18351
ATbanner.jpg
  • G_ArchAngel #36
    dekoráció Apple termékekhez
  • G_ArchAngel #35
    nem specifikus topicnak szántam, sőt jó lenne, egy banner ami szétmutatna a többi topic felé, ez egy nagy Apple topicnak lett szánva, ahol nem OFF az új termékek, hírek kibeszélése...

    pl. teljesen felesleges iMac, MacBook Pro, MacBook, MacPro és az Apple szofvereknek külön topic, ahogy lentebb is megjegyezték pár tucat komment után elsüllyednének...
  • PyRex
    #34
    de az iphone-t kihúzhatod...
  • G_ArchAngel #33
    értem és akkor melyiket OFFoljam szét a MacWorld Expoval?

    vagy melyikben hasonlítsuk össze az iPod és iPod touch értékeit illetve az iPod Touch és iPhone tulajdonságait...?

    Nyissak iWork-nak, iPhoto-nak, Apperture-nak, iLife-nak, .Mac-nek?

    Mindegyikben legyen 10 komment és mehet a süllyesztőbe?

    Lehet dobnom kellene egy mailt Nyerges Tibinek, hogy mi erről az SG álláspontja...
  • gz8
    #32
    #5, #10

    Tényleg nem kellene a Macet en bloc ebbe az egyetlen topicba venni, amikor számos altopic van.
    Légy oly jó és szűkítsd le egy adott termékkörre, értelemszerűen olyanra, aminek még nincs topicja.

    Köszi.
  • G_ArchAngel #31
    alapvetően Magyarországon semmilyen Apple termékre nincs rendes garancia - a dolgok azért működnek, mert a kiskereskedői hálózat és a szervízek elég normálisak és kommunikálnak egymással...

    sajnos APP nincs otthon, de a szervízek most kitaláltak egy megoldást az Apple Protection Plan mintájára, csak sajnos az árak elég durvák - egy MBP-hoz majdnem +100e a garanciakiterjesztés
  • Roger6
    #30
    Én grafikus vagyok, kiadványszerkesztéssel foglalkozom.
  • PíszLávJuniti
    #29
    Azt bírom azért, hogy nyomorult vmware-re sem akar felmenni az OSX :)
  • GregSB
    #28
    Hát ha spúr akkor használtan vegyen szerintem :)

    Az ipodoknál bevállt stratégia (Amcsiból hozza rokon ajándékba) sajnos Macekre nem érvényes, mert nincs rájuk világgarancia :(
  • Mityu91
    #27
    ez így van tényleg sok dolog van amiért fölösleges egy új tpoicot nyitni mivel lehet, h nem jön be ezért szerintem is jó ez a topic!!
  • G_ArchAngel #26
    elvileg a 15 és 17-es MBP kap egy kistesót, ami jóval vékonyabb és könnyebb lesz, mint a mostaniak...
  • GregSB
    #25
    Hagyjátok már abba, nyissatok egy külön topicot ahol tudjátok folytatni az ovis civakodásotokat.

    Ennek a topicnak pedig igenis van létjogosultsága. Általános Apple topic, ahol ki tudunk dumálni minden olyan dolgot, ami a többiben már OFFnak számítana. (Pl az Apple PDA-járól szóló pletykákat.. nem fogok csak ezért Apple PDA topicot nyitni, aztán ha nem jön be hétfőn a találgatás akkor zárhatjuk is be)
  • grizzly21
    #24
    en is valtani akarok 1-2 honapon belul.
  • Mityu91
    #23
    huh de fontos most itt veszekedni és kelteni a feszültséget vannak emberek akik ezt szeretik....
    Az angol tanárom most akar venni Apple laptopot zene felvevésre szerintetek melyik a legjobb megoldás elég spoor tehát valami olyat írjatok de ő a mstani expóban bízik, h bejelentenek valami új gépet.....
  • Aspyrin
    #22
    Esetleg nem érzel késztetést, hogy egyesítsed a májkroszoft termékeket is egy kupacba? Rohanj be az xbox, majd a vindóz topikba is, hogy fejezzék be má' az offot~~, mert te megjöttél!(Te nagyon hülye vagy, már elnézést:DD).
  • G_ArchAngel #21
    én meg infantilis szellemnek téged, akinek nincs más szórakozása, mint belerúgni másokba és utána okoskodni, hogy ez miért volt jó...
  • G_ArchAngel #20
    mivel foglalkozol, hogy ilyen korrekt munkahelyed van?:)
  • Aspyrin
    #19
    Imbecilisnek tartalak, nem többnek :) Először megváltóként kijelented, hogy egyesíted az apple termékeket egy témába, majd miután arcba kapod a valóságot nekiállsz a szokásos stílusodban kötekedni, és még mindig magad alatt érzed a lovat :))))
  • Roger6
    #18
    Kéretik a képet nem fikázni, szőkenősen csináltam.
  • G_ArchAngel #17
    5 kommented után csak reagálni kellett, drága troll, most hogy már ezt a topicot is tönkreverted, odébbállsz?
  • Roger6
    #16
    Ezek ketten meg az enyéim. Persze csak munkahelyen.

