1969



OFF topik
  • mester1987
    #1529
    Így érezhetitek magatoakt manipuláltnak. A DEMO kinézetét el is felejtettem, pedig az jobban hasonlít az (eredeti) Unreal Engine 3.0-ra, mint a FINAL (Red Ring), ez azért...

  • Seth
    #1528
    TE miről beszélsz?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A játékról van szó, hogy Hicks,hogyan került elő élve és ki volt akkor helyette a kapszulában,akit ugye elhamvasztottak a Fury-n. A hajó rendszere felébresztette Hicks-et,mikor a We-Yu belépett a hajóra,mivel ő volt a rangidős,ezt mondja is a játékban.AZtán őt elfogták,kínozták,gondolom mindenféle xeno adatot akartak megszerezni. A kalandos útjáról,hogy miképp fogták el,miért cserélte ki a testet pedig nem volt hajlandó beszélni,azt mondta a játékban,hogy később elmondja,de ezt elfelejtették. Majd jön vmi DLC biztos mikor vele lehetünk,az elfogása előtti pillanatokban
  • Broafka
    #1527
    te miről beszélsz? Egy filmet néztünk?
  • Seth
    #1526
    Jaj istenkém, a We-Yu megszállta a hajót több tucat katonával,nem a régi legénységet kell nézni
  • Broafka
    #1525
    játék a battlestar galactica is, de hallod ember, tudom, hogy egy ótvar szar ez a játék, de tiszteld már meg a népséget annyival, hogy bespoilerezed a dolgokat...

    Hát a Sulacon nem sokat ismertem fel én se, a bázison meg kicsit elcsúszva voltak a szobák, de ott viszonylag minden a helyén volt. Csak az egésznek nem kellett volna a helyén lennie! 50 megatonnát túlélő épület... Ráadásul az asztalon gyönyörűen lerakott teljesen jó állapotban lévő laptopokkal :D
    tulajdonképpen a katasztrófa szinkronhangokat leszámítva, és a nevetségesen zs kategóriás párbeszédekkel egyetemben úgy igazán semmi nem derült ki a storyból.
  • Broafka
    #1524
    hát baromira nem! Filmnek az elején látjuk az adatokat: Sulaco, legénysége... hát most nem emlékszem de x fő, pont annyi ahány katona volt ott, plusz Ripley, és Bishop
  • W B
    #1523
    Nos. A Sulacot elbaszták. Olyan ütegeket tettek rá, mik eredetileg nincsenek, sőt nem is léteznek. Vannak ugye ilyen szállítmányozási utak vagy mik a játékban, azok sem léteznek. 3 létfenntartó berendezés van a játékban 4 helyet.
    A másik, ami lehet az én hibám, hogy sosem tudtam, hogy hol vagyok a hajón, így lehet, hogy jó helyen van a generátor, de lehet, hogy totálisan sz*r helyen. A hajó hídja irreálisan nagy. Hajót egy ember is eltudja vezetni, sőt igazából teljesen automatikusra is be lehet állítani némi számítógépes tapasztalattal. (Csatát is meg csinálja automatikusan, ha kell.)
    Conestoga alap felszereltséggel 90 embert képes szállítani és azok ellátmányát, 4 járművet (ha jól emlékszem, ez típus függő, mert a Marlow és Melville eltérnek a sima Conestogától, mint amilyen a Sulaco.) és 2 leszállóhajót, de van még 10 másik dokkja, ami inkább utánpótlásra való, de lehet azokban is légi járművet szállítani, de azok pl. APC-t ott nem tudnak felvenni. (Egyik ilyen dokk szerepel is a játékban.)
    Ellátmány, és járművek, űrrepülők stb. nélkül a Conestoga 2000 embert tud befogadni, de ekkor élelem sem nagyon van.
    Játékban lévő Sulaco egyes belső tere irreálisan nagyok, míg a többi irreálisan kicsi. Pl. ama dokk ahol Bishop alsó teste van és Riply kidobta a királynőt, na az irreálisan kicsi, úgy mint az ott lévő öltözők.

