1969



OFF topik
  • Nagylaci
    #1569
    A Gear Upgrade Boost DLC -t a játékon belül itt:

    Main Menu -> Extras -> Shift code

    tudod aktiválni, de előbb regisztrálj a Gearbox Shift rendszerébe ha még nem tetted eddig.
  • Nagylaci
    #1568
    Az egyik kódot a játékon BELÜL kell aktiválni! Nem a Steam rendszerében. Szerintem neked ez a problémád.
  • KCSDUCK
    #1567
    Többször is megnéztem mit írok be, de semmit nem ütök el
  • KCSDUCK
    #1566
    Üdv!Tud valaki segíteni mert olyan problémám van hogy a dlc nem tudom aktiválni azt írja hogy 25 karakteres a kód nekem viszont a kártyán csak 15 karakter van. lemaradt volna 10karakter a kódból?
  • tommygear
    #1565
    de még ha benyögték volna, hogy ez valami alternatív folytatás akkor elfogadom, de így hülyének nézik az embereket, hogy áhh úgyse emlékeznek már a film végére :DD vagy nem tudom mi volt az elképzelés,
    meg mindenhol írják, hogy a játék a film hivatalos folytatása, ridley scott, james cameron blabla, hát érdekes nagyon... :D
  • Nagylaci
    #1564
    Egyébként ez talán a játék történetének egyik legnyilvánvalóbb és ezért legostobább hülyesége. Itt a robbanás a filmből:



    És ezek után mi részben épségben találjuk az épületeket, üveg(!) és egyéb törékeny anyagokkal együtt. Nem is beszélve asztalokon hagyott laptopokkal és más lehetetlenségekkel karöltve. Eszem megáll, hogy erre az egészre mindenki rábólintott akinek beleszólása vagy vétójoga lett volna.
  • Gascan #1563
    sztem csak lazan elmentek mellette azt cso :)
  • tommygear
    #1562
    amúgy arra van valami értelmes magyarázat a játékban, hogy a filmben látott atomrobbanásnak semmi nyoma? vagy csak lazán elmentek mellette oszt cső
  • gstup
    #1561
    *assembly
  • gstup
    #1560
    A creative assmebly által készülőben lévő alien játékról tud valaki valami infót?Mert én szinte semmi nem találtam róla.
  • W B
    #1559
    Tengerészgyalogsági kézikönyv. Van ám ilyen. Meg nem ez az első játék ahol egy Conestogában randalírozhatunk.
  • a.carkey
    #1558
    Vagy kiadni a demot. :)
  • Gascan #1557
    igaz h nem ev jateka de nekem az miatt is tetszett h picit visszahozta a regi FSPek hangulatat

    az alienek irtasa meg egesz elvezhetore sikerult :)

    a sztorival nekem nem volt semmi bajom, grafika lehetett volna szebb

    picit tobb penzt kellett volna fejlesztesre forditani, de valoszinuleg nem terult volna meg jobban
  • ntex
    #1556
    Ja meg az öltöző is ahol paklták a fegyvereket.
  • ntex
    #1555
    Most őszintén, honann tudod hogy mi hol van mikor a filmben kb 2-3 helységet mutattak az egész hajóról? :) (hibernáló terem a koporsókkal, a kajálda, meg a hangár) A hajó meg ahogy írják rohadt nagy, rengeteg terem, helység volt ami gondolom nem volt kidolgozva az eredeti sztoriban sem mert minek ha úgysem látszik. Gondolom ezeket mind utólag tervezték meg a játékhoz. Ahhoz képest szerintem teljesen jó lett.
  • gabe paul logan
    #1554
    semmire...agyba mászós szöveg akar lenni, hogy várjad nagyon lesz-e folytatás...KÖNYÖRGÖM NE!
  • a.carkey
    #1553
    hehe. :)
  • Gascan #1552
    arra rajott valaki h mire kell gondolni amikor a jatek vegen azt mondja a Bishop h mostmar mindent tudunk? :)
  • Fpocok
    #1551
    LOL, a 11 pályából csak 3 fókuszál az alienek elleni játékra! :DDDDD
    Legnehezebb fokozatn 7 óra, amúgy meg 4-5óra :D
  • a.carkey
    #1550
    Erről ez a pasi jut eszembe.
  • a.carkey
    #1549
    Ha ez a játék egy MMO, akkor az történik vele, mint az SWG: NGE esetében történt ...
  • mester1987
    #1548
    Nagyon gyorsak :)
  • Broafka
    #1547
    ebből látszik hogy kevered a szezont a fazonnal! Semmilyen katonák érkezése nem ébresztette fel! A 3. film úgy kezdődik, hogy mennek a sulacoval, és beriaszt a rendszer a mentőkapszuláknál, mert egy alien facehugger "vére" ráfolyik a konzolra, és ez indítja be igazából a katapulási eljárást, ami aztán kilövi a testeket és éppen a büntető bolygóra...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A játékban meg csak annyit magyaráz, hogy beindult a rendszer, ő felébredt, és kilőtte a testeket a bolygóra, ő meg mit tudom én... elszívott egy cigit azt csá. A sulacon akkor senki nem volt, csak ők 4-en. De amúgy értem mit mondasz, de éppen ezért egy oltári nagy baromság az egész! A 3. film amúgy teljesen jól végig vezette, hogy mi történt, kikelt tojás, facehugger, sav, tűz, hiba arendszerben, biztonsági protokol, testek kilövése
  • Fpocok
    #1546
    lol tényleg most jött ki. Csak emlegetni kellett :DDD
  • a.carkey
    #1545
    A Farcry3 esetében is volt hasonló.

    A lerakható ágyús rész volt az, ahol a legsilányabb munkát végezték.
  • Lunki88
    #1544


    Na befutott angry joe értékelése is.
  • Seth
    #1543
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Huh, nem tudom melyik része nem világos. A We-Yu katonák közül bárkit kicserélhetett a kapszulában, mittudomén, elterelésnek,hogy bújkálva ügyködhessen valami megmentő terven,miközben azt hiszik halott. Na figyi,elölről kezdem:D A hajó felébresztette mikor érkeztek a katonák,addig nem volt semmi gond a Sulacon,ment az útjára,vissza a Földre(ha jól emlékszem az volt a cél).Az hogy azután mi történt, nem tudjuk,csak annyit,hogy tűz keletkezett(lehet éppen egy tűzharc volt Hicks meg katonák között,egy facehugger is arra bóklászott, és amíg Hicks a megmentésükön ügyködött, az megtermékenyítette RIpley-t.Mentőkapszulák kilövődtek a Fury fölött.A We-Yu-sok visszairányították a Sulaco-t az LV-426-hoz,gondolom hogy további adatokat gyűjtsenek a bolygóról,begyűjtsenek pár példányt,kísérletezzenek. Eközben Hicks még mindíg bujkála Sulaco fedélzetén, leadja a vészjelzést,de végül mégis elkapják, és ekkortájt érkezünk mi a fedélzetre a játékban, mikorra a Sulacon már elszabadult a pokol
  • Csokis
    #1542
    4. missziót kezdtem el, de nekem eddig tetszik!

  • gabe paul logan
    #1541
    Hát nem tudom öregem, ha te sajtos croissont vásárolsz és helyette egérszarral van töltve, az csak jó marketing?

    a fogyasztók megtévesztése bűntettnek minősül ha nem tévedek, de legalábbis kötelesek visszatéríteni a termék teljes összegét

    én amúgy ekkora csalást még sose láttam
  • Nagylaci
    #1540
    Azért van különbség mert a FC3 -nál "kicsit" fényezték magukat. Ez meg nem ugyanaz a játék gyakorlatilag...
  • mester1987
    #1539
    Hát a fiatalabb réteg nem is igen veszi szerintem észre :)))
  • grebber
    #1538
    Jók a marketingesek na! Ez kb olyan mint az a bizonyos Far Cry 3 promo cucc. És ott is gyengébb lett a full.
    Nem kell ezen meglepődni!
  • Broafka
    #1537
    amúgy azt a gránátosat én is eljátszottam! :D hát hogy leet valami ilyem szerencsétlen. A játékok 95%-ban ha megnyomod a gránátos gombot, akkor eldobja a gránátot, nem előveszi és még utána dobáld. De amúgy ezek után... én a demót venném meg pénzért
  • mester1987
    #1536
    Én is csak videót nézek...nem bírok ezzel a szennyel játszani :D
    Az első bossharc viszont ötletes "ott kint".
  • Fpocok
    #1535
    Kiváncsi vagyok Angry Joe milyen videót fog kiadni... pár nappal a megjelenés előtt még nyomta, hogy a játék oda fog baszni :D
  • Fpocok
    #1534
    Ez tényleg durva :D
  • Nagylaci
    #1533
    Na igen, kezd elég szép nagy balhé kerekedni a játék körül. Amennyire meg lehet ítélni a hivatalos fórumból a Steam már visszatéríti a vételárat azoknak akik a demóra hivatkozva visszakérik azt. Nézzétek meg ezt a videót is:

    A-LIE-ns: Colonial Marines

    Ez egy hosszabb videó a demóból szintén kommentárral. Komolyan ez gusztustalan amit a Gearbox próbált csinálni. :(
  • mester1987
    #1532
    Baszod...nem is tűnt fel, mikor kipróbáltam a játékot, csak most ugrott be
  • Broafka
    #1531
    anyám, Demo alapján azért nem csoda ha páran előrendelték, mennyivel szebb voltmár? Nem egy tökéletes darab az sem, de hát a demohoz képest még egy 3-4 hónap munka a demoval és marha klassz játékot kaptunk volna
  • Broafka
    #1530
    és ez hogy jön ide?
    " a We-Yu megszállta a hajót több tucat katonával,nem a régi legénységet kell nézni"
    ez már a játék... a filmben a katonákon kívűl (plusz Bishop, Ripley és Burke) nem volt más a hajón, és 3-man (3 és felen) élték túl: Hicks, Ripley, Newt és Bishop... szóval... ki a szart is dobott ki maga helyett? nincs megmagyarázva, mert nincs rá magyarázat, és mi erről beszéltünk, hogy jönnek ide a játékban lévő katonák?