  • Aspyrin
    #15
    Gyorsan el(le)jutottál a szintedre, gratulálok ;)
  • G_ArchAngel #14
    ha ennyi szabadidőd van, akkor nyiss ki egy fotóskönyvet és tanuld meg az alapvető szabályokat - legalább hasznosan telne a napod, nem másokat basztatnál...
  • GregSB
    #13
    Van három Apple terméknek külön topicja... de ha pl a MacBookról, MBProról, vagy iMacről akarunk beszélni akkor nyitogassunk nekik külön topicokat?

    Az iPodnak és iPhonenak szerintem jó hogy külön topicja van, mert ezek a "legmenőbb" cucca az Applenak, sok embernek van sok kérdésük velük kapcsolatban. A többi kevésbé mainstream terméküknek viszont szerintem elég egy topic, ha külön nyitnánk mindegyiknek topicot jó ha 20-30 hsz keletkezne bennük évente.
  • Aspyrin
    #12
    Az kizárt ~~
  • Aspyrin
    #11
    *szerkesztgeted*
  • Aspyrin
    #10
    Gyász, hogy szerkezgeted a kommentjeid, de nem gond :)
    Imac-re sem műkszik a keresőd?
    IMac.
  • G_ArchAngel #9
    akkor Te legalább tudsz majd segíteni, ha hozzájutok az első Mac-emhez, ez jó...
  • Aspyrin
    #8
    Annyit olvasok, hogy switcher leszel és nagyon örülsz. Ezen sokmindenki(még én is) átestem, de ettől még nem éreztem magamban isteni erőt a különböző témák egyesítésére
  • G_ArchAngel #7
    Akkor most olvasd el az 1 kommentet figyelmesen...

    Az iPod vagy az iPhone topicban érdeklődjek a iMac vagy MBP kérdésekban?

    Esetleg iWork-ben az OSX topicban fognak segíteni?
  • GregSB
    #6
    Pont a napokban gondolkodtam rajta hogy kéne ilyen topic :DD

    Szóval a Fujitsu - Alma PDA témához:

    Ha már csak hónapok választják el az Applet hogy gyártson egy ilyen készüléket az szerintem azt jelenti hogy már elég régóta fejlesztés alatt áll. A fuji laptop egyelőre még csak prototípus, ott a sorozatgyártásba kerülő modell még erősen fejlesztés alatt áll.

    Persze ettől függetlenül még történhetett ötlet lopás, gyári kémkedés még a bejelentések előtt, de honnan lehet tudni ki lopott kitől? :D
  • Aspyrin
    #5
    Ipod totyik.
    OSX totyik.
    Iphone totyik.
    Folytassam? :)
  • G_ArchAngel #4
    Adobe PSE Mac: Now available for pre-order

  • G_ArchAngel #3
    Az új Macpro

  • G_ArchAngel #2
    http://www.macworldexpo.com/
  • G_ArchAngel #1
    Mivel nincs rendes Apple-topic és máshol megy az OFF, ezért gondoltam itt az ideje, hogy SG-n is feltörjön az Alma-mánia:)

    2008. január 15.-n megnyílik a MacWorld Expo, ahol Steve Jobs-ék több újdonságot is bemutatnnak, ezek előszele volt a megújult MacPro...



    (ui: nincs Mac-em, switcher leszek tavasszal...)