    Továbbá a Hicks nem tudott semmilyen másik hullát be tenni a kapszulába, mert nem volt másik hulla. Csak ők mentek oda és csak hárman élték túl. (Meg Bishop)
    Ha meg azzal jönnének a készítők, hogy régebbről volt ott hulla... akkor az kinek a hullája? Egyenesen a Földtől jöttek. Lett volna idő kidobni a Gateway állomáson a hullát. Tehát ez az egész Hicks él, mert másik ember hullája van az Alien3-ban... elég szar. Battlestar galactica írói írták a forgatókönyvet? Akkor elég szar sorozat lehet az. (Vagy az film?)
  • Seth
    #1522
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hicks nagyon ügyesen kitért a válasz elől mikor rákérdeztek,hogy kinek a teste volt a cryo-ban. Majd később elmondja, ezt mondta, majd totál elfelejtették a későbbiekben ezt a sztorivonalat. Olcsó húzás volt.
    Amúgy meg hatalmas a Sulaco, simán lehet más is rajta
  • W B
    #1521
    De milyen másik testet dobott ki? Csak ők voltak a hajón.
  • grebber
    #1520
    Magyarítás készül már hozzá! Talán az audio fájlokból megtudhatsz majd pár dolgot!
  • AnarchoiD
    #1519

    Redditen egy gearboxos forras elmondta a tutit:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    amikor 2010 ben rafekudtek a borderlands2 -re (szvsz b2 egy nagyon profi gamma lett) akkor kiadtak a A:CM -et egy kis cegnek hogy fejlesszek tovabb (gearbox 2006 ban kezdte) a kis ceg (Timeate) kidobobta a singleplayert, kezdte elolrol es 2012 -re a borderlands befelyezese .es kiadasa-ra valami rettenetet hoztak ossze , akkor visszavette a gearbox a fejlesztest, kibasztak amit a timegate csinalt 2 even at, es annal a szarnal jobbat csinalva keszult el a A:CM most januarra (kepzelhetitek mit hozhatott ossze a timegate ha ez jobb annal). Az elkeszult az tulzas ,ugyanis a sega elkezdte rugdalni a valagukat , hogy fejezzek be a jatekot. Tisztaban vannak vele hogy egy osszedobott gany de ezvan. Mind a TimeGate mind a Gearbox nem volt hajlando kommentalni ezt a szivarogtatast ....

    tanulsag : az outsource -olas nem mindig jo otlet...
  • kirpill75
    #1518
  • kirpill75
    #1517
  • mester1987
    #1516
    Majd egy teljes sztorit elolvasok róla, bár nem hinném, hogy könyvet adni fognak ki róla -akkora-
  • Seth
    #1515
    Ráadásul a szinkronja a legrosszabb volt az egész játékban, pedig az eredeti színész adta a hangját. :D
  • Broafka
    #1514
    gyerekek... én végig vittem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mi az istenért kellett Hickset "feltámasztani" ezt az ótvar nagy gagyi baromságot! hogy jött a riadó, és ő fölkelt a sulacón, hogy kilője ripleyéket, és maga helyett valami másik testet lőtt ki meg ilyen baromságok. Esküszöm, mint Bobby visszatérte a Dallasban... már majdnem azt mondtam, hogy a storyja egész ötletes, mert arról nem szólt a fáma, hogy milyen messze is volt a Space Jockey-k űrhajója és mennyi tojást hoztak el onnan, szóval simán vissza tudhatták telepíteni az alieneket, de ezzel a Hicks szállal


    annyira reménykedtem benne, hogy legalább a story fent tartja ezt a rezgő léceken álló borzalmat, és akkor összedőlt az egész... pff
  • SLICK
    #1513
    5 óra? Elmehetnek a kikúrt picsába! Gyalázat amit ma a játékokkal tesznek...
  • Shep
    #1512
    kimaradt a nem, szóval régóta nem akart lenni.
  • tommygear
    #1511
    az nagyon pozitív dolog, mondjuk mit várhatnánk az ea-től :D
  • mester1987
    #1510
    Jaja a hangok azok tényleg faszák.
  • Shep
    #1509
    Megcsináltam a 2. pályát is és a fene tudja de nem olyan rossz ez, a hangok meg szerintem eszméletlenül jók, régóta hallottam játékban ennyire jó térhangzást.
  • mester1987
    #1508
    Lehet, hogy csak a politika része, hogy ugorjanak a DLC-kre majd.
  • tommygear
    #1507
    a remek 5 órás single-el :D
    http://gamepod.hu/hir/crysis_3_az_elso_ertekeles_2.html
  • Frank99
    #1506
    tegnap lehúztam, a hétvégén majd játszom. PONT a hangok és a zene érdekel. az impulzusfegyver??? hangja miatt néztem meg 2-3 havonta az eredeti DD filmet. imádom. a játék ennyit érdemel. semmi többet.

    napokig gondolkodtam a megvételen.

    nem lesz megvéve...

