X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Vitez77
#3367
CD Galaxisban lez majd (de azt nemtom, mikor, a téli katalógusba november van írva). Amúgy tök mindegy, melyik verziót veszed meg, mert mindegyik angol (nekem is német verzió, mégis tök inglis a nyelv). Csak a borító meg a manual nyelve más. De manualt meg le tod tölteni.

天使たちは私を見守る

#3366
E-bay-t ajánlom, én anno onnan rendeltem, elõbb megjött Angliából, mint itt sokaknak az Egosofttól.

#3365
Meglehet venni a TC-t itthon valahol?
Mert sajnos az egosoft honlapján minden angol verzió "sold out".
Dobozos verzióra gondolok, nem steam vagy ilyesmi.
#3364
A hajóknál ki van írva, hogy mennyi a maximális marine létszám, értelemszerûen annyi is kell foglaláshoz, illetve ajánlott.
M6 - 5 marine/merc
M1,M2,M7 - 20 marine/merc
TP - 10, bár ezt az utóbbit nincs értelme foglalni.

Az M8-ak foglalhatók marine-al, de a pilóta is kiugrasztható belõlük.

#3363
Most hogy már van bõven boarding POD (eddig nem találtam egyet sem)
elkezdek foglalgatni. Van valami lista, hogy melyik osztályú hajóhoz hány baka kell?


köszi

Vitez77
#3362
Amúgy rákattintasz a kis anglo-amerikai zászlócskára, és máris ott az angol <#whatever>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#3361
Amint postoltam ezt, megjelent ehy kisebb flotta :^/

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#3360
Hmm..vmit nem értek. Mindenkinél kitisztult pirate alley? Mert nálam 1 kalóz sincs. Gyakorlatilag space suittal át lehet kelni rajt.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

BaLeeX
#3359
Ez jó hír. 😊

Kösz, hogy beidézted mivel én csak a német nyelvû részletes listát találtam az Ego honlapon. Mondjuk sokat nem keresgéltem amikor megláttam itt.

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

#3358
Az Odin még mindig elfoglalhatatlan, négyszer próbálkoztam, de most már annyira kijavították az ATF hajó foglalást, hogy a burkolatot sem bírják átvágni a marine-ok, folyamatosan visszajönnek mikor már "last bulkhead-et" kiáltanak! Egy Aegirt viszont elsõre el tudtam foglalni, szóval szerintem az ATF és Terran hajó foglalás könnyítés az M6/M7-es hajókra vonatkozik. Mázlim volt, mert a Mars rendszerben voltak, oda meg ugye csak egy ugrás az Asteroid Belt, tehát gyorsan oda tudtam érni. Viszont nem tudom, hogy bug vagy "fícsör", de nálam a Military Outpostok folyamatosan újratermelik a boarding podokat! Mentem két kört kb. egy tucat rendszerben, már 30 boarding podot összeszedtem!!! Baromi gyorsan respawnolnak a boarding podok a military outpostokban, darab/perc sebességgel kb. Tök véletlenül vettem észre, mert leszálltam egybe energia cellákért aztán látom, hogy hoppá, két boarding pod. Régen úgy kellett megküzdeni értük és vásárolni is csak nagy ritkán lehetett, most meg gyakorlatilag a játék sztem végtelen mennyiséget bocsát a rendelkezésünkre, persze nem ingyen, de amilyen alacsony ára van az majdnem olyan, mintha ingyen lenne.

NONPLUSZULTRA
#3357
Kösz. Minek linkelgetni, mikor itt a fórum. Erre való.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#3356
Tényleg kijavítottak pár dolgot, de azért még maradtak hibák. Az egyetlen Fenriremnek már nem 100MW-os a pajzsgenerátora, hanem 1100 😄 Most már használni is fogom. A Colossusnak sajnos megmaradt a turret hibája, bár úgy sem olyan nagyszám az a hajó, szóval ráér a következõ patch-ig. A korábbi mentések kifogástalanul mûködnek. Az új segédlet hajó vásárlásnál viszont hatalmas ötlet! Ettõl majdnem elájultam basszus. :-D Jobb fölsõ sarokban az egyik monitor helyén vásárláskor kijelzi a hajók néhány fontosabb adatát úgy mint sebesség, gyorsulás, fordulás és a raktér paraméterei. Alap és max állapotot egyaránt. Ha ott lenne még a generátorok és a pajzs mennyiség is feltüntetve, akkor tökéletes lenne számomra. Nagy ötlet még, hogy ha kint vagyunk a hajónkból, akkor transporterrel vissza tudunk szállni, nem kell közel szüttyögnünk manuálisan továbbá végre nem kell menüzni, hogy jumpgate nélküli szektorokba ugorhassunk és a setat is lehet ugrás közben használni. Szóval sok jó dolog került bele a játékba, ami scriptekkel talán nem is lehetett volna megoldható. És mintha a játék is egy leheletnyivel gyorsabban futna, hmmm, ezt még tesztelnem kell. A change log szerint egyszerûbb lesz magunkévá tenni a csíter ATF capshipeket, na erre kíváncsi vagyok! Az a bizonyos Rapier még mindig követi azt a bizonyos Odint. :-)))

#3355
amúgy kikaptam xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3354
D:

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3353
Egyébként nem tiszte ez a Kite hajó most akkor a németben benne volt és most került bele az angolba is, vagy mi a szösz?

