X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3267
Nem rossz, baromi látványos, de a zene szerintem nagyon rossz választás és igazán úgy semmirõl nem szól a klip, csak esztelen lövöldözésrõl, a frankó bevezetés után vártam volna valami történetet, de semmi, nincs tetõpont sem. Ha szavaznom kéne rá 10 pontból adnék rá max. 7-et.

#3266
Az nem tetszik h nincs semmiféle kohézió benne. Fölvonultat egy halom ûrhajót, robbanást, de tiszta kaotikus az egész, nem áll össze kerek történetté, semmi "plussz" nincs benne.
Leginkább a Global Deejays féle SanFransiko-ra hasonlít, ott volt olyan h felsoroltak egy csomó városnevet a zenével. De abba jó volt a zene meg a csajok <#idiota>

Ha már ûrhajós video akkor itt az ETALON szerintem.

#3265
szerintem nagyon ott van :<

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3264
Engem igazán a zene irritál benne, és ha a zene szar egy videóban azt már más nem tudja felhozni. Hát ez van, nem vagyunk egyformák. 😄

#3263
Hát ez nekem nem nagyon tetszik.
Bár én nem csináltam semmit, úh inkább nem is szólok többet 😊

#3262
oh köszi 😊

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3261
Yaki-t mond.

#3260
mivan? ingyenreklám? normálisvagy? -_-
a vidi egy fan által készített és a versenybe beküldött kiváló profi... videó. Az biztos hogy ez fog nyerni. nagyon profi munka...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3259
amúgy a terrán után milyen fajt mond? mert azt sosem értem... :<

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

NONPLUSZULTRA
#3258
Nemrég kezdtem újra, az elején járok én is. Nem kapkodom el, élvezem hogy még csak 1 vadász van a seggem alatt. A Nova raider-t próbálgattam Mass Driverekkel, most a Kestrellel térképezem fel az összes kaput, hogy bármilyen küldi esetén bárhova el tudjak ugrani. Pár szektor még hátravan. Ha majd lesz elég lóvé és biztos háttér meg 1-2 patch majd akkor csinálom a plotokat.

A videó meg egy profi ingyenreklám. (bár az Ego megérdemli)

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

Vitez77
#3257
Én még csak az elsõ küldin vagyok túl
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ahol a Nova felrobbantja a Jumpbeacont, Terrant játszom
, szépen beosztom a küldiket. Ismerve az Egosoftot, úgysem olyan a plot, hogy napokba teljen megcsinálni.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#3256
Ok.....asszem mentõt kell hozzám hívni, hogy visszahelyezzék a szemem a helyére <#wow1><#ijedt>
Nem létezik, hogy ne ez nyerjen!
Mondjuk kíváncsi vagyok, milyen gépe lehet <#vigyor1>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3255
asszem megvan a nyertes videó...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3254
Jó lett ez az újféle Spoiler gomb. 😊 Szerintem már mindenki túlhaladt a storyline-on aki elkezdte és utána már csak a HUB maradt az pedig nem nagy titok! 😊 Már befejeztem a 650K silicont, most 250K microchip kell neki... 😞 Vicces lesz. Ha végre kijönne a patch akkor megcsinálnám a céges plotokat. 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3253
Ám nagyobb valószínûséggel kompatibilis ugyanis a fáljformátumok az x-btf óta nem változnak...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3252
Nemtudom hpgy van-e TC-hez, ám Reunionba próbállgattam vele modolgatni. Régen. Utoljára amikor rábukkantam a linkjére, a szerver halott volt. ( = nem mûködik a link)

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3251
Habár nem játszotta a game-mel (JÉÉÉ ÚJDONSÉÁG!!!!) azért már most elõre sajnálom hogy kihagyták a fegyver variációkat (alpha beta gamma) illetve a BBS-t. 😞 Habár elõbbit egy mod kárpótolni tudja újabb fegyverekkel csak lesz-e valaki aki képes ekkora átszervezést csinálni az univerzumban. 😉

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3250
Léccilécci linket erre léccilécci! 😊 Hol van ez ? TChez van ? Ááá nem is hallottam errõl! 😄

