1969



OFF topik
  • DarkSector
    #1609
    Epekedve várom az Otherworld-ösök videóját!!!
  • Broafka
    #1608
    csak hogy Bishopot idézzem: "30 kilométeres körzetben mindent letarol"
    Atom bomba térkép
    azt mondja a filmben, hogy 40 megatonna, én a Tsar bombát vettem ami 50 megatonna, tedd mondjuk Budapest felé. Kb 2 km sugarú körben semmi nem marad azon a területen 6,5 km-es körben se túl sok, de esetleg ott még állhat épület, stb...
    összességében véve, nem, ez az egész egy baromság, ott semmi nem maradhatott volna ahol mi laptopokat hallgatunk...
  • Pares
    #1607
    Nem írtam sehol, hogy a Prométeusz Istenkirály film lett volna, először én sem értettem, kétszer kellett megnéznem, de szerintem elég jó. Nyilván elég más, mint az Alien, másra koncentrál azon az univerzumon belül.
  • Shep
    #1606
    A nagy dög álien
  • Broafka
    #1605
    igen ezekről mi is beszéltünk, úgyhogy mondjad...
  • Shep
    #1604
    Mikor visszament a királynővel akkor még pont volt beleszorulva egy tojás ami már kifejlődött de a szülőcsatornába még nem jutott el és leszállás után első dolga volt gyorsan lerakni a tojását, mintegy túlélő ösztönként :)
  • Pares
    #1603
    Hogy került tojás a Sulacora? Hogy ment rá Ripley fejére? Csak hogy rögtön az elejét említsem. Tovább is van még, de régen láttam már.
  • Broafka
    #1602
    van pár plot hole de csak a kíváncsiság kedvéért, mondj párat.
    amúgy nem lett olyan jó, de rettenetesen szar se. Jó igen, lehetett volna happy end az egész, királynő megölve, lv-426-on lévő robbanás elérte az űrhajót is, az összes alien meghalt...
    Most lett egy harmadik rész, amiben kinyírták ripleyt és az új királynőt is, ennyi. Amúgy Ridle tök jó filmet hozott össze az 1-gyel, de a prometheusszal viszont nem. De gondolom neked az tetszett. Nagyon kíváncsi lennék, hogy mik voltak azok benne, amik olyan felejthetetlen isten király előzménnyé tették azt a filmet?
  • Pares
    #1601
    Egyébként az atomrobbanás azért eléggé megtépázta a létesítményt. Nyilván nem fából készült kunyhók voltak, ráadásul azok a hegyféleségek veszik körbe, szóval nem lehetetlenség, hogy a komplexum nagyja része megúszhatta a robbanást, bár nyilvánvalóan nem erre számítana az ember. De hát állítólag Ridley és Cameron is benne volt a scriptben, kitudja mire akarnak kilyukadni. Remélem azért most tanultak ezekből az oltári nagy hibákból, és a következő játék jobb minőségű lesz, mondjuk mint a demója ennek, az már bőőőven jó lenne, ha olyat össze tudnának rakni, úgy kb. 10-12 óra játékidővel.
  • Pares
    #1600
    Most viccelsz? A harmadik rész pont azért a legszarabb, mert abszolút figyelmen kívül hagyta a kontinuitást! Teli van plot hole-al. Jobb lett volna, ha soha életbe nem csinálják meg a 3-ast és 4-est, csak ártottak vele. Hagyták volna Ridleyre, mégha évtizedekig is kell rá várni. Mégis csak az ő franchiseja, ő tudja, mit akar vele kezdeni, erre jönnek valami jöttmentek, és beleköpnek a levesébe, nem is tetszik neki... Ezért mint már írtam, ő kerek-perec megmondja, hogy a jövőben teljesen figyelmen kívül hagyja a 3. részt. Na most lehet azóta változtatott rajta, és csak részben hagyja figyelmen kívül, de akkor is. Ezt elbaszták, de nagyon.
  • tommygear
    #1599
    mármint mi?
  • Shep
    #1598
    Ja de amúgy az a pályavégi jelenet is mi már, 90-es években voltak ilyen megoldások. Egyébként a bolygón már nem annyira gáz a játék csak azok a rettent karakter animációk ne lennének.
