X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3917
Látod, ezzel én is szenvedtem. 😄

Símán menny neki, és automatice "cargobay now contains..."

#3916
Hali!
Hogy tudok konténert felvenni ? A régi "o" nem veszi le a pajzsot, nem nyitja a raktárajtot.

Lockheed
#3915
Uhh lenne egy kérdésem. Az elõbb olvasgatom az Encyclopediat, és belenéztem a Minotaur adatlapjába. Azt írja nekem, hogy árulnak Legend's Home-ban az OTAS ShipYardon, és CloudBaseSouthEast -en a ShipYardon. Namost nekem Legend's Home-ban nincs de a másikon lehet kapni... Ez normális ? Eléggé benne vagyok már az OTAS plotban úgyhogy lehet már elérhetõ lenne. Másnak van ott Minotaur ? Ha igen akkor érdekes, hogy egy OTAS hajó a saját hajógyárukban nem kapható de a galaxis másik végén igen... 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

NONPLUSZULTRA
#3914
A lemez engem is idegesít, mert alig akarja felismerni a lemezmeghajtóm többször kell beolvastatni, kivenni megmozgatni visszarakni (csak ezzel csinálja), ha pedig benne felejtem és nem játszom megbolondítja néha a rendszert. Pedig majdnem állandóan benn kell lennie és rengeteg kényelmetlenséget okoz. Reunion után ez az egyik listavezetõ kellemetlenség.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#3913
X2-ben volt az advanced szatelitteken best buy/sell o.o

Sõt, még videó közvetítést is képes volt sugározni ha benne voltál a szektorában... o.o

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3912
Eddig semmire se tartottam az M5, M4-es vadászokat, de a minap szétkaptam a terran M4-el egy Xenon P-t, igaz a Khaak fregatt ellen esélyem nem volt.
De a biztonsági erõkkel már könnyedén szétkaptuk.

Asszem lesz egy M5ös szárnyam elterelésnek, szinte lehetetlen lelõni õket a nagyobb hajóknak. És nem is kerülnek sokba. Bár akkor már ott vannak a drone-ok. Mindegy, egyelõre csak egy Teladi SF-et tudtam venni, de tényleg sokkal gyorsabban pörög a játék. Szinte nem is kell kereskedni.

#3911
A DT 4.30.2-es ingyenes verzió már tudja kezelni a képfilet. A biztonsági másolatot a géprõl én is ezzel futtatom, mert a játéklemezt kölcsönbe kaptam, és féltem a karcolástól.

#3910
Köszönet néked ezért az Universal Best buy/sell scirpt linkért.

Igen hasznos 1 találmány, ráadásul még csak nem is csalás, mert ha már 1 szektorban van szatelitem, miért nem tudná nekem sugározni az adott szektorban levõ árakat.

Így lényegesen egyszerûbbek a kereskedõs küldetések, és az esetleges nyersanyagbeszerzések is.

Pl. aligha lehet megcsinálni emberi idõ alatt a HUB plotot, saját chip gyár nélkül... Azt meg ugye el kell látni.

Ecetera, ecetera.

#3909
Nem kell...
#3908
vissza a régi bannerhez. o.o

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3907
Nekem nem volt más lehetõségem.De ha a próba verziót töltöd le a daemonból"elvileg ez müködik csak 20 napig" az ingyenes.És nekem is ez van fent a gépen.
#3906
Akkor marad a lemez...
A DaemonTools pro kicsit túlhízott darab az én izlésemnek, meg azt is meg kéne venni.
Majd lesz gyári patch, ami kiszedi a lemezkérést, ahogy a RU-hoz is lett...

#3905
Nekem nincs meg lemezen.Daemon tools pro 4303-as fel van téve a gépre.Ez az egyetlen progi azt hiszem ami ide meghajtót tud imitálni.Itt beolvastatom vele a kép file-t és már játszom is vele lemez nélkûl.Persze a játék fel van másolva a gépre.A tört verzió csak evvel mükszik tudtommal.Elvileg csak 20 napig müködött volna de már november eleje óta gond nélkûl müködik.Épp ezért nem is skriptelgetem nehogy valami gondja legyen mert lemez hijján nem tudom pótólni ha gond adódik.
#3904
OFf, majdnem warez, de mégse...

Van valami gyógyírod a DVD ellenõrzésre? Nekem megvan az eredeti, de nem szeretem, hogy mindig elõ kell vadászni a lemezt és pörgetni a gépben...

/off

#3903
Az tutti,hogy szétlõtték ha ennyire közel volt az origóhoz.Mostmár csak az a kérdés,hogy fog e újra spavnolni a station.Mindenesetre köszi a segítséget.
Lockheed
#3902
Valószínûleg szétlõtték, mert nincs nagyon messze az origótól.
x: 23.091
y: -3.192
z: 1.239

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3901
Köszönöm a válaszokat,de egyenlõre egy darab szkriptet sem rakok fel a játékra.De csak addig ameddig meg nem lessz eredetiben.A yakiknál megtaláltam a két gyárat.Loomankstratsban viszont nem találtam meg.Viszont teli van boronokkal.Ebbõl gondolom azt,hogy szétlõtték mert a 4 station közûl egy van csak meg a szektorban és az a pirat anarchy port.Ha esetleg valakinek meg van a gyár loomankstratsban akkor irja már le a kordinátákat legyenszives mert lehet,hogy csak én nem találtam meg.Bár ez csak akkor lehet ha nagyon kiesik a központtól.
#3900
Lásd az elõzõt...

BaLeeX
#3899
Script - Maraudres shipyard és veszel egyet. Ez mondjuk cheat de összesen 3 ilyen gyár van a játékban. 2 a Yakiknál 1 meg Loomankstrats-ban.

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

#3898
Az Universal best buy/sells locator elvileg aktuális értéket ad vissza a keresésekre. Azt nem tudom, hogy mindenrõl, vagy csak azokról a szektorokról, ahol van legalább egy satellite-od.

Scorp térképezõje is jó, csak mindig ujrakell "keresni" vele és beolvastatni az új txt-t, akkor aktuális értéket kapsz.
Tegnap 3 ugrásnyira voltam egy dokktól, ahol 8 db 25 megás pajzs volt raktáron, mire odaértem, elfogyott...

Vitez77
#3897
Na, én még asszem nem teszteltem a gépem. Bepótlom:

--------------------------
X3 - Terran Conflict
--------------------------
Game Version: 1.2.0.0

Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Szervizcsomag 2 (2600.xpsp_sp2_gdr.080814-1233)
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
Graphics Card Info: Radeon X1950 Pro <512 MB> Driver: 6.14.0010.6822
CPU Info: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz (2 CPUs)
Usable System Memory: 3072 MB


Video Settings During Benchmark:
Screen Resolution: 1024 x 768 * ❤️2>, fullscreen
Using Shader Profile: 3.0
Antialias Mode: 8x
Anisotropic Mode: 16x

Graphics & Shader Settings:
Texture Quality: high
Shader Quality: high
High Quality Bumpmaps: enabled
Environment Mapping: enabled
Glow Filter: enabled
Ship Color Variations: enabled
More Dynamic Lights: enabled
Used Vertexsize: 28 bytes

Framerates
--------------------------------------------------------------------------------
Scene "Trade" 19.0 average fps 3.0 minimum fps 40.0 maximum fps
Scene "Fight" 40.1 average fps 13.0 minimum fps 112.0 maximum fps
Scene "Build" 50.7 average fps 16.0 minimum fps 84.0 maximum fps
Scene "Think" 22.3 average fps 12.0 minimum fps 36.0 maximum fps

Overall average framerate: 33.0 fps


(c)2008 EGOSOFT
For more information visit http://www.egosoft.com

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3896
Valaki tudna segíteni?IBL-t szeretnék venni,de a yakiknál nem tudok mert ellenségek.Loomankstrats legacy-ban sem tudok venni mert a boronok megszálták és valószinûnek tartom,hogy szét lõtték a gyárat.Elvileg itt kellene lennie egynek,de hiába keresgéltem.Az aktív térkép szerint csak ebben a két szektorban lehet kapni ezt a fegyvert.Ha valaki tud más fel lelhetõ helyet akkor kérem írja meg.
BaLeeX
#3895
Húzzad meg azt a procit, minimum 3ghz-ig azt szereti. 😛

