18351
ATbanner.jpg
  • GregSB
    #1396
    Eddig két fujitsu laptop volt a kezemben, olyan kókány anyagokból volt mindkettő összerakva mint egy kvarcjáték. Szal lehet hogy megbízható, de eléggé igénytelen.
  • G_ArchAngel #1395
    DELL legbrutaliasabb notebookja (7kg?) is dragabb, mint 1 milla, de ki veszi meg?
    nem akarok en COD-ozni repulogepen...
  • grizzly21
    #1394
    fujitsu 91?
    ez hardveres megbizhatosag akkor? kit erdekel ha egy olyan fos van rajta mint a windows
  • GregSB
    #1393
    Azért A Suzuki - BMW hasonlat kicsit erős :D Igaz lenne ha nem a Sonyról lenne szó hanem mondjuk az Acerről. De mivel a Sony laptopok ugyan annyiba kerülnek (sőt néhol drágábbak) mint az Apple laptopok ezért ez így nem helyes :)
  • passatgt
    #1392
    jólvanmár értem
  • Lacee
    #1391
    és ki mondta hogy össze kell adni őket? a megkérdezett 100 emberből/esetből kivonod az elégedetlent/hibás esetet, és kijön a százalék.
    egyébként oda is van írva a cikkben :)
  • G_ArchAngel #1390
    a vasarlok a 100%, tehat 100 Apple tulajbol 93 elegedett, 100 Sony tulajbol 73...
  • G_ArchAngel #1389
    igen, ez kb. a Suzuki vs. BMW kerdeshez hasonlit - Suzuki megbizhatobb, de a BMW-t jobban elvezzuk:-)
  • passatgt
    #1388
    "Apple 93 százalékkal, jócskán lemaradva, 77 százalékkal a Sony szerezte meg a második pozíciót"

    ez már 170%
  • CoD23
    #1387
    Hali!!
    Az ami Apple odalon ha ott vásárlok akkor azt írja hogy ingyen szállítás ugyebár, de ha én megveszem innen magyarországról akko ride is ingyen jön a cucc??
  • Lacee
    #1386
    laptopok megbízhatósága
  • GregSB
    #1385
    Tök jó, ahány gép annyi féle képpen viselkedik a banner :D

    Flash MX-el dobtam össze még anno, nálam az FF3 felrakása után döglöttek be a gombok...

    Már csinálom az új bannert (jpeg + html alapú lesz)
  • PyRex
    #1384
    Hmm, nálam nincs is banner AD:A:SD:::ASD:S (ff2, xp)
  • G_ArchAngel #1383
    OSX-en Safari es Firefox alatt is csak a nyomogatas elvezete maradt...
  • GregSB
    #1382
    :DD

    Ha gondolod ki tudom cserélni sima kép alapúra, álá iPhone topic...
  • Bercy #1381
    Nálam működnek.
    (melóhely, winXP, FF3)
  • G_ArchAngel #1380
    tenyleg nem mukodik, de jo erzes nyomogatni...
  • GregSB
    #1379
    Hmm, csak nálam nem működnek a banner gombjai?

    Megjavítani sajna nem tudom, anno egy trial flash progival dobtam össze, amit az adobe már megszűntetett :S

  • Dzsini
    #1378
    néhány évvel ezelőtt kikerült a cnn.com néhány előre gyártott gyászjelentés-főcímlapja: Fidel Castro, Ronald Reagan, II. János Pál, a Dalai Láma és még jópár jelentős személyiség "halálhírével" - ez természetes, hogy ilyenekre egy magára valamit adó híroldal felkészül jó előre.

    a másik, hogy mit lehet kihozni egy egérből: Logitech MX Air
  • G_ArchAngel #1377
    Szerinted ha meghal egy magyar szinesz, akkor az RTL/TV2 miert tud azonnal leadni egy emlekmusort?
    Mindenre felkeszulnek ezek a hienak...
  • GregSB
    #1376
    Gondolom valami új mozgásérzékelő teknolodzsival fog működni lézer helyett, amit még a vízen is tudsz majd használni :P
  • Bercy #1375
    Vajon egy egérből mit lehet még kihozni?
    Azon kívűl hogy jól reklámozzuk és nagy újdonságnak, áttörésnek nevezünk egy apró vagy hasztalan dolgot.

    Lásd logitech revolution görgője.
  • GregSB
    #1374
    Jesszusom de gáz...

    Véletlenül kikerült a netre a Bloomberg 17 oldalas cikke Steve Jobs haláláról.

    Az a kissebb gáz hogy publikussá tették, az a nagyobb hogy semmi hír arról hogy haldokolna de nekik már van egy 17 oldalas gyászjelentésük...
  • G_ArchAngel #1373
    kell!
  • GregSB
    #1372
    Bluetrack lesz a neve és már van teaser oldala is.


    Szerintem egér lesz.
  • GregSB
    #1371
    Úgy látszik mégiscsak készül valamiféle Mac tablet :)

    Ez egy ápr. 15.-ei szabadalom az Appletől és egy multi-touchos tablet működését taglalja.
  • grizzly21
    #1370
    nincs rajta semmi erdemleges ugy ertem
  • passatgt
    #1369
    ahol tegnap néztem, ott szabadnak írta, de lehet elírtam, mivel tényleg 2006-ben regisztrálták be:)
  • PyRex
    #1368
    természetesen a steve.jobs sem szabad... :)
  • PyRex
    #1367
    hogyne lenne
  • Dzsini
    #1366
    bluray
  • Bercy #1365
    Vagy optikai meghajtó?
  • passatgt
    #1364
    színből ítélve valami bluetooth-os(egér, bár ilyen már van:))
  • GregSB
    #1363
    Még nem lett ide linjkelve, de már pár napja tudni lehet hogy Szeptember 9.-én lesz a nagy ívent, ahol bejelentik az új iPdokat és talán a MacBookokat (bár állítólag még soha nem jelentettek be egyszerre új Ipodokat és Maceket, szal ez lehet elcsúszik szeptember végére)

    Mily meglepő, hogy a Microsoft is éppen 9.én fog bejelenteni valami nagyot :D



    Egyelőre csak ennyit tudni, búcsúzkodnak a lézertől. Hogy ez mit takar nem tudni, tippek vannak bőven (új egér, surface teknolodzsi, stb)
  • grizzly21
    #1362
    vedd meg gyorsan es add el neki 1 millio dollarert amikor eszbekap
  • grizzly21
    #1361
    ja vagy ugy:)
  • passatgt
    #1360
    dea azért egy .jobs domain mégis másabb, .gates nincs:)
  • grizzly21
    #1359
    billgates.com sincs:)
  • passatgt
    #1358
    lol, még senki nem regisztrálta be a steve.jobs domaint:)
  • oroy_
    #1357
    meg soha.