X3 - Terran Conflict / Albion Prelude
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Kipróbáltam a Teladi Shrike-ot. Eddig eléggé ódzkodtam tõle, mert a statja alapján baromi lomhának tûnt és bizony az is. A leglomhább M7-es. Ettõl függetlenül kellemes meglepetést okozott a hajó. Ez az egyedüli fregatt, amire rámegy a Gauss Cannon, igaz csak két oldalra, de ez is bõven elég. A hajó pajzsgenerátora nem valami izmos, ezért nagyon jól jön, hogy két ágyúsort ki lehet váltani saját lõszeres nehézfegyverrel, ráadásul nem is akármilyennel. Bár a Gauss Cannon lõtávolsága a legkisebb a nehézfegyverek közül, de a legnagyobb hull rombolást ez a fegyver viszi be, a PPC-nél és IBL-nél kétszer erõsebbet. A pajzs rombolása már gyengébb viszont, de nem sokkal (pajzs ellen az Ion Cannon a király). A Shrike-ra rámegy elõre az IBL is, tehát baromi erõs fegyverzetû hajót lehet összeállítani, sztem egyedül csak a Panther erõsebb nála a fregattok közül, Flak is rámegy. Én úgy fegyvereztem fel, hogy elõre teleraktam IBL-el, két oldalra Gauss Cannon, föl és le Flak, hátra Ion Shard Railgun. A hajó pajzsvédettsége kitûnõ, 4 GJ. Hangárja a második legnagyobb a megvásárolható M7-esek közül, 8 férõhelyes. Összességében baromi erõs, bár lomha hajó, de mégis feltornászta magát nálam a harmadik kedvencemmé, megelõzve a Boron Treshert. Ha rámenne a PSG lehet kidobnám a Deimost, bár annak még másik nagy erõssége a 6 GJ-os pajzs. Az Argon Cerberusnál sokkal jobb a Shrike, korábban tett megjegyzéseim ellenére. A Cerberus hasonló kategória lenne, ha neki is 4 GJ pajzsa lenne és rámenne elõre az IBL.
http://a-zcomp.eu/
Próbálom a segítségével a HUB-ba szállítani az éppen szükséges nyersanyagokat, de nem akar összejönni... A hozzárendelt hajók mennek mint a birkák, még csak véletlenül sem azt veszik, ami éppen kéne... :S
http://a-zcomp.eu/
天使たちは私を見守る
Meg sincs még a játék erre lezárják <#boxer>#boxer>
Bár itt mintha az 1-es fight software is megadná a maximális célzás támogatást...
A klasszikus Reunionos irányítás meg Shift+N de ahogy észrevettem ilyenkor a gép nem pontosítja a lövésedet.
Bár hozzáteszem én csak joy-al használom.
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Nem tudnátk megmondani h a lövést át lehet-e álitani ojanra mind amijen az x3 reunion-ban volt (nagyábol a célkeresztre lövök és a gép magátok pontositja a lövést) mer arol halotam h egy az egyben át lehet az irányitást ,de jo lene csak ezt külön mer igy elég nehezkesen találom még el az elenfeleket legalábis egy kisé szokatlan az egész még és egy kis segitség jo lenne
meg lene egy oj kérdésem is ,hogy az x3 as X3 map by Scorp (térkép) enélis használhato a bene lévö kordináták meg elrejtett cuccok .. az egykét uj dologtol eltekintve mer ahogy észrevetem majdnem ugyanaz a TC felépitése is
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Ha ilyen január-február tájéka akkor lehet én is összeütök egyet.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Csak scriptel?
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Sokkal életszerûbbé teszi az egészet. Már csak az kéne, h 3x osára növeljék az ugróhajtómû feltöltõdését.
Azt még nem is kérdeztem, h a nagy hajók fegyvereit ki lehet lõni?
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Egyébként próbáld újrarakni a hangzás miatt, a friss mentéseidet nem befolyásolja. Csak,hogy kizárhass egy lehetõséget, mert ez könnyebb, mint Codekgondokat kibogozni.
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Gateless Jumpdrive
Olyan, mint az XTM-es Valhalla Point to Point Jumpdrive-ja. A lényege, hogy 2x annyi EC kell hozzá de cserébe bárhová lehet szektoron belül ugrani. Meg is említik a topicban, hogy Aldrinban milyen jól jöhet ez ami igaz is! 😊
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Még sosem láttam vistát.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Én a talált mambával nyomtam végig szinte az egész terran plotot. Talán a végén a terran M3-asra cseréltem csak le.
Nem baj ha nem tudsz sokat játszani, késõbb unod meg. 😊
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Itt is van storilyne, de utolérni már valsz sosem foglalk tudni tikteket.
No azért igyekszem. De sajnos nincs sok idõm játszani.
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit