18351
ATbanner.jpg
  • G_ArchAngel #676
    egy ilyen méretű crashnél nem igen vennél te ki az autamtából semmit:)
    állnál napkig sorban a bank előtt:)

    pingvines pólóban!
  • ivjoe
    #675
    Automatából veszem ki a pénzem, bankban a sor miatt nem érzem jól magam. :C
  • grizzly21
    #674
    hova jarsz, milyen szak?
  • G_ArchAngel #673
    nézd, az emberek elsöprő többsége nem tudja megetetni a Pingvinnel, amit Te megtudsz, néha egy Windows is áthatolhatatlan akadályt jelent egy egyszerű polgárnak...
  • grizzly21
    #672
    azert ne gondold h a repuloterek is pl windowst hasznalnak:) a komolyabb rendszerek eleve nem is pc-t hasznalnak (de nem is mac-et. sokszor egyeni architekturat)
  • G_ArchAngel #671
    igen, megmarad egy központi szerveren, de máris elérhetetlen lenne az ügyintéző, aki visszatudná neked adni a pénzed:)
  • ivjoe
    #670
    Én konkrétan nem emlékszek ilyenre, de fél órával ezelőtt még RDP-n egy MS projekten dolgoztam: Win 2003 server, IIS, MS SQL, .NET, mindjárt silverlight is. Hát akármennyire is rühellem az MS, azt kell, hogy mondjam, meg van a varázsa MS termékekkel dolgozni. Mikor lassú, nem működik, nem csinálja azt amit kellene/mondasz neki, lefagy, az semmihez sem fogható.
    BTW:
    "Firefox-ot csak a gyávák használnak. IE az igazi férfiak böngészője.Veszély, kockázat, izgalom!"

    nade nem offolok többet :C
  • ivjoe
    #669
    Még ez eszembe jutott:
    Egy egyetemi számítógépes rendszer elég komoly, sztem, hogy elgondolkozzak azon, hogy mi lenne, ha. Konkrétan semmi, illetve, de, nem lenne multimédia gyakom egy ideig, mivel ott Flash van, ezt leszámítva minden működne ugyanúgy tovább.
    Lehet lenne egy kis fennakadás, míg a nemwin nélküli KLIENSEKRE fel kellene tenni valamit, de ez max. egy hét.

    Illetve, még ne következzen be ilyen, majd csak ha átadtunk egy Microsoftos projektet és ki is fizették, amint ez megtörtént, nyugodtan eltűnhet az összes M$ termék. :)
  • PyRex
    #668
    azért láttunk már csodákat, amik windows lefagyásból, vagyok Windows server megbízhatatlanságból adódtak ugye :)
  • ivjoe
    #667
    Sátántekk!!! :DDD
  • ivjoe
    #666
    A fontosabb rendszerek nem winen futnak, az hogy a bankban a titkárnőnek winje van, meg a reptéri jegyeladónak, engem hol érdekel?
    Attól még az összes számlaadatom megmarad, azt meg se próbáld bemesélni, hogy egy komoly banki rendszer magja nem valamilyen unix alapú szerverrendszer. :CCC
  • PyRex
    #665
    eléggé sírnál, kb. összeomlana a világ :) repülőterek, bankok, stb. totális válság lenne, kb. őskor szintre visszamennénk 2 hónap alatt :)
  • ivjoe
    #664
    Én nem sírnék egy percig se, ha holnap úgy ébrednék, hogy eltűnt az összes M$ termék az univerzumból, max. fölöslegesen mentem el egy-két szakmai konferenciára, de annyi baj legyen, ennél sokkal többet is megérne. :D
  • grizzly21
    #663
    ha hirtelen elvennek akkor biztosan. de ha ok nem lennenek akkor lett volna mas aki megcsinalja szerintem. lenyegtelen, tenyleg zsenik
  • G_ArchAngel #662
    ezek az emberek igazi géniuszok, lehet fikázni egyiket-másikat, de amit letettek az asztalra az egy olyan termék, ami nélkül a mindennapi földi élet elviselhetetlen lenne, ha hirtelen elvennék az emberiségtől...
  • grizzly21
    #661
    en azert nem igy tudom hogy kiesett volna:)
    Jobs otthagyta, nem volt hulye hozza csak igy dontott. bar nem tudom milyen szakon volt.
    Gates-et pedig tudtommal nem erdekelte, es inkabb sajat utjat valaszotta. milyen jol tette
  • G_ArchAngel #660
    Gondolom, ha nem kapta volna meg, akkor vagy megveszi a Harvardot vagy furcsa dolgok történtek volna a Windows-os gépekkel:)
  • GregSB
    #659
    Bill Gates is kiesett az egyetemről :D Mondjuk ő a Harvardról, de akkor se diplomázott le soha.

    Asszem pár éve megkapta tiszteletből a diplomáját a sulitól :)
  • G_ArchAngel #658
    úgy tudom már diplomája is van, de vmi kamu papírral szerete meg az RTL-es állást, könyvet is írt róla:)
  • grizzly21
    #657
    hat igen, mindketto tragya, es inkabb negativ ereny hogy legyozte nezettsegben mert ilyeneket a munkanelkuli "panelprolik" neznek tobbsegeben, ami nekik tetszik az jo nem lehet (lasd monika show, es sorolhatnam) de mindegy is. szoval neki milye van ? gondolom diplomaja nincs , de erettsegi azert csak?
  • grizzly21
    #656
    ezek azert eleg tv-shopos kamu szagu dolgok, en a fizikai legkisebb logikai elemekrol beszelek, meg ugy altalaban a hardverrol, leven hogy az apple is hardvercegnek mondja magat. nyilvan ok osszerakjak "csak" az alkatreszeket de akkor is
  • G_ArchAngel #655
    ez kicsit szélsőséges példa, de mondjuk otthon lehet egy új mechanikai alkatrészt feltalálni, vagy sporteszközt, stb - ha bejön és ezrek megveszik, levédetted és okosan csináltál mindent, akkor talán felfigyel egy nagyobb cég rád és vagy a találmányodat vagy téged megvesznek...
  • G_ArchAngel #654
    oké vannak olyan furcsaságai, mint az Argo című film, vagy az amerikai futball csapat (vmi Farkasok), de az Ő segítségével alázta le az RTL Klub a TV2-t, ő volt a kretavigazgató, sbár nagy trágya mindkét csatorna, rengeteg pénzt hoztak az ötletei...
  • grizzly21
    #653
    illetve ki tudsz..DNS szamitogep, molekula alapu, szupravezetes stb..de diploma nelkul nem hiszem hogy sok ertelme ilyesmikbe vagni:)
  • grizzly21
    #652
    hat rola semmit nem tudok, de mivel a magyar filmek 99%a gagyi igy sok jot nem is remelhetek..mondjuk valoszinu gazdag akkor ezekszerint.

    egyebkent most igy utolag magamnak valaszolva: akkor meg nagyon gyerekcipoben jart a szamitastechnika, volt ertelme kiserletezgetni es "kezzel" epitgetni, feltalalni dolgokat, meg szerelgetni. Ma mar annyira kiforott hogy nem nagyon tudsz ujakat kitalalni az alap dolgokban
  • G_ArchAngel #651
    gondolom egy garázscég nem diplomafüggő:)

    USA-ban csak vallásilag/etnikailag/politikailag korlátozzák az emberek mozgásterét, autót vagy számítógépet építhetsz magadnak és ha jó vagy benne, akkor megélsz:)

    Gondolj bele, hogy Árpa Attila sem éppen lúzer médiaterületen és mégsincs túliskolázva:)

    Kimi Räikkönen a huszas évei közepén érettségizett le, de 14 évesen motort épített...
  • grizzly21
    #650
    azert abba erdekes belegondolni hogy 19 evesen hogy kezdte el az apple-t ha muszaki diplomaja se volt
  • grizzly21
    #649
    nincs diplomaja? nem gondoltam volna..de jokat mond nagyon, igaza van. most akkor hagyjam abba a bme-t?:D
  • G_ArchAngel #648
    azt sajnálom, hogy nincs matte iMac, tényleg nem főnyeremény a glossy a fotókhoz:(
  • GregSB
    #647
    Mondasz valamit :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha meg lenne rá a pénzmagom már holnap 24"-es iMacet bámulnék a PC helyett :D
  • G_ArchAngel #646
    eddig is megkellett volna:)
  • GregSB
    #645
    :DDD

    Az iPodomon is van passziánsz. Akkor szabaduljak meg a Windowsos gépemtől? :D
  • G_ArchAngel #644
    MSN-ről:

    "Linuxot a stabilitásért, Macintosht a produktivitásért, Windowst a pasziánszért..."
  • Dzsini
    #643
    nagyon unatkozol, látom :)
  • G_ArchAngel #642
  • G_ArchAngel #641
  • G_ArchAngel #640
    Steve Jobs beszéde a Stanfordon, magyar felírattal - nagyon tanulságos...
  • PyRex
    #639
    LOL :D
  • G_ArchAngel #638
  • G_ArchAngel #637