X3 - Terran Conflict / Albion Prelude
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ám szerintem Play Station Portable ^^
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Ki nyitott külön topicot a Point Singularity Projectornak ?? 😄
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
állomásokon minden fegyverzetet, a Zephyrust amint megcsináltam a missiont vele és a másik Mercuryt ( késõbb az elsõt is ) beraktam a PSP gyárakba és minden legyártott fegyvert megvettem. Késõbb is csak TS-eket vettem tárolni a fegyvereket és a stationon ülve vásárolni. Minden megkeresett pénzem erre költöttem. Mindig azokat a hajókat használtam amit a storyban adtak. Mellesleg nagyon-nagyon jó hajók azok! Scimitar, Cutlass, Vidar. Ja meg az elején kapunk 2 vagy 3 Rapiert is meg a Vidarral együtt egy Scabbardot is! A lényeg, hogy már akkor szilárdan elhatároztam, hogy Terranként ( fõként azon a területen és az õ hajóikkal ) fogom játszani a játékot ezért is gyûjtögettem a rakétáikat és fegyereiket az elejétõl kezdve. Késõbb derült ki, hogy nálam a Toruson kettesével spawnolnak idõnként a fegyvereik. Egyébként valaki dobott is PSP-t mert a lootoló mercurymban is találtam régebben. Szerintem mikor foglaltam hajókat az ATF-tõl akkor! Na mindegy egyébként gõzöm nincs miért írtam le ezeket, de szerintem még volt valamilyen célom az elején ezzel de nem tudom, hogy a végére megvalósult vagy sem mivel nem tudom mi volt az! 😊
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Népszerû témák
1. Grand Theft Auto IV
2. Football Manager
3. Modellautók
4. Ismerd fel a képrõl az autót
5. X3 - Terran Conflict
6. Euro Truck Simulator
7. Humoros és aranyos képek, videók
8. A PC-s játékoknak leáldozott! Vol. 2.
9. Test Drive Unlimited
10. PSP
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Amúgy csak azért vaciláltam, mert a Centaur az nálam egy "régi pajtás", a Katana viszont azon túl, hogy tényleg jó (meg jó a neve: KATANA!), nem ismerem a fegyvereit, mármint hogy milyn gyorsak a lövedékek stb. Dehát akkora pajzzsal úgyse lõnek ki könnyen XD
天使たちは私を見守る
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Nem tudom min vacillálsz! 😊 Egyértelmû, hogy a Katana. Egyetlen hátránya van szerintem, hogy ugye csak Terran fegyverzet megy rá.
Centaur :
speed: 123 cargo: 1250XL Shield 600MJ gen: 2500 hull: 60000 weapon generator: 10500 turret : 3 weapon: 11
Katana :
speed : 136 cargo: 1000XL shield: 1Gj gen: 3250 hull: 51000 weapon generator: 19000 turret : 3 weapon 12
Összegezve: A centaurnak 250 -el nagyobb a raktere és ugye sokféle fegyverzettel szerelhetõ. A Katanának viszont lényegesen nagyobb a pajzsa és azért 30%-al nagyobb is a pajzsgenerátora! Eggyel több fegyver rakható rá és a 19000-es fegyvergenerátora a Centaur 10500 -ával szemben jelentõs, majdnem 100%-os különbséget mutat. Szerintem tényleg a legnagyobb gyengéje a fegyverezhetõség. De szerintem sokkal jobban jársz a Katanával! Keményebb, erõsebb és gyorsabb, mint a Centaur. Mindemellett sokkal veszélyesebb ellenfél mert harap ám és nagyot! 😊 Szerintem azzal jobban jársz!
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
天使たちは私を見守る
天使たちは私を見守る
Hát én egyelõre csak az elsõ M2est szerzem be, mert pl. most védeni kell egy stationt, Kha1ak sectorban, és nem arról van szó hogy annyira nehéz lenne, a springel is meg lehet csinálni, elmegyek 10kmre aztán rájuk csapok felrobban 5 megint elmegyek. Csak mindig újra jönnek. Inkább 1 Osaca aztán jöhetnek. 😄
天使たちは私を見守る
Sztoriban még csak az 1. terrán küldit vittem ki, szal még hátra van egy jó adag.
天使たちは私を見守る
1. Grand Theft Auto IV
2. Football Manager
3. Ismerd fel a képrõl az autót
4. Modellautók
5. Euro Truck Simulator
6. X3 - Terran Conflict
7. A PC-s játékoknak leáldozott! Vol. 2.
8. Humoros és aranyos képek, videók
9. Test Drive Unlimited
10. PSP
😄
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
天使たちは私を見守る
- patch elõtt elvállaltam egy patrol küldit de elég játszhatatlan volt meg párszor ki is dobott a rossz FPS miatt, most nem ment 20 alá szóval ez pozitív
- megjelentek patrol küldikben a kalóz M2esek is eddig egy darabot nem láttam, a Centaur volt a max
- kapásból kész lett a Final Fury kísérgetõs része a konvoy ment amerre mennie kellett nem bolyongott össze vissza talán kicsit túl könnyû is lett
Eddig pozitív!
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
天使たちは私を見守る
Lockheed: eddig egyszer sem írta külön, hogy TP, meg mindig azt mondta, hogy "Ok, I'm on your ship. Step on it!"
天使たちは私を見守る
Igen, a Microchip mennyiséget negyedelték, a többi maradt.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Ma meglett a vizsgám amire készültem múlt héten mindjárt kipróbálom az új patchel a Final Fury kisérgetõs küldit.
Tudjátok már, hogy a hub plotban javítottak-e a nyersanyag arányokon?
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
天使たちは私を見守る