1969



OFF topik
  • Pares
    #1448
    100%-ban így érzek én is. Teljesen elveszett minden reményem, nekiálltam, de kb. 15-20 perc után abbahagytam, aztán később rászántam magam, és szerintem se annyira rossz, mint itt több száz hozzászóláson keresztül írták. Az biztos, hogy 3/10-es meg 4/10-es értékeléseknél jobb. Nyilván nagyon magasak voltak az elvárások, és főleg a grafika elmaradottsága váltotta ki az emberekben ezt az ellenszenvet, de abban is igazad van, hogy az összhatás sok esetben kifejezetten szép. A környezet, habár a textúrák alacsony felbontásúak, jól kidolgozott, és korábbi állításom ellenére hozza a játék az Aliens hangulatot (igen, a második részét inkább, mintsem az elsőjét).
    Az a rész, amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elvesztettük a fegyverünket, és puszta kézzel kellett végigmenni a csatornán a sok alien közt, elég ilyesztő volt, főleg amikor az egyik felébredt, körbeszaglászott, mondom na most mi lesz,

    ez a rész nagyon tetszett.
  • Pares
    #1447
    Mellesleg lehet, hogy csoda, de buggal még nem találkoztam, vagyis nem vettem észre...
  • Pares
    #1446
    Na, én rávettem magam, és belevágtam, és nem is olyan rossz ez. Valahogy elsőre rossz benyomásom volt, de ez úgy 3 óra játék után eltűnt, és helyette pozitív lett. Ne értsetek félre, nem tökéletes a játék, de a kezdeti 5/10-es értékelésemet 7.5/10-re javítom. Ha a grafikán és a kevésbé kifinomult animációkon túlteszi magát az ember, akkor szerintem egész jó kis játék. A hangulatot főleg az ismerős helyszínek adják. Az AI meg szerintem annyira buta, mint egy CoD-ban az megszokott (bár utoljára a 4-essel játszottam). Tetszik, hogy a helyszínek valóban a filmek alapján vannak kidolgozva és a hangjukat kölcsönző színészek is jó munkát végeztek. Ami negatívum maradt, az a grafika és animációk.
  • samsung123
    #1445
    Egyértelmű hogy nem, akkor nem írogatnál ilyneket
  • wesker24
    #1444
    Hát jól is teszik van mit kijavítaniuk az biztos ! :D
  • mester1987
    #1443
    Elég 5 is, csak figyeljenek oda :)
  • wesker24
    #1442
    Kb még 10 ilyen patch és rendbe is vagyunk !
  • Susarc
    #1441
    jó,hogy nem vettem meg:P amúgy a kampány ha nem rohansz elég tetszetős /érts: nem rossz a story/
  • mester1987
    #1440
    Csak legyen még :)))
  • Csokis
    #1439
    Jött a patch!

  • CalebJoe
    #1438
    ez az egyediség
  • DarkSector
    #1437
    Igen, pedig ezt géppel gyártósoron is meg tudnák csinálni.
  • Rayden02
    #1436
    OFF:
    Aki esetleg nincs megelégedve a multiplayerel
  • kirpill75
    #1435
  • CalebJoe
    #1434
    de néztem egy ilyet egy szobrász csávó csinálta kézzel
  • DarkSector
    #1433
    Gondolod kézzel faragják ezeket vagy mi?
    Ne viccelj a fröccsöntő gépnek 1 perc.
  • tommygear
    #1432
    nem vettem meg :DDD
  • CalebJoe
    #1431
    Ebben a hamuzóban is több munka volt mint a játékban.

  • Kongy
    #1430
    Ha közel mész bármihez annyira pixeles minden, mint a Doom 3-ban. 2005-ben az állunk leesett tőle, de azért egy durván 7 évvel később már gáz :S
  • Kongy
    #1429
    Az még készül egyáltalán? :D Utoljára a Hell's Highway-t élveztem a Gearbox-tól.. a Border-ek nem jöttek be. Azt aláírom, hogy jó játékok, de nekem nem jöttek be.
  • samsung123
    #1428
    És mennyiért adod majd el? vagy a polcon fog porosodni, mert nekem adhatod ha nem kell majd.
  • tommygear
    #1427
    elég gagyi meg monoton az egész, de tényleg nem olyan szar mint ahogyan itt az xboxosok szidták napokon át, végigtolom azt szerintem lesz egy 6 pont az egész, utána elő nem veszem többet valószínű
  • ntex
    #1426
    Na már én is játszogatok vele. Túljutottam az első 4 pályán. Azért annyira nem kiábrándító a helyzet mint azt sokan lefestik, úgy látom túl nagyok lettek az elvárások. Nekem sem tetszik hogy lineáris, viszont az aliens film hangulatot azért hozza, voltak részek amik kifejezetten tetszettek (nem szeretnék spoilerezni)

    Nagyképűen, tapasztalt FPS-esként nekiálltam legnehezebb fokozaton, hát még a hud sem látszik, és 2-3 ütésből megfekszik emberem. Vissza is vettem Soldierre vagy mi (2. fokozat) A sav valóban nem sebez akkorát mint kellene közel sem, de valamennyit sérül a karakter ha túl közel esik össze a xeno, és füstölgő effekt is látszik.

