X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lockheed
#4017
Jópár ÚJ script!

Az újat szerintem oda akartam írni... 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#4016
Jópár igen hasznos script a Download Libraryban és végre van TimeStamp is a scriptek topicja elõtt, így látszanak az újak! Az újak mind 12.23-án kerültek föl. Van bennük jópár nagyon-nagyon hasznos is!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#4015
Mercenary bázisokon lehet venni csillagos csókákat. Nézzél szét a PTNI-tól nyugatra lévõ szektorban lévõ Merc bázison. A plot elején ebben volt a scannelõs-kísérõs küldi... Azért jó így mert ha sikerül csillagos mukit venni akkor azzal könnyebben megy a hajó foglalása és nagyobb eséllyel lesz meg tehát nagyobb eséllyel fejlõdsz. Én vettem már 3 fight csillagos zsoldost is.

Leírom nálam hol az összes ilyen bázis:
PTNI HQ-tól nyugatra
Danna's Chance
Vestibule of Creation
LooManckStrat's Legacy
Mi Ton's Refuge

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#4014
Ehhe, bármi van/lesz is akkor is ez a helyzet. 😊 Le a kalappal elõtte ( nyal a fõnöknek 😄 ) mert mindent lehet mondani csak azt nem, hogy nem törõdik a topiccal. Mindig kiagyal valamit.

Amúgy meg Tomonor szerintem csak Paintben húzz a hármasra egy nagy piros X-et és rakd mögé a négyest és kész! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#4013
Én is POD-al próbálkozom, csak maga a "belsõ" csata nem sikerül soha. Próbáltam már P-t Q-t, de valahogy nem megy.
#4012
No igen fel is háborodtunk ám!

Már szervezem a csapatot aki égõ fáklyákkal és vasvillákkal vesz majd körbe a házatokat ezért a mulasztásért!!!

Karácsony van. Kész lesz amikor kész lesz!
#4011
Kellemes ünnepeket x3 fanok 😊

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

Lockheed
#4010
Már mindenki azon agyal, hogy miképpen fog megkínozni ezért! 😊 Akkor lesz kész amikor kész lesz és kész! 😄D

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#4009
Mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket kivánok!
#4008
No hát akkor elõször is kellemes ünnepekt kívánok mégegszer mindenkinek, másodszor pedig bocsánatért esedezem ugyanis tegnap kijelentettem, hogy megszerkeztem a bannert. Ez sajnos nem így történt, ugyanis mint kiderült, a Vista nem kezeli a leszedett photoshop-ot, úgyhogy asszem vagy kipróbálok valami alernatívát, vagy megpróbálom a CS4-et megszerezni, ám... No mindenesetre, kellemes pihenést kívánok mindenkinek! 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#4007
Én úgy trainel(t)em õket, hogy bevállaltam bázis védõs küldiket és minden kapu mögé tettem egy satellitet, hogy lássam honnan ugrálnak befelé. Ekkor odaugrottam és mindenkit lerendeztem amilyen gyorsan csak tudtam. Ha jól csinálod gyorsan lenyomod az apraját és az addig bejutott korvetteket. Aztán csak várni kell, hogy a maradék 5-6 korvett egyesével beugorjon. Ekkor lelövöd a pajzsát a korvettnek, pozícióba helyezkedsz és kilövöd a POD-ot rá! Nyilván ehhez kell egy olyan Missile Frigate ami ki tudja lõni a POD-ot, és persze az is kell hozzá... Amíg nem volt ilyen hajóm addig nem foglaltam. Fölösleges! Csak kínlódás...

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#4006
Boldog Xmast mindenkienk.

Majd nekem is lesz a boardinggal kapocslatban kérdésem, ha lenyugszik az ünnepi hangulat.

#4005
A harci tapasztalattal van bajom. Folyton elvéreznek. Sajna nem lehet a vásárlás során megnézni, hogy milyen harci ranggal rendelkezik az illetõ. 😞
#4004
Jaja, Kellemes pihenést kívánok és aztán BUÉK! 😛

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#4003
Kellemes karácsonyi ünnepeket Mindenkinek! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#4002
Ki kell képezni õket és akkor sokkal könnyebben el tudnak foglalni bármit. Ezt talán a millitary outpostokon lehet de most így fejbõl nem tudom megmondani.

