X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2667
tévedsz, ugyanis már az X2-be is benne volt.

És ebben a videóban érthetõen hangosan kimondja Betty hogy Camoflouge device - installed: http://www.youtube.com/watch?v=ysMIwryOcbQ

Na tessék. 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2666
Arra akár négy tucat Fighter Drone is beválhat :-)

#2665
Õszintén arra kellenének, hogy a capital hajókat lefoglalják, míg én pozícióba kerülök, mert az M7 azért elvérzik egy capital hajó ellen. 😛
#2664
Nem. A játékban benne van sõt, a manual is említi, de vagy bugos vagy direkt nem lehet használni. Paranid találmány, az X3:R-bõl emelték át.

#2663
Azt hallottam hogy lehet a játékban használni a camoflouge berendezést. Igaz ez? o.o

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2662
Azt mindjárt gondoltam, hogy harci feladatra. De pl. én a 32-es férõhelyes hangárt különbözõ gépekkel töltöttem fel. Falcon Sentinelek vagy Nova Vanguardok védik a hajót, ha megtámadják, nekik van homebasenek kijelölve a Panther. Tartok még benne egy Teladi Kestrelt felderítésre, egy Falcon Haulert szállításra, mert csak ennek az egy M3-asnak van XL-es raktere és egy Bustclaw Prototype-ot ugyancsak szállításra, mert neki meg a legnagyobb raktere van az M3-asok közt (650 L), energia cella beszerzésre tökéletes. Van egy wing Nova Raiderekbõl, õk a gyors sebességû elfogó vadászok, a korvettek és fregattok ellen meg az Eclipseket küldöm ki, másik Pantheromon Cutlassokat. Igazából még nem jöttem rá, hogy melyik lenne jobb a kettõ közül, ezt még le kell tesztelnem, de az Eclipse a nagy pajzs miatt elég jól bírja a korvettekkel szemben, de a Cutlass gyorsabb és neki is igen jó pajzsa van. Sztem bármelyik megfelel a kettõ közül nehézvadásznak.

#2661
Pénz nem számít.
#2660
A split phanternek kéne a rakterébe harci feladatra.
Vitez77
#2659
Kérdés: Argon plotban is meg lehet küzdeni azzal a wcpapírguriga vagy milyen Xenon hajóval, ugye?

天使たちは私を見守る

#2658
Mennyi pénzt akarsz rááldozni és kb. mennyi gépet szeretnél venni amit elégnek tartasz? Milyen feladatkörre? Attól függõen tudok mondani alternatívákat.

#2657
És melyiket ajánlanátok a 3 közül?
És overall? Mert felszerelném a phantert a vadászokkal, cska nem tudom milyennel töltsem meg.
#2656
Igen de több mint elég.

#2655
Valamelyikre igen, a Spitfyerre rámegy Matter/Antimatter ágyú prototípusa is.

#2654
A terran M3-asra tényleg csak az EMP megy rá, mint fegyver?
#2653
Ettõl közelebb nem tudok menni.Semmi sem történik.

#2652
450 méterre mentem, de szart sem csinál.Segitsen valaki légyszives.

#2651
Köszi.Próbálkozom.

#2650
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Közel kell menni és elvileg a Boron meghackeli, hogy le tudjatok szállni. Nem írja le a mission briefing, hogy mit csinálj?

#2649
Dokkolni? De ellenségnek jelöli.
<#wilting>

#2648
Szerintem dokkolni kell a Hubban.

#2647
Sziasztok! Mikor a kis Boron beszáll hozzám a Dolphinból, elviszem unknow szektorba akkor mit kell csinálni? Bármerre repkedek a Hub körül nem csinál semmit. Köszi!<#nemtudom><#help>