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3249
nem, a modmanager-re, amivel a cat, dat és azon belüli fájlokat lehet megnyitni.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3248
Egyébként nekem a Race Patrols mod hibás. Az Argon capital hajóknak ( lehet, h a többinek is de csak ezeket láttam ) eltûnik a neve. Tehát ott eveznek továbbra is a szektorban csak a nevük nincs kiírva. Amint leveszem a scriptet mûködik minden tovább (persze csak ha nem mentettem). Szóval ha valaki kipróbálja erre figyeljen oda.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#3247
Nos ez tényleg nagyon kemény! 😊 Bár a CIGet sajnálom, mert egyik kedvenc fegyverem de azért tényleg nagyon jó! Látszik a FLAK AAA is végre méghozzá remekül és a hangja is jó lett! Biztos, hogy használni fogom ha kijön. Szerintem az eddigi egyik legjobb MOD lesz ami kijött.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#3246
Mod manager ? Hol ? A Cyrow Installerre gondolsz ?

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#3245
Alapvetõen csak az effekteket érinti a mod, de sztem azokat nagyon jó irányba fogja terelni.
Dehát: ízlések és pofonok 😉

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3244
Mi lesz benne változás a fegyverek buherálásán kívül?
Nekem nem igazán jött le.

#3243
Már láttam. Cép 😛

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#3242
Apropó: láttátok már a CMod-ot? Nagyon durva lesz, ahogy elnézem. <#wow1>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3241
kár hogy már alszol, most már várnod kell reggelig amíg elolvasod ezt az üzit, hogy X3 modmanager-rel csak néhány értéket módosítasz a kívánt fájlba és máris no a probléma. 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3240
"Bullet Mod 2 "

Ami BMTC Strong Capital Ships / Weapon Balance script és mod ugyebár ami sok mindenben jóóó és sokban nem. Az tény, hogy elég gyorsan hullanak a hajók legyen az akár a mienk ha nem vigyázunk, akár az AI.

Ami igazán nagyon zavar benne:
* Major capital ship weapons hull damage reduced by 70%
* Major capital ship weapons ROF reduced by 30%
* M/AM hull damage reduced by 40%

Jó, hogy legyenek hosszabbak a csaták, strapabíróbbak a hajók ami életszerûbbé tenné a dolgot, de ez a Patrol missionok jelenlegi mûködése miatt engem pl anyagilag ellehetetlenítene. (Bazzz milyen egy szó ez ? 😄 ) Nekem 2db Osaka és 1 Boreas alkotja a flottám fõ ütõerejét. Nos a PSP az nem egy gyorstüzelõ. Sokkal lassabb, mint a PPC viszont az tény, hogy sokkal de sokkal erõsebb. Namost ha még ennek csökkentik a damage-jét 70%-kal és a Rate of Fire-t harminccal akkor SETA-zva kell harcolni ha szeretnék még aznap végezni. Kíváncsi vagyok amúgy hogy viszonyul mindez a missionokra adott idõhöz. A másik fõ problémám, hogy a franc sem tudja eldönteni, hogy a magas harci rangom miatt, vagy a sok Capital hajó miatt de average nehézségû patrol missionban kapok a nyakamba 5-6 J-t, és kb 12-15 db K-t. Namost ez finoman szólva is erõs túlerõ és mindehhez hozzájön még, hogy nem lõ a hajóm, mert ez lenerfeli a fegyvereket. 😊 Fukkk! 😄 PEdig amúgy piszkosul tetszik mert nagyon sok jó dolog van benne... Na mindegy nem sírok tovább, nem teszem föl és kész pedig elsõre megörültem csak mikor átolvastam akkor kicsit elszontyolodtam. Inkább szerintem meg kellett volna sokszorozni a hajók hull értékét vagy hasonló. Na mindegy megyek aludni... 😄

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3239
az nekem régen a reunion+xtm kombóval jött elõ... Késõbb kiderült hogy nem az XTM verziós cockpit callbacket töltöttem le xD <#lama><#lama><#wilting><#bdead>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3238
Nekem konkrétan kifagy tõle a játék mikor el akarom hagyni a szektort legyek bármilyen hajóban is... 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3237
karácsonyi hírekbe úgy is lesz róla szó...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3236
Hmm nem nagyon akarja elsietni az Ego a patchet. Remélem még idén kész lesz. 😛

#3235
Se legálisan se máshogyan se. Van valami szar ami annak van nevezve, de köze nincs hozzá.