#3352
Valóban írhattam volna rosszat is az talán nem lett volna kirívó. Versenyzik a halál, inkább játszok a gameval. Mellesleg ritkán olvasok pl ego oldalt ezért ha Gombocka nem írta volna ki lehet csak hétvégén vettem volna észre. És én is csak miközben telepítette a patchet gondoltam bemásolom. A hírek figyelését meghagyom másoknak. 😄

Vitez77
#3351
Azt a "szar" jelzõt sokalltam. Amúgy a jószándékot tudom, csak mostanában minden hírt mintha versenyszerûen próbálnátok kitenni. Hidd el, én sem rossz szándékból vagy kötözködésbõl kérdeztem rá.
Tomonor: rossz..nagyon....

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3350
igazság szeritn most is meg tudnám csinálni csak megyek bf-ezni. <#hehe> bb all

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3349
"Már" csak holnap. 😄 Hát nem mondom te foglalkozol a forumal, minden dicséret.

Legalább elfoglalod magad amíg nem tudsz játszani. 😄

#3348
namondjuk most nézem hogy angolul van kiírva itt is xD Jah fáradt vagyok már és autofordítón vok ;P

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3347
Egyébként nem tudom mi a bajod a modorommal 2 kérdést tettem fel, mind a 2öt normálisan leírtam semmi bántó nem volt benne, ha esetleg annak vélted hát megesik. 😄

#3346
Uhh, a bannerban már csak holnap cserélem ki 1.3-ra a feliratot, linkcsere, stb.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3345
jószándék vezérelte hogy kiírja magyar játékosoknak, akik nem tudnak angolul. Rossz napod volt? <#confused>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3344
Nem te belekötöttél a kommentembe. Azért írtam le mert esetleg valaki nem játszik és kíváncsi mit javítottak, vagy esetleg munkában van és szintén meg akarja nézni. És persze ego oldalán is meg lehet nézni, de minek menne oda ha itt is el tudja olvasni egybõl.

Lehet okoskodásnak tûnt a komment, de amint látod nem neked írtam.

Vitez77
#3343
Nem, csak fölöslegesnek tartom, s egy kicsit okoskodósnak. A modorodból meg pls vegyél vissza, mert sztem én normálisan kérdeztem.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3342
Minden rossz szándék nélkül mondom zavar? Szar lesz a kedved ettõl? Hátha valakit érdekel, anélkül hogy bárhova kelljen menni.

Vitez77
#3341
Minden rossz szándék nélkül feltenném a kérdést: ez most minek? Más is tudja, hol van, neki is van szeme.
Amúgy az új hajóra kíváncsi vagyok ingame.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3340

1.3 - December 2008
------------------------------------------------------------------------------

New Features and Improvements:

- Improved information display when buying ships
- Commands list for software has been added to Encyclopedia
- Illegal wares for races added to Encyclopedia
- "Enter Ship" (Shift+E) can make use of the ship's Transporter Device
- Guidance for a mission can be disabled permanently
- Goner plot scene 3 attacks improved
- HUB mission rebalanced
- Mission enemies rebalanced
- Patrol and defend station missions rebalanced
- Bonus credits awarded per kill in the defend station mission
- Build mission time rebalanced
- Complex Hub hull and shields increased
- Jumping ships now have a jumping action shown in their command info
- Warp tunnel effects removed for Trans-Orbital Accelerators
- Destroying lasertowers now affects reputation
- Out of sector combat improved for lasertowers and capital ships
- Freight Drones can now transfer wares to ships which are not their homebase
- Freight Drones now have 1MJ shields as built-in components
- New Freight Drone commands
- Explore command now reveals gates
- Improvements to wings
- Boarding values tweaked, ATF/Terran ships easier to board
- More experienced marines have a higher chance of surviving
- Some marines will survive if a boarding pod is destroyed
- In the Controls menu several new actions are available for hotkey mapping
- Added new script editor instructions

Fixes:

