X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Vitez77
#3717
"Hasznossági lista"
LÁL.
Asszem hétfõ este a vizsga után felteszem az "Engine Colors - Beta" modot.
Mindig haragudtam az Egora, amiért egyhangúvá tette a hajtómûvek fényeit (+kivette a kondenzcsíkokat, de azt majd egy másik mod bizt. kijavítja 😄 )

天使たちは私を見守る

Lockheed
#3716
Jaja láttam már ilyet. Nekem is sokszor csinálta. Furi... Mióta CM3 van azóta nem csinálja. Bár nekem mindig is csak PPC-nél és PSP-nél csinálta!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3715
Érdekes hibajelenségbe futottam.

Nem látszanak a lövedékek, amiket kilövök a hajóról. Konkrétan EMP lövésekrõl van szó, és ezek a Vidaromból erednek. Maguk a lövedékek célt érnek, csak vizuálisan nem látszanak.

Találkoztatok már ezzel az anomáliával?

#3714
áááh értem.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3713
Ja, és ezt ha ki tudod tenni valahová ( saját oldal vagy ilyesmi ) akkor tedd ki, mert ezek nélkül nem mûködik a Scorp's Map TC alatt!

DOWNLOAD - DATA.HU

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#3712
Tudom én, hogy mirõl beszélsz csak tetszik a neve! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3711
azaz, a likek alatt/szabály felirat felett. o.o Amíg meg nem jelennek "nagy modok", addig az az egy sor lesz ott.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3710
Köszönet a segítségért.

Lockheed
#3709
"...hasznossági lista..." 😄DD Hehe! Hát berakhatod. Az biztos, hogy nekem a kedvendc scriptem mert nagyon okos dolgokat tud. És mivel én inkább harcolok, mint bármi mást csinálok ezért nekem nagyon-nagyon bejön!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3708
MARS-ot rakjam be a hasznossági listába?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3707
Hmmm, egy ilyen konfigot néztem ki magamnak karácsonyra:
GPU: Nvidia 8600GT (márkát még nem tudom)
CPU: Intel Core 2 Duo E5200 (2Ghz)
RAM: 2 GB

-Esetleg teljesítményi tapasztalatok valakitõl akinek ehhez hasonló konfigja van?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3706
Hmm! Az elõbb Moo-Kye's Revenge-ben elfoglaltam egy Agamennont. Érdekes volt, mert ugye nekem fönn van a Conflicts mod és szerintem emiatt de már majdnem megvolt amikor a nyakamba vágott 3 Zeust, plusz egy 8fõs M7 escortot hozzá és vagy 10-12 M6-ot, plusz az aprólék! 😊 Én a szokásos M7 CombatFun 😄 brigáddal voltam ( Deimos, Cerberus, Aegir). Persze amint megláttam egybõl szóltam is a Tigernek, hogy gyere csak ezt elfogjuk! 😊 Még jó, hogy Wingbe van szervezve a csapásmérp flottám ( 2 Osaka, 2 Boreas ) Különben ez nagyon csúnya véget ért volna! 😊 Persze a Fregattokat gyorsan kitakarítottam a szektorból amint a nagyfiúk megjöttek. Kb. 1,5 perc alatt elhullott a Paranidok nagyja! Hihetetlenül jól néz ki ez a Combat Mod! 😊 Látványos bulikat lehet rendezni. Fõleg, h nekem a MARS kezeli a fegyverzetet így még jobban néz ki. Egyébként nagyon jó a Combat Mod, mert kicserélték sárgára a PPC lövedékeket és megnövelték a láthatóságát és már 10 km-rõl látható ha jönnek így könnyebb kikerülni. Nagyon jó buli volt és nagy meglepetést okoztak, hogy csak így rámugrott az erõsítés. 😊 Szerintem a Conflicts miatt van/volt de tényleg nem számítottam rá! 😊 Persze meglett az Agamemnon...

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3705
nincs még XTM/használatos mod. Ám itt a bannerba nézz körül, itt van péládul a Cmod3. Állítólag szépeket tesz a játékkal.

Honlap nincs, egyelõre ez az otthonunk ami mindenben segít.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3704
Hát itt van fölül a logó alatt a Downloads menüpont ott megtalálod az összes lényeges scriptet leírásokkal együtt. Ha valamit mégsem kérj nyugodtan. Szerintem ( és ez az én magánvéleményem ) az eddigi 2 legjobb mod ami kijött hozzá az a Conflicts és a Cmod3! Azok linkjei pedig itt a Spoiler gombok fölött van.

A lényeget a Combat moddal kapcsolatban a #3641 hszben bemásoltam. Ez egy olyan cucc, ami a harchoz ad hozzá ( szintén szerintem ) nagyon sokat. Pár fegyvert módosítottak, rengeteg fegyver jobb hangot kapott és optimalizálták az effekteket, így gyorsabbak a csaták.

A Conflictsra itt lett fölhívva a figyelem ( #3680 ) ez egy olyan mod, ami komoly harcokat indít be népek között a szektorok fölötti uralomért.

Kedvenc scriptem a MARS amit a Downloadsban megtalálsz, de írtam róla pár sort itt is, ha beírod ezt a keresõbe alul biztosan kapsz rá valamit.

A 2 "fõbb" magyar X3 site szintén itt van nem sokkal föntebb ( Amaro X3 Site | Tomonor's X-site ) amit egy klikkel elérhetsz könnyedén.

Ha kérdésed/kérésed van ne fogd vissza magad! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3703
Sikerült kölcsönkapnom egy X3-TC-t, amit azonnal fel is raktam, felpatcheltem 1.3-ra. Elkezdtem a játékot, gyönyörû. Az X3-ból volt egy kis tapasztalatom, így nem idegen a játék, de gondoltam megnézem mit csinálnak a nagyok. Feljöttem ide és " Ó borzalom ", mintha nem is ugyanaz a játék lenne. Persze hogy a scriptekre gondolok, meg ha jól értem akkor már valamilyen mod is van a játékhoz. Mielõtt idõt ölnék az alapjátékba, szeretném megkérdezni, mi a most használatos mod, honnan szedhetõ. Tudom vissza lehet olvasni, de az a pár száz hozzászóllás amit volt türelmem visszamenõleg átböngészni tele van szakszavakkal. A játékban jártasok számára ez biztos hogy érthetõ, de nekem olyan mintha kódolva lenne.
Van valami honlapunk ( magyar) , ami az alapokban segít? Ha valakinek megesne a szive egy nagyon lelkes kezdõn, tegyen be valami utalást, hogy mivel érdemes kezdeni.

Vitez77
#3702
Youtubeot ne feledd 😄

天使たちは私を見守る

#3701
D: HAX!

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

NONPLUSZULTRA
#3700
Már rég lecsekkoltalak IWIWen <#email>

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

Lockheed
#3699
Na vártam vagy 10 percet SETA-n de nem jöttek pedig pont mielõtt elfoglalták elõtte mentettem szóval már el is kellett volna múlnia. Mindenesetre föltettem azt a Claim unknown szektor scriptet és elfoglaltam azt a szektort. Nem bánnám, ha azt az egyet békén hagynák. Az összes többiben felõlem mehet a harc csak azt hagyják ki. Azért nem mentek egy darabig és meglátom mi lesz.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3698
XDDD phail

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3697
Ááááá!!! Elfoglalták a terranok azt a szektort, ahol a HUB volt és kikerült az irányításom alól! 😊 Mit csesztetnek ezek engem ? Ez vicces! 😊 Mindjárt Load Game és beállok már oda a flottámmal aztán meglátjuk! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3696
o: nebazz

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#3695
Jéé, ugyanolyan a háttérképünk XD

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

BaLeeX
#3694
Büszkék vagyunk rád! <#vigyor3>

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

#3693
lol, bevállaltam önmagam és beraktam a képem az adatlapomra <#idiota> <#hawaii>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3692
Olvastam de nekem túl bonyolultnak tûnt! Viszont nagyon tetszett az a cirkáló, meg az Avalanche class is. XSP-t állítólag nem is kezeli a game, nem tudom hogyan gondolják...

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#3691
Na, most találtam ezt a kicsikét. A Nexus: TJI-bõl ismert és szeretett Angelt teszi bele a játékba.
Próbálta már vki? Mert ha igen, akkor pls ossza meg velem a véleményét. A játék végén lehet hogy beleteszem ezt a gamembe.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Lockheed
#3690
Hát nem tudom! Még nem avatkoztam nagyon közbe! Minden faj istenként tart nyilván ezért csak nézem a bulit! Persze kivéve a Xenon/Khaak/Pirate/Yaki csapatot, õk rettegve suttogják a nevem mindenfelé! 😊 Van egy Claim unknown szektor nevû script de azt lefuttatva tide lesz a szektor, szóval az nem érdekel és persze ehhez semmi köze. Ha lenne TakeOver nem bánnám de még egyenlõre nincs. De nem tudom hogyan is megy ez a foglalás, szóval csak figyelek!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3689
te tudsz benne szektorokat foglalni?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3688
Uhh tényleg jó ez a script! 😊 Borzalmas daráló lett! 😄 NAgyon tetszik! A Terranok kitörtek a Naprendszerbõl és elkezdtek Unknown szektorokat befoglalni! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3687
huha

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3686
Request Cancelled by me! Mûködik a link végre! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#3685
Tádnál adni nekem erre egy direkt download linket ? Elsiklottam fölötte a Download Libraryben pedig láttam már. A Videot le tudom tölteni de a DL link nekem nem jön be. Csak áll az oldal és semmit nem tölt be a lapból ahová a link irányít...