NONPLUSZULTRA
#4001
Fordítva jobb lett volna, mert ha patrol közben bevvállalsz egy bázisvédelmet, a bázis is fizet a lelõtt hajókért, meg a patrol is.

Kellemes karácsonyt!

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#4000
Úgy nézem, hogy csak a patrol feladatoknál lett visszavéve a pénzjutalom, a bázisvédõknél maradt a régi tarifa... Most úgy néz ki, hogy 10-10 milliót lehet begyûjteni egy-egy feladat végrehajtásával.

http://a-zcomp.eu/

#3999
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Lenne egy kérdésem a Boarding expertekhez! 😊

Próbálok egy kis harci tapasztalatot szerezni a marinejaimnak, de picit nehezen megy, mert nem nagyon sikerül a foglalás. Mindig elvéreznek a fedélzeten. Xenon hajókat egyáltalán el lehet foglalni? 11 marine-om nem tudott kipucolni egy P-t sem, szóval picit meguntam a dolgot.
Persze a Goner plot során sem tudják elfoglalni a hajót. 😛
Szóval van valakinek valami 5lete, hogy mely hajókat könnyû elfoglalni?
Vitez77
#3998
Nos, akkor:
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok a fórum olvasóinak és az összes X játékosnak egyaránt.

天使たちは私を見守る

NONPLUSZULTRA
#3997
Hehe akkor nem rakom fel.Eddig azért sírtam, milyen könnyû a pénzszerzés de megsokni még könnyebb. Pláne, hogy az 1.3-as után a bevédõs küldikben extra pénzt fizettek a kilõtt hajók után...

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#3996
Azt is kiszerkesztheted, hogy vége a könnyû pénzszerzésnek.... 😞
Az 1.4-es patch-el tizedelték a kilõtt hajókért járó jutalékot a missionok során...

http://a-zcomp.eu/

#3995
na lejött a fotósopp, mostmár csak hazahozzuk a fát és megszerkeztem a képet+rakok rá egy kis piros sapkát is 😄

BuriP: neked is kellemes ünnepeket! 😉

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

BuriP
#3994
Mivel a holnapi, -Karácsonyi- napom, elég zsufolt lesz, és nemigen fogok a gép közelébe kerülni.:

KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET
KÍVÁNOK MINDENKINEK, A VALÓS, ÉS AZ
X-UNIVERZUMBAN EGYARÁNT!!!



Hamarosan feltámad a gépem és én is beindítom végre a játékot, (eddig is itt voltam a háttérben, és jegyzeteltem szorgalmasan<#alien2>)

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#3993
XD kölcsönadhatom ezt ám ez is hibás egy picit

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#3992
off: én tegnap próbáltam ki 2 scriptet. az egyik nem csinált semmit, a másik meg 1 óriási hópihévé változtatta a blogomat <#duma>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3991
hmmm esik a hó 😄 igaz néha kék hó ám legalább esik 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#3990
Hull a hó XD

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3989
ÁHÁ MONDTAM én meg vitéz hogy melyik videó fog nyerni! És szerintetek melyik nyert? xD

több infó itt

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3988
pfff csinálhatok új bannert >_< Ja nem, elõszöris, tölthetem le a photoshopot >_>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#3987
WTF: most nyírtam ki 10 db P-t egy patrol során, és egy P-ért csak 78k-t adott. Remélem ez nem a patch mûve<#boxer>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3986
nálam jó.
Vitez77
#3985
Nálam a Fenriremnek hirtelen megjelent az "orra". Ami érdekes, mert asszem a Fenrir cockpitje az orrban van :S

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3984
Nállatok nem válltozott meg a képernyõbeállítás? Jobb, és bal oldalon van kb. 1 cm üress hely. Nem tudom széthúzni.

#3983
Szívesen.

Gondoltam ha már korán kelek feldobom a napotokat.
😄
Lockheed
#3982
Ja, amúgy köszi az infot! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#3981
- Gazz's Turret Fixing Mod included
- Smarter Marine selection during boarding tasks
- Finished marines are now listed at military outposts
- Marine capacity for OTAS Sirokos increased


Szerintem a legfontosabb updatek ezek!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3980
Van 1.4-es patch!!!

http://www.egosoft.com/download/x3tc/patches_en.php
Lockheed
#3979
CombatMod 3 Beta 3!!

