1969



OFF topik
  • tommygear
    #1489
    kb 2 óra
    azzal a játékkal meg az a baj, hogy ugyan azokat a pályákat kell végigvinni mind a három fajjal, végigvittem predatorral elég is volt
  • tommygear
    #1488
    ejjj :D
    sejtettem én :)
  • grebber
    #1487
    Nagyon rövid az a game is még úgy is hogy 3 kampány van benne valami 7 órás lehet az is vagy talán rövidebb!
  • mester1987
    #1486
    A 2010-esben a Predator kampány milyen hosszú?
    A tengerészgyalogost már anno kivittem.
  • grebber
    #1485
    Semmi bibi nincs egy játék nem attól lesz jó vagy fos mert bármi köze van valami filmhez.
    2-3 emberre akinek van valami ami tetszik ebben a szarban jut több ezer aki ahogy végigvitte el is felejtette még a játék címét is.
    Lényegtelen nem fogjuk egymás ugyse meggyőzni. Számomra és sokak szerint is egy szarkupac ha neked ez tetszik egészségedre!
    Részemről megyek inkább végigviszem megint a 3-at az minden téren jobb!
  • mester1987
    #1484
    Bírnám, hogyha egy jó játékot faragnának belőle a sok hibáinak kiküszöbélésével.
  • Pares
    #1482
    Itt a bibi. Ha az Alien filmek nem tetszettek, akkor hogyan várhatod, hogy a játék tetszeni fog?
  • grebber
    #1481
    Mindet láttam de azok se hagytak bennem mély nyomot!
  • tommygear
    #1480
    láttad egyáltalán az alien filmeket?
  • Seth
    #1479
  • Broafka
    #1478
    kipróbáltam, hát marha ronda a játék, de amúgy nem olyan vészes eddig, alien hangulat nem nagyon van, egy mezei lövöldözős játék. A vér meg a sav elég ronda, a mozgások rosszak és néha teleportálnak a karakterek. és hát az AI is hagy kívánni valót maga után, unalom űzésre jó
  • pcgammer
    #1477
    Itt egy kis Multiplayer Gameplay érdekes csak kicsit rossz a balance

  • mester1987
    #1476
    Nagy nehezen a végső játékidő: 30 perc
    Ez még kínszenvedésnek is rossz.
    A nevét ne halljam többször.
    Nyugodjon békébe.
    Ámen.
  • Solid Snake
    #1475
    :)
  • mester1987
    #1474
    Ezen csak pislogok.
  • grebber
    #1473
    Nem vagyunk egyformák nagyon nagy szerencsémre!
    Számomra az a hangulatos game amibe bele tudom élni magam öröm vele játszani.Minden egyes mozzanata után alig várom már a következő pályát,hogy milyen jóság fog várni.
    Ahhoz is lelki erő kellett hogy végigvigyem (de mivel én olyan vagyok amit leszedek csakazért is végigviszem legyen bármilyen ótvar fos is)

  • Pares
    #1472
    Hát én nem így éreztem. Az elején nekem is keserű volt, aztán valahogy beindult. Így 3-4 óra játék után én azt mondom, hogy igen is van Alien hangulata. Az emberek döntő többsége az elavult grafika és animációk miatt húzza le a játékot, ez tény, ha tetszik, ha nem. Szerintem sokan úgy vannak/voltak vele, mint én, hogy fél óra után abbahagyták, vagy el se kezdték. Jó, messzi van a tökéletestől, de az ótvar szartól még messzebb.
  • Ry0K3N
    #1471
    ez jó komment volt
  • Solid Snake
    #1470
  • Fpocok
    #1469
  • Prof William
    #1468
    Egy nap lerakta valaki az ajtajuk elé. Nem volt szívük nem kiadni. :)
  • Ry0K3N
    #1467
    Ez a grafika azonban sikeresen hazavágja az egésznek az atmoszféráját ahogy van. Nagyon illúzióromboló, az AvP-nek jobb volt ilyen szempontból a grafikája.
  • kill3r21
    #1466
    http://www.gamestar.hu/aliens-colonial-marines-nem-a-gearbox-keszitette.html
    xD
  • grebber
    #1465
    Pont hogy nem!
    Azon mindenki túl tudná magát tenni ha nem lenne ennyire gagyi az egész.
    Nincs semmiféle hanuglat benne.Nem vártam ,hogy na most mi lesz nincs az az érzés mintha ott lennél.

    A sokak szerint fos 3. rész (szerintem kurvajó volt) 50x jobban beszippantot. Ezt meg 5 perc után vártam már legyen vége azt tudja törölni a rákba!
  • Voltan
    #1464
    Uhhh. A katona kidolgozottsága kb. olyan, mint a 80-as években trafikokban kapható borzalmas magyar Star Wars figuráknak :D

    Még jó, hogy lemondtam az előrendelést.
  • Fehercsoki
    #1463
    Az a baj, hogy a játékot szidó emberek fele csak a grafika miatt szidja... Amíg ez így van nem kapunk jó játékot.
  • Maxtreme
    #1462
    nem. Nulláról újraírt játék kéne.
  • poruljartal
    #1461
    ez valami übergagyi
  • Kongy
    #1460
    nem patch kellene hanem hd texturapakk xddd
  • W B
    #1459
    Szart lehet trágyának használni, azzal meg gyümölcsöt termő fát nevelni... csak a fő kérdés, hogy ki fogja modolni a játékot, ha lehet.
  • grebber
    #1458
    Attól még egy rakás szar marad a game
  • scomcomputers
    #1457
    Toljatok rá egy sweetfx,vagy egy fxaa injectort és olyan lesz a graf mint az álom....
  • CalebJoe
    #1456
    Főleg hogy vagy 6 évig készülgetett a cucc és nem volt idő normális grafikára.
  • mester1987
    #1455
    Csak maradjon is így korrekten. Már a DLC-k így is elterjedtek, amiből pénzt kapnak. Nem mintha baj lenne...
  • ntex
    #1454
    Skyrimhez is ingyen HD Dlc van
  • mester1987
    #1453
    Azért 2013-ban már kicsit gáz, hogy utólag adnak ki HD Textúra csomagot a hivatalso fejlesztők. 2011-ben a Crysis 2 esetében még megértettem. De ha ez elterjed külön azért is fognak pénzt kérni, magyarán még nagyobb a LEVÉTEL, ahelyett, hogy normálisan kiadják.
  • a.carkey
    #1452
    Ha már CE ...





  • ntex
    #1451
    Hidd el hogy a fanatikus alien rajongók megvennék az ennél gagyibb játékot is :)
  • a.carkey
    #1450
    Mondom, így akartak megjelenés utáni második napon olcsón CEt! :D
  • ntex
    #1449
    Már végig is toltam :) És továbbra is tartom magam a véleményemhez: szerintem nem lett rossz. Jöhet a folytatás :D

    Textúrákra meg majd lehet kitalálnak valamit, csinálnak HD textúra pack DLC-t vagy majd moddolnak hozzá valamit a rajongók