#2646
Közben megtaláltam az Odin/Tyr foglalós topicot az ego fórumon meg találtam mást is...
Tehát az ATF capital hajók nem elfoglalhatók, az M7-esek igen, az állítólag többeknek sikerült, meg egy valaki állítja, hogy egy Tyr-t is elfoglalt, tett is be róla képet, hogy neki van, de engem ez nem gyõzött meg arról, hogy nem csalva szerezte. Viszont az a lényeg, hogy nem a hajón múlik, hogy elfoglalható-e vagy sem, hanem azon, hogy kinek a tulajdona. Az Ego fórumon írták, hogy valaki megváltoztatta csalással egy ATF Odin ownershipjét másra és egybõl sikerült elfoglalni. A korábban egyszerûen elfoglalt Boron Shark ownershipjét meg ATF-re és Terranra változtatták és egyik módon sem lehetett elfoglalni, tehát mocskosul csal a program. Ma reggel azzal a 20 faszival akivel megpróbáltam elfoglalni az Odint, egy Teladi Condort 2 perc, egy Phoenixet kb. másfél perc alatt elfoglaltam, elsõre! Közel volt Ianamus zura és pont mindkét Teladi cap hajó ott volt, szal kipróbáltam rajtuk a fiúkat. Most eléggé elvette a kedvem ez az egész, hogy a program így csal, hogy nem cappolhatók az ATF M1/M2-õk :-((((( Gyakorlatilag csak ezért öltem/ölöm bele egy M7-es árát marineokba, hogy legyen végre egy komoly ATF hajóm. Az M7-eseik nem érdekelnek, elég gyenguszok. A HQ megszerzésének esélye csekély, nem is reális az egész plot, bár már 4 kaput tudok irányítani köszönhetõen a temérdek gyáramnak és a közel milliárd nagyságú pénzemnek, de a befejezés hónapokra van és nem is nagyon érdekel a HQ most. Ezen kívül már mindent elértem a TC-ben, most már nem látok célt magam elõtt. :-(

Lockheed
#2645
Na azt viszont örömmel vettem tudomásul, hogy a HUbot be lehet fûzni a Naprendszer akármelyik 2 szektora közé, akár többször is mert eddig 4 kapu már mûködik. Ez azért jó szerintem mert bár oda nem lehet ugrani JDvel, de a HUBhoz igen és ha mondjuk bekötöm a 2 vége közé a HUBot középen meg ugye Asteroid Belt felõl lehet érkezni azért szinte az összes rendszerhez viszonylag közel meg lehet érkezni. Tehát modnjuk egyik oldalt a Neptune-Uranus közé Másik oldalról pedig Venus-Moon közé akkor viszonylag közelre tudok ugrani majdnem minden rendszerhez és így már könnyebb lesz a fegyvergyártást beindítani...

Uhh remélem lehet érteni mit akartam mondani... 😄

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#2644
Szerintem simán használható ugyanaz a metódus mint a korábbi játékhoz.
Kell oda pénz is, nem is kevés, mert a hozott cuccot ki kell fizetni. Be kell állítani tehát mennyit utalsz az állomásnak. Meg kell adni õ mikor utaljon neked. Megadod hogy gépi hajók leszállhatnak vagy sem. Beállítasz neki egy hajót hogy legalább alapanyag legyen mindig. Az elinduláshoz ugyanis elõbb fel kell töltsed nyersanyaggal, majd utána jönnek csak a népek ha engedélyezted.
Beállítod mennyiért vegyen és adjon alapanyagot azt mehet.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#2643
Na valaki egy gyorstalpalót: Ha veszek egy állomást, és kipakolom valahova, az ellesz nélkülem?
Szal az AI észre fogja venni, hogy ott új állomás van, hordjanak oda is valamit?
#2642
Amúgy jó megoldás az biztos. Én is egy nagyobb "bányászteleppel" (pl.: Ore belt) létesítettem összeköttetést és máris jött dögivel az áru. Nem volt olcsó, de pár harci feladat fedezni tudta a beszerzéseket. 😊

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

Lockheed
#2641
Ááá rosszul mondtam... 😊 Még akkor nem régen keltem föl és azért. De jogos meglátás.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#2640
Ha a vételi árat alacsonyra teszed akkor miért vinnék hozzád ha máshol többet kapna érte? Amit beállítasz ár azt kapja aki hoz cuccot meg annyiért adnád el. Ha ez alacsony, az legfeljebb az eladásnak kedvez de nem annak, hogy odavigyék.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

Lockheed
#2639
Aki csinálja már a HUBot annak biztosan feltûnt, hogy micsoda remek zene szól az Unknown szektorban... Arra gondoltam, hogy kicsit szétnézek merre található nagyon sok Crystal Fab és bekötöm oda a HUBot. Igy nekem is sokkal könyebb lesz betölteni a Crystalt és talán ha beállítom az árat olcsóra még az AI traderek is hordanak majd bele. Ahogy néztem, ha bármibõl egyetlen dolgot rakok a HUB-ba utána azzal tudok kereskedni benne, szóval elméletileg megveszi a Crystalt ha hagyok neki pénzt rá és hoznak be. Azt nem tudom, hogy az AI milyen módon szerez tudomást róla, hogy itt vásárolnak pl Crystalt. Ez egy elég speciális hely nem úgy, mint egy szektorban kicsapott állomás. Kár, hogy nem lehet kirakni a fajok Traiding stationjain hirdetést, hogy itt NAGYON kellene Crystal komoly felárért... 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#2638
Vagy egy tucatról egyszerre XD

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

NONPLUSZULTRA
#2637
Ez most éppen milyen-fília, amirõl társalogtok?

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#2636
a legfontosabb részt kihagytad 😊))

Telefonszámát pedig nem tudom, esküszöm!

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#2635
Biztos, hogy nem Menelaus? Ha jól emlékszem, õ a hercegnõ, ez a Boron pedog eléggé...khmm...tûzrõl pattant menyecskének néz ki.
Boci animeszemek
4..........hogyishívják...ami a fején van...
karcsú
és nemesi származású.......
A telefonszámát nem tudod? XD

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#2634
jéé, le vagy fotózva, tudtad? <#wow1>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Atreus
#2633
Én is írnék róla tapasztalatot ha már december lenne.. De nincs.. :-D

NONPLUSZULTRA
#2632
Szép kis véleményezés kíváncsi vagyok a késõbbi benyomásokra is, én elsõre kiakadtam a játékon, nem tudtam volna ilyen szépeket írni...

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

Vitez77
#2631
Hát, hogy is mondjam:
irdatlan jó! Bár vannak kifogásaim, összességében egy nagyon jó kiegészítõt(!) kaptam (kaptunk).
Zútok is vissza, csak körülnéztem most egy kicsit <#zavart1>
Amúgy ja, TC-ben van, kicsit bele akarok kukkantani <#alien2>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Lockheed
#2630
Azért jó, hogy sok minden kell a HUBhoz de azért 750,000 Crystalt kicsit már túlzásnak érzem... 😄

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#2629
amugy milyen a játék? 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2628
milyen kiterjesztés az? Mármint miben van? Ha jól emléxem az x3ba is van. Hmm, X3 editor?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#2627
Off: Tudna nekem vki ajánlani egy programot (természetesen freewaret) amivel meg tudok nyitni .pck fájlokat? Vagy átkonvertálni vhogy, hogy a word nyissa meg?
Kösz!

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Lockheed
#2626
Legalább van élet a játékban, de azért összekötni õket elég aljas! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#2625
Nálam egyébként a Boronok alapból hiperagresszívek. A Ceo's doubt-tól dél felé található kalóz szektorokat mind megszállták és kipucolták, nagyon gyakori látvány arra fele egy-két Boron Tresher egy tucatnyi kísérõ vadásszal és a Split fõrendszerekbe is baromi gyakran átjárnak gyilkolni, durva.

#2624
LOL

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#2623
Elképzelhetõ, a Tyrnek mindössze 8000-es raktere van. Gondolom a hely elfogyás akkor állhat fenn, ha sok PSP-t raknak a hajóra. Azok a fegyverek foglalnak legtöbbet, 200/darab. A manualban tényleg 5 Decket írnak M1-hez és M6-hoz kettõt. Valamiért nem emlékeztem rá, pedig végigolvastam az egészet anno. Mondjuk most ki is szúrtam egy hibát a manualban, az Argon Busteros capture tippnél Beta PAC ágyúkról ír a manual, olyan már rég nincs csak sima PAC, valamiért e fölött is átsiklottam, lehet mikor olvastam véletlenül túllapoztam :-) Tyrt nincs szándékomban foglalni, annyira nem jó az a hajó, az OTAS Boreas tökéletes M2-es megfelelõ fegyverválasztékkal.

#2622
Naja, Ego fórumon olvastam, hogy voltak akik Boron és Split fõrendszereket kötöttek össze a Hubjukba.

Lockheed
#2621
Jahh! 😊 Csak az a kettõ ami jelenleg is mûködik, vagy esetleg még egy pár ?

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#2620
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hmm ez amúgy jó is meg rossz is. Igy az említett 2 szektor már 2 ugrásra van egymástól, viszont így megoldható az is, hogy a világ 4 végén levõ szektorok is ugyanennyire legyenek! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#2619
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem fog...

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

Lockheed
#2618
HUB
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kezdek rájönni hogyan is mûködik ez a HUB dolog. Ez a cucc, mintegy megpatkolva a kapurendszert bekapcsolódik 2 szektor közé. Tehát ha mondjuk azt Argon Prime és a Home of Light közötti kapura állítom akkor a HoL északi kapuján távozõ egyének beesnek ide és a szemben lévõ kapun tudnak tovább menni AP South kapuja felé. Tehát a 2 szektor közötti forgalom gyak itt megy alattam... 😊 Érdekes lesz a forgalom, ha mind a 6 kapu beindul... 😄

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide