1969



OFF topik
  • Fpocok
    #1328
    APA KEZDŐDIK!
  • grebber
    #1327
    Annyira szar hogy úgyse birjátok ki hogy ne vigyétek végig ( Alig 7 órás csupán!)
  • Maxtreme
    #1326
    Én már nem mert lassan meló, de itt van pár katt

    Am magáról a játékélményről is süt a budget amatőr érzés.
    Szerintem én ezzel sokat nem fogok foglalkozni.
  • kill3r21
    #1325
    tolsz pár képet?
  • Maxtreme
    #1324
    Ráadásul ez a anaglif 3D hatású kijelző masszív fejfájást okoz. Nem tudom hogy ez miért kellett, de kb úgy néz ki mintha szemüveg nélkül néznék egy Stereo 3D-s képet.
    valami ilyesmire gondolok.
  • Maxtreme
    #1323
    hát öcsém ilyen ramaty 320x240-es textúrákat mint ami ebben van, már sok sok éve nem láttam egy játékban sem.
    Ehhez képest a 2007-es (ha már ue3) UT3 egy látványorgia.
  • AnarchoiD
    #1322
    konzol forumon :

    Its times like this I can tottaly justify pirating a game. Cancelled my pre-order too. Looks like poor Co-op killed another potentially good "survival horror" game. I mean at least Dead Space 3 had an immersive atmosphere.

    They should either focus on a good single player experience or make the game from the ground up purely for Co-op like in Left 4 dead etc. Hate this drop in drop out shit, it just doesn't work 90% of the time because they end up losing focus on what really counts....GAMEPLAY


    ugylatom felesleges sietnem a Dead Space 3 befelyezesevel ;)
  • Rayden02
    #1321
  • grebber
    #1320
    Szerintem olyan nem is volt aki ne mondta volna ,hogy szarkupac lett.
    A CE-t nem fél hanem negyedáron kéne adni. :-D

    Azt viszont remélem hogy a Sega a thqtól megvett comukba nem igen nyulkál ezekután abból csak baj lehet.
  • shaddam
    #1319
    Mondtam :(
  • Rayden02
    #1318
    Félresikerült az Aliens: Colonial Marines?
  • Susarc
    #1317
    This game will unlock in approximately 1 hour
  • wedge31
    #1316
    Nem vitás, mindenesetre gyakrabban találják el mint ezek a noname teszterek.
  • jarlaxxe
    #1315
    IGN-n is olvastam/láttam már hülyeséget.
  • wedge31
    #1314
    GK teszt...
    Az IGN mennyit adot rá? az általában beszokott jönni.
  • paj01
    #1313
    pedig sztem ez olyan dolog mint a star wars intro. Ez szerves részét képezi már a franchisenak. Nem igazán tekinthető majmolásnak:)
  • Shep
    #1312
    Azért az tök fura, hogy nem védesz egy játékot :)
  • Totti5
    #1311
    Így kell elfogultan túlpontozni. Az jó hogy neki tetszik, de a teszt nem a valóságot írja le.
  • Shep
    #1310
    PozitívumokHivatalos folytatása a Bolygó neve: HalálnakFantasztikus Alian hangulat, rengeteg utalás a filmreJames Cameron és Ridley Scott segítségével történetet a Battlestar Galactica két írója, Bradley Thompson és David Weddle írtaA karakterek arcát és hangját az eredeti szereplői kölcsönöztékVan négyszemélyes drop-in drop-out kooperatív kampányAkciódús, izgalmas sci-fi horrorNegatívumokSokszor csak a darálás megy, semmi másA grafika nem a legszebb, a részletek kidolgozása egyes helyeken kifejezetten ronda lettAz AI idióta, a társak, és az ellenségek mind hülyékTehát a lényegi rész nem tűnik jónak :(
  • jarlaxxe
    #1309
    Eddig még mindenhol pont, hogy a hangulatot hiányolták.
  • Pares
    #1308
    A grafika igazából nekem se számít, a képek alapján bőven jó, legalább elfut a laptopomon is, a kettes részt még mostanában is elő szoktam venni, szóval... Csak azt remélem, hogy lesz valamilyen Alienes hangulata, és a bugok ha lesznek nem lesznek annyira idegesítőek, hogy ne lehessen tőlük játszani. Na meg valami épkézláb sztori is jól esne.
  • Shep
    #1307
    Fantasztikus Alian hangulat, Milyen az az alian hangulat? :)
  • Totti5
    #1306
    Grafika szánalmas szint bármin nézi az ember.
  • tommygear
    #1305
    ez elég pozitív teszt ezek alapján a hangulat nem rossz, na majd meglátjuk
  • shaddam
    #1304
    A grafikát leszarom észlény nem vagyok tirexi... A bugok meg ugyanazok mindenhol nézz pár bf3 videót
  • Fpocok
    #1303
    Nyilván nem hülye és főleg a grafikára kérdezett rá.
  • Pares
    #1302
    Nem a sztoriról beszélek, észlény, hanem a grafikáról meg a bugokról. De tudom, hogy valószínűbb, hogy PC-n még rosszabb, mint konzolon.
  • Pares
    #1301
    Mondjuk szerintem az AvP 3 sem volt annyire förtelmes, mivel én is Alien fanatikus vagyok, ezért a hibáit el tudom nézni, szóval reménykedem.
  • shaddam
    #1300
    Ja csak konzolon szar, pécén jobb a sztori... Ember mindenki ugyanazt kapja mindig ha nem tűnt volna fel.
  • Susarc
    #1299
    hátőőőőő pedig mennyire vártam....és nem kevés ideig csinálták.....
  • shaddam
    #1298
    Hát majd leárazva berakom a kosárba, mert alien buzi vagyok. Szomorú vagyok :(
  • Pares
    #1297
    Mondjuk ahogy egyesek a DS3-at is szarozzák, szerintem van még remény...
  • Pares
    #1296
    Most ez komoly, hogy ennyira szar lett a játék? Vagy csak konzolon lett elcseszve? Vagy PC-n még szarabb lesz? :D Pedig úgy vártam már...
  • W B
    #1295
    Aliens: Idegenek a Földön. Lehet olvasni. Jó mókát :p Inkább a regényekre kéne játékot építeni unom már a folytonos kolóniákat...
  • Rayden02
    #1294
    nem semmi!
  • gabe paul logan
    #1293
    nekem a cím dolog külön bejött...avp, prometheus, etc ezt majmolja, uncsi volt már, egyáltalán nem hiányzott pl nekem, egyik legnagyobb alien geeknek
  • kill3r21
    #1292
    utálom a gamestart, de ez odabasz :Dhttp://indavideo.hu/video/Alien_Colonel_Marines_Gamestar_Elozetes
  • Csokis
    #1291
    Úgy látszik, még vannak bajok.

    Game Works , Co-Op Does not , cannot invite friends to game... Multiplayer Campaign , is definately broken.. LAN or Online does not work.
  • tommygear
    #1290
    mizu gábor?
  • Carmageddon
    #1289
    Nem is kevés idejük volt.