X3 - Terran Conflict / Albion Prelude
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Símán menny neki, és automatice "cargobay now contains..."
Hogy tudok konténert felvenni ? A régi "o" nem veszi le a pajzsot, nem nyitja a raktárajtot.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Sõt, még videó közvetítést is képes volt sugározni ha benne voltál a szektorában... o.o
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
De a biztonsági erõkkel már könnyedén szétkaptuk.
Asszem lesz egy M5ös szárnyam elterelésnek, szinte lehetetlen lelõni õket a nagyobb hajóknak. És nem is kerülnek sokba. Bár akkor már ott vannak a drone-ok. Mindegy, egyelõre csak egy Teladi SF-et tudtam venni, de tényleg sokkal gyorsabban pörög a játék. Szinte nem is kell kereskedni.
Igen hasznos 1 találmány, ráadásul még csak nem is csalás, mert ha már 1 szektorban van szatelitem, miért nem tudná nekem sugározni az adott szektorban levõ árakat.
Így lényegesen egyszerûbbek a kereskedõs küldetések, és az esetleges nyersanyagbeszerzések is.
Pl. aligha lehet megcsinálni emberi idõ alatt a HUB plotot, saját chip gyár nélkül... Azt meg ugye el kell látni.
Ecetera, ecetera.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
A DaemonTools pro kicsit túlhízott darab az én izlésemnek, meg azt is meg kéne venni.
Majd lesz gyári patch, ami kiszedi a lemezkérést, ahogy a RU-hoz is lett...
Van valami gyógyírod a DVD ellenõrzésre? Nekem megvan az eredeti, de nem szeretem, hogy mindig elõ kell vadászni a lemezt és pörgetni a gépben...
/off
x: 23.091
y: -3.192
z: 1.239
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Scorp térképezõje is jó, csak mindig ujrakell "keresni" vele és beolvastatni az új txt-t, akkor aktuális értéket kapsz.
Tegnap 3 ugrásnyira voltam egy dokktól, ahol 8 db 25 megás pajzs volt raktáron, mire odaértem, elfogyott...
--------------------------
X3 - Terran Conflict
--------------------------
Game Version: 1.2.0.0
Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Szervizcsomag 2 (2600.xpsp_sp2_gdr.080814-1233)
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
Graphics Card Info: Radeon X1950 Pro <512 MB>512 MB> Driver: 6.14.0010.6822
CPU Info: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz (2 CPUs)
Usable System Memory: 3072 MB
Video Settings During Benchmark:
Screen Resolution: 1024 x 768 * ❤️2>32>, fullscreen
Using Shader Profile: 3.0
Antialias Mode: 8x
Anisotropic Mode: 16x
Graphics & Shader Settings:
Texture Quality: high
Shader Quality: high
High Quality Bumpmaps: enabled
Environment Mapping: enabled
Glow Filter: enabled
Ship Color Variations: enabled
More Dynamic Lights: enabled
Used Vertexsize: 28 bytes
Framerates
--------------------------------------------------------------------------------
Scene "Trade" 19.0 average fps 3.0 minimum fps 40.0 maximum fps
Scene "Fight" 40.1 average fps 13.0 minimum fps 112.0 maximum fps
Scene "Build" 50.7 average fps 16.0 minimum fps 84.0 maximum fps
Scene "Think" 22.3 average fps 12.0 minimum fps 36.0 maximum fps
Overall average framerate: 33.0 fps
(c)2008 EGOSOFT
For more information visit http://www.egosoft.com
天使たちは私を見守る
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
A környéken sehol egy teladi szektor...
KÉP.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
A többi hajónál a kiadható harci parancsokban is segítenek a Fight szoftverek, nélkülük nem tudsz a kisérõidnek támadási vagy védelmi parancsokat adni.
Tegnap játszottam egy 3 órát, kicsit elszoktam tõle:
Kaptam egy Average küldetést, 5db M5, mondom ez semmi - erre szétkaptak!
Aztán rájöttem h nincs alapból Fight software a Terran kezdõhajóba, úh vettem egyet. Letesztelni még nem tudtam ér-e valamit.
De anélkül JÓCSKÁN nehezebb az egész.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Ez a játék amugy milyen szimulátor vagy stratégia vagy milyen???
És most intsünk búcsút kedves barátunknak, mert asszem egy darabig nem fog letapadni a gamerõl <#wave>#wave>
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
<#taps>#taps>
Remélem minél hamarabb csatlakozol a Xenon irtó hadjárathoz!
<#violent>#violent><#alien2>#alien2><#eplus2>#eplus2>
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
--------------------------
X3 - Terran Conflict
--------------------------
Game Version: 1.2.0.0
Operating System: Windows Vista™ Ultimate (6.0, Build 6001) Service Pack 1 (6001.vistasp1_gdr.080917-1612)
DirectX Version: DirectX 10
Graphics Card Info: NVIDIA GeForce 8600 GT <1781 MB>1781 MB> Driver: 7.15.0011.7519
CPU Info: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2200 @ 2.20GHz (2 CPUs), ~2.2GHz
Usable System Memory: 2046 MB
Video Settings During Benchmark:
Screen Resolution: 1280 x 1024 * ❤️2>32>, fullscreen
Using Shader Profile: 3.0
Antialias Mode: 8x
Anisotropic Mode: 16x
Graphics & Shader Settings:
Texture Quality: high
Shader Quality: high
High Quality Bumpmaps: enabled
Environment Mapping: enabled
Glow Filter: enabled
Ship Color Variations: enabled
More Dynamic Lights: enabled
Used Vertexsize: 40 bytes
Framerates
--------------------------------------------------------------------------------
Scene "Trade" 25.3 average fps 8.0 minimum fps 54.0 maximum fps
Scene "Fight" 32.4 average fps 20.0 minimum fps 43.0 maximum fps
Scene "Build" 22.3 average fps 15.0 minimum fps 33.0 maximum fps
Scene "Think" 11.0 average fps 7.0 minimum fps 20.0 maximum fps
Overall average framerate: 22.8 fps
(c)2008 EGOSOFT
For more information visit http://www.egosoft.com
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Elõre is köszi!
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Lehet, hogy le kellene törölnöd a TC-re vonatkozó registry bejegyzéseidet és a mentett játékok kivételével a tc fájljait a Dokumentumok mappa megefelelõ könynvtárából (a profilest ne, abban van a saját billentyûzetbeállításod).
Ez után újra "felismeri" induláskor a hardvert és ehhez igazítja a shader beállításokat. Esetleg az is elég, ha az indulásnál bepipálod a "felejtsd el az eddigi beállításokat és nézd meg újra" jelölõt.