerülne a datasheet szerint és nem is lehet kapni. 40 millióból veszel egy príma M7-est, nem hogy M6-ost, el vannak ezek tévedve.

Vitez77
#2150
Szte, király.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Fõleg az a kis rejtett NO WAREZ felirat 😄

天使たちは私を見守る

#2149
Nem lehetne a textbox hátterét fehéren hagyni?

http://a-zcomp.eu/

Vitez77
#2148
Háááát, nekem mindegy, bár sztem a külön kisablakos jobb lenne. De te vagy a regnáló házigazda, szal te döntesz 😄

天使たちは私を見守る

Vitez77
#2147
Na mindjárt megnézem...

天使たちは私を見守る

#2146
Valaki tudja hol lehet kapni Hyperion Vanguardot?
Keresek magamnak valami jó M6-ost, mert az M7-est meg kéne támogatni 1-2 darabbal.
És ez tûnik a legjobbnak.
Vagy esetleg ajánlhatnátok valami jót.
ATF hajókat meg hol a rákba lehet kapni? A táblázat argon hajóként tünteti fel, de egy Argon shipyardban sem láttam ilyen hajót.
#2145
kicsit hadd kötekedjek én is: az már van 3 hetes is és nem ugyanaz. 😊

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2144
nem kell itt ilyen sok kód meg minden, elég kicserélni egy "true"-t "false"-ra. 😛

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#2143
Tomonor, küldtem egy PM kódot a zenéhez ami megoldaná a gondot.

天使たちは私を見守る

Vitez77
#2142
Kicsit had kötekedjek: ez már megvan legalább egy hetes <#eplus2>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

NONPLUSZULTRA
#2141
Hogyan lehet ezt a zenét kikapcsolni?

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#2140
Igen, az M-es raktér elõnyei 😊

#2139
Felfedezésre, satellite telepítésre nekem a Teladi Kestrel jön be a legjobban. Rakható rá jumpdrive, elbírja az advanced satellite-t, és 605 a végsebbessége...

http://a-zcomp.eu/

#2138
Az Argon Griffon is benne van, de én még nem találtam. Ha valakinek van róla infója ne tartsa magában, köszi.

#2137
Ladies and Gentlemen!

Itt a legújabb Fight videó! Az igazi! 😊 Igaz egyelõre Németül ám biztos hamarosan jön az Angol is... http://www.youtube.com/watch?v=Df8oHgL_yeI

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#2136
Elég gáz... Pedig a DataSheetben is bennevan ezért azthittem végül valahol meg lehet vásárolni.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#2135
scriptel. Asszem másképp nincs bent a játékba.
Lockheed
#2134
Valaki esetleg tudja miként lehet hozzájutni az Argon Arrow és StarBurst M5-ös hajókhoz ?

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#2133
mindig így kezdõdik amúgy. Majd 2 év múlva már olyan csúcsgépek lesznek, amelyeken futni is fog majd 😄

Hmm, mijaz, megszûnt a VIP-ságod? o.o

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2132
Ez azért derekas.Még mindig így gondolkodnak?Sem az X2-höz,sem az X3-hoz nem volt még olyan PC,amivel zökkenõmentesen futott volna.Szerintem még ma sem futna vele.

Érdekes, hogy rengeteg videót találni a youtube-on és persze mindegyiknél megvan a szaggatás...Mikor szoknak már le a feljesztõk errõl?
Persze lehet, hogy bennünk van a hiba, hogy nem tudjuk havonta lecserélni 3-4 ezer dolláros gépeinket...

#2131
Azt gondoltam, de azért rád írtam a választ, mert te ajánlottad :-) Szerintem az újonnan idevetõdök miatt szerencsésebb lenne egy teljes térképet ajánlani a Galaxy map link alatt (akár nyomtató barát változatot) és ezt majd csak akkor, ha teljesen kész lesz, mert így szép, de még sajnos használhatatlan. Én magam részérõl egy fehér hátterû térképet nyomtattam magamnak amire elég sûrûn írok játék közben kis jegyzeteket, emlékeztetõket magamnak.

#2130
nem én csináltam o.o

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2129
Meg a Xenon sector 598-nál az elágazás is totál el van rontva. Nem így helyezkednek el egymáshoz képest a szektorok a játékban.

