X3 - Terran Conflict / Albion Prelude
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
A Goner plot megoldása, ezen a ponton nem lesz egyszerû. Pláne ha egy ranger-t kéne megmenteni. Ha nem sikerül nem kell aggódni emiatt. Kell sok mentési lehetõséget tartani és menteni minden egyes hajó után. Ha túl gyenge lenne a célpont, akkor visszatölt és újra megnéz. De az is egy taktika, hogy a kérdéses szektorokat telepakolja az ember a saját vadászaival. Úgyis mindig ugyanbban az 5-6 szektorban kell majd mentegetni a célpontokat. Pirate Sindicate esetében nem kell tartani M7-M2-es hajóktól, elsõsorban vadászok és M6-ok mennek rá a célpontokra.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Ez a játék alapjaiban is el van qrva, nem kicsit, nagyon. Nem akarom még jobban elqrni.
Talán újrakezdésnél ekezdem a plotot is.
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Ezgázegázezgázezgázezgázezgázezgáz<#falbav>#falbav>ezgáz<#falbav>#falbav>ezgázezgázezgáz
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Ennek nagyon örülök mert szerintem a Thor nagyon jó kis hajó! 😊 Jobban örültem ezeknek, mint a Skirnirnek mert persze végül meglett az is. Csak egyszer lenne HQ-m! 😊 Már gyártanám is õket...
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Egyébként egyetértek az EVE zenék NAGGGYON jók! 😊 Elsõ dolgom volt kimásolni õket a kliens mappájából! 😊
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
天使たちは私を見守る
Most épp a Grand Exchange-ben parkolok a Shipyardon.Kifizetem.<#vigyor>#vigyor>
KÉP.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
- Experimental Electro-Magnetic Plasma Cannon
rosszabb mint egy
- Electro-Magnetic Plasma Cannon
- Prototype Matter/Anti-Matter Launcher
szintén rosszabb mint egy
- Matter/Anti-Matter Launcher
És csak a szarabbak mennek fel a jobb M6os hajóra, ki érti ezt. 😄
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Nekem bejött a kiugrálós mód, mert csak addig maradok, mig a pajzsom max-nem lesz, aztán
irány vissza harcolni. Az elején nekem is volt, hogy nagy arccal, meg egy Eclipse-sel bevállaltam
egy Hard Patrolt, aztán nem bírtam megcsinálni, mission end, a Treasure Chest meg tele Xenon P-vel... Az elsõ m6-ost ott kellett felavatni.
Capitalok ellen ugyanezt használom( hátramenet, rudder, irányváltás, kigyorsítás). Úgy látszik külön-külön is feltaláltuk a spanyolviaszt.<#vigyor>#vigyor>
Ha meg gyárat lõ akkor sokszor sérülés nélkül leszedheted.
Én másik szektorba nem szoktam ugrálni mert ilyenkor sokszor megszakítja nálam a patrolt (ha sokáig nem lõsz az ellenségre akkor kiírja, hogy patrol vége aztán takaríthatod ki a szektort ingyen ha akarsz még benne bármit csinálni a 30+ Xenon Ptõl. 😄
Ha lecsökken a pajzsom kinézem az adott szektornak egy olyan kapuját, ahol kevesebb az ellenség és oda átugrok. Mire újra lõtávba érek simán töltõdik 20-30%ot a pajzs és közben tûz alatt tartom a kis hajókat meg õk is engem így nem szakítja meg a patrolt a gép.
Mai rekordom 150+ milla.
Már simán megvan a pénz egy M2-re fegyvereket is vettem de emiatt a hülye Goner plot miatt ebbõl ma már nem lesz semmi. Terranoknál nekem sincs PSP gyár, van 1db PSP az unknown szektorban az egyik Military outposton meg talán a Hold bázison de ebbõl nem lehet felszerelni egy hajót meg rangom sincs hogy megvegyem a PSP-t szóval Boreas lesz az elsõ M2esem majd.
Aki végzett a Goner plottal az írja már le nekem mielõtt agyvérzést kapok, hogy ennek a részének amikor minden szektorban egymásután más szopatást találnak ki neked ennek mikor lesz vége? Ha egyet elcseszel és mission failedet ír akkor ugye folytatódik az egész mert egymásután dobálja a lehetetlen küldetéseket. Pl. védj meg egy hajót ha egyszerre indulsz akkor is mielõtt betöltené az ellenségeket már lelõtték, meg mikor még van csomó kalóz a szektorban bedob egy másik küldetést de késõbb ugyanoda mehetsz vissza csak éppen már 2x annyi kalóz fog támadni mert még a régiek is ott vannak. Meg hasonló nyalánkságok.