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#3684
A jobbja megvan eredetiben! 😊 ( XIII, Europa Universalis összes része, Full Spectrum W+Ten Hammers, ) Ezek hatalmas játékok szerintem. X2 meg alap, ezt nem kell említeni.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3683
0.7.4-es XTM verziótól alap asszem, 0.7.3-ban még nem volt. Egyszer bekapcsoltam de aztán meg is utáltam mert nagyon eltúlzott a lökéshullám távja.. Inkább annak örültem volna ha csak a pajzsot eszi és a hajó meglökõdik tõle mint a Drift: When worlds collide magyar játékban amikor szétlõttem az eclipset o.o mondjuk ott is felrobbantam xd

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3682
nem off, nagyon is hasznos. Ámbár én onnan szereztem annó az X2-t xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3681
Conflicts

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3680
Találtam egy nagyon jó kis modot. Conflicts. Az egyes fajok komoly háborúkat folytatnak egymás ellen a határaikon. Bekapcsoltam, majd úgy negyed óra múlva azt vettem észre, hogy a Pirate Alley-bõl és a Yaki szektorokból eltûntek az eredeti tulajok. A Paranidok átvették a hatalmat a Yaki szektorok fölött, a Pirate Alley szektorain meg megosztoztak az Argonok s a Teladik. Egy-két Xenon szektor is gazdát cserélt, illetve hirtelen lett egy plusz Khaak szektor...

Kicsit hangolni kell, mert az alap "ugrótáv" (12) túl nagy, így lehet, hogy a Teladik egy olyan szektort foglaltak el a kalózoktól, aminek a közelében sincs teladi szektor. Visszavettem 6-ra , máris jobb lett a dolog. Folyamatos a szektorokért vívott harc, szövetségeket kötnek a fajok egymással, diplomáciai tárgyalások folynak a központi szektorokban, stb...
Kicsit sûrûek az eseméynek, emiatt percenként jön egy-egy üzenet, ez az egyetlen hibája.

A harcokban résztvevõ hajók számát is érdemes csökkenteni (1000 az alapbeállítás, a 150 körüli érték normálisabbnak tünik. Ez az adott idõben a teljes X univerzumban harcoló hajókat adja meg, ha jól értelmeztem a dolgot.)

#3679
A TC-ben nem sérülnek a robbanásoktól a hajók, a Reunion XTM-ben be lehetett állítani. Potnosabban az volt az alapértelmezett, Dühöntem is miatta egy alakalommal, mert egy nagy Xenon hajót (talán K) azzal a "rálapulós" trükkel szedtem szét, majd a robbanás elsöpört engem is. Pedig amikor beindult, már eszembe jutott, hogy baj lehet és elkezdtem söpörni a közelébõl, de még 500 m-en is ledarálta a hajómat...

Vitez77
#3678
Lehet, hogy kicsit off lesz, de ez is X.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3677
ja, belaggoltatta a játékmenetet, ám csak a kapitális hajók hagytak roncsot, abból pedig kiszedegethetted a cuccokat vmi softwarerel. Ám bugos volt egy picit. Ja és nem szétcsapódott a roncs, hanem lukacsos lett a hajó váza.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3676
Az lehet, de NAGYON állat lenne.
Ahogy a szétrepülõ darabok nekiszállnának a többi nagy hajónak, sérüléseket okozva nekik.

Apropó, a robbanástól sérülnek a környezõ hajók?
Kamikaze akciókra gondolok. Xenon K belerohan egy Tyre-be, megöli mindkettõt a robbanás <#eplus2>

Lockheed
#3675
Nem kis lagot generálna nagyobb harcok közben! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3674
REunionba volt ilyen mod

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3673
Olyan nincs, de olyan, ami ronccsá lõtt, ám fel nem robbant hajóból tud valamit kinyerni, talán van. A Reunionhoz biztosan volt, bár Presidents End rom állomásaival és hajóival nem tudott kezdeni semmit, gondolom kegyeleti okokból.

#3672
Menyivel életszerûbb lenne.Esetleg roncs begyûjtõ hajók is lehetnének akkor a játékban.
#3671
Sztem nagyon zavaró lenne. Egyszer-kétszer még érdekes, de utána te sem foglalkoznál vele. Arról nem is beszélve, hogy a szétrepülõ darabkákból is filléres összeg jönne össze és ha azt a "minijátéknyi" idõt inkább kereskedésre fordítanád több pénzt kaparnál össze. Így is már kisebb csaták után is komoly mennyiségû felszerelés szokott hátramaradni, fõleg rakéták, az nem elég minijáték neked?

#3670
Tényleg ilyen mod még nincs?

Fölrobban egy nagy hajó, és a roncsot szét lehet kapni ore-ra és sziliciumra a megfelelõ hajóval.

Nagyon nagy ötlet: a szerte-szét repülõ darabkákat külön minijáték lenne összeszedni.

#3669
Pedig ennél még a roncsok is többet érnek. Gondolj bele! Mennyi szinesfém! :-))))
#3668
Mindenki 10 rugót ad a Q-ért sõt, a K-ért és J-ért is ennyit lehet csak kapni, ez a max. fejpénz.