  • Shep
    #1597
    Nem arra értettem , hanem, hogy mi a szar az, hogy kerül oda?
  • gabe paul logan
    #1596
    isten hozott az alternatív univerzumban
  • W B
    #1595
    Alienek faroktüskéjében kábító méreg van. Ha csak beléd szúrja, akkor elkábulsz vagy eszméleted veszted.
    Ezt ugye az AvP3-ban kihagyták és itt se használják soha. Max ezzel lehet magyarázni, hogy elkap azt elkap.
  • Broafka
    #1594
    de (hülyének néznek a készítők minket, ennyi). Mi az hogy az most hogy? elkap! rádveti magát, és a büdös szájszagától elájulsz, nem mind1? :D
  • Shep
    #1593
    Figyeljetek már a filmben nem felrobbantották a kócerájt, vagy rosszul emlékszem? Meg az a dög aki elkap a 4. pályán az most hogy?
  • W B
    #1592
    Ütöd-vágod. Ennyi.
  • bmw1200
    #1591
    Valaki árulja el nekem, hogy a rakodóval hogy kell az udvaron a nagydarab alient lenyomni!
  • KaOz
    #1590
    Erre én is kíváncsi lennék, hogy mit keresett tojás a Sulacon a 3. részben.
    Jó pár éve foglalkoztat ez.
  • tommygear
    #1589
    jaja de azért ez is undorító dolog, az aliensnél nem tudom mi történhetett, ez a demo tényleg jól néz ki, és nem csak 1 pálya van benne, amit lerendereltek azt csá, hanem elég sok pályarészt bemutat, szóval egyszerűen érthetetlen, kár érte
  • Broafka
    #1588
    hát a prometheus is gagyi volt... a 3. rész viszont simán belefér a sorozatba, viszonylag jó lezárása az egésznek (mondjuk nekem önmagában kérdés volt, hogy hogy a francba rakott a sulacora tojást, miután Ripley szétlőtte a méhét vagy mi a szart... nah de mind1. A 4. viszont egy hatalmas hiba volt. klónozás? nem tojással szaporodó királnyő, hibrid utód, jhaj istenem... hogy Ripley (7)-t idézzem: "Ölj... meg!"
  • Frank99
    #1587
    és de jól döntöttem!!!!!!!!
  • Pares
    #1586
    Egyetértek, az utolsó két részt simán lehetne meg nem történtnek is venni az én véleményem szerint. Remélem azért a Prometheus után visszatér Scott a sorozathoz, és rendbe teszi valahogy.
  • Pares
    #1585
    Azért itt messze nem olyan gigantikus a különbség. Játszottam az FC3-al, és nem full grafikán is gyönyörű szép minden. De itt? A Demo alapján lehet el se futott volna a gépemen max. grafikán, a teljes játék meg grafikai szempontból 2013-ban egy nagy vicc.
  • tommygear
    #1584
    azok valóban förtelmes hányadékok voltak

    #1582:
  • Pares
    #1583
    Egyébként emlékszem egy interviewra Ridley Scottal, amiben szörnyűlködött a 3. és 4. rész fölött, és ő meg nem történtnek tekinti azokat a részeket. Szóval lehet, hogy ezen a játékon keresztül próbálták kiírni azokat a részeket a canonból, és új irány felé terelni a történetet.
  • W B
    #1582
    Alienek érzékelik az agyhullámokat, feromonokat, aurát érzékelnek. Ezeken kívül valamely formában látnak, szagolnak és hallanak.
    Csatornában nagyrészt döglött idegenek vannak, no meg a Boilerek. Viszont a nem értem mit akar ábrázolni... kiöregedő alienek lennének a boilerek? Egy sima idegen is tovább képes élni mint egy ember.
    Talán a királynő hiánya lenne az oka? Ha nincs királynő és nem tud királynővé fejlődni, akkor a pszihés vevőszerve a lénynek elcsökevényesedik és elpusztul végül. - Na ez jó magyarázat, ezért érzékelik csak a mozgást és a hangokat, nem érzékelik az agytevékenységet, mert ama szervük már elcsökevényesedett... két gond van ezzel: Van királynő, és tudnának királynővé fejlődni. Tehát az egyetlen magyarázat sem jó. (Aliens: Labirintus könyvben van, hogy nem engedték a mint példányokat királynővé fejlődni, és az űrállomáson nem volt királynő. Szép lassan királynő nélkül elpusztultak.)