    Grafikáról. Szerintem összességében nem annyira csúnya, rosszabbra számítottam a leírtak alapján bár tény hogy találkoztam nagyon csúnya és pixeles textúrákkal néhol, de sok helyen szép is tud lenni. Ezen a téren sem katasztrofális annyira mint ahogy itt leszarozzák a játékot jópáran. Az animációk néha furcsák, de megszokható gyorsan. A bugokról is írkáltak itt sokan, én speciel eggyel sem találkoztam eddig ami nagyon szemet szúrt volna. Az egyik liftes résznél táncolt egy helyben az egyik karakter amíg el nem indítottam a felvonót. Néha lemaradnak meg bemásznak a tűzvonalba de úgy vettem észre nem lehet meglőni őket szóval kit érdekel. A hangok is nagyon jók, igaz nem ér fel az AVP 1. részéének hangjaival. A smartgun "dallamára" nagyon kíváncsi voltam de sajna az sincs olyan jó mint az AVP 1. részében, talán az a játék hozta át legjobban a hangulatot minden téren (marine epizód)

    Szóval a sok fanyalgót meg kapásból leszarozót nem igazán értem hogy miért kell elvenni a kedvét mindenkinek az egésztől, már én is nagyon negatívan álltam neki a játéknak de szerencsére azért nem csalódtam. Többet vártam az tény, de rosszabb is lehetett volna. Már megszoktam hogy minden játéknál vannak olyan emberek akik játszanak vele fél órát meg egy órát és már kapásból leszarozzák a játékokat.

    Szerintem meg mindenki tegyen egy próbát vele és ne adjon az itt leírt 90%-ban negatív véleményre vagy inkább porba taposásra.
  • Rayden02
    #1425
  • TDC Geronimo
    #1424
    Amúgy nem tudom ki mennyire nézett körbe, de Gearboxnak nem sok köze van a singleplayerhez (gyak. semmi), mivel azt egy másik csapat csinálta. Ők a multiért feleltek.
  • Pares
    #1423
    Teljesen egyetértek. A grafikát még meg is bocsátom, de azok az animációk teljesen megölik azt a kevés hangulatot is...
  • Fenrir
    #1422
    Szerintem minden tehetséges emberük a Borderlands sorozaton van/volt, ide meg csak az alja jutott.

    Az utóbbi játékaikból nem is nagyon lehet mást kiemelni a Borderland 1-2-n kívül.

    Az új BiA is érdekes lesz...
  • Fehercsoki
    #1421
    Nem hiszem hogy nagyon próbálkoztak.
  • Kongy
    #1420
    Ez mi ez? :DDD Gearbox basszus mi lett veled.. DNF óta 10 éve készülő játékokat vesznek át és a fosból próbálnak várat építeni :D így jó, hogy gagyi a végeredmény. Ha ez a háték 2005-6-ban kijön azt mondom korrekt, de így '13-ban. :S
  • Shep
    #1419
    Na megcsináltam az első pályát. Pozitívum ,hogy még normalon is kellően nehéz, hangulat néha megvan néha gagyi az egész de a fő probléma és ebből adódik igazából az egész játék gagyi hatása, hogy az animációk vállalhatatlanul bénák, megkockáztatom ,hogy az első AVP szintjével vannak egy szinten sok helyen, egyébként nem lenne ez rossz, meg igazából élvezhető is csak ha az ember kicsit is elkezd ezekkel a dolgokkal foglalkozni akkor bizony semmi kedve nem lesz a játékhoz.
  • mester1987
    #1418
    Jól teszitek, egészségetekre
  • W B
    #1417
    Azért mondtam a Gothicot, mert eme teleportálgatásról ez jutott eszembe, ugyanis turmixszá játszottam mind a három (najó, még a negyedik is) részével az agyam.

    Amúgy haverral elterveztük. A játékra szánt pénz elköltjük kocsmában. Hasznosabb lesz.
  • mester1987
    #1416
    Én, csak a F.E.A.R.: Extraction Point & a Perseus Mandate-tel játszottam, ami TimeGate Studios-os, mint a Section 8, de azok jól sikerültek.
  • Shep
    #1415
    Mondjuk ilyen végigszaladok a pályán dolgot az 1-ben is meg lehetett csinálni csak ott kicsit nehezebb volt kivitelezni :)
  • wesker24
    #1414
    Ennek lehet valóság alapja mert az Aliens CM-ben lévő HUD tisztára ugyanaz mint régen a Section 8-ban volt!
  • grebber
    #1413
    Azért ne emlegesd ezzel egy lapon a gothicot abban legalább volt hangulat és nem tudta az ember letenni,mert annyira beszippantott!
  • mester1987
    #1412
    Ott volt érv is, itt pedig 1 hír sem támasztja ezt alá, csak az, hogy az intro után fogad a TimeGate és a Nerve a Gearbox mellett.
  • W B
    #1411
    Tiszta Gothic 1-2. Ott is ugyan ez volt. De azok már több mint 10 éves játékok.
  • grebber
    #1410
    Ez is egy megoldás igen mivel ha elérsz egy helyre ahol kellenek a társak a továbbhaladási script miatt úgyis odateleportálodnak!
  • Pares
    #1409
    Ez így már szánalom, á inkább törlöm a fenébe.