Link

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#3978
Nem kell minden slotnak feltöltve lennie.
Elég ha összesen 25 mega pajzs van rajta, mindegy hogyan. Nekem mûködik úgy egy UT, hogy csak 1db 25-ös van rajta.

#3977
Sokan panaszkodtak az alap UT scriptre, hogy bugos. Nagyon gyakran pihiznek a hajók standby-on. Próbáld meg esetleg egy másik szektorban, hátha van ott jobb lehetõség.
#3977
a 25 megás pajzsok megvannak a hajón, a raktérre nem figyeltem.
Utána is nézek köszi.
#3976
Az universal traderhez kell pár felszerelés.

A Tradin Software Mk3 gondolom megvan, mert nélküle meg sem jelenik a menü.
Kell még legalább 1 db 25 megás pajzs a hajóra. A Ru-ban mindegyik pajzsnak 25 megásnak kellett lennie az ilyet használni képes ts-eken, a TC-ben elég, ha egy ilyen van rajta, de minden pajzshelynek feltötlöttnek kell lennie. Van olyan hajóm, amin 1 25-ös és 3 5-ös pajzs van és mûködik szépen.

Az Universal Trader csak akkor kezdhetõ el, ha sector trader-ként leéri a 8-as szintet a hajó pilótája.
A raktér legyen üres (a pajzson és az esetleges fegyveren kívül), ha van benne valami, azt elõbb el kell adni "kézzel", vagy ki kell dobatni.

#3975
Abban segítsetek nekem léci, hogy miért van az hogy ha beállítok egy Haulert sector vagy universe trader-nek akkor az nem hajlandó elkezdeni a munkát?
Próbáltam Seizewell-ben illetve még 2 nagyobb központban és semmi...
Függ esetleg a rangomtól az adott faj irányába?
(Alap 1.3-al játszok a terran szálon, semmi plusz script.)
Lockheed
#3974
Fölraktam az összes dokumentumot ( XLS ) amit eddig összekapartam az EGO fórumairól. Ebben benne van az összes hajó/shield/laser/missile adatai, többféle térkép, Race and Corporation Rank táblázat, és Complex Calculator. Ki lehet rakni valami állandó helyre mert könnyen átlátható és jól jön vásárláskor.

DOWNLOAD - RAPIDSHARE - 1,6MB

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#3973
Na végre sikerült. Teljesen véletlenszerû volt szerintem. Tovább próbálkoztam és továbbra sem sikerült sehogy, majd egyszer csak igen anélkül, hogy bármit változtattam volna. 😊 Érdekes.

Ehhe! 😊 Én használom az összes modot amit a Cmod3-hoz ajánlanak és ezért nem vettem észre változást... 😊 Azt hittem nem mûködik. Engem igazán az zavar, hogy nem látszik ha mennek a hajtómûvek. Arra gondolok itt, hogy ha 0%-os tolóerõn áll a hajtómû is ugyanúgy ( alig ) fénylik, mintha 100%-on megy. Szeretnék valami átmenetet közte, szerintem sokkal jobban nézne ki.

Továbbra is el vagyok ájulva a Combat Mod + MARS script párostól! 😊 Hihetetlen jók a Flak ágyúk, fõleg az SSC!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#3972
Mint mondtam, rühellem a nem individuális modokat 😛

Tomonor: tom, még nincs kész teljesen. Jeleztem is a srácnak pár hibát. De jobb mint a semmi.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3971
o.o ebbe csalódni figsz szerintem...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#3970
A Combat modban (CMod3), illetve a hozzá javasolt Improved Ships modban ez is benne van,. igaz, egyéb "javításokkal" együtt. Pl az összes hajó sebbessége némileg nagyobb, mint az alapjátékban.

Vitez77
#3969
Na, ennek is végre eljött az ideje: Engine trails mod.
Ezt mennyire hiányoltam az újabb X-ekbnen.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#3968
Itt is el kezd visszaszámolni?Ha nem akkor szerintem próbálj meg közel maradni hozzá,hátha ez a gond.Ez csak tipp volt.