18351
ATbanner.jpg
  • efem
    #1076
    hat 3g kepesseg nem utolso szempont(foleg hogy most is sokat hasznalom mobilrol), engem az osszeszereltsege, es a nagy jo minosegu kijelzo gyozott meg, csak kar hogy en meg mindig billentyuzet párti vagyok :P (nokia e61)
  • grizzly21
    #1075
    remelem nem ronda feher lesz a hatulja mint nehany kepen lattam.

    hehh:)
  • grizzly21
    #1074
    jolenne, mert eldontottem hogy ha tetszeni fog veszek.
  • efem
    #1073
    iPhone 3G coming?
  • Lacee
    #1072
    lópofa trükkök, még-még :)
  • G_ArchAngel #1071
    Koszonom, ezek nagyon joak:)
  • GregSB
    #1070
    10 OSX képesség, amit az emberek hajlamosak elfelejteni.
  • grizzly21
    #1069
    en se vennek ennyiert ilyen papirvackot:) felnek hogy kettetorne
  • G_ArchAngel #1068
    lehet bejelentik az alu MacBook-ot juniusban, lehet kicsit nehezebb, vastagabb lesz, de legalabb teljeserteku notebook - en varnek:)
  • Ombika
    #1067
    Nekem nem videovagasra,nem jatekra kell,hanem 2-ik gepnek! Net,"szerviz",stb... !! Arra szerintem tokeletesen!!
  • G_ArchAngel #1066
    Ext tegnap irta egy "Ark" nevu forumozo egy mac-es forumon:

    macfelel - 2008. május 15. @ 19:33
    sziasztok

    valaki, akinek MacBook Air-je van, tudna velemenyt alkotni rola? szeretnek venni en is egyet.
    koszi

    T

    "Magánvélemény, nem objektív és a saját elvárásaimat tükrözi:
    PRO:
    +hihetetlen könnyű, az az 1,3 kg egyszerűen mondjuk úgy az ember tűréshatára alatt van, nem veszi az ember észre, hogy most valami plusz dolgot cipelne magával.
    +a kialakítása és a minősége szerintem talán még profibb, mint a PRO-é
    +Nekem kényelmesebbnek és minőségibbnek hat a billentyűzete, valahogy a pro billentyűzetén mindig attól félek, hogy lekopik a szürke festék. :-)
    +elegáns, divatos, szép
    +gyönyörű kijelző

    CONTRA:
    -nagyon nagyon nagyon lassú a merevlemeze és ezen nem is lehet egyelőre változtatni, SSD-set nem használtam még, de a HDD-s lassú. Annyira, hogy olykor egy egyszerű filmnézés is beszaggat.
    -nincs FireWire, ez a többségnek nem probléma, de szerviz szempontból halálosan rossz
    -nincs rajta kensington lock-nak hely, tehát nem nagyon lehet sehol csakúgy otthagyni
    -mono hangszóró, ahhoz képest, hogy mono egész tűrhető, de azért elég “Sokol rádiós” így is egy PRO-hoz képest
    -az egy USB kinek rossz, kinek nem…
    -az a kis ajtó, ami mögött vannak a portok, na az nagyon rossz. Túl kicsi a hely, nem lehet bedugni semmit sem, ami egy kicsit is vastagabb anélkül, hogy ne kezdene el billegni, másrészt nehéz bármit is bedugni, legtöbbször meg kell emelni a gépet.
    -nehezen szerelhető, ha javítani kell esetleg emiatt biztos ott kell hagyni a szervizben.
    Összességében egy kompromisszumokkal teli subnotebook, akinek ezek nem kellenek annak kellemes útitárs lesz és egy jó második gép."

  • Ombika
    #1065
    Engem nagyon levett a labamrol (WestEnd-be lattam),azota kattogok mibol intezzek 350 rugot! :))
  • G_ArchAngel #1064
    nem, de nem is vettem eszre, mig nem irtad:)
    mar annyi kulonbozo egerrel, kolunbozo feluleten dolgoztam, jatszottam, hogy ilyen aprosagok fel sem tunnek:)
  • joebacsi
