X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lockheed
#3767
Ahham!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#3766
Kérdés: SPK fájlt Cycrow X3plugin managerével kell telepíteni?

天使たちは私を見守る

Vitez77
#3765
Erre csak egyvalamit tudok mondani:
"Who let the dogs out"
Ez az egyik legjobb dolog ami eddig történt! 😄

天使たちは私を見守る

Lockheed
#3764

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#3763
Ahogy nézem állomások is megvásárolhatóak! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#3762
Végre! Reméltem, hogy lesz végre egy script, amivel ATF hajókat lehet venni! Próbálta már valaki? Mi kell a telepítéséhez?

天使たちは私を見守る

#3761
nagy volt a pangás ma o.o

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3760
Ezt nem tudtam.Mindenesetre köszi a felvilágositást.
#3759
A "sima" jumpdrive kell a free jumphoz is, csak ha fent a mod, akkor tudsz kapu nélkül is ugrálni. Ez kifejezetten a terran szektorok miatt lett berakva, de egyéb helyeken is hasznos tud lenni. Elvileg az új verzió már a wingeknél is mûködik.

BaLeeX
#3758
A probléma az, hogy a Conflicts mod elõtt is ezt csinálta. Azt a számot amúgy én levettem 400-ra de akkor még lejjebb veszem.

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

#3757
Ez nem baj,legalább van egy kis izgalom.Viszont a HQ-ban csak sima jumpdrive van.Legalábbis az aktiv térkép szerint.Mindenesetre ha este hazamentem megnézem otthon is.
#3756
Ilyen a terranoknál is van, pl. bemész a Holdhoz de még nincs jogod hozzá, akkor az ott lévõ millitary hajók átváltanak pirosra. Azt nem tudom hogy követnek e mert utána szétlõttek a Földnél. 😛

#3755
Ok, nincs is ezzel baj, csak nem vagyok ahhoz szokva, hogy több szektoron keresztül üldöznek, fõleg úgy, hogy helybõl kettõvel arrébb ugrottam el. Közben a többi argon nem is törõdik velem, szép kékek...

#3754
Szerintem az argon 148-ba nem is fognak beengedni,hacsak el nem kezded az off plotot.Mert hiába vagy jóban az argonokkal miután az katonai szektor épp ezért nem fognak a késõbbiekben sem beengedni.Nameg az off plot során ugyanúgy növekszik a repud csak nem valamelyik fajnál hanem itt a szektorban.Itt katonai rangokat kapsz.
#3753
Köszi a választ!
#3752
Nem csinálom a sztorit, mert olyan kezdésekkel kisérletezek, ahonnan nehéz összehaverkodni az argonokkal vagy a terranokkal. Érdekel, hogy miként oldották meg az ilyen karakterek becsatolását a fõ vonalba.
A lényeg: kaptam olyan feladatot, amivel az Argon Sector 148-ba kellett bemenni egy hajóért. Már elég jóba voltam velük, de ahogy beléptem, jött az üzenet, hogy húzzak kifele, mert katonai terület. Azért a hajót még elfoglaltam és elindítottam kifele. Kár volt. A hajót lelõtték, engem meg üldözõbe vett több hullámnyi argon vadász. 3 szektoron keresztül vadásztak rám, mire megszabadultam tõlük, majdnem 0-ra esett az argon repum, ráadásul a megbízó se volt túl boldog.

#3751
Mivel Goner templom nincs, ott nem. A különbözõ cégek HQ-iban árulnak, elsõdlegesen a Terracorp HQ-ban. Némely elfogott hajóban is lehet találni.

Egyébként van egy jópofa jump mod: Free Jump. Ez pénzért ugrik a megadott helyre. Nem csak kapuhoz, hanem szektoron beül bárhova. A korábbi verzió hibás volt, mert nem ellenõrizte, van-e jump drive-od, így anélkül is lehetett ugrani (én visszafogtam magam és amíg nem találtam egyet, nem ugrottam), a mostani elvileg ellenõrzi. Még nem próbáltam az újat, mert valamikor éjjel került ki. A pénzt úgy számolja ki, mintha EC-t vennél 12 Cr-ért. Egy "helyi", szektoron belüli ugrás kb 120Cr-be kerül.

#3750
Ja tényleg erre a jumpdrive-ra hol tehetek szert?
#3749
Köszi a választ.Én is épp a pantherre akartam volna felrakni.Igaz csak a hatótávja miatt.Az off plot -nál most épp a kahakokat kéne kiirtanom az argon szektor m 148-ból,csak a springossomon kevés a kahak nagy hajók ellen épp ezért akarom lecserélni pantherra.Na meg a nagy hajóbefogadó képessége miatt döntöttem mellette.Mindenesetre remélem találok majd én is ezekbõl,hogy kipróbáljam.
#3748
Nem lehet sehol megvenni, Khaak szektorokban találhatók (OFF plot során) és az ismert univerzumon kívüli szektorokban ahova az unfocused jumpdrive-al lehet eljutni. A phased array laser cannon asszem a Spliteké, nekem van is négy darabom belõle, az egyik Pantheromra raktam õket, csak oldalra mennek fel rá, nem olyan nagy szám az a fegyver. Keveset fogyaszt, gyorsan lõ és nagyon messzire, viszont baromi gyenge. Egy Flakkal jobban jár az ember, érdekességnek megtartottam.

#3747
Tudna valaki segíteni?A következõ fegyvert nem kapom meg sehol:phased array laser cannon.Ha valaki tudja hol lehet megvenni akkor az írja meg legyenszives,ugyanis szinte a 3/4-ed univerzumot bejártam már és nem találom sehol.Az enciklopédiában sem jelent meg nállam.
#3746
Errõl a harc közbeni fagyásról a Conflicts topikjában van szó. Lejjebb kell venni a Conflicts beállító menüben az utolsó opciónál a hajók mennyiségét. Alapértelmezetten 1000 (nem látszik, mert nem fér el az ablakban). Vedd le 100-150-re...

#3745
Amúgy a különbözõ társaságok kis plotjai se rosszak. A Menelaus Shipbuilders - vagy hogy hívják õket, lent laknak a térkép jobb alsó sarkában - elsõ feladata: menj be egy paranid szektorba, és egy paranid escort közepérõl lõj ki egy hajót. Egy mozdulattal 3-at zuhant az amúgy se túl jó paranid repiutációm és csak az mentett meg, hogy korábban lõttem magamnak egy jump drive-ot, amivel kiugrottam a cél megsemmisítése után. Elfutni nem tudtam volna, annyian voltak.

Aztán ezt a reput szintén egyetlen küldetéssel visszaszereztem, amikor egy argon állomáson üldögélõ paranid megkért, hogy nagyon gyorsan hozzak neki a szomszéd szektorból egy halom térképezõ chipet.

Találtam egy kisebb hibát is, ha ez az. Egy alkalommal felvállaltam, hogy hozok valahova 75 db medical nemtommit. Nem néztem meg, mennyi az üres helyem, bedokkoltam a felrakó állomáson, és szólt az ipse, hogy kevés a hely. Elléptem eladni a cuccot, a hajó majdnem kiürült, de ez után mindig azt mondta, nincs elég hely. Pedig volt vagy 600 szabad rekeszem...

#3744
Írtam a fejlesztõnek, õ is rajta van a problémán, mert voltak idõnként kifagyások, csak senki nem tudta megmondani, pontosan milyen körülmények között...

Lockheed
#3743
AU! Ez elég csúnya! Nemártana egy reset script a modhoz szerintem!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3742
Találtam egy komoly hibát a Conflicts-ban és azt hiszem egyelõre hanyagolom, míg ki nem javítják...

Kezdtem egy új játékot, a mod felrakása után, a Poisoned Paranid starttal. Kellemetes, a paranidok utálnak, az Argonok és Boronok úgyszint, és 3 napom van arra, hogy összeszedjek 25 milliót, amit egy boron bázisra kell leszállítani, hogy visszakapjam a Hyperionomat és az egészségem. Ha nem jön össze, meghalok.

Már 23 milla megvolt, amikor eljutottam Omicron Lyrae-be.
Ott megkért egy argon, hogy kisérjek el egy terran diplomata küldöttséget valahova. Amint átugrottunk a következõ szektorba, a játék kifagyott. Visszatöltés, új kisélet, eredmény ugyanaz. MARS mod leszedve (arra panaszkodott a Confilcts szerzõje, hogy a 4.03-assal gondjai vannak, bugos, a 4.02 stabil volt, de azt meg nem találom már sehol. Tényleg, valakinek van egy példánya?). Nem segített.
Nem veszem föl a küldetést, irány az Exterminátor és a Final Fury küldetés. Ezzel simán át tudtam lépni ugyanabba a szektorba, csak kásõbb kivégzett egy Xenon.

Visszatöltés, "gyalog túra) a környéken, belépek Cicrcle of Labourba, kifagy. Összes mod és scriptleirtva, így már be tudok menni, de bent kóborolva idõnként fagy.

Nagy nehezen kiderítettem, mi a baj. A Circle of Labour eredetileg Argon szektor. A Terranok elfoglalták, és építettek bele egy hatalmas állomást, egy USC Suplly Stationt. Ez úgy 25 km magas és durván ugyanilyen átmérõjû. A szektor közepére rakták. A baj az, hogy elõtte nem rombolták le az ugyanott megtalálható Argon Tradin Statont (vagy az vissza spawnolt idõvel, nem tudom), így a két állomás szépen egymásba épült. A játékon belül az argon állomás nem látszik, csak Scopr térképén van ott mindkettõ szépen. Az eredmény: amint megközelítem az USC állomást 15-16 km-re, a játék kifagy.

Lockheed
#3741
PM!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3740
Szivesen, és elnézést a félreértésért, de nekem csak a reklám jött át.

#3739
Szia!
Nem... ezekszerint a citromail-lel lehet a gond, mert én azt irtam a válaszimélben, hogy:
Nagyon_szepen_koszonom.
Irtam tovabba, hogy ki fogom probalni, mert nekem a DTPro van meg, csak ugye az 20 napig megy, aztán off.
Koszonom megegyszer a segitsegedet.

Most este felraktam, faxan megy, koszi megegyszer!

Teraband

#3738
Nekem is megvan a gép, de nincs rajta semmi. Áll a sarokba.

Elhatároztam h csak eredeti cuccokat fogok fölrakni (TC, Witcher, Empire TW), de ha a játék tényleg csak jövõre jelenik meg asszem nem lesz ebbõl semmi.

Vicc h fél évet kell rá várni, mégis mi tart ennyi ideig? Kezd elfogyni a türelmem.

Vitez77
#3737
LOL Welcome to the Club 😄

天使たちは私を見守る

#3736
na most már tuti, karácsonyra lesz új gépem. ALig várom hogy megkaparincsam hozzá a TC-t. 😊

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3735
az a gonereké, nem? o.o

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3734
Köszi, de vissza az egész. Úgy tûnik, hogy csak az Elysium of Light-ban lévõvel van gond, abban csak 2 szoftver van a fegyvereken kívül...

Vitez77
#3733
http://eng.x3tc.ru/x3_tc_map/factory.php?c=MjY5NjIzNzE

天使たちは私を見守る

#3732
Hali!

Megnézné valaki egy átalgos Argon Equpment Dock árukészletét? A hajókra szerelhetõ kiegészítõ szftverek kellenének, mert valami mod úgy tûnik kiszedett egy csomó cuccot a készletbõl...

Köszi

#3731
Írtam válszt a megadott e-mail címre, de válaszul csak egy reklámot kaptam vissza. Nem értem, a megoldás kellett, vagy az e-mail címem?

#3730
Nem állítottam rajta, és azt hiszem ez alapból friend a splittekkel, na pláne, hogy le is tudok már szállni nálluk. Inkább a második ötleted lehet a gond. Remélhetõleg javítják, mert így most nagyon sokáig kell várnom, amíg ez a katonai egység el nem hagyja szektort.

Vitez77
#3729
Friend/foe settingset megnézted?
Amúgy van egy kis gond az AI-val ebbe a tekintetbden, Egon már folyik róla a párbeszéd.

天使たちは私を見守る

#3728
Az gyakori, hogy egy barátságos szektorban - Azt hiszem Split Fire - hirtelen megjelennek annak a fajnak valamilyen katonai egységei, pirossan, és szétlõnek. Agyárakban le tudok szállni, de kijönni nem tudok, mert támadnak. Ha visszalövök, az egéssz szektor ellenem fordul. Tiltott árú asszem nincs nálam, és mégis utálnak.
Másik. Többször is találkoztam Goner Raiderrel, ami szintén piros. Itt a Gonar ellenség?

#3727
Nekem akkor fordultak elõ fagyások, amikor a biosban engedélyezve volt a ventilátorok automatikus fordulatszám-szabályozása. Valamiért a TC alatt nem tudta a bios emelni a melegedõ procinak a venti fordulatszámát, ezért a túlmelegedés miatt elõször lassult, majd fagyott a játék.... Mióta kikapcsoltam a qfan-t, azóta nincs ilyen jellegû problémám.

http://a-zcomp.eu/

NONPLUSZULTRA
#3726
Nálam az 1.3-as peccs után fordlt elõ 1-2szer vanillában.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

Vitez77
#3725
Nem az enyémet XD
Én Egosoftttól rendeltem+amit itthon vettem (biztonsági verzió), abban nem volt kézikönyv :S

天使たちは私を見守る

#3724
A SevenM adta ki az X3 Reunion-t is... Ha megnézed a dobozát, a hátulján rajt van (legalábbis hazánkban õk forgalmazzák, meg a felhaszn. kézikönyvet is õk fordították...)

Vitez77
#3723
Aztadurva micsoda létrevelancia-hiánnyal küszködünk itt, gyerekek....mindegy
Errõl a SevenMrõl még nem hallottam. Asszem holnap megkukkantom.

天使たちは私を見守る

Lockheed
#3722
Figyelj valami más gond lesz. A low poly asteroids kivételével mind fönn van nekem is és még vagy 15-20 db másik is! 😊 Nagyon-nagyon ritkán nekem szokott CTD-zni de eléggé elvétve. Kb heti 1-2 alkalom és mivel sûrûn mentek nem is igazán érdekel. Ami vicces, hogy amíg végig nem vittem a plotot majdnem végig Vanilla volt, mert az elsõk között lett meg és még nem nagyon voltak értékelhetõ scriptek hozzá. Ehhez képest ezt akkor is csinálta szóval beteg kicsit nálam. De mondom ez nem zavar de amúgy szinte soha nem csata közben csinálta. Mindig a nagy semmittevés közepén! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3721
Sziasztok!
Most néztem a SevenM honlapját, és átírták a TC megjelenését 2009. Q1-re.
Szóval, még lehet, hogy 3 hónapot kell várni a magyarországi verzióra. (ára várhatóan 5E HUF).
Tekintettel arra, hogy a játékot én mindenképpen meg fogom venni a CdGalaxis-tól, de szeretnék még idén játszani a játékkal... (tudom, nem warezolunk....) és a warez verzio nekem megvan, csak nem mûködik... szeretnék ebben segítséget kérni, bárkitõl... valaki tudna nekem helpelni privátban?
teraband kukac citromail pont hu
A segitséget elõre is köszönöm.

#3720
Nálam tökre random idõközönként már mindenféle fegyverrel elõfordult. Volt, hogy hajót váltottam és megjavult, ugyanígy elõfordult, hogy eltûnt a célkeresztem vagy a hajókat, állomásokat körülvevõ HUD által megjelenített keret és az is visszajött hajó váltással, dokkolással vagy kapun áthaladással. Fagyásom eddig még sosem volt a TC-vel.

#3719
Végül is a visszatöltés megoldotta a problémát.
BaLeeX
#3718
Most már kezd nagyon idegesíteni, hogy folyamatosan fagy a game gondolom valamelyik mod miatt. Ez úgy jön elõ ha épp valami nagyobb csatában vagyok és épp swapel és kemény 1fps-el megy a játék akkor egyszer csak beakad, teker a vinyó, mint állat majd kb. 5mpenként visszaugrik a zene és ismétlõdik ebbõl látszik, hogy lefagyott.
Meg olyankor is elõfordul, amikor valamelyik hajóm nekimegy valaminek, elfogy a shield, majd a hull lemegy 0-ra és robbanás helyett lefagy a játék hasonló zene beakadós módon. Feladatkezelõs bezárás segít csak.

Modok elõtt atomstabil volt talán 1x ha fagyott de így már kezdem unni.
Felsorolom miket használok hátha tudtok valami jó tippet adni:

Cmod3 beta2
Comerical Agent
Comerical Agent Necessary Libraries
Cycrow Community Plugin Configuration
Conflicts
Invasion warnings
Claim unknown sector
Low Poly Asteroids
Military HUD
Race Patrols
Marauder Shipyard

Ötlet?
Ebbõl a Claim, Conflicts, Cmod3, Low Poly ma került fel és elõtte is csinálta.

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit