X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lockheed
#3967
Áááá nem hiszem el! Az agyamra megy már. Csinálom az OTAS plotot de van egy rész ahol mindig elakadok... Követni kell egy hajót a bázisára. Olyan, mint a Terran plot elején. Nem megyek közel hozzá egyszer sem. Az elején kell 15km-en belül menni hozzá amikor bejössz a szektorba ahol van és 15km -en belül aktiválja a guidance -t és szól, hogy kövesd. Elkezdõdik, azonnal lemaradok róla és követem. De mindig Failed lesz. Már próbáltam 15-20 km, 20-25km és 25-30 km közötti távon követni de mindig ez a vége. Megyünk egy kicsit, esetleg átmegyünk egy másik szektorba vigyázva arra, hogy ugyanazon a sebességen megyek a kapuig amivel követtem, nehogy túl hamar érkezzek meg a következõ kapun de mindig failed lesz. Az agyamra megy!!!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3966
Srácok!

Van itt valakinek már HQ-ja?
Én még igen csak a HUB plot elején járok.
NONPLUSZULTRA
#3965
A bevédõs küldetések a legegyszerûbbek, mert a kalózok nem törõdnek veled, csak a célpontjukkal foglalkoznak. A vadászok csak visszalõnek rád, de csak azok, akiket bántasz a többi rád se bagózik. Az M6osok veszélyesebbek, de ha magát az állomást használod pajzsnak (anélkül, hogy belelõnél) akkor simán ki lehet lõni egy M3massal is.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

Lockheed
#3964
Be van kapcsolva az audio menüben a feliratozás ?

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3963
sõt! ha emo állomás volt akkor õk haamrabb lesznek öngyilkosok, te meg max elmész szcientológiára! xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3962
Az volt a baj, hogy sokan voltak a pirátok, én meg béna vagyok a harcban. Hogy szóltak-e rám, vagy nem, azt nem is figyeltem, fõleg, mert ilyenem eddig nem volt. Magamat próbáltam menteni, ezért mentem közel az állomáshoz. Na, mind1 ha csak egy állomás utál, attól még nem leszek depis.

#3961
hmm desokan vagyunk itt 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

NONPLUSZULTRA
#3960
Bevédés esetén 2x szólnak rád, hogy ne lõj az állomásra, harmadszorra már begorombulnak. Érdemes ilyenkor a turreteket kikapcsolni ha nem akarsz akaratlaul az állomásra lõni. Ha mégis rálõsz véletlenül és rádszólnak, érdemes bedokkolnod mert utána újraindul a számláló.
Ha ellenségessé válik, nem tudod többé kibékíteni - de a pénzed megkapod és ha nem egy számodra étfontosságú állomásról van szó nem muszáj törõdnöd vele.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#3959
Ha kilövöd, az egész szektor bepirosodik, nem csak az a az egy állomás, és az argon core szektorokban egy darabig nemkívánatos lesz a jelenléted...

Állomást nem lehet kibékíteni, legalábbis nekem még nem sikerült...
Akkor is ellenségesek, ha lelövöd vagy elfogod egy hajójukat.

Vitez77
#3958
Jogos. <#idiota>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3957
Hát azt már nem tudom, de ha nem békül, úgy kilövöm, ha nagy leszek, hogy még én is megbánom.

Lockheed
#3956
Valószínûleg soha... Én ilyenkor visszatöltök!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3955
nem mindenesetben jelenthet az verziószámot

Vegyük például: Battlefield 2142. Az se a 2142.-ik rész xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#3954
"De az biztos, hogy a korábbi X-Gémekrõl nem tudott."
Akkor igen hüle lehetett; valsz csak viccbõl nevezte az Egosoft X3 (a harmadik iksz a sorban) -nak a játékot, nem pedig X-nek <#idiota>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3953
Nem azért nem teszem, mert nincs meg a saját véleményem, de ez a vélemény annyira egybevág az elõttem hozzászólókéval, hogy nincs értelme külön kommentálnom. 😄

Valsz a srácnak fogalma sem volt arról, hogy ennek az "X univerzumnak" már igen komoly elõélete van. Lehet, hogy valami EVE szerût várt? De az biztos, hogy a korábbi X-Gémekrõl nem tudott.

No mindegy.

Nos úgy néz ki, hogy mégis kommentáltam. 😄

#3952
akkor legalább értékeld 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3951
Ott van még a videó.
Mostan néztem meg. no comment...
#3950
Bocs, tévedtem, mert itt Argon Supply Mammothnak hívják, és nem a hajok listájának elejére rakja ki.