#2128
Nagyon pofás lett, de valóban befejezetlen. A sok szektor néven és színek hiányán túl a nép felsorolásból hiányzik a Terran és a Paranidokhoz szerintem jobb lett volna nem a kalóz változat képét betenni. A Kha'ak biztos így néz ki? Ez leginkább egy Babylon 5-bõl való Árnyra hasonlít.

BaLeeX
#2127
Azaz! De még tényleg nincs befejezve közel sem.
Szektorok neve hiányzik, nincs megkülönböztetve színekkel, hogy melyik fajé a rendszer, nincs jelezve, hogy mi van az adott szektorban. Így még elég béta, de jónak ígérkezik ha elkészül.

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

#2126

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2125
Nagyon állat lett <#wow1>

#2124
na meg befejezetlen >.<

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2123
Csak szólok, új galaxis térképet raktam be. Részletesebb.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2122
Hmm, úgy néz ki míg a Reunion a procira öszpontosított, addig a TC-nek minimum 9k szériás Nvidia kártyák kellenek inkább...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2121
Gondolom van ilyen is, olyan is.

#2120
Azért a négyes fogat hozza a formáját... 😉

--------------------------
X3 - Terran Conflict
--------------------------
Game Version: 1.2.0.0

Operating System: Windows VistaÔäó Home Premium (6.0, Build 6001) Service Pack 1 (6001.vistasp1_gdr.080917-1612)
DirectX Version: DirectX 10
Graphics Card Info: ATI Radeon HD 3800 Series <1915 MB> Driver: 7.15.0010.0149
CPU Info: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz
Usable System Memory: 3326 MB


Video Settings During Benchmark:
Screen Resolution: 1920 x 1200 * ❤️2>, fullscreen
Using Shader Profile: 3.0
Antialias Mode: 8x
Anisotropic Mode: 16x

Graphics & Shader Settings:
Texture Quality: high
Shader Quality: high
High Quality Bumpmaps: enabled
Environment Mapping: enabled
Glow Filter: enabled
Ship Color Variations: enabled
More Dynamic Lights: enabled
Used Vertexsize: 28 bytes

Framerates
--------------------------------------------------------------------------------
Scene "Trade" 31.7 average fps 9.0 minimum fps 74.0 maximum fps
Scene "Fight" 46.3 average fps 25.0 minimum fps 66.0 maximum fps
Scene "Build" 45.9 average fps 29.0 minimum fps 71.0 maximum fps
Scene "Think" 23.5 average fps 13.0 minimum fps 45.0 maximum fps

Overall average framerate: 36.9 fps

http://a-zcomp.eu/

#2119
én mindig itt vagyok o.o

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2118
Mindenki dolgozik? Vagy suliban?

Esetleg hajnalig játszottatok, és most alszik mindenki?

MFR online baráti társaság http://autoklub.lapunk.hu/ GTR2

BaLeeX
#2117
Igen erre én is gondoltam, egy csomó hasznos dolog van a manualban ami nagy segítség lenne. pl. kereskedés, rakéták leírása meg stb.

Amúgy a játékot az X3 Reunionhoz képest sokkal emészhetõbbre csinálták. Küldetéseknél kis színes nyíl jelzi mindig merre kell menni, meg a küldetés ablakba minden szájbarágósan le is van írva. Így a játék alapja már korántsem olyan bonyolult.
Ha sokat játszik vele az ember akkor viszont szépen fokozatosan belejön majd a bonyolultabb dolgokba.

De ezt a manual magyarítást én is támogatnám, mivel elég alapszinten értek csak angolul. Bár ott van az X3 Reunion ahhoz elvileg magyar manual van és sok minden nem változott, így abból is át lehetne venni csomó mindent!

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

#2116
Sziasztok.

Többen jeleztétek már azt, hogy a játék szép, élménydús, és a sokféle lehetõségek miatt összetett.
Amig a magyarosítást a várva, várt, és egekig magasztalt társaság el nem kezdi, addig letudná fordítani valaki a Manualst magyarra.
Nagyon nagy segítség lenne.

MFR online baráti társaság http://autoklub.lapunk.hu/ GTR2