- Fixed a potential crash when building a station after a long playing time
- Fixed a potential crash when a colliding with a decoupling Kha'ak cluster
- Fixed crashes caused by errors in third-party scripts
- Several mission cleanups and optimisations
- Terran Plot, find Jumpdrive ship mission improved
- Terran Plot, Sector M148 mission fixed
- Terran Plot, scan for smugglers mission improved
- Escort mission freighters no longer abort dock and enter gate actions
- Terracorp and OTAS neutral pirates removed
- Corporation assassination mission with 'No Pilot' fixed
- Atreus Corp first mission fixed
- Blueprint missions now work on Pirate and Yaki stations
- Kha'ak plot Xenon ships now use default capture logic
- NPCs no longer repeat the player's line in ending conversations
- Fixed neutral Xenon, Kha'ak, and Pirates on gamestart
- Fixed default Friend/Foe settings for Xenon and Kha'ak
- Matter/Anti-matter mines are now illegal for several races
- Yaki Susanowa Hauler hull corrected
- Split Python hull corrected
- Advanced Eclipse hull corrected
- Terran Fenrir shield generator corrected
- The HUB no longer consumes wares when under player ownership
- Invincible astronauts cannot be collected by uninhabitable ships
- Earth Torus no longer targets the player during orbit transit
- Ship name 'Kite' added for English version
- Sell Ware for Best Price command fixed
- Deploy Satellite Network no longer builds satellites in the same sector
- Wing command, 'collect ware' fixed
- Jumps between gateless sectors fixed
- Fixed looping music at the end of the warp tunnel scene
- Wings can no longer be mapped to monitors
- HUD and sidebar disabled during station building scenes
- Fixed autojump display
- Fixed incorrect information about certain lasers in several menus
- Fixed issues with ware transfer bar in some menus
- Fixed "Enter Ship" option when docked in a space suit
- Minor fixes and improvements

#3339
Ahogy nézem pár új dolgot is kapunk, meg most már kikapcsolható a Guidance is nem kell külön script.

#3338
Háhá végre neki kezdhetek a küldiknek. Éljen. 😄

#3337
Kint van az 1.3-as patch 😊
egosoft

#3336
fail-t

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3335
Ehhe! 😊 Mit csináltok ? 😄

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

dimre
#3334
Beraktam a galériámba.

X universe Home, sweet home

dimre
#3333
Nálam megy, közbe meg bénázok itt képbeszúrással ami nem akar összejönni.

X universe Home, sweet home

#3332
Nem megy ez neked. 😄

dimre
#3331
[/img]

X universe Home, sweet home

dimre
#3330

X universe Home, sweet home

#3329
hmmm fail itt is

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3328
lol

Amúgy aki nem vette volna észre, újra visszatért a quicktime embed zene. Lesz még több is...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

dimre
#3327
Bocsi lapozz egyet hátra.

X universe Home, sweet home

#3326
hol a lány? o_O

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

dimre
#3325
Nem volt ez olyan régen, hogy ne emlékznénk rá. <#confused>
Ismerösnek tünik a leányka.

X universe Home, sweet home

#3324
Emlékszik még valaki erre? xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3323
A Riva Tuner képes a ventilátor fordulatot is szabályozni azokon a kártyákon, ahol ez a kártya által szabályozható. Próbáld ki...
A kártyámon (NV 8800GTX) ezzel programoztam át a kártya saját szabályzó beállítását, így jóval hamarabb kezdi hûteni a GPU-t, mint az eredeti beállítással. Ami jó benne, hogy így akkor is ezek szerint szabályoz, ha nem az XP fut a gépen, ahol a riva tuner is fut.

#3322
Hát ez a médiaplayer nem vált be. Próbálkoztam azzal hogy egyszerre több számot lehessen vele lejátszani ám ebbe a fajta kódba fail vagyok. Szal asszem holnap visszarakom a megszokott quicktimeosat.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3321
Itt van a script csomag ami kelle hozzá, hogy TCben is mûködjön. Ugyanúgy, mint régebben most is az Interface menüben hozzá kell rendelni egy billentyût. A generált file már nem az install directoryban van, hanem a dokumentumok mappában ahol a savek is. A neve továbbra is log00001.txt

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3320
Accelero twin turbo van rajta, 36 fokon megy.Csak van kettõ pici fehér csatlakozó a ventihez amit az alaplapra lehet / kell átalakitó hozzá/ dugni, ugy a kártya saját maga állitja a fordulat számot.Vagy én. Csak amig nincs rádugva a lapra addig fullon megy a venti.Erre kellene megoldást találnom. Ja, és bocs mindenkitõl az Off-ért.

NONPLUSZULTRA
#3319
Minden ugyanúgy mûködik, mint a Reunionban. Ingame nyomsz egy keresést, majd a térképen gy F5-öt. Mellesleg a Scorp Map telepítési könyvtárában találsz egy kimerítõ használati útasítást : Readme_X3_map.doc

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#3318
Az elsõ "pajzsgenerátor" helyére légyszi helyettesítsetek be egy képzeletbeli fegyvergenerátort, szorri :-) Shrike-ról még annyit, hogy baromi olcsó is, asszem üresen 29 milla volt, ez 7-el kevesebb, mint a többi M7-es ladik. Egy szóval megéri a pénzét. 7 millából félig már fel is lehet fegyverezni.