X3 - Terran Conflict / Albion Prelude
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Blackgamer: ez csak megmutatja, hogy milyen beállításon hány FPS-el megy majd a játék. Játszható demo is lesz nemsokára, de ez nem az.
天使たちは私を見守る
http://a-zcomp.eu/
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
天使たちは私を見守る
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
天使たちは私を見守る
http://a-zcomp.eu/
天使たちは私を見守る
天使たちは私を見守る
Keresek magamnak valami jó M6-ost, mert az M7-est meg kéne támogatni 1-2 darabbal.
És ez tûnik a legjobbnak.
Vagy esetleg ajánlhatnátok valami jót.
ATF hajókat meg hol a rákba lehet kapni? A táblázat argon hajóként tünteti fel, de egy Argon shipyardban sem láttam ilyen hajót.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
天使たちは私を見守る
天使たちは私を見守る
http://a-zcomp.eu/
Itt a legújabb Fight videó! Az igazi! 😊 Igaz egyelõre Németül ám biztos hamarosan jön az Angol is... http://www.youtube.com/watch?v=Df8oHgL_yeI
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Hmm, mijaz, megszûnt a VIP-ságod? o.o
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Érdekes, hogy rengeteg videót találni a youtube-on és persze mindegyiknél megvan a szaggatás...Mikor szoknak már le a feljesztõk errõl?
Persze lehet, hogy bennünk van a hiba, hogy nem tudjuk havonta lecserélni 3-4 ezer dolláros gépeinket...
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Szektorok neve hiányzik, nincs megkülönböztetve színekkel, hogy melyik fajé a rendszer, nincs jelezve, hogy mi van az adott szektorban. Így még elég béta, de jónak ígérkezik ha elkészül.
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
--------------------------
X3 - Terran Conflict
--------------------------
Game Version: 1.2.0.0
Operating System: Windows VistaÔäó Home Premium (6.0, Build 6001) Service Pack 1 (6001.vistasp1_gdr.080917-1612)
DirectX Version: DirectX 10
Graphics Card Info: ATI Radeon HD 3800 Series <1915 MB>1915 MB> Driver: 7.15.0010.0149
CPU Info: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz
Usable System Memory: 3326 MB
Video Settings During Benchmark:
Screen Resolution: 1920 x 1200 * ❤️2>32>, fullscreen
Using Shader Profile: 3.0
Antialias Mode: 8x
Anisotropic Mode: 16x
Graphics & Shader Settings:
Texture Quality: high
Shader Quality: high
High Quality Bumpmaps: enabled
Environment Mapping: enabled
Glow Filter: enabled
Ship Color Variations: enabled
More Dynamic Lights: enabled
Used Vertexsize: 28 bytes
Framerates
--------------------------------------------------------------------------------
Scene "Trade" 31.7 average fps 9.0 minimum fps 74.0 maximum fps
Scene "Fight" 46.3 average fps 25.0 minimum fps 66.0 maximum fps
Scene "Build" 45.9 average fps 29.0 minimum fps 71.0 maximum fps
Scene "Think" 23.5 average fps 13.0 minimum fps 45.0 maximum fps
Overall average framerate: 36.9 fps
http://a-zcomp.eu/
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Esetleg hajnalig játszottatok, és most alszik mindenki?
MFR online baráti társaság http://autoklub.lapunk.hu/ GTR2
Amúgy a játékot az X3 Reunionhoz képest sokkal emészhetõbbre csinálták. Küldetéseknél kis színes nyíl jelzi mindig merre kell menni, meg a küldetés ablakba minden szájbarágósan le is van írva. Így a játék alapja már korántsem olyan bonyolult.
Ha sokat játszik vele az ember akkor viszont szépen fokozatosan belejön majd a bonyolultabb dolgokba.
De ezt a manual magyarítást én is támogatnám, mivel elég alapszinten értek csak angolul. Bár ott van az X3 Reunion ahhoz elvileg magyar manual van és sok minden nem változott, így abból is át lehetne venni csomó mindent!
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Többen jeleztétek már azt, hogy a játék szép, élménydús, és a sokféle lehetõségek miatt összetett.
Amig a magyarosítást a várva, várt, és egekig magasztalt társaság el nem kezdi, addig letudná fordítani valaki a Manualst magyarra.
Nagyon nagy segítség lenne.
MFR online baráti társaság http://autoklub.lapunk.hu/ GTR2