X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3467
Azért néha nyújtjuk a szintet 😄


Népszerû témák
1. Grand Theft Auto IV
2. Ismerd fel a képrõl az autót
3. Modellautók
4. Football Manager
5. A PC-s játékoknak leáldozott! Vol. 2.
6. Test Drive Unlimited
7. Euro Truck Simulator
8. XBOX360
9. X3 - Terran Conflict
10. Humoros és aranyos képek, videók

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3466
<#beka3>-><#banplz>-><#bdead>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3465
Jajmár, fõnökrõl jót vagy semmit, igaz? :-D Egyébként tényleg baromi sokszor be volt már linkelve. :-)

Más: 1.3 patch után nálam egyszerûen nem akarnak elfogyni a Xenon sectorokból a xenonok. X472-õt anno úgy ahogy kitakarítottam, gyakran visszajöttek, de elhanyagolható mennyiségben, de az X347-et viszont csontra kipucoltam, beraktam egy Deimost meg egy Osaka-t állandó járõrre, hogy megvédjék a tekintélyes mennyiségû átutazó kereskedõ hajókat, de a patch után egyszerûen olyan durva Xenon invázió jön folyamatosan, hogy már két M2-es kell a védelemhez és gyakran nekik is csúnyán megsínyli a pajzsuk a Q-k támadásait. Kb. olyan 5 percenként 2-3 Q egyszerre beugrik miután az elõzõ turnus ki lett takarítva, Xenon P-k és PX-ek látszólag rendszertelenül ugranak be, a kis vadász aprólék meg állandóan jelen van, a patch óta még 10 másodpercre sem volt xenon mentes ez a szektor.

#3464
*juk

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3463
...visszatérve a vidi versenyhez, ez nem tartozik hozzályuk, ugyanis az alkotója egy másik vidit nevezett, ám ez is nagyon bejön.



5/5*

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3462
Simán! 😊 Egyébként szerintem mindkét játéknak lenne mit örökölnie a másiktól ezért jön föl mindig!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#3461
Ááá ez tényleg durva videó! 😊 Egyébként a datasheet file megvan csak a topicot nem lelem! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

NONPLUSZULTRA
#3460
Nesze nekem, beírok egy poént, és megint elõkerül az MMO vesézésének a boncolgatása...

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#3459
hallod lockheed, nem találom a régi database-t (véletlenül kitöröltem a gépemrõl asszem) ám ha jól emlékszem az egosoft fórumain az X3-TC spoilers topikban találtam és Encyclopedia a fájl neve.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3458
jó utat o:

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#3457
Anno írtam róla a lapomon, majd elõhalászom, de most megyek kórházba látogatóba.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Lockheed
#3456
Szerintem szabadság és az elérhetõ dolgok terén csúnyán veri ezt a játékot de nem is nagyon lehet összehasonlítani! Amikor összejön 50-60 ( or more ) jó hozzáállású player egy corpban és beállnak egy nagyobb allianceba azért akkor nagyon nagy lehetõségek nyílnak meg elõttük. Megkaják mondjuk egy régiónak a felét/harmadát és akkor ottvan 10-30 szektor ami a tied. Te vagy a rendõr a környéken, az erõforrássok a tieid, aki idegen bejon az shoot to kill! 😊 Imádtam. Persze ezek az elõnyök mind a játék MMO mivoltából adódtak. De ott imádtam üzletelni is bár már sajnos nincs escrow de irgalmatlan pénzeket kerestem researchel. Volt 2db T2 BPO-m is! 😊 Nekem is tetszik a Trinity csak sok hajó ilyen babakékes/rózsaszínes lett sajnos! 😊

JGE - várom! 😊
BP - eddig nem is hallottam róla!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#3455
Hé, az, hogy felér az X3 graffal, az nem azt jelenti, hogy bejön, Az EVE nekem mindig a classic, régebbi graf marad, mert annak van olyan hangulata 😉