#3234
sose az átlagot nézd hanem a minimumot, ugyanis tapasztalat szerint mindig a minimum zavaróbb az átlagnál...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3233
250 körül ASUS 19-es monitorral, plusz kieg. együtt.

#3232
Nekem a mostani gépen 16 FPS lett az átlag úh az a 78 az nem olyan rossz azért.

#3231
Pont én is ilyen gépet néztem ki csak a vidókari 512mB-os. De egyelõre nem visz rá a lélek mert rohadt drága (mennyiért raktad össze), plusz még a játék se kapható.
De elõbb-utóbb kénytelen leszek rá. Mindjárt december<#vigyor4>

#3230
8x élsimitás és 16x szûrés mellett 1440x900-ban 78 képkocka átlag talán nem olyan rossz.<#guluszem1>

#3229
:S azért itt, ilyen erõgép mellett is lecsökken rendesen. Próbáld meg medium grafika mellett.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3228

X3 - Terran Conflict
--------------------------
Game Version: 1.2.0.0

Operating System: Windows Vista™ Ultimate (6.0, Build 6001) Service Pack 1 (6001.longhorn_rtm.080118-1840)
DirectX Version: DirectX 10
Graphics Card Info: ATI Radeon HD 4800 Series <1787 MB> Driver: 7.15.0010.0154
CPU Info: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs), ~3.0GHz
Usable System Memory: 2046 MB


Video Settings During Benchmark:
Screen Resolution: 1440 x 900 * ❤️2>, fullscreen
Using Shader Profile: 3.0
Antialias Mode: 8x
Anisotropic Mode: 16x

Graphics & Shader Settings:
Texture Quality: high
Shader Quality: high
High Quality Bumpmaps: enabled
Environment Mapping: enabled
Glow Filter: disabled
Ship Color Variations: enabled
More Dynamic Lights: disabled
Used Vertexsize: 28 bytes

Framerates
--------------------------------------------------------------------------------
Scene "Trade" 43.0 average fps 13.0 minimum fps 96.0 maximum fps
Scene "Fight" 94.3 average fps 34.0 minimum fps 230.0 maximum fps
Scene "Build" 125.3 average fps 71.0 minimum fps 230.0 maximum fps
Scene "Think" 52.1 average fps 29.0 minimum fps 106.0 maximum fps

Overall average framerate: 78.7 fps


(c)2008 EGOSOFT
For more information visit http://www.egosoft.com

#3227
...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3226
Bocs!! Nem jelöltem ki a benchmark futtatást.De láma vagyok.

#3225
1440x900 8xAA 16AF Erre tettem, de ment volna a végtelenségig.Sehol sem szaggatott.

#3224
jobb alsó sarokban be kell jelölni a run as benchmark opciót... xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3223
legalább 20 percig futtattam ezt a 422 megás rollingot, de nincs vége.Meguntam, lekapcsoltam.Hogyan lesz ebbõl eredmény? Segitsetek légyszives.

#3222
legállisan nincs...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3221
Nincs dx 10 xpre.

#3220
igazság szerint csak néhány játéknak kell vista (pl Crysis) ám ha jól tudom van Dx10 patch XP-re...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3219
Tökéletesen igazad van.Gondolkodom rajta nagyon, mert nem is játszom igazán mással.Végül is ez miatt cseréltem tegnap gépet.X3-nak meg nem kell Vista.

#3218
Továbbá találtam egy érdekes modot nektek: állítólag felszépíti a szektorokat, és mindegyiknek ad egy egyedi szektorzene fálj forrásfájlt. Ez azt jelenti hogy mindegyik szektornak meg tudjátok csinálni hogy külön zenéje legyen, csak át cserélni egy fájlt-ám ehhez kell egy kis tárhely, ugyanis MINDEN zenébõl kell ebben az esetben egy másolat.
http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=224583

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.