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

#3894
Én tegnap jártam úgy, hogy be kellett menjek a Xenon sector 472-be (pontosabban át rajta, a következõ szektorba egy feladatot elvégezni). Bent egy Q, meg egy halom apróbb xenon egyelte az átmenõ forgalmat. Láttam, hoy van pár kilõtt, elhagyott hajó, de nem mertem megállni. Jövök visszefele, egyszer csak beugrik egy Teladi osztag, egy Q nagyságú hajóval, meg egy halom vadásszal, némi csata, nagy villanás, majd a teladik elugranak. A xenonok meg úgy 10 percre letûntek a szektorból teljesen. Kényelmesen összeszedtem két TS-t, meg pár vadászt a hulladékból...

A környéken sehol egy teladi szektor...

Lockheed
#3893
Hehe, ez tetszik! Csináltam egy kill missiont Aladana Hill-ben. A sok Pirate hajóra beküldte a Patrol script az erõsítést az Argon Military részérõl. Nagyjából le is rendeztem a missiont mire mindenki beugrált. Erre jön rájuk a Paranid Military egy Zeus és 3 M7 kíséretében plusz egy tonna kishajó! 😊 Összesen olyan 3 oldalnyi hajó üti egymást a szektorban 8 ugrásnyira a legközelebbi Paranid szektortól... Nem is értem mit akarnak itt. De nagyon tetszik, hogy végre amit hiányoltam a játékból már több úton is elérhetõ. ( Ugye a Conflicts mod az elég HC mert ott össze is kutyulják a szektorokat, meg ahogy nézem itt is eléggé csapkodják a fajok egymást... ) Most már csak egy kis viszályt kellene szítani a Terracorp és a PTNI közott és teljes lenne a káosz! 😊

KÉP.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#3892
Hmm! Rájöttem, hogy szerintem a a Deimos lett az egyik kedvenc Fregattom! 😊 Ha ugye nem vesszük ide a Panthert nyílvánvaló elõnyei miatt akkor azt hiszem ez az egyik legjbb cruiser. A másik nagy kedvencem az ATF Skirnir de õ meg talán azért, mert ugye ahogy kinéz az nekem nagyon bejön. ( Imádom az ATF hajókat! ) Meg elég nehezen jutottam hozzá. De azt hiszem a Deimos egy nagyon-nagyon jó hajó. Ami igazán a hátránya szerintem, hogy nincsenek elõl turretjei és így az IBL csak a 2 oldalsó lövegsorra megy föl. Viszont azzal igen szépen dolgozik. CModdal meg remek hangjuk és kinézetük lesz! 😊 Még a PAC is marha jól néz ki! Nomeg az összes FLAK most, hogy már értelmes hangja van és látszik is!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#3891
Hmm nekem eddig sem fagyott csak olvastam, hogy sokaknak a Race Patrol scripttel nagyon összeakadt.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3890
Új verzió van a Conflicts-ból. Talán nem fagy...

#3889
Az általad vezetett hajón a Fight szoftver kizárólag a célzást segítõ funkciójával jelentkezik. A Reunionban az MK2 kellett ahhoz, hogy a teljes rásegítés mûködjön, a TC-ben ehhez elég az MK1.

A többi hajónál a kiadható harci parancsokban is segítenek a Fight szoftverek, nélkülük nem tudsz a kisérõidnek támadási vagy védelmi parancsokat adni.

#3888
Hazamegyek én is nyomok egy benchmarkot, ha már szinte mindenki átment a teszten 😊

Tegnap játszottam egy 3 órát, kicsit elszoktam tõle:
Kaptam egy Average küldetést, 5db M5, mondom ez semmi - erre szétkaptak!

Aztán rájöttem h nincs alapból Fight software a Terran kezdõhajóba, úh vettem egyet. Letesztelni még nem tudtam ér-e valamit.
De anélkül JÓCSKÁN nehezebb az egész.

#3887
ûr stratégiai harci motivációs gazdaság szimulátor aka TRADE FIGHT BUILD THINK

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3886
Egy könnyen modolható/scriptelhetp kis és nagy ûrhajó és gazdasági szimulátor. A scriptek itt nem elõre programozott történéseket jelentenek, hanem apró kis programokat amik kiegészítik a játékot. Lehet kereskedni, harcolni, építeni gyárakat, komplexumokat, kalózkodni, komplett fajok elleni háborúkat folytatni... Nézzél meg pár videót a bannerban lévõ video menüpont alatt! Ha játszottál freelancert az jó, sok hasonlóság van de ehhez hasonló játék még nem nagyon van. Talán amivel távolról össze lehet vetni az az EVE Online de az MMO! És csak nyomokban hasonlít, szóval erre ne alapozz semmit!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3885
Lehet egy hülye kérdésem?

Ez a játék amugy milyen szimulátor vagy stratégia vagy milyen???

Vitez77
#3884
Grat a géphez, Tomonor! <#email>
És most intsünk búcsút kedves barátunknak, mert asszem egy darabig nem fog letapadni a gamerõl <#wave>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3883
😊 köcci

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3882
Grat a géphez!
<#taps>

Remélem minél hamarabb csatlakozol a Xenon irtó hadjárathoz!
<#violent><#alien2><#eplus2>
#3881
Köszi szépen!
#3880
persze ez max grafika volt. Ha meglesz a játék a simítást csak 4x-re veszem majd, a szûrést pedig 8x-ra, na meg lehet hogy nem a max felbontásomon fogok játszani... De azért ez már zsír, éljen a karácsony! <#worship><#worship><#worship>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3879
Gyá, az új PC-m teljesített 😄 Alig várom hogy megszerezzem a játékot!

--------------------------
X3 - Terran Conflict
--------------------------
Game Version: 1.2.0.0

Operating System: Windows Vista™ Ultimate (6.0, Build 6001) Service Pack 1 (6001.vistasp1_gdr.080917-1612)
DirectX Version: DirectX 10
Graphics Card Info: NVIDIA GeForce 8600 GT <1781 MB> Driver: 7.15.0011.7519
CPU Info: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2200 @ 2.20GHz (2 CPUs), ~2.2GHz
Usable System Memory: 2046 MB


Video Settings During Benchmark:
Screen Resolution: 1280 x 1024 * ❤️2>, fullscreen
Using Shader Profile: 3.0
Antialias Mode: 8x
Anisotropic Mode: 16x

Graphics & Shader Settings:
Texture Quality: high
Shader Quality: high
High Quality Bumpmaps: enabled
Environment Mapping: enabled
Glow Filter: enabled
Ship Color Variations: enabled
More Dynamic Lights: enabled
Used Vertexsize: 40 bytes

Framerates
--------------------------------------------------------------------------------
Scene "Trade" 25.3 average fps 8.0 minimum fps 54.0 maximum fps
Scene "Fight" 32.4 average fps 20.0 minimum fps 43.0 maximum fps
Scene "Build" 22.3 average fps 15.0 minimum fps 33.0 maximum fps
Scene "Think" 11.0 average fps 7.0 minimum fps 20.0 maximum fps

Overall average framerate: 22.8 fps


(c)2008 EGOSOFT
For more information visit http://www.egosoft.com

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3878
57% =.=

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3877
thx 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3876
Nekem tetszik! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#3875
Parancsolj!

DOWNLOAD - DATA.HU

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3874
ja, a banner az csak átmeneti, gondoltam legyünk ma kicsit "mások" xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3873
Gratula! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3872
Na megvan az új gép, töltöm is le a benchmarkot 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3871
Meg tudnád mondani, hogy a Military HUD-ot merre lehet letölteni?
Elõre is köszi!
#3870
na egy óra és itt az új gépem o.o akkor már csak a játékot kell megszerezni, meg megcsinálni a házit hogy meg ne bukjak szakmából. >_<

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#3869
Mindenkivel eddig megy... Majd jön akkor lassan neked a HUB!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3868
Stalkerban néha. Shader hiba. TC-ben nem...
Lehet, hogy le kellene törölnöd a TC-re vonatkozó registry bejegyzéseidet és a mentett játékok kivételével a tc fájljait a Dokumentumok mappa megefelelõ könynvtárából (a profilest ne, abban van a saját billentyûzetbeállításod).

Ez után újra "felismeri" induláskor a hardvert és ehhez igazítja a shader beállításokat. Esetleg az is elég, ha az indulásnál bepipálod a "felejtsd el az eddigi beállításokat és nézd meg újra" jelölõt.