#3949
Ja, mégegy. Argon Primeben szeretnék valamilyen gyárat telepíteni. Pénzem már volna rá, több mint 8 millka, rangom is engedi, de nincs a rendszerben Mammoth. Honnan kell idehívni, mert a környezõ szektorokban sem láttam?
Meg vannak olyan küldik, hogy egy beaconhoz telepítsek pl. egy kristálygyárat. Hogy a túróba? Zsebembe hordja ki?

#3948
Az egyik " Védd meg az állomást" küldinél a harc közben belelõhettem az állomásba, és átment pirosba. Rámjött egy katonai egység is késõbb, így elhúztam a szektorból, háha megbékülnek. Néhány óra mulva visszamentem, a katonák már nem hajkurásznak, de az állomás még mindíg piross. Mikor fog megbékülni, volt már ilyen valakinek?

NONPLUSZULTRA
#3947
Akkor biztosan bugos, mert most 1-et mutat... majdd jön ehhez is a patch.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#3946
aha értem

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3945
Kérlek fejtsd ki ezt nekem. Azt értem, hogy azt számolja hány embernek pihen a böngészõje ebben a topicban. De mit lehet gyorsan kérdezni ?

Egyébként nekem Május óta nem volt kikapcsolva a gépem. Operát használok ami véleményem szerint betonstabil browser (nálam mindenképpen az) úgyhogy körülbelül hetente egyszer van egy reboot. 😊 Az elsõ lapon 2-3 lapon csak az SG van nyitva és ebbõl az elsõ mindig ez a fórum . 😊 Mondhatni van egy dedikált fül ennek a topicnak ami le van zárva. 😊 Úgyhogy ott kettõnél kisebb számot sohasem fogsz látni amúgy! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3944
ja, aki nem vette volna még észre, kiraktam egy online számlálót, így ha többen vagytok fenn egyszerre, lehet gyorsan kérdezni.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3943
HUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUBHUB

upsz, szpem :x

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#3942
Hehehe, túlléptem az elsõ 100milkómat végre...tényleg kellene mostmár gyáraznom<#idiota>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3941
he? ott van még a vid, ép most nézem. Próbáld alinket újratölteni, néha szarozik a youtube.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

NONPLUSZULTRA
#3940
A videót "sajna" levették így nem tudtam megtekinteni, de a kommentek ott vannak.

Más: Én még mindig az egyszem M3-as adv. Perseussal vállalgatom a Patrol/ bevédõs küldiket.
A Khaak fregattokat nagyon nehéz leszednem, lévén a tûzerejük és a hatótávjuk is nagyobb. Mivel úgyis mindenhova követnek, be szoktam csalni õket a helyi véderõk közepébe, azok felfogják a nagyját. De: csak akkor fizetnek érte, ha az én lövésem végez vele, így ha egy lokál híróé az utolsó lövés, nem jár guba. Taktika: mikor még fele erõn van a pajzsom, és a fregatt (vagy bármilyen M6-os) hullja már 50% alá esett egyszerûen elgázolom. A meló nagyját a helyiek végezték el, de nekem fizetnek érte. Már többször bejött.

Megint más: Hardwertéma: A memóriamodulok fontosak. Korábban olcsó 4x1GB-os Kingmax moduljaim voltak, 800MHzesek. Most karácsonyra vettem magamnak egy párbaválogatott szettet: Corsair Dominator 2x2GBos 1066MHz-es(most még 800on pörögnek) és láss csodát: a korábbi 32 overall FPS-bõl 52 lett . És még tekergetni fogom a gépet.
Megj: valami miatt a Vista alatt pict jobban megy 2-3FPS-el ugyanaz a gép.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#3939
ja, amúgy már nagyon rég óta (mióta megkaptam a HG rangot) csak még senki nem vette észre... xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#3938
Jéé, van a közepén írás? Cool! Nem is tudtam XD

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3937
Amúgy a hátterünket teljes pompájában látta-e már valaki? >.<

http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/tomonorweb/uploads/sghatter1cr.jpg

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3936
jaja. Néhány embernek még mindig túl soooooooooooooook az ideje... (hmmm, SETAzzunk 😄)

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#3935
De ha az X-Universe channel csinálná? Mert ez nem vélemény, hanem hamis tényeken alapuló negatív reklám, ami ugyebár, bárhogy nézzük, bûntett a félrevezetés, hamis információnyújtás végett, valamint rá lehet fogni a szánt-szándékú bevételkiesés vádját. Na nem perelni akarok, csak azt mondom, hogy az X-universe channel flaggelni, akkor letörölnék.
De a youtube sajnos nem az igazi, az tény: lásd pl a sok magyarellenes vidit ("kedvencem", amikor a románok magyarnak adják ki magukat, s Hungarian anthem címszó alatt cigány zenét nyomnak). De ez már elkanyarodott a témától.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3934
sajnos a videó csak egy véleményt nyílvánított így nincs jogunk használni a Flag Video gombot, ám olyan szívesen letöröltetném ezt a youtube adminokkal -____-