    :-)
  • mester1987
    #1505
    Én egyik régebbi AvP-vel se játszottam, de merem állítani, hogy azok jobban össze voltak rakva még talán a 2010-nél is...szóval működött minden benne.

    Amúgya Classic és a sima AvP között ugye nincs különbség nem?
  • Pares
    #1504
    Én nem értem, hogy mit vártál a hentelés helyett. Az AvP2 is hentelés volt például, meg a három is, itt sincs ennél több. Aliens-t láttad? Dettó ilyen szintű hentes hangulat.
  • mester1987
    #1503
    Nem baj, majd talán szintet lépünk a Sniper: Ghost Warrior 2-vel talán, de előtte még van egy Crysis 3 :P
  • gabe paul logan
    #1502
    mert egy szar agyhent a játék...sajnos...
  • mester1987
    #1501
    Hát azok az aláfestőzenék valahogy nem illenek ez alá gyors agyhent alá.
    Meg ezek a irreális karakterhangok...fuhh xDDD
  • gabe paul logan
    #1500
    Amik egy atomrobbanás után simán ott állnak xD

    Én is ott tartok, szerintem egy para mentes, lineáris, glitchekkel teli, 0 sztorival ellátott, gagyi karakterekkel büszkélkedő, összecsapott FOS! Co-op még marhulással ok és szinte vérzik a szívem a hangokért felelős stáb és a zeneszerzők miatt...mert annyi munkát dobtak bele, hogy az viszi a hátán szinte az egészet.
  • Htjet
    #1499
    Azért egy picit lehet javitani a grafikán :)Katt
  • W B
    #1498
    Nagy AvP fanként én annyi hibát találtam... pl. Sulaco oldala tele van olyan ütegekkel mik nem is léteznek. Meg ilyesmik.
    Viszont a sok hiba ellenére nem olyan rossz. Úgy álltam neki, hogy kiviszem mert mégis alien, de jól elkúrták. Szóval nulla követelménnyel álltam neki. Ahhoz képest nem olyan rossz. De az AvP3 még mindig megelőzi XD
  • KiruHoshino
    #1497
    Srácok. Tegnap játszottam vele. Kb a feléig vittük a játékot haverral coopban. Ma viszont nem találta meg a játék a mentéseinket. Volt valakinek hasonló gondja? Esetleg ötlet?
  • Broafka
    #1496
    most tényleg túlélték az alienek meg amúgy az épület is egy 50 megatonnás robbanást? ne vicceljünk már...
  • tommygear
    #1495
    megérkeztünk az lv-426-ra és azt mondom kifejezetten jó a hangulat, tetszenek az utalások is a filmre, pl megtaláltam az egyik sentry gun-t a maradék pár lőszerrel
  • GanXstaZoleeWrk
    #1494
    Kövezzetek meg, de nekem is bejön a játék, nem egy dead space de nem is egy rakás szar, a CE kiadásban egész igényes. Nyilván minden része lehetne jobb ezt kár tagadni kb 7/10 összességében.
  • grebber
    #1493
    Felejtsed már el ezt a filmes baromságot. Százmillióhuszonnyolcszázezer game van amiből nincs film mégis tud jó lenni!
    Meg ha mindhez lenne akkor is nagyivbe leszarnám hogy milyen a film nem ahhoz nézném hanem magát a játékot.

    De ezzel be is fejezem ennek a szarnak a savazását ,mert nem tudjuk meggyőzni egymást úgyse!
  • mester1987
    #1492
    Ezért nem teszem fel. 15 GB, de önismétlődő az egész. A hangulat viszont jó.
  • mester1987
    #1491
    Aha. Mind1 mégegyszer azért nem teszem fel.
    A tengerészgyalogos volt a játék központja sztori téren ha jól tudom.
  • Pares
    #1490
    De nagyon is ott a bibi, hogy ha nem jöttek be a filmek, akkor nincs értelme erőltetni egy arról készült játékot, mert csak a grafikát meg ilyen dolgokat fogsz nézni, ami ennek a játéknak a nagy gyengéje. Nem mondom, hogy nem tudom milyen jól sikerült, de nem fos és ótvar szar, mint ahogy írod.