X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4167
én a reunionba mindig is CTRL-al lõttem o.o Ha egérrel próbáltam, félre mentek a lövések...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#4166
tudom, csakhát a ratyi freemail a spam-be sorolta az üzit és nem vettem észre idõben... >_< Azért köszi. 😊

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#4165
Az advanced eclipse csak a nevében hasonlatos a sima eclipse-hez, egyébként semmi köze hozzá. Az AE egy kalóz gép, míg az Argon Eclipse az egy nagyon komoly M3+-os gép.
A szövegelésre is illik ám figyelni, meg az enciklopédiában olvasgatni, akkor kiderülnek ilyen apróságok is. Csak az adatokat nézni, táblázatokat hasonlítgatni a megfelelõ háttérismeret nélkül bizony ilyen félrevezetõ lehet...

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

mano1b
#4164
hát énis találtam jopárat halod igaz sok ujdonsád is van benne csak a küldetés az kevés nem tud valaki ojan linket amin van ijen küldik.

#4163
Tiszta átverés a hajóknál ez az "advanced" elõtag. Az advenced eclipse pl sokkal rosszabb, mint a sima. Lassabb, és kisebb a pajzsa is. Nem tudom, hogy ki találta ki ezeket a hülyeségeket.
#4162
A linkel akkor lehet problémád ha 3 napon belül nem probáltál belépni az oldalra ahova a meghívót kaptad.Ezután érvénytelen lessz a meghívó.
NONPLUSZULTRA
#4161
Hol találok olyan listát ami mutatja hány dokkolókampó van egy-egy állomáson? (többek között)

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#4160
Persze mert nem használjátok a klasszikus nézetet, azért jobb a lövés. Egyébként nekem a bal gomb a menü(mármint ha kattintasz 1 hajóra arra a menüre gondolsz.), és bal gomb a lövés is.

#4159
Úgy van lassan nekirepülsz, és kész.
Viszont a lövés nekem is jobb gomb, bal gomb a menü. Pedig nem állítottam át semmit.
Fordítva tényleg jobb lett volna, de már kezdem megszokni úh mindegy.

#4158
Nem kell nyitni semmit, neki mész azt ennyi.

Nekem csak bal gomra lõ, valamit nagyon elnyomtál. 😄

mano1b
#4157
hát aza baj halod a játék az jo de sok dolgot meg variáltak bene és nagyon furcsa kezelni az x3 az király volt de ez ki halot ojant hogy jobb egérel kell löni ha a configot álitom mind a 2 gomb lö de minek az jo kerdes mikor az másra van alapon álitva.

mano1b
#4156
de van gond hiába akarom kinyitni a hajo raktárat hogy felvegyek az ürböl valamit nem nyilik pedig az o betüre raktam nem ertem a rakétával is gond van kelene egy jobb leirás jöhetne kisvuki nyagy szakértö ebe ö x3 ir rendesen és nagyon ügyes amelet.

mano1b
#4155
amit keresel itvan t\0001-L044.pck ez bevan csomagolva X3 ModManager kell meg nyitni a 04 cat nevü könyvtárat. a másik hogy nem az elte tanultam 2 pár ujam hiányzik baleset 3 nem vagyok gép iro sajnos és 40 böven el multam de irni szeretek aki nem tugya elolvasni az ne olvasa az irásom a kézel irót receptet se lehet elolvasni mégse reklomál az ember.

NONPLUSZULTRA
#4154
Muhaha. Remek poén.

Kell a fordítás az újoncok miatt. De ha már "benne vagy" nehéz sõt zavaró átszokni fõleg, hogy továbbra is angolul karattyolnak. Volt szerencsém néhány fordításhoz, amelyik játékot eleve úgy kezdtem az okés volt de pl. a Dawn of War-t, ami egy kb 20évre visszatekintõ sajátos nyelvezetet használ szinte nem értettem magyarul.


ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#4153
Ajándék csónak ne nézd a lapát...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#4152
Én szeretem a magyar fordításokat/szinkronokat amíg jó minõségüek. Pl LoTR filmeknek szerintem kiváló a magyar szinkron ezért úgy nézem, de a legtöbb filmet angol hanggal magyar felirattal nézek. De pl ami japán azt nem nézem angol hanggal csakis eredeti nyelv angol felirat.

Szóval ha valaki csinálna egy tényleg igényes magyar feliratot, használnám az x3hoz.

De ez is egy szakma, szóval nem hiszem hogy 1 ember tudna igényeset csinálni.

NONPLUSZULTRA
#4151
off/Csak te fórumozol keveset. Ez átlagos jelenség. Ez egy kivételesen jó fórum. Amíg nincs flame, mindegy ki milyen stílusban ír - választékosan is lehet bunkóságokat írni./on

A magyarítás a magyar X-társadalom Achilles-sarka. Én nem szeretem a fordításokat(bár örülök, hogy nem németül kell nyomni). Tény viszont, hogy pontenciális játékosokat veszítünk, pár ismerõsöm csak emiatt riadt vissza.
Viszint aki már benne van, annak már mind1.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

Atreus
#4150
Én nem találok ilyen nevû fájlt! Pedig átnéztem még a .cat fájlokban lévõ mappákat is. Csak 0002 -L033, -L039, -L049 .pck van de ezek csak az indító menü angol, francia, olasz és német fordításai. Winrar megnyitja, a benne lévõ fájlt meg a jegyzettömb is olvassa. A játék belsõ feliratai nem tudom merre vannak. Be vannak csomagolva a .dat fájlokba talán?
off
Télleg nehéz kibogozni mit is akarsz írni. Néha használsz ékezetes betüket néha nem, néha lemarad egy betû néha eggyel több van. Az adatlapod szerint 40-45 közötti vagy így arra tudok gondolni hogy nem nagyon megy a gépelés (ekkor viszont visszaolvashatnál hogy mit írtál) vagy hogy nem megy annyira jól a magyar nyelv mert határon túli vagy.
off vége

NONPLUSZULTRA
#4149
Azt hiszem, én is csinálok egy képfájlt a lemezrõl, mert
1: mindig foglalt miatta a lemezmeghajtóm
2: csak többszöri beolvastatásra hajlandó elindulni minden alkalommal és összekuszálja az oprendszert indításkor ha bennfelejtem (nem lemezrõl bootol biosban)
3: a lemez már erõsen karcolódik, mivel rengeteget kell ki-be rakosgatni, és nem tokban tartom hanem a PC tetején, hogy kéznél legyen....

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#4148
Köszönöm szépen az üzeneteket!
Az még nagyon faja lenne, ha tudnátok egy letöltés-linket küldeni olyan daemonra, amivel mountolható a kép, és feltört, vagy ingyenes verzió.
Jelenleg próbaverzióval tolom...
Találam két plugin managert, az egyik v2.12, a másik az ego oldaláról a v2.20. Remélem ez utóbbi jó lesz...
Tomonor! Küldtem válaszüzit, minden kellõ infóval. Remélem megérkezett...
Amennyiben mégsem, akkor írj, és elküldöm megint.

#4147
blah már én is warezon fogom megszerezni amíg nem lesz kapható... Egyszerûen nemigaz mennyire igénytelen a deepsilver a kiszállítási dolgokkal (nem az ego, egosoftnak SEMMI köze nincs ahhoz hogy nem jut el a játékuk akárhova)... Lenne a játékra kereslet, erre sold out/nem kap szállítmányt ez az ország/költséges/stb stb. De akkor ne is csodálkozzanak hogy lewarezolják a játékot. Szerintem az egonak innentõl kiadót kéne váltaniuk a következõ egosoft-os játékok jövõjének szempontjából...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Amaro
#4146
Egy kis kiegészítés:
2. A daemonnal futó, tehát nem crackelt változatra nyugodtan mehet minden patch. (Tudom, nem wrz, de nagyon nem lehet kapni, és bizony én gyártottam a daemonnal egy képet a wincsire, hogy ne kelljen mindig a gyári lemezt pakolgatnom, tehát a fentieket bizton állíthatom.)
4. Elvileg a legújabb megy, gyakorlatilag hol igen, hol nem - a bepakolt hajótól függ.

#4145
1. szerintem bekerültek, talán a special command software (vagy a suply ship) meg a repair laser-rel elõ lehet hozni a repair ship parancsot, a jumpdrive system meg alapból elég alapos lett.
2. igen, ha nem crackelt, hanem képfájlról tölti be (nem is tudom h van-e crack)
3. a gyüjtemény itt fent van a banner alatt, tornor bõvíti folyamatosan
4. igen van tc-hez is, ha nem itt fent akkor a hivatalos oldalon mindjárt megnézem

#4144
Sziasztok, Boldog új évet!
Sajnos elég sok mindenbõl kimaradtam, de pár napja magam is elkezdtem a TC-t
Lenne pár kérdésem a játékkal kapcsolatban, és nagyon megköszönném, ha segítenétek.
1. Volt pár script a reunionhoz régen, mint az Advanced jumpdrive, a repair hull, meg hasonlók. Ezek közül beépítettek valamit a játékba, vagy van hasonló script, amit fel lehet tolni a tc be??
2. Amennyiben feltolom a legújabb patchet, az tönkreteszi a wrz verziót??
3. Létezik olyan faja script, mod, térkép, és leírásgyûjtemény, mint annak idején amaro oldalán?? Tomonor oldalán a tc letöltéshez csak egy videofilet láttam, és a pár oldallel ezelõtt megadott link a leírásokhoz, nekem nem mûxik. Nem tudja betölteni az oldalt.
4. A régi reunionhoz volt ship installer, és creator. Azóta nagyon megváltoztak a fegyverek, és hajófelszerelések, ezért gondolom az már nem használható. Léteznek TC-hez is ilyen progik??
Amennyiben léteznek, tudnátok linkeket küldeni. Köszönettel : -=Ace=-
#4143
Beraktam az elsõ gyárat a játékba, mit ne mondjak gyönyörû ahogy a kereskedõ hajók MAGUKTÓL használják a Jump Drive-ot (nem az ut-k hanem sima nyersanyagbeszerzõ hajók).

