18351
ATbanner.jpg
  • G_ArchAngel #596
    lol:)

    mesélj, jó tudni hátha majd én is erre a sorsa jutok...
  • grizzly21
    #595
    na vege a kalvarianak:) ocsem megcsinalta
  • G_ArchAngel #594
    maxra pakolva mindennel?
    asszem 5 milla kb.

    vagy a MacBook Pro?
    az 800-1000k...
  • madass
    #593
    igen zsír a banner.

    am mennyi mostanság a legnagyobb pro??
  • oroy_
    #592
    nem igazan világos számomra miért is nem megy a wi-fi, de esetleg probald meg bealitani hogy ne automata B/G/N Mode legyen, hanem csak G, es automata DHCP helyet manuálisan ird be az IP cimet a mac -en.
  • grizzly21
    #591
    nah, ha van egy router amivel mukodik akkor mar minek is problemazunk? mindenki vegyen olyat:)
    hat igen nekem sincs sok kedvem bajlodni a dolgokkal, ennek ellenere lassan 2 hete nincs internet a laptopomon, kiveve ha windows-t inditok rajta
  • oroy_
    #590
    nálam megy wi-fi, linksys routerem van. Es meg valami ami OSX mellet szol baratnőm is lazán elboldogul vele, nem tudom ki hogy van vele de nekem a melóm is informatikához kotodik, es itthon mar semmi kedvem bajlódni dolgokal csak le ulok es mukodik amit használni akarok, Photoshop repul, nincs virus, stb, stb. Nem mondom hogy tokeletes az OS, egyaltalan nem az, de magasan jobb mint a többi.
  • grizzly21
    #589
    de ha mashol kiprobalom akkor max bosszankodok hogy kene uj routert venni, de csak egy ilyenert?..
    nem tudom..apple-nek nem is lehet irni, nem talalok sehol technical supportot csak forumok vannak mindenhol. csomo embernek a 10.5.2 oldotta meg es azelott volt szar, nekem pont forditva..
  • G_ArchAngel #588
    azért annyit megtehetnél, hogy máshol kipróbálod:)

    tudom, hogy az MBP-re felrakott Windows alatt jó, de az ördög nem alszik:)
  • grizzly21
    #587
    hat probalni nem probaltam, de a forumokon is a d link routereket irtak, nekem is az van..
    nem cserelem le mert nem ertek hozza, es ez jol mukodott eddig. tetel, de ez elvi kerdes is, a vegen ott fogunk tartani hogy nem szereti a hazamat es ezert csereljem le azt is:) a mbp csak szolgaljon, es jol ha mar ennyib e kerult
  • G_ArchAngel #586
    más routererrel megy?

    az egy 10e-s tétel a több, mint félmillás MBP-hez képest, miért nem cseréled le?:)
  • G_ArchAngel #585
    Az előtted írónak pont 10.5.2 után jött ki a betegsége - nem csak neki, apple support fórumon többek is írták, hogy update után nincs wifi...

    A másik, hogy egy switchertől nem lehete elvárni, hogy mindent megoldjon azonnal, rutinból, sőt erre a problémára az Apple-nek nincs is gyógyszere...
  • oroy_
    #584
    nekem több gépem van, Leopard -al semmi gond, legtöbbszőr a felhasználó nem tudja használni, ennyi a gond, es most mar minden program amivel gondom volt mukodik szépen 10.5.2 update ota. Gyors es stabil OS.
  • grizzly21
    #583
    hat igen, azt leszamitva viszont nincs vele gondom. hulye voltam hogy feltettem, varni kellett volna. egyebkent kellett hozza az is hogy a routeremet nem szereti, dehat akkor is..
  • G_ArchAngel #582
    persze, de nekem ez OSX eddig egy csodálatos mesevilág volt, de mostanra csak egy olyan op.rendszert látok, ami vagy nagyon jól együttműködik a hardverrel vagy örök átkot hoz az életembe...
  • Dzsini
    #581
    te is tudod jól, hogy a fórumokra nem írnak emberek arról, hogy "minden rendben van a géppel, semmi gond"
    ha a Dell fórumaira is elmégy, akkor ott ugyanezt olvashatod pepitában.
  • G_ArchAngel #580
    olvastam BeszMac-en, hogy nem kicsit szívsz MBP+OSX-szel a wifi miatt...:(

    lekellene szoknom arról a fórumról, mert ma már megint DELL gépeket néztem - most már nagyon félek az Apple termékektől, ennyi pénzért nem akarok hónapokig szívni:(
  • grizzly21
    #579
    hehe:) a taviranyitonak orulok:) najo karorvendo vagyok..kb erre lehetett szamitani szerintem
  • Mityu91
    #578
    új .....
  • grizzly21
    #577
    aham, valoszinuleg az, kivancsi leszek ra.

    egyebkent 1 hete ninsc kb wifi netem mert elbaszta az uj leo update...remek:) kezd winfos szintre sullyedni neha az apple
  • G_ArchAngel #576


    valami jön...MBP
  • GregSB
    #575


    BTW email címét nem írnám így ki páblik fórumra, spam-robotok már rá is haraptak...
  • G_ArchAngel #574
    1,5 órája (2008. 02. 25., 17 óra) a Madách utcában, a Godot kávéház előtt egy barátom nagyon okos barátnője a VADONATÚJ, éppen akkor vásárolt Macbook-ot induláskor feltette a kocsi tetejére, majd shzépen elindult. A gép dobozostul leesett és mire visszament már nem volt ott. Szóval, ha valaki véletlenül talált itt, ekkor egy ilyen gépet, az legyen szíves jutalom ellenében jelentkezni. Iszonyatosan banális történet, és tipikusan női baromság, de nagyon ontos lenne, mert ajándék lett volna.

    Előre is köszi,

    Botos Tamás
    30-4474048
    [email protected]
  • GregSB
    #573
    Pont most akartam belinkelni :)
  • G_ArchAngel #572
    Felbukkant a horizonton az új MacBook Pro
    Az AppleInsider értesülései szerint a MacBook Próra vágyóknak már biztosan nem kell sokáig várniuk, hiszen három új Apple-terméksorszám került be az Apple és a Best Buy leltárnyilvántartásába.

    Mondom a varázsszámokat: MA402LL/A, MA403LL/A, és MA404LL/A. Első ránézésre akármik lehetnének, de a nyilvántartásból már kiderül a termékek ára is: 1999, 2499 és 2799 dollár, amik megegyeznek a laptopok jelenlegi áraival. Na, ez már gyanús.

    Ezúttal nem megyek bele a találgatásokba az új gép paramétereit illetően, de az időpontot illetően igen: holnapra mindenképpen valamilyen bejelentést várunk az Apple-től, még ha az SDK csúszik is. Ha mást nem, a MacBook Prók megjelenések pontos időpontjait. Persze gondosan felhívják a figyelmünket, hogy két hét is eltelhet a terméksorszámok kiosztása és a valódi megjelenés között, de 14 napot már fejen állva is kibírunk.

    appleblog
  • G_ArchAngel #571
    Panasonic L1 elég kocka, csak fehérben kellene:)
  • GregSB
    #570
    Azt egyébként tudtátok, hogy volt az Applenek fényképezője?

    Vagyis inkább próbálkozása, de befürödtek vele :)

    Kár, szívesen látnék valami beteg dizájnú Apple DSLR-t :D
  • G_ArchAngel #569
    van olyan beteg, mint a Canon-é:)

  • PyRex
    #568
    eléggé :D
  • GregSB
    #567


    Első logó lol :)
  • GregSB
    #566
    Újabb szabadalom: Advanced Multi-Touch

    Szerintem jó ötlet kihasználni ezeket a multi-táccs gesture-öket
  • Attila8805
    #565
    Igen próbáltuk más gépen.
    Akkor kezdem ásni a gödröt:D
  • G_ArchAngel #564
    Windózos: "Nekem jó a homemade PC, Vista-val, mert szeretem a kihívásokat."
    iUser: "Akkor tegyél fel rá Leopardot."
  • Bercy #563
    Kérdés az is, hogy hányadik generációs at ipod, mert ugye a régen csak mac kompatibilisek voltak.
  • G_ArchAngel #562
    Jön a 3G-s iPhone
  • G_ArchAngel #561
    más gépbe, más USB-be, más kábellel próbáltad?
    mert ha ezeket kiszűrted éa az adott gép más iPod-ot tud kezelni, csak a Tiédet nem, akkor szegénynek áshatsz egy 30cm-es gödröt...
  • Attila8805
    #560
    Hali skacok.
    Lenne egy problémám.
    Van egy Apple iPod Shuffle 512MB MP3 Player-em és nem ismeri fel a gép ha bedugom az usb-be.
    Gari már nincs.
    Az lenne kérdésem hogy szerintetek mi lehet a baja?
  • PyRex
    #559
    omg
  • milk41
    #558
    hi,azt szeretném kérdezni hogy a Mac Mini-be lehet e VGA-t tenni,mert nemhiszem hogy lenne annyi hely benne hogy elférne benne mondjuk egy 8800GT
  • G_ArchAngel #557
    hülyeségből mondtam, 101%, hogy mac-et veszek:)))