X3 - Terran Conflict / Albion Prelude
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Leginkább a Global Deejays féle SanFransiko-ra hasonlít, ott volt olyan h felsoroltak egy csomó városnevet a zenével. De abba jó volt a zene meg a csajok <#idiota>#idiota>
Ha már ûrhajós video akkor itt az ETALON szerintem.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Bár én nem csináltam semmit, úh inkább nem is szólok többet 😊
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
a vidi egy fan által készített és a versenybe beküldött kiváló profi... videó. Az biztos hogy ez fog nyerni. nagyon profi munka...
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
A videó meg egy profi ingyenreklám. (bár az Ego megérdemli)
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
天使たちは私を見守る
Nem létezik, hogy ne ez nyerjen!
Mondjuk kíváncsi vagyok, milyen gépe lehet <#vigyor1>#vigyor1>
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Dehát: ízlések és pofonok 😉
天使たちは私を見守る
Nekem nem igazán jött le.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Ami BMTC Strong Capital Ships / Weapon Balance script és mod ugyebár ami sok mindenben jóóó és sokban nem. Az tény, hogy elég gyorsan hullanak a hajók legyen az akár a mienk ha nem vigyázunk, akár az AI.
Ami igazán nagyon zavar benne:
* Major capital ship weapons hull damage reduced by 70%
* Major capital ship weapons ROF reduced by 30%
* M/AM hull damage reduced by 40%
Jó, hogy legyenek hosszabbak a csaták, strapabíróbbak a hajók ami életszerûbbé tenné a dolgot, de ez a Patrol missionok jelenlegi mûködése miatt engem pl anyagilag ellehetetlenítene. (Bazzz milyen egy szó ez ? 😄 ) Nekem 2db Osaka és 1 Boreas alkotja a flottám fõ ütõerejét. Nos a PSP az nem egy gyorstüzelõ. Sokkal lassabb, mint a PPC viszont az tény, hogy sokkal de sokkal erõsebb. Namost ha még ennek csökkentik a damage-jét 70%-kal és a Rate of Fire-t harminccal akkor SETA-zva kell harcolni ha szeretnék még aznap végezni. Kíváncsi vagyok amúgy hogy viszonyul mindez a missionokra adott idõhöz. A másik fõ problémám, hogy a franc sem tudja eldönteni, hogy a magas harci rangom miatt, vagy a sok Capital hajó miatt de average nehézségû patrol missionban kapok a nyakamba 5-6 J-t, és kb 12-15 db K-t. Namost ez finoman szólva is erõs túlerõ és mindehhez hozzájön még, hogy nem lõ a hajóm, mert ez lenerfeli a fegyvereket. 😊 Fukkk! 😄 PEdig amúgy piszkosul tetszik mert nagyon sok jó dolog van benne... Na mindegy nem sírok tovább, nem teszem föl és kész pedig elsõre megörültem csak mikor átolvastam akkor kicsit elszontyolodtam. Inkább szerintem meg kellett volna sokszorozni a hajók hull értékét vagy hasonló. Na mindegy megyek aludni... 😄
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
De elõbb-utóbb kénytelen leszek rá. Mindjárt december<#vigyor4>#vigyor4>
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
X3 - Terran Conflict
--------------------------
Game Version: 1.2.0.0
Operating System: Windows Vista™ Ultimate (6.0, Build 6001) Service Pack 1 (6001.longhorn_rtm.080118-1840)
DirectX Version: DirectX 10
Graphics Card Info: ATI Radeon HD 4800 Series <1787 MB>1787 MB> Driver: 7.15.0010.0154
CPU Info: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs), ~3.0GHz
Usable System Memory: 2046 MB
Video Settings During Benchmark:
Screen Resolution: 1440 x 900 * ❤️2>32>, fullscreen
Using Shader Profile: 3.0
Antialias Mode: 8x
Anisotropic Mode: 16x
Graphics & Shader Settings:
Texture Quality: high
Shader Quality: high
High Quality Bumpmaps: enabled
Environment Mapping: enabled
Glow Filter: disabled
Ship Color Variations: enabled
More Dynamic Lights: disabled
Used Vertexsize: 28 bytes
Framerates
--------------------------------------------------------------------------------
Scene "Trade" 43.0 average fps 13.0 minimum fps 96.0 maximum fps
Scene "Fight" 94.3 average fps 34.0 minimum fps 230.0 maximum fps
Scene "Build" 125.3 average fps 71.0 minimum fps 230.0 maximum fps
Scene "Think" 52.1 average fps 29.0 minimum fps 106.0 maximum fps
Overall average framerate: 78.7 fps
(c)2008 EGOSOFT
For more information visit http://www.egosoft.com
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=224583
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.