  • Seth
    #1581
    Úgy emlékszem csak a kislány boncolásánál akart személyesen ott lenni. Addigra a másikat már megcsinálta a doki
  • tommygear
    #1580
    csak a kiscsajt vizsgálta meg ripley, Hicks teste tényleg szét van roncsolva amikor mutatják...
    legalábbis abban a verzióban amit én láttam, mert abból is kijött már annyi directors meg istenfasza cut
  • tommygear
    #1579
    far cry 3-nál is eljátszották ezt a cigányságot, nagy divat mostanában úgy néz ki

  • vixo
    #1578
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Am mielőtt elhamvasztották a Furyn "Hicks" és "Rebecca" testét,akkor Ripley előtte megvizsgálta őket,h nincs-e bennük embrió,ergo rohadtul fel kellett volna tűnnie neki,h ki a franc az???!!!! Jah,h biztos volt Hicks-nek egy ikertesója...Kb ilyen bárgyú volt az egész story-ja a játéknak,csimpánzok írták vagy mi a (8.utas a) halál? kb annyira tűnt eredetinek...
  • Pares
    #1577
    Elképesztően jó ez a demó, hihetetlen, hogy a játékhoz az égvilágon semmi köze. Szinte olyan mint egy film, szerintem az is volt. Az évszázad játéka lett volna, ha így nézett volna ki, de mint tudjuk, a valóság eléggé más... Az biztos, hogy ezentúl a Gearboxnak akkor sem hiszem el, ha mutatják...
  • tommygear
    #1576
    amikor fegyvertelenek vagyunk mi lelte az alieneket hogy meg vannak dermedve? meg ilyen bambán közlekednek
  • Pares
    #1575
    Döbbenet ez az egész. Gyakorlatilag mindenkit átvertek ezzel a demóval, szerintem ennek semmi köze a játékhoz, ezt külön készítették marketing célokra. A fények, világítás, animációk, textúrák, hangulat... Teljesen más, sokkal jobb és kifinomultabb. Nem létezik, hogy ha erre képesek voltak, akkor ilyen játékot adnak ki hat év után. Szerintem a demót a gearbox emberei rakták össze, a végső játékhoz viszont valószínűleg közük sem volt, azt a TimesGate meg a többi dobta össze, és látszik is a különbség. Csak ez így átverés, és szerintem be is lehetne őket ezért perelni simán.
  • Pares
    #1574
    Az értékeléssel nem értek teljesen egyet, nálam egy 6/10-et simán megér a játék, de azzal amit mondott, maradéktalanul egyetértek, mind a negatívumokkal, mind a pozitívumokkal. Döbbenet, hogy az E3 demó miért mutatott teljesen más minőségi szintet, vajon az egész csak egy renderelt videó volt? Vagy gondolták, hogy az eredeti játék, ami a kezükben van, menthetetlen, és rágyúrtak nagyon keményen a marketingre? Hihetetlen, szinte teljesen más a játék a demóban, mint az eredetiben... Érthetetlen.
  • ntex
    #1573
    van nyoma amúgy, a háttérben a nagy füst, meg az atmoszféra processzor is elég hiányos lett, meg csomó minden ég a bolygón. Az hogy a kolónia komplexum épen maradt arra lehet magyarázat az hogy hegyek között van az egész, lehet felfogták a hegyek a lökéshullámot
  • KCSDUCK
    #1572
    Kösz sikerült steamen belül kell aktiválni. Cdgalaix meg elmehet a fenébe mert ott meg azt írják extrán belül kell.
  • Nagylaci
    #1571
    Ez melyik DLC ? Nem lehet, hogy akkor éppen, hogy a Steam -ben kéne aktiválnod? Mert az, hogy nem megfelelő a kód formátuma arra utal, hogy rossz helyre írod be!
  • KCSDUCK
    #1570
    Jatekon belül aktiváltam extra - shift kód belül regeltem is ,és aztán írja ki a kód nem elég