X3 - Terran Conflict / Albion Prelude
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az újat szerintem oda akartam írni... 😊
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Leírom nálam hol az összes ilyen bázis:
PTNI HQ-tól nyugatra
Danna's Chance
Vestibule of Creation
LooManckStrat's Legacy
Mi Ton's Refuge
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Amúgy meg Tomonor szerintem csak Paintben húzz a hármasra egy nagy piros X-et és rakd mögé a négyest és kész! 😊
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Már szervezem a csapatot aki égõ fáklyákkal és vasvillákkal vesz majd körbe a házatokat ezért a mulasztásért!!!
Karácsony van. Kész lesz amikor kész lesz!
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Majd nekem is lesz a boardinggal kapocslatban kérdésem, ha lenyugszik az ünnepi hangulat.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Kellemes karácsonyt!
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
http://a-zcomp.eu/
Lenne egy kérdésem a Boarding expertekhez! 😊
Próbálok egy kis harci tapasztalatot szerezni a marinejaimnak, de picit nehezen megy, mert nem nagyon sikerül a foglalás. Mindig elvéreznek a fedélzeten. Xenon hajókat egyáltalán el lehet foglalni? 11 marine-om nem tudott kipucolni egy P-t sem, szóval picit meguntam a dolgot.
Persze a Goner plot során sem tudják elfoglalni a hajót. 😛
Szóval van valakinek valami 5lete, hogy mely hajókat könnyû elfoglalni?
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok a fórum olvasóinak és az összes X játékosnak egyaránt.
天使たちは私を見守る
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Az 1.4-es patch-el tizedelték a kilõtt hajókért járó jutalékot a missionok során...
http://a-zcomp.eu/
BuriP: neked is kellemes ünnepeket! 😉
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET
KÍVÁNOK MINDENKINEK, A VALÓS, ÉS AZ
X-UNIVERZUMBAN EGYARÁNT!!!
Hamarosan feltámad a gépem és én is beindítom végre a játékot, (eddig is itt voltam a háttérben, és jegyzeteltem szorgalmasan<#alien2>#alien2>)
Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
több infó itt
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
天使たちは私を見守る
天使たちは私を見守る
Gondoltam ha már korán kelek feldobom a napotokat.
😄
- Smarter Marine selection during boarding tasks
- Finished marines are now listed at military outposts
- Marine capacity for OTAS Sirokos increased
Szerintem a legfontosabb updatek ezek!
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
http://www.egosoft.com/download/x3tc/patches_en.php
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Elég ha összesen 25 mega pajzs van rajta, mindegy hogyan. Nekem mûködik úgy egy UT, hogy csak 1db 25-ös van rajta.
#3977
Sokan panaszkodtak az alap UT scriptre, hogy bugos. Nagyon gyakran pihiznek a hajók standby-on. Próbáld meg esetleg egy másik szektorban, hátha van ott jobb lehetõség.
Utána is nézek köszi.
A Tradin Software Mk3 gondolom megvan, mert nélküle meg sem jelenik a menü.
Kell még legalább 1 db 25 megás pajzs a hajóra. A Ru-ban mindegyik pajzsnak 25 megásnak kellett lennie az ilyet használni képes ts-eken, a TC-ben elég, ha egy ilyen van rajta, de minden pajzshelynek feltötlöttnek kell lennie. Van olyan hajóm, amin 1 25-ös és 3 5-ös pajzs van és mûködik szépen.
Az Universal Trader csak akkor kezdhetõ el, ha sector trader-ként leéri a 8-as szintet a hajó pilótája.
A raktér legyen üres (a pajzson és az esetleges fegyveren kívül), ha van benne valami, azt elõbb el kell adni "kézzel", vagy ki kell dobatni.
Próbáltam Seizewell-ben illetve még 2 nagyobb központban és semmi...
Függ esetleg a rangomtól az adott faj irányába?
(Alap 1.3-al játszok a terran szálon, semmi plusz script.)
DOWNLOAD - RAPIDSHARE - 1,6MB
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Ehhe! 😊 Én használom az összes modot amit a Cmod3-hoz ajánlanak és ezért nem vettem észre változást... 😊 Azt hittem nem mûködik. Engem igazán az zavar, hogy nem látszik ha mennek a hajtómûvek. Arra gondolok itt, hogy ha 0%-os tolóerõn áll a hajtómû is ugyanúgy ( alig ) fénylik, mintha 100%-on megy. Szeretnék valami átmenetet közte, szerintem sokkal jobban nézne ki.
Továbbra is el vagyok ájulva a Combat Mod + MARS script párostól! 😊 Hihetetlen jók a Flak ágyúk, fõleg az SSC!
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Tomonor: tom, még nincs kész teljesen. Jeleztem is a srácnak pár hibát. De jobb mint a semmi.
天使たちは私を見守る
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Ezt mennyire hiányoltam az újabb X-ekbnen.
天使たちは私を見守る