Az új 1.4 patch meg jótékony hatással volt a küldetések nehézségére, és megindult az élet a terran szektorokba is végre.

Végignyomtam a terran kampányt, és baromi jól indult, de a vége elég gagyi lett. Az utolsó csatában gyakorlatilag semmit se csináltam. Mire odaértem vége volt. (Bár asszem írták lehet h bõvítik a történetet késõbb a frissítések során) Úh ez egy kicsit csalódás. Na majd a Final Fury talán többet mutat.

mano1b
#4142
A játék vezérlése Joystickkal lehet hogy jo de én egérel jácok és ott vanak gondok böven most nézem tt mit lehet tenni ez ügy ben.

NONPLUSZULTRA
#4141
A játék vezérlése Joystickkal semmilyen gondot nem okoz, a nyelvezete pedig könnyû kell, hogy legyen egy veterán játékosnak, aki végigtolta az egész X-szériát. (én RUval kezdtem, de nem okozott gondot)

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#4140
HG közbeszólás: ejtsük a témát. A konfliktus csak a Xenonoknak jó. 😊

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

mano1b
#4139
ez a file amit kell forditani 0001-L044 itt kilehet bontakozni meg lehet mutatni ki mit tud..

#4138
azt nem mondtam hogy nem tudom, csak azt hogy borzasztó!
mano1b
#4137
mér te mit nem tuc el olvasni

#4136
bocs, most mindenféle ba**ogatás nélkül kérdezem:
de te direkt helytelenül írsz minden szót?

borzasztó elolvasni...
mano1b
#4135
és a tc nek is már meg találtam a honositási részét és müködik már a menük már magyar nyelvü nekem .

mano1b
#4134
én legalabb megtaláltam a mogyát az x3 magyarositás nak de ti meg meg se probáltátok elkezdeni pedig van itt pár ember aki ért az ijen hez ez a lol!!

mano1b
#4133
látom te ezt jobban tudod csak szövegelni tudol a tehetség meg 0

#4132
LOL!

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#4131
Ha abban a stílusban magyarítanád, amiben ide írsz, inkább ne tedd...

mano1b
#4130
szerintem ez a játék is a másik sorsára fog jutni szétszedem es át irom tejesen amijenre kell mert ez igy nem jo es egyuta megnézem a magyarositást is hogy tudom el kezdeni mert a másik az már turhetö álapotba van ijen téren lesz munkám vele böven de most remélem semi kelemetlen dolog nem jön közbe mert idom most van hozá csak visza kell alni az angol forditasra mert majnem 1 évig szünetelt sajnos. mosmár nézhetem a forumot is vegre.

#4129
Szerintem jó, bár ízlések kérdése. Ha az ember meg akarja szokni az újat akkor 1 nap után tudja már mi merre lehet. 1 hét után pedig mintha minidg ezzel játszott volna. Tudom én is átszoktam 1-2 játékban több éves szokásról mert az új egeren lett még +6 gomb.

Ha nem azon agyalnál miért ilyen az irányítás hanem csak élveznéd, utána már nem foglalkozol vele. 😄

mano1b
#4128
jo neked én az egész játékal jácotam mert meg van mind eböl a szériabol de edig ez a leg roszabb az irányitás ba semi se otvan ahol kéne leni es tul van bonyolitva az irányitás elég rendesen.

#4127
Én 1 nap alatt megszoktam, nekem az x3 lenne már furcsa. 😄

mano1b
#4126
ahogy látom a játek az jo de a sok irányitás gombot el rontoták rendesen semi se otvan ahol leni e kéne vagy más néven van a játék ba

mano1b
#4125
sikerult de most meg a ball is és a jobb is lö hát ez jo

#4124
1x a Ctrl+N (classic view) ráteszed a jobb egérgombra. Ekkor ha megnyomod a jobb egérgombot akkor lehet váltani a bal gomb lövés, és a kurzor között.

mano1b
#4123
szerintem a kiadás napján sok volt náluk a pezsgö és nem veték észre hogy rosz gombra irták a vezérlést sajna.

mano1b
#4122
hát sajnos akorse tudom át álitani hogy a ball gombal löjon ahogy kéne lenie ezt jol el cseszték mert nem joball kel löni az egérel hanem ball a tüz gombb.

Vitez77
#4121
Majd írd meg hogy mûködik-e, mert már régen állítottam be magamnak, s kiment a fejembõl <#falbav> De úgy emléxem így kell.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

mano1b
#4120
nagyon köszönöm a választ remélem jo lesz.

Vitez77
#4119
Menj be a Controls-ba, s ott állítsd át (ha jól emlékszem) a Toggle Classic Flightmonde-ot a jobb egérgombra, cursor firet a ballra.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

mano1b
#4118
Boldog Új Évet mindenkinek .sziasztok szeretném meg tudni lehet e kezdeni valamit az irányitásal a tc mert az erdekesen hasznája az egeret nem ugy mint az x3 ba mit lehet csinálni vele tud e valaki segiteni ebe tegnap sikerült elinditani de furcsa az iranyitás ball gombal iranyit a jobbal löl és ez nem valami jo megoszoném a segitséget ha tud valaki segitsen rajta az 1.4 javitás is.