X3 - Terran Conflict / Albion Prelude
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Van itt valakinek már HQ-ja?
Én még igen csak a HUB plot elején járok.
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Ha ellenségessé válik, nem tudod többé kibékíteni - de a pénzed megkapod és ha nem egy számodra étfontosságú állomásról van szó nem muszáj törõdnöd vele.
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Állomást nem lehet kibékíteni, legalábbis nekem még nem sikerült...
Akkor is ellenségesek, ha lelövöd vagy elfogod egy hajójukat.
天使たちは私を見守る
Vegyük például: Battlefield 2142. Az se a 2142.-ik rész xD
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Akkor igen hüle lehetett; valsz csak viccbõl nevezte az Egosoft X3 (a harmadik iksz a sorban) -nak a játékot, nem pedig X-nek <#idiota>#idiota>
天使たちは私を見守る
Valsz a srácnak fogalma sem volt arról, hogy ennek az "X univerzumnak" már igen komoly elõélete van. Lehet, hogy valami EVE szerût várt? De az biztos, hogy a korábbi X-Gémekrõl nem tudott.
No mindegy.
Nos úgy néz ki, hogy mégis kommentáltam. 😄
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Mostan néztem meg. no comment...
Meg vannak olyan küldik, hogy egy beaconhoz telepítsek pl. egy kristálygyárat. Hogy a túróba? Zsebembe hordja ki?
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Egyébként nekem Május óta nem volt kikapcsolva a gépem. Operát használok ami véleményem szerint betonstabil browser (nálam mindenképpen az) úgyhogy körülbelül hetente egyszer van egy reboot. 😊 Az elsõ lapon 2-3 lapon csak az SG van nyitva és ebbõl az elsõ mindig ez a fórum . 😊 Mondhatni van egy dedikált fül ennek a topicnak ami le van zárva. 😊 Úgyhogy ott kettõnél kisebb számot sohasem fogsz látni amúgy! 😊
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
upsz, szpem :x
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Más: Én még mindig az egyszem M3-as adv. Perseussal vállalgatom a Patrol/ bevédõs küldiket.
A Khaak fregattokat nagyon nehéz leszednem, lévén a tûzerejük és a hatótávjuk is nagyobb. Mivel úgyis mindenhova követnek, be szoktam csalni õket a helyi véderõk közepébe, azok felfogják a nagyját. De: csak akkor fizetnek érte, ha az én lövésem végez vele, így ha egy lokál híróé az utolsó lövés, nem jár guba. Taktika: mikor még fele erõn van a pajzsom, és a fregatt (vagy bármilyen M6-os) hullja már 50% alá esett egyszerûen elgázolom. A meló nagyját a helyiek végezték el, de nekem fizetnek érte. Már többször bejött.
Megint más: Hardwertéma: A memóriamodulok fontosak. Korábban olcsó 4x1GB-os Kingmax moduljaim voltak, 800MHzesek. Most karácsonyra vettem magamnak egy párbaválogatott szettet: Corsair Dominator 2x2GBos 1066MHz-es(most még 800on pörögnek) és láss csodát: a korábbi 32 overall FPS-bõl 52 lett . És még tekergetni fogom a gépet.
Megj: valami miatt a Vista alatt pict jobban megy 2-3FPS-el ugyanaz a gép.
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
天使たちは私を見守る
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/tomonorweb/uploads/sghatter1cr.jpg
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
De a youtube sajnos nem az igazi, az tény: lásd pl a sok magyarellenes vidit ("kedvencem", amikor a románok magyarnak adják ki magukat, s Hungarian anthem címszó alatt cigány zenét nyomnak). De ez már elkanyarodott a témától.
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
-Ok. So here's the real thing:
EVE came out in aprox. 2003.
X: Beyond the Frontier came out in 1999.
So, with mere logic, you can see that the X-series is not a "carbon copy of eve". Not to mention that EVE is an online point'n'click game, while X is an offline simulator.
If you can't dock that's your problem; a normal gamer can dock whitin 5 seconds starting from the docking request.
I played EVE-online and the story is different: in EVE, mankind was traped somewhere because the wormhole collapsed while in X the jumpgate was destroyed by the humans because of the Terraformers.
As I said, X was first, so you can think about wich company got the idea from wich game. "I wonder what the gameplay is like"; congratulations. You didn't even play the game and you're ranting about it. Now that shows some inteligence.
While X has only one human fraction (zhough TC presented the Terrans besides the Argons), EVE has 5 fractions that are all descendents from Earth.
If you can't read the manual then don't make up false things! Unload cargo: LOL. If you want to SELL the cargo, the go to the TRADE menu. Where do you want to unload it? A station that isnt yours?
Also, do not forget: learn some proper english, dude.
EVE and X are both briliant and DIFFERENT games, and only a MOROM Boron can't see this fact.-
Remélem kielégítõ lett rá a válasz XD
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
天使たちは私を見守る
Ezekre kéne rácáfolni. Tudni illik az elsõ X még annó 1999-ben készült, az Eve pedig 2001-2002-es gyártmány...
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
A vidi: Worse space sim ever (LOL még angolul se tud rendesen xD worse=/=worst)
http://www.youtube.com/watch?v=qPH0QlikKuw&feature=related
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Lockheed, a Mars weapon scriptnek adnál valami linket, légyszíves.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Milyen drónok...?
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
-mondjuk ez elég lámaág így :< Talán terran technológiával el tudnám képzelni ám a Profit céheseknél...
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.