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Legalább ketten maradjunk.<#vigyor>#vigyor>
Éljen a jogtiszta bug!!!
egyébként dögunalmasak.Még kereskedni se lehet náluk. Akkor marad a Boreas.A többi
szektor nekem is normális, Aldrin-i szuperhajók nélkül meg majd csak kibírom valahogy...
Az, hogy pusztán 1 M3-as hajóval a seggem alatt tudtam feltornászni magam, egyszerûen nevetségessé teszi a játékot. Nem tudom komolyan venni. Modokat akarok.
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
szoktam megcsinálni. Kiugrok kicsit töltõdni ha nagyon gyík mán' a pajzsom, aztán vissza.
Ennyire már vagyok régi motoros, csak hát elqrtam na.
Nem veszek egy darab Springblossomot se!!!
Bzmeg.
Újra nem kezdem az biztos. Túlságosan szeretem a mentéseimet. Sok mindent végigcsináltam már.
Akkor hát Argon Rulez. Ezért kiirtom a Terranokat. <#duhos2>#duhos2><#eplus2>#eplus2><#hehe>#hehe>
Egyébként télleg' atdtam el hajót a küldetés vége elõtt pont....
És a PSP-hiánya az mi lehet?
NFS vagy ilyen stílusú játékokat azért fordítanak le gyorsan ugyanis nem tartalmaz nagy munkát hogy lefordítsák azt. Ám például a Witcher fordítása nagyobb munka volt, pénzért. Ez így mûködik szerintem.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Ha az M6okkal nem foglalkozol akkor is mire odaérsz jó esetben csak a pajzsát lövik le rossz esetben már a hajót is.
A másik meg, hogy kezdem azt hinni, hogy a gép nem feltétlenül nézi a patroloknál milyen hajód van, hanem csak a rangodat mert ma csináltam egy Hard patrolt ami kb 1.5 óráig tartott, ezalatt lelõttem vagy 7-8J-t meg 10-12K-t meg rengeteg P-t és L-et. Egy darab Pantherrel. Nincs M2es hajóm még, a rangom Crusader.
Persze nagyban hozzájárult, hogy amikor ezek a Capitalok nekiállnak lõni egy állomást akkor veled nem foglalkoznak vagy max 2-3 ágyúból lõnek vissza, vagy szimplán nem is lõnek.
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
A problémám a következõ: Argon Humble Merchant-ként kezdtem, és kb. egy hete nekiálltam
a Terran fõküldetésnek. Minden jó volt egészen addig, míg a Split tudóst le nem szállítottam a
Holdon a Military base-re(Nem tom' hanyadik feladat, nem számoltam, :Split TL scan, aztán Unknown sec. a Zyarth's Dominion mellett stb...)asszonták tenkjú, és azóta a Terranok egy rohadt kukkot se szólnak hozzám. Kínomba' már felvittem a rangom maxra náluk, meg bejártam az összes szektorukat, de semmi. A másik meg: Nem tudok M1-M2-est venni ná-
luk, mer nem lehet kapni egy fél darab Point Singularity Projektort sem sehol. Életemben
elõször már megnéztem a neten is a térképet, asszongya hogy két gyár: Moon, + Saturn 3, de
nekem egy darab sincsen. Az ATF-nél a Lunar Acces rangom miatt nem kapok az Orbital DS- eken, gondolom be kéne' jutnom a Földre, csak nem tudok.
Már van egy csomó hajóm, gyáram+komplexumom, +bejártam már az egész térképet, szarul
esne ha pont a Földre nem tudnék bejutni.Meg 1-2 Osaka+Tokyo is jól jönne.
Nem tudom játszik e még valaki Argon Humble Merch.-ként, ez most bug, vagy valamit nem csináltam meg? Az összes feladatot kb. 10-15 perc múlva megkaptam, de most kb. 1-hete kuss van.
Aki erre tud valamit az szóljon. Elõre is kösz.
Mert akkor jól elleszek én a HQ nélkül is...
A szektorbe meghagyták a Trading stationt, a marine traning barrakot és egy Crystal Fab-ot.
Terracorp HQ-t valaha visszaépíti oda az AI???