1969



OFF topik
  • W B
    #1248
    Néztem videókat. AvP2-ben reálisabban robbantak szét az alienek. Itt van egy kis sav fröccsenés és jó félmázsányi szilikon polimer és kitin tűnik el... AvP2-ben legalább lehetett látni a szétszálló testrészeket.
  • wesker24
    #1247
    Az Aliens CM-el itt súlyos gondok lehetnek mert már 1 nappal korábban elérhető az Aliens Steamen :D

    Már most játszható amikor még hátra lett volna 1 nap ! :D
  • Skyline
    #1246
    Ez tény de én már annak is őrülnék ha a 2 szintjét és paráját elérné a játék.... A látottak alapján továbbra sem közelíti meg akárcsak az AvP3...
  • Shep
    #1245
    Az 1 volt a legjobb ott DC fokozaton tényleg az életedért küzdöttél, rohanni kellett, mert ha megálltál elözönlöttek az élienek és nem fogytak el sosem tényleg olyan volt, mintha ott lennél a 2 ezt a szintet már nem tudta hozni, meg hát az a liththec engine sem tett jót a dolognak, olyan viccesen nézett ki mindenki.
  • Skyline
    #1244
    "Anno amikor végigvittem a 3-at ment a savazás hogy bezzeg a 2 milyen jó.És én ekkor vittem végig. Számomra a 3 messze veri a 2-öt (és nem a grafikásra gondolok)"

    Innentől minden szavad hiteltelenné is válik...:D
    Nézzük mi volt az AvP 3 marine kampányában:

    Jön feléd az alien, felugrik a falra megint felédjön, leugrik feléd jön, ha esetleg végignézted a mesés jelenetet és nem lőtted le 48szor odaér hozzád. Komótosan feláll és csap egyet.....:D
    Legnehezebb fokozaton egyetlen pisztollyal toltam ki a játékot hogy némi izgalom legyen de rendszerint a legnagyobb Alien problémákra is jó módszer volt a hátrálás közben lövés....

    És nézzük mi volt az AvP 2-ben. Az Alienek RÁDRONTOTTAK neked ugrottak és vitték lefelé az életerőd csapkodással belsőcsattogtatóval ahogy csak tudták, legnehezebb fokozaton rendesen pánikszerű meneküléseket kellett csinálni mert semmi pillanat alatt szétszedett 2-3 Alien....

    Hangulat? Para? MIND kiveszett az AvP3-ból, és ez főként a marine kampányban volt mérhető a többire nem térnék ki de hasonlóan szánalmasak...

    És sakjnos amit eddig láttam GAMEPLAY videók ebből a játékból mind mind az AvP3 szintjére hajaznak.... Az egyik videóban például a player felé megy egy alien négykézláb player épp táraz..Alien oda ér és ahelyett hogy támadná FELÁLL és egy irgalmatlan jobbos parasztlengetőt elenged amit a player simán egy hátralépéssel kivéd, majd szájbacsapja az alien-t a puskatussal és szétlövi.... EZ MI??? :DD
  • Harbinger
    #1243
    Ki ne akarna? :D Egyébként a póló már elfogyott, valahol valami kendőt adnak. XD Vajon Monk-ra gondoltak ezzel?
  • Shep
    #1242
    Az a másik lehetőség :)
  • a.carkey
    #1241
    Vagy csak valaki olcsón akar 0day CE kiadást, féláron? :D
  • wedge31
    #1240
    Faviccnek is rossz akkor.
  • Shep
    #1239
    Arra még nem gondoltatok ,hogy nem is szar csak a konzolosok viccelődtek egyet? :D
  • a.carkey
    #1238
    Lassan tárgyalhatnánk, hogy miért mondott le a pápa, mert az utóbbi időben mindenről volt szó, csak erről a szar játékról nem. :D
  • Fpocok
    #1237
    Nahát... kiderült, hogy szar a játék? Mily meglepő.
  • Starfarer
    #1236
    :DD
  • W B
    #1235
    Szerintem a gumiszobába kéne áttenni.
  • gabe paul logan
    #1234
    még az aliens topikban vagyok? :)
  • Shep
    #1233
    Magasztos cél :)
  • Cumshot
    #1232
    Beleszarnak. Amugy azelott sem igazan letezett moderacio ezen a forumon :D
    Az en 12 eves nickem is elveszett az email alapu beleptetesnek hala (aminek egyebkent zero ertelme van).
    En igazabol mar csak azert jarok ide, hogy minel hamarabb hazavagjam ezt a forumot. Illetve azert, hogy felgyorsitsam ezt a folyamatot. Sok eve doglodik mar az sg.hu.
    Tomsolo es Shadoweyes tudjak hogy miert. Nem is tiltanak mar egy ideje, tudjak hogy ha megis, akkor vagy feltorom valakinek a fiokjat, vagy cheatengine-el kerulom meg a tiltast.
    Szoval vegig fogom nezni, ahogy osszedol ez a szaros forum a habos gecibe, majd lehugyozom tomsolo es shadoweyes sirjat.
    Viszont en nem olyan fasz vagyok mint ez a Starfarer, vagy a hozza hasonlo retard majmok. Nekem celom van.
  • tommygear
    #1231
    az egy full retardált gyerek
  • mester1987
    #1230
    Ja okés, erről tudtam, csak azt nem vágtam miért az én hsz-emre válaszolt.
    Amúgy a moderátorok mostanság nagyon szarnak bele a dolgokba vagy csak a 2/3-a pihen. :)
  • Holland Kemence
    #1229
    Ő VASS FUCKIN' GÁBOR!
  • ntex
    #1228
    Valamelyik nap volt itt egy srác, Carmageddon a neve. Letöltött egy fake Aliens: C.M. torrentet ami vírusos volt majd itt kezdett el rizsázni hogy bekapott egy vírust és hogy nem megy a skypeja meg mittomén és hogy segítsenek neki hogy mit csináljon hogy menjen a skypeja. Nekem meg szúrta a szemem mert ez nem a helpdesk topic egyrészt másrészt keresni se kell nagyon mert a főtopicban ott van a gyorssegély topic kiemelve, de ő csak azért is ide irogatta hogy most épp hogy fagyott meg hogy nem indult a gépe, egy fél oldalt teleszemetelt vele, én meg szóltam a moditopicban hogy szétoffolják a topicot, Starfarer erre meg nekem esett hogy én besúgó vagyok meg le nácizott stb. Most meg 2-3 nap után úgy látom még mindig le van ragadva annál a témánál.
  • Shep
    #1227
    Jól van, akkor szerinted mindenki akinek baja van jelentkezzen házigazdának. Fenomenális ötlet.
  • mester1987
    #1226
    Világosítsatok már föl, mert nem tudom miért az én hsz-emre kezdett el írni.
  • ntex
    #1225
    Te még mindig ezen lovagolsz?... Látom neked tényleg nem volt gyerekszobád
  • Starfarer
    #1224
    Gyenge jellem.
  • Starfarer
    #1223
    Kezdetnek folyamodjon HG jogért, az önjelölt erkölcscsősz, és takarítson, pl. De a gerinctelen magatartás nem tolerálható.
  • Shep
    #1222
    És itt hogy oldja meg önerőből ha nem ő a moderátor. ??????
  • mester1987
    #1221
    Gyenge elme.
  • Starfarer
    #1220
    Én megoldanám a problémát önerőből, nem mennék sírni mint egy fürdőskurva az első stasi tiszthez.
  • Shep
    #1219
    Azért mert valaki esetleg rendet szeretne a topicban? Akkor ha a te házad elé járnának a szomszédok üríteni az sem lenne probléma, akkor sem szólnál semmit, mert az besúgóskodás lenne?
  • Starfarer
    #1218
    Nem az a lényeg, mit csinált, hanem hogy a pondrók hogyan reagálják le. És megint nekem lett igazam, ez az agymester ez igazi kis takony, ment is árulkodni, meg bújni anyuci szoknyája mögé.
  • W B
    #1217
    Istenem. Most a hiszti azon megy, mert a gyerek letöltött egy kamu vírusos A:CM trorrentet, az haza vágta a gépét, és ide jött "segítséget kérni", úgy hogy percenként egy pár szavas kommentet írt? Aki hülye az haljon meg. Le volt írva, hogy nincs még PC verzió, ami meg van az kamu... erre letöltötte. Ő baja. Vírusos lett a gép? Van erre való téma az sg-n. Ellet innen küldve máshova, mert ez nem az a téma? Helyes. Ez valakinek nácizmus és kommunizmus? Szihómókus már látta az "illetőt"?

