X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

NONPLUSZULTRA
#4117
Én az Advanced Perseus-szal vállalom be a Patrolokat (1.3-as peccsel), az átlag 4 Pirate Centaur + az aprólék. Ha vannak helyi erõk akkor könnyebb, ha nincsenek gyakrabban kell utántölteni az állásokat.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

#4116
Ebbõl is látszik, hogy milyenek a nõk. A csaj átvert.
#4115
Hmmm...
Tiszteltetem az Egosoftot...

Úgy tûnik, a területvédelmi, vagy õrjárat feladatokban kapott ellenfelek mérete a hajóm méretéhez igazodik. Nagy nehezen felszereltem egy Terran M7-est (Aegir), bevállaltam egy õrjáratot és helybõl kaptam 2 K-t a képembe, az aprólékkal együtt. Mivel az Aegirre felszerelhetõ ágyúk kb 3 km-re lõnek max, a K távolsági fegyverei szétszedtek, mire lõtávolba keveredtem. Ugyanazt a feladatot a Springblossommal felvéve csak 3 P és egy halom L jött, az M-eket és N-eket nem is számolom...

#4114
Buék!

Nem is játszottam (tc-vel) az egész szünetbe, katasztrófa.

Megfogadom h idén nem így lesz 😊

#4113
BUÉK mindenkinek!
#4112
ööö vecsi, lenne egy kis gond a linkkel, a tudodmelyikkel >.< majd pm-elek

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#4111
Bocsika :ÚJ ÉVET
#4110
Boldog újjévet mindenkinek!
#4109
Jóhír: holnap (vagyis ma) felrakom az XP-t és ujra lesz photoshop-om. Wiihiiii n_n

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#4108
Boldog Új Évet mindenkinek.

#4107
hali kisviku 😛

És BUÉK mindenkinek. ÍGÚÚÁNAAAAA >😛

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#4106
No, én is adok életjelet magamról és egyben mindenkinek boldog új évet kívánok!

NONPLUSZULTRA
#4105
FPS-ben gazdag Boldog Új Évet indenkinek!

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

BuriP
#4104
Boldog új évet kívánok mindenkinek!!!

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

Amaro
#4103
Én sem jövök már idén, tehát mindenkinek nyugodt, sikeres új évet, hibamentes X3:TC-vel, új XTM-el turbózott galaktikus birodalmat kívánok.

Vitez77
#4102
No, mivel késõbb valszeg már nem leszek itt:
Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#4101
ááh...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#4100
Külön nincs. Elvleg benne van valami hasonló, csak minden faj csinál inváziókat.

Vitez77
#4099
Xenon Invasion

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#4098
o.O mit?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#4097
Gyerekek, csak én nem találtam eddig a Reu-hoz hasonló XI küldit?

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#4096
Be kell majd rakni egy /off gombot. 😄
Off
Nekem is ultimate.
/Off
A többit majd PM-ben. 😊
#4095
az a gond hogy mindegy hány bites, a kiadott verzió a lényeg. Ultimate-m van, és azon speciel nem megy, Home Premiumon pedig igen. Fíí de offolunk >_<

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#4094
Hála az ego-nak, az 1.4 javította a terran megakadását.
#4093
Nekem Vista64-em van és megy rajta az extended CS4.
#4092
BILL GATES MONNYONLE!!!44

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#4091
nem vagyok expert ám nyugodtan, ám 10% az esélye hogy válaszolni fogok tudni rá.

Ja, és zseniális az ötlet o: Ám még mindig kérdéses hogy megy-e Vista-n...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#4090
Off:
Miért nem töltöd le az adobe honlapjáról a trial verziót?
Mûxik és törés is van kint hozzá.

Más:
Zaklathatlak priviben PS kérdéssel?
😊
#4089
Üdv
Valaki megtudná mondani h Hamerhead torpedot mijen gyáral lehet gyártani (ha lehet) mer nem találom csak a Hamer Heavy Torpido-t (azt véletlenül ere ruháztam be azt a halyom nem is tudja kezelni
#4088
"Kétségbe esett Xenon hajó" 😛

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Atreus
#4087
Nna ezt télleg nem lehet felülmúlni! (asszem...) <#nyes>

Vitez77
#4086
Nyertél XD

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#4085
ám eztet nem gyõzi le <#idiota>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#4084
jaja, ezt ismerem 😄DDD Roguey készítette annó 😛

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#4083
helyes mód a makrókba van leírva, ám elmagyarázom. Elõször is kell a flash tag:

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#4082
Igazad lehet, errõl a scriptrõl megfeledkeztem...
Bocs...

Vitez77
#4081
Najó: http://www.youtube.com/watch?v=KpgQkF8002Y

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#4080
Megpróbáljam überelni? (remélem belinkeli)
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/KpgQkF8002Y&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/KpgQkF8002Y&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#4079
Én az Ebay-rõl rendeltem, pár nap alatt itt volt.
7000 Ft lett a vége postaköltséggel.
Ráadásul most még a forint is erõsebb.
Ennyit megér szerintem...
#4078
Hasonlóképpen...
Atreus
#4077
Sztem se várj a bolti verzióra mert lehet csak 2 hónap múlva vagy lesz lehet több.. Novemberre ígérték a CDG.-nál de még mindíg semmi.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nálam is (mint annyi más játékostársamnak) Proxyon verzió megtámogatva a 4.30.2-es démonnal gond nélkül müxik. Csináltam is küldiket Argon és Terran oldalon is.

Lockheed
#4076
Ööö ez az ATF ShipYard script. A MOON szektorban lévõ Terran hajógyárat átadja az ATF tulajdonába. Nekem is fönn van és ugyanez!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#4075
A galériában van pár...

#4074
Most nem értem mit görcsölsz felnyomod másoltba, utána meg megveszed.

#4073
Van valami infó arról hogy mikor lesz kapható Mo.-n a játék? >_< Már tényleg lassan warez fele hajlok... :/

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#4072
Rossz hír, nem mûködik egyik photoshop sem. Mindegyiknél próbáltam, ám mindig, MINDIG CD-t kér. Ez a Vista egyik hibálya. Nos, felteszem, kipróbálok majd néhány új rajzprogramot, mint a GIMP ám már olyan jól hozzá voltam szokva a photoshop-hoz. :<

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#4071
A próba kedvéért vettem egy Gladiatort ( M8 ) mert ilyenem még soha nem volt. Hát az sajnálatos, hogy nem lehet vele hordozókon dokkolni, de azok a Tomahawk Heavy Missilek, bitang nagyot csapnak ám! 😊 Egy M1-et nagyon könnyen szétkapál! 😊 8-10 db elég hozzá és nagyon jól is néz ki mind hajó mind a missile!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#4070
Ahham, errõl nem tudtam. Köszi! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#4069
Csak a HQnak van elõ küldi feltétele, többi az mehet magában is, úgy tudom.

Lockheed
#4068
Hát ezt mondjuk nem tudtam mert én azzal kezdtem a játékot, hogy azonnal nekiestem a Terran plotnak és még utána jó sokára indult a HUB. Azt hittem az egyik feltétel a másikhoz...

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide