18351
ATbanner.jpg
  • mod
    #1236
    Na ezt nem tudom...
  • antalkrisz
    #1235
    powerbook
  • antalkrisz
    #1234
    ja, de nekem mikron keresztül jön, am meg nem megy.
  • mod
    #1233
    Ha MAC-be budogod a hálókábelt, egyből megy a net.
  • antalkrisz
    #1232
    Nem tudom beállítani a netet a gépemen. Beépített hálókártya van, be a kábel, tvnetwork + pppoe. Megadom a fnevet, jelszavat, de nem sikerül létrehozni a kapcsolatot. Mit csinálok rosszul? Asztali (win) géppel megy a net.
  • oroy_
    #1231
    ZFS on MAC
  • Zsoltika 007
    #1230
    Feltöltős iPhone várható? Vagy csak havidíjas?
  • Dzsini
    #1229
    20000 a kártyás, 9600 az előfizetéses telefonoknál a korlátozás feloldása. Nagyon valószínűnek tartom, hogy az iPhone megjelenésével együtt változni fog az üzletszabályzat.
    előfizetéses, domino díjak, "hálózati korlátozás feloldása" címszó alatt, az előfizetésnél megjegyzik, hogy a díj az akciós készülék kedvezményes árkülönbözetét IS ki kell fizetni.
  • I.C.ram
    #1228
    Dehogynem. T-mobile is függetleníti, ha kéred.
  • Lacee
    #1227
    nem, hanem pl lehetsz feltöltőkártyás ügyfél, kötelező hűségidő nélkül. itthon sem függetlenítik a telefonod, mikor lejárt az 1-2 év, nem? :)
  • I.C.ram
    #1226
    Előfizetéssel venném a t-mobilnál is mindenképpen.

    E51gyel a főbajom a kiskijelző, és a GPS hiánya. Minden másban verhetetlen. Érintőképernyő annyira nem izgat. MEgvagyok nélküle is, bár biztos nem fogom húzni a szám, ha iPhoneom lesz emiatt :)
  • grizzly21
    #1225
    ha lesz lehetoseged usa-ban megvenni fuggetlenul ilyen ar korul, akkor mindenkepp..t-mobilnal kesobb is lesz, meg elofizetessel/sokkal dragabban
    E51 sem olyan rossz telo, csakhat nem touch, kisebb kepernyo..
  • I.C.ram
    #1224
    Megnéztem mennyiért tudnám eladni az E51emet. Kis szerencsével olyan 40ezerért elmenne. Legrosszabb esetben meg olyan 58ezerbe kerülne az iPhone 8 gigás kint. Hát nem tudom, hogy megéri-e. Itthon is kb ekörül lesz a tmobilnál. Meg ha lehet, akkor már inkább 16ost vennék.
  • grizzly21
    #1223
    Azt hiszem julius 11 utan nem sokkal ez mar biztosan ki fog derulni:)
  • I.C.ram
    #1222
    Annak mi értelme lenne, hogy felmondod, de nem függetlenítik? Újra megkötöd ugyanazt a szerződést? :P
  • Lacee
    #1221
    valahol én is olvastam a 175 dolcsiról, talán itt az SG-n. kérdés, hogy emellé vajon függetlenítik is, vagy csak megszabadulsz a szerződéstől?
  • I.C.ram
    #1220
    Nem tudom már, hogy hol olvastam. De a tesóm is azt mondta, hogy bevett szokás, hogy 200 dolcsiért felmondhatod a szerződésed.
  • grizzly21
    #1219
    ez mennyire tuti, es hol olvastad? Ha tudsz linket pls, en kerdezgettem az iphone topikban, ott azt irtak nehany napja, hogy hivatalos, hogy soha nem is lehet fuggetlenul kapni. 400 dolcsi egyebkent szerintem siman jo
  • Lacee
    #1218
    a régi ájfón 400 dolcsis árához képest még mindig olcsóbb, és mennyivel jobb :)
  • I.C.ram
    #1217
    Szóval kártyafüggetlen iPhone 3G Amerikában 374 dollárért érhető el.
  • I.C.ram
    #1216
    Ezt hivatalosan az ATT jelentette be, szóval ÍGY LESZ :D De ez kurvasok pénz a telefon árához képest :( Majdnem a duplájába kerül emiatt a telefon.
  • grizzly21
    #1215
    ha igy lenne orulnek:) de ketlem:(
  • I.C.ram
    #1214
    Illetve csak 175 dollárt kell fizetni a szerződésbontásért.
  • I.C.ram
    #1213
    Amerikában amúgy 200 dollárért fellehet mondani a szerződés, és utána gondolom ki is kódolják, ha kéred. Tehát 399 dolcsiért megkapod a 8 gigásat.
  • grizzly21
    #1212
    egyenlore nincs semmi, ill. annyi hogy nem lesz:(
  • Dzsini
    #1211
    egyik, másik
  • I.C.ram
    #1210
    Van már valami hír a kártyafüggetlen iphoneról (3g-s)?
  • GregSB
    #1209
    Nálam nem jön be ez a kép (not found)
  • Dzsini
    #1208
  • efem
    #1207
    elkoltoztek, es tudtommal meg nincs nete otthon
  • GregSB
    #1206
    Hmm, Arkangyallal mi lehet, eléggé eltűnt. Ha olvasod: Mi avan a gépeddel? megjárta már a szervízt?
  • efem
    #1205
    van bajuk
  • I.C.ram
    #1204
    Mekkora rablás ez az 500 ojrós ár...
  • grizzly21
    #1203
    dollarrol beszelunk, 200 dollar-ra lett hirdetve az alapar
  • GregSB
    #1202
    Hogy lesz €700?

    €500 az ára a függetlennek :D
  • grizzly21
    #1201
    Azert durva hogy 200 lenne, igy meg lesz 700, tobb mint 3X annyi. Dehat nem is varhatjuk el hogy 200 legyen, az meg az eloallitasi koltseget se fedi.
    (ps3nal is hasonlo a helyzet, dragabb az eloallitas, mint a gep, ott is a hasznalaton jon be a penz)
  • grizzly21
    #1200
    Hoppa, na ez mar valami! Mondtam en hogy hireszteltek meg nehany honapja hogy lesz fuggetlenul is. Varunk akkor juliusig, de ha nincs mas akkor ez is jo lesz. Az az 1 gond van hogy olaszorszag szinte az egyetlen orszag europaban ahol semmilyen ismerosom nincs:(
  • grizzly21
    #1199
    *mind
  • grizzly21
    #1198
    Most is OSX elott ulok a lapin, sot ezen a heten be se nagyon kapcsoltam az asztalit csak letoltesre meg zenere max.
    Ha van kerdesed nyugodtan tedd fel, de roviden osszefoglalva:
    eddig meg soha nem fagyott le, nem kellett ujrarakni a rendszert, sokkal kenyelmesebb hasznalni, jobban meg van epitve mint hardver mind szoftver szinten, dragabb viszont, es jatszani nem tudsz rajta (ha csak nem rakod fel kulon particiora a windowst is, amit en pl meg is tettem).
  • grizzly21
    #1197
    A sracok tenyleg rendesek, egyebkent tipikus magyar mentalitas ez amit a csaj nyomat az alapjan amit elmondtal, kulfoldon ilyen nincs.