    Röviden ez amit felfogtam eme értelmetlen hülye vitából. És az illető plusz mínusz aránya is bizonyítja, hogy máshol is balhézik. Talán őt kéne most jelenteni "szemetelésért".
  • SLICK
    #1216
    Jézus ereje!!!! Te ezt mind komolyan is gondolod amiket leírsz? Kommunizmus, nácizmus.... OMG!

    Én is utálom a feljelentgető, meg egyéb áruló embereket, de ez egy kikúrt fórum. Amit az a gyerek leművelt a vírusos skype-ja miatt, ráadásul egy olyan topikban ahol nem ez a téma és ezt több külön kommentben már majdnem hogy percről-percre közvetítette is eléggé idegesítő volt. Tény hogy nem lesz hosszú élető a topik, de akkor is feleslegesen ne legyen már összeszemetelve. Aztán meg ez is, hogy ilyenen így felhúzod maag, hogy jelentve lett a moderátoroknak és egyből besúgózól, nácizol, kommunistázol, ott bocs, de komoly elmebajok lehetnek...
  • mester1987
    #1215
    Ne problémázz kommunista...találd fel magad vagy takarodj a monitor elől.
  • Shep
    #1214
    Jobb is, mert ez nem ide való másrészt meg Totti úgyis legyűrne, addig csűrné csavarná míg ráhagynád :)
  • Fehercsoki
    #1213
    Nem kezdek itt vitatkozni veled erről, de nagyon nincs igazad...
  • Caboose
    #1212
    Na mi van nagyapót/nagyanyót anno elvitte a Gestapo/ÁVH és most a többi fórumozót nácizod/komcsizod?
  • Totti5
    #1211
    Diktatúra kínában van és hasonló országokban ahol olyan dolgok történnek amiről csak elképzeléseink vannak mert egy nagy fekete felhő fedi az országot... szóval nagyjuk már ezt. EUban s itthon bármit meg lehet tenni, senki nem korlátoz semmiben, persze az ésszerüség határain belül.
  • Fehercsoki
    #1210
    Ma is korrupt diktatúra van, csak máshogy nevezik...
  • Starfarer
    #1209
    Látom, felmenőid között neked se volt gerinces, és a besúgó viselkedés véredben van, mint másnak az alkohol.

    A többieknek : attól, hogy sajnos szar lett ez a játék is, még nem kell visszasírni a korrupt náci/kommunista diktatúrákat, máshogy is le lehet vezetni ez által felgyülemlett frusztrációt, ajánlatos nővel, de kinek mi az ingere, ha pedig annyira trollok vagytok, hogy sármmal ez nem megy, akkor pénzt kell áldozni rá. De nem jelentgetünk fel senkit, az a patkányok, férgek szórakozása. Ha pedig mégis, akkor el kell viselni, hogy patkánynak, féregnek, pondrónak könyvelnek el titeket.