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#3933
Nem is noob, mert azt írta "I wonder what the gameplay is like". Nem is játszott, csak pár videóból kivágta a cuccokat.
-Ok. So here's the real thing:
EVE came out in aprox. 2003.
X: Beyond the Frontier came out in 1999.
So, with mere logic, you can see that the X-series is not a "carbon copy of eve". Not to mention that EVE is an online point'n'click game, while X is an offline simulator.

If you can't dock that's your problem; a normal gamer can dock whitin 5 seconds starting from the docking request.
I played EVE-online and the story is different: in EVE, mankind was traped somewhere because the wormhole collapsed while in X the jumpgate was destroyed by the humans because of the Terraformers.
As I said, X was first, so you can think about wich company got the idea from wich game. "I wonder what the gameplay is like"; congratulations. You didn't even play the game and you're ranting about it. Now that shows some inteligence.
While X has only one human fraction (zhough TC presented the Terrans besides the Argons), EVE has 5 fractions that are all descendents from Earth.
If you can't read the manual then don't make up false things! Unload cargo: LOL. If you want to SELL the cargo, the go to the TRADE menu. Where do you want to unload it? A station that isnt yours?
Also, do not forget: learn some proper english, dude.
EVE and X are both briliant and DIFFERENT games, and only a MOROM Boron can't see this fact.-
Remélem kielégítõ lett rá a válasz XD

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3932
nekem is :S Túl noob a játékhoz, de akkor meg minek rak fel egyáltalán videót róla?!? Túl sok az ideje... remélem ezúttal pár nappal rövidebb -.-

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#3931
Na, az ilyentõl felforr az agyvizem.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3930
Csak egy kis infó: a kölyök azt állítja hogy az Eve koppintása a történet; lassú a játélkmenet-nincs benne idõgyorsítás; nem lehet kereskedni rendesen;stb.

Ezekre kéne rácáfolni. Tudni illik az elsõ X még annó 1999-ben készült, az Eve pedig 2001-2002-es gyártmány...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3929
Valaki nagyon le akarja húzni kedvenc játékunkat, amúgy meg egy Noob, ám aki tud angolul, tessék kommentelni, vagy legalább 1 csillagra értékelni a videót. Vagy egy "You are stupid" komment is elég...

A vidi: Worse space sim ever (LOL még angolul se tud rendesen xD worse=/=worst)

http://www.youtube.com/watch?v=qPH0QlikKuw&feature=related

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3928

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3927
1 ezer köszönet.

Lockheed
#3926

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3925
A special menûnél, a collect warw parancs begyüjtötte 😊

#3924
Hát hely van, a konténer kisebb, ezek kipróbálva, ja és nem is robban, csak átrepül rajta.
Lockheed, a Mars weapon scriptnek adnál valami linket, légyszíves.

Lockheed
#3923
Ha fönn van a MARS weapon script és ha sima harci drone vagy MK2 drone van a fedélzeten akkor ha beállítod maguktól automatikusan behordják az összes ládát. Ha nem szeretnéd automatikusan akkor beállítasz rá egy hotkey-t. Egyébként marhajó, mert ha lõnek rád rakétát akkor automatikusan megy ki a drone intercept missile paranccsal. 😊 De a hotkey-el ugyanúgy rá tudod küldeni õket egy hajóra is harcolni csak egyenként. Viszont ahányszor megnyomod annyi megy ki és nagyon gyorsan ki lehet hajigálni õket. Sõt ha van elhagyott hajó akkor arra is ráküldheted és odavonszolja a hajódhoz közvetlen közel. 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3922
Hát ha nincs neki hely, vagy ugye nagyobb konténer, mint amit a hajó szállítani tud, akkor persze felrobban az a fránya konténer.

Milyen drónok...?
Lockheed
#3921
Van neki hely a cargoban ?

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3920
Lol, talán az lehet a baj, hogy busterrel akarok felvenni tempest missilet? Az info szerint ahhoz nem jó. Mindenesetre csak átrepülök rajta 😞

Lockheed
#3919
Föl kell rakni a MARS scriptet és a droneok behordják! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3918
repülj bele

-mondjuk ez elég lámaág így :< Talán terran technológiával el tudnám képzelni ám a Profit céheseknél...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.