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3454
Apropó, ha már EVE Online, akkor ez a videó bizony ám odab@sz 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3453
azt mondtad hogy a trinity neked nem jön be o.o

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3452
nos igaz hogy a próba verzió alatt nem volt alkalmam teljesen kipróbálni, ám ha összehasonlítom az X2-vel... Amikor nekikezdtem rögtön bejött! 😄 Emléxem, elõször elrepültem Red light-ba, aztán a paranidoknál kötöttem ki... Persze fogalmam nem volt mi merre van, vagy egyáltalán mi-mit csinál, stb, ám nagyon ott volt.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#3451
Hááátttt.....a Trinity felér az X3-al (majdnem), és elfut a laptopomon+ ott van (lesz) a JGE meg a BP

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Lockheed
#3450
Uhh én vagy 2 évet beletoltam. 😊 Imádtam/imádom. A szabadsága és a kereskedelem mûködése nagyon bejött. Nameg a pezsgés 0.0-ban! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3449
szerény vélemény: nekem nem tetszett. Az elgondolás nagyon profi ám gyakorlatba nekem nem jött be. Továbbá point n click... Sajnálatos...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3448
Hát én megmondom õszintén számomra a best of MMO az az EVE! 😊 Bár már nem játszom de kívánom! 😄 Ha beemelnék a joystickos irányítási rengszert és egy legalább ilyen célkeresztes belsõnézetet annak nagyon tudnék örülni! Bár így is szerintem a legprofibb point 'n' click irányítása van amit valaha láttam de tényleg jó lenne egy szabadabb, kézreállóbb irányítási rendszer...

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3447
mielõtt még valaki belekötne, azt mondtam hogy az X3 Reallity Engine-t nem fogják MMO-hoz használni.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3446
X3 soha az életben nem lesz MMO ugyanis túl nagy a gépigénye=nagy lag. Régi X-onlinenak egy teljesen lebútított/legömbölyített motort terveztek-kevés részletesség, X2 hangulat.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3445
téli gumi... híradóban a Split kátyuk... Paranid kisebbség Argóniában... Áhh xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

NONPLUSZULTRA
#3444
Ha MMO lesz az X3, itt mennek majd a Coca-Cola, Adidas, Carefree stb reklámok, hogy fenntartható legyen a játék...

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

Lockheed
#3443
Egyetértek, sem a zene sem a színvilág...

A reklámok akkor lennének jók, ha menne rajtuk a sok villogó corporationnak és szolgáltatásnak (Boron szajhák, hajómosás, egyedi díszités - SpaceFerro 😄 ) a reklámozása, mint az a való életben is van a neten pl! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3442
lol ööö várj, mindjárt feltöltöm és valahova bepaszírozom

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

NONPLUSZULTRA
#3441
Aladna hillben felraktam 2 silicon és 2 ore mine-t. A környéken elkel az árú, helyben van 2 SPP, és a szomszédban is. Mire összejött a repu a construktion kitekhez, véletlenül becsíteltem a játékomat és újrakezdtem. A RU-t csítelve játszottam ezért a TC-m un"modified", legalább így nehezebb.
Legközelebb Shareholder's Fortune-ban fogok bányászkodni, jó a környék.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

Lockheed
#3440
Ááá! Légyszives szúrde már be ide nekem a linkjét annak a topicnak ahová az a gomb eddig mutatott! 😊 Nem találom seholsem...

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#3439
Mééér, sztem marha jók a reklámok 😊
Viszont Home of Lighban egyetértek...sokat vesztett.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Lockheed
#3438
Ez is igencsak jóféle script! 😊

"...this little AL Plugin will automatically rename all your ships and stations, removing the prefix "Your" from the names..."

Download Topic

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3437
Továbbá a reklám objektumokat az állomások mellett is idegesítõnek találom... Emléxem X3:R-ben Light of Elysiumba volt egy pont odab@szva a kapu elé >.< TOvábbá mikor próbálgattam a galaxy editort láttam hogy kb 7 fajta ilyen fényújság van... meh.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3436
nézve az oldalt, home of light mintha vesztett volna picit hangulatából...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3435
Nos, akkor az az oldal ezentúl a Database gombal érhetõ el. 😉

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3434
Jó-jó no offense! 😊 Nem sértésnek szántam!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3433
a bamba az azért egy picit túlzás volt, nemgondolod?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#3432
Sosem kérdezted 😄

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Lockheed
#3431
Uram Ön bamba! 😊 Volt már ide berakva a link! 😊 Nekem is onnan van. És még valaki szóvá is tette, hogy a fölül a ship ikonnak erre a linkre kellene mutatnia! 😊 Csak itt bíkessíg és nyugoccság van hála istennek és senki nem áll neki ordítani lényegtelen dolgok miatt mint általában a topicok többségében szerteszanaszét az internyeten! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#3430
Na, azért a BBS hiányát én nem hívnám "felturbózásnak" <#vigyor2>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3429
és errõl még miért csak most szólsz? >_<

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3428
TC-rõl meg annyit, hogy úgy kell elképzelni, mint egy feltúrbózott X3:R-t minden téren.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3427
lalinov, a Terran Conflict nem függ a Reunion-tól, teljesen új játék, külön kell megvenni.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#3426
Na végre <#worship>
Azt hittem már haragszotok rám vmiért (ugye neeem?) amiért nem válaszoltatok.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Lockheed
#3425
Nemnem! 😊 De már rájöttem, hogy ez a mod csinálja... Fölvettem a hangot és álltam a kapuban várva, hogy töltse az ugrást és belémjött az escort ami jött utánam és amikor lement 20%-ra a shieldem akkor jött egy fasza kis vészjelzés! 😊 Most nem tudom, hogy azért akkor mert az emergency jump oda van állítva, vagy mindig ott jön. Na mindegy itt a hang amirõl beszéltem.

DOWNLOAD - DATA.HU

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3424
Akármennyit nem, asszem 2 TB a határ. Egyáltalán nincs semmi hókusz-pókusz a 64 bites rendszerekben.

#3423
Ha voltak gyáraid X3R-ben, azok többnyire itt is jók lesznek. Kb. milliónyi variáció van és azon kívül minden játékos univerzuma picit más, de azért mondok párat. Bluish Snoutban Plankton Farm, Duke's Domainben és Tharka's Sunban Tealdianium, Ore Beltben Silicon mine, SPP a core rendszerekben, ahol nincs SPP. Továbbá fegyvergyárak ott, ahol van EQ dokk és military outpost, persze olyan EQ dokk, ahol alapban nincs benne az adott fegyver a kínálatban, így bármennyit el lehet adni belõle.

NONPLUSZULTRA
#3422
Filóztam rajta mert a 64 bites rendszerek úgy tudom akármennyi ramot használhatnak, de asszem a Windows 7en-ig már nem kísérletezem.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

Vitez77
#3421
Minden hajóról itt találsz képet, leírást, szektorok stb. Igen hasznos kis oldal. Azon kívül ajánlom a fent felsorolt 3 oldalt is.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#3420
Most komolyan, mondjon már vki pár jó gyárötletet.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3419
Egosoft.com részletesebb ismertetõnek. Dióhéjban 100+ új hajó, rengeteg új fegyver és rakéta, több új hajóosztály, néhány ponton radikálisan eltérõ játékmenet, több új story plot. Nagyon sok dologban tér el az X3R-tõl az X3TC, de az alapok ugyanazok maradtak.

#3418
hellósztok meg tudnátok mondani kb mennyi a különbség a TC és a sima X3 reunion között? azt tudom h a mapon vannak új sectorok de így hajó típus szempontjából pl m1m2m3m6 meg ezek voltak a sima X+ reunionban ezekhez képest mennyi az új típus ebben a játékban vagy valahol meg tudnék valami részletesebb ismertettõt nézni a játékról?