18351
ATbanner.jpg
  • grizzly21
    #1036
    akkor mi ertelme fat-et feltenni? regebb technologia, elavult, nem biztonsagos, es megbizhatatlan
  • Lacee
    #1035
    ez esetben király, viszont a leopard boot campje még most is figyelmeztet hogy az ntfs-sel gond lehet. ki érti ezt :)
  • ivjoe
    #1034
    Elég rég. :D
  • Lacee
    #1033
    az NTFS-t meg csak olvasni tudja, írni nem. vagy ezt már túlhaladták?
  • ivjoe
    #1032
    Jah, fat32 árnyoldala, h 4 gigánál nagyobb file-t cseszheted, mert nem tudja kezelni.
  • ivjoe
    #1031
    NTFS-t is tudja.
    ntfs-3g-t kell telepíteni, gond nélkül kezeli.
  • G_ArchAngel #1030
    koszonom
  • Lacee
    #1029
    fat32
  • G_ArchAngel #1028
    sry, elfelejtettem...

    win alol mire kell formatalnom a kulso HDD-t, hogy az OSX irni/olvasni tudja?:)
  • zoli47
    #1027
    Vonattal utazik konferenciára három Microfost mérnök. Csodálkozva látják, hogy a pénztárnál a sorban előttük álló három Apple mérnök összesen csak egy jegyet vesz.
    - Ti hogy fogtok egy jeggyel utazni?
    - Figyeljetek, és meglátjátok.
    Felszállnak a vonatra. Mikor jön a kalauz, az Apple mérnökök bemennek a WC-be. Mikor a kalauz odaér, kopog az ajtón - Jegyeket kérem! - mondja. A WC ajtó résnyire kinyílik, és kinyúlik egy kéz egy jeggyel. A kalauz kezeli a jegyet, és továbbmegy.
    Visszafelé úton a Microfost mérnökök elhatározzák, hogy ők is csak egy jeggyel utaznak. Nagy meglepetésükre látják, hogy az Apple mérnökök nem vesznek jegyet.
    - Ti hogy fogtok jegy nélkül utazni?
    - Figyeljetek, és meglátjátok.
    Felszállnak a vonatra. Mikor jön a kalauz, az egyik társaság a jobb oldali WC-be, a másik a bal oldaliba nyomul. Aztán kijön az egyik Apple mérnök, és kopog a szemközti WC ajtón:
    - Jegyeket kérem...

    :D
  • GregSB
    #1026
  • G_ArchAngel #1025
    erdekes cucc, nem tudom mennyibe fog fajni, de nekem hianyozna a bill...

    az tetszene, ha megforditva rahajthatnam a MBP displayt a billentyuzetre, es erinteserzekeny lenne...:)
  • ivjoe
    #1024
    de :)
  • joebacsi
    #1023
    ModBook
  • Dzsini
    #1022
    CTRL-el ugyanezek vannak vindózon is :) persze azt nem lehet egy jellel leírni...
  • G_ArchAngel #1021









    (aki nem erti, az nem igazi Mac-es...)
  • G_ArchAngel #1020
    17" MBP, 2.6 C2D, 4 GB Ram, NVidia 8600 512 MB, 200/7200 HDD - es meg nem jatszottam rajta:)
    De nem hinnem, hogy barmely jatek gondot okozna neki, mert a picit gyengebb HP-m is elbir majdnem mindennel:)
  • GregSB
    #1019
    Én arra várok hogy ez a technológia eljusson az átlagemberekhez is.

    Remélem nem kell sokat várni, mert a jelenlegi notebook akksik szánalmasan kevés ideig bírják egy töltéssel...
  • zoli47
    #1018
    Ez nem így megy hogy x pénzért jó a cucc, y pénzért meg nem. Játékgépben a videokártyáért kérnek el sok zsét, üzleti notinál meg a minőségért. Vagy egyik, vagy másik, pénzben kb. ugyanott vagy, csak azt kell eldöntened mi a fontosabb.
  • arankamama
    #1017
    Milyen mac-od van? A telep élete (health) 100%-on van , te hogy használod az aksit? (az én laptopomon a telep élete 88%) MBP-n lehet játszani sokáig? mert az olcsobb laptopok (acer,fujitsu) a sok játék után fogja és kivág a biosba, bár nem játékra van a laptop de ennyi pénzért birnia kéne, nem?

    köszi!
    üdv:a
  • oroy_
    #1016
  • Bercy #1015
    hardcore user!
  • GregSB
    #1014


    Aki holnaptól nem így öltözködik az ne is látogassa a topikot -.-
  • oroy_
    #1013
    kosz, akkor aperture -val kiprobalom holnap mert nincs a gepemen, hatha jo. Olyasmi kellene mint a DSLR Remote Pro program ha ismered.
  • G_ArchAngel #1012
    nem probaltam, de a gephez adott CD-n elvileg van remote program es aperture2-ben is van ra lehetoseg

    nem hoztam ki magammal a kabeleket Londonba, igy nem tudom kiprobalni...
  • oroy_
    #1011
    probaltad mar a mac -rol vezerelni a Canon gepeted? ha igen milyen programal
  • grizzly21
    #1010
    nekem is olyan ertekek jottek ki mint archangelnek, 55 fok az airport.
  • G_ArchAngel #1009
    Melegszik a notebookod?:)
  • G_ArchAngel #1008
    iStat Pro widget
  • grizzly21
    #1007
    ezt hol lehet megsasolni?
  • G_ArchAngel #1006


    Ami most megy:
    Mail
    MSN
    Aperture2
    iTunes
    Safari
    par kisebb alkalmazas (Dropbox-on toltok fel kepeket)

    tegnap minden 70C felett volt, mikor egy eleg nagy kephalmazt exportaltam...
  • Bercy #1005
    Nektek mennyre melegszik a gép?

    CPU A :54
    Heatsink A:51
    Heatsink B:49
    Northbirdge 1:49
    Airport Card:66
    Mem Bank A1:49
    HD: 33

    (macbook 2.0Ghz, 1GB ram)

    Az airpot normális, hogy 66 fokos (iPhone is rohadtul melegszik ha megy a wifi)?
  • G_ArchAngel #1004
    az hagyjan, de a kiegeszitolemez is van Mac-re:)

    szvsz nekem jelenleg maga az OSX is eleg durva jatek, eleg is lesz egy ideig:)
  • grizzly21
    #1003
    a microsoft megcsinalta az age of ot?:) nem gondoltam volna.
    szamomra az a pozitiv hogy a Blizzard jatekok mennek! Starcraft 2 is menni fog, es a Diablo 3 is, amit ha minden igaz juniusban jelentenek be. Meg a vegen megint jatszani fogok 2-3 ev utan
  • G_ArchAngel #1002
    hja, olyan jatek nincs, amivert en Mac-re windowst tennek:)

    Age of Empires 3, Heroes of MM 5, Neverwinter Nights 2 van OSX-re, igy nekem nincs is gondom:)
  • grizzly21
    #1001
    ja nekem is kell, most pl trackmania-t nyomatom vele. mac re sajna nincs
  • G_ArchAngel #1000
  • oroy_
    #999
    lehet linuxot is
  • G_ArchAngel #998
    en igazabol ennyit tudok a dologrol - majd jon IvJoe, aki pingvin-guru es jol megvalaszolja:)
  • arankamama
    #997
    A bootcamp-el csak windows tudok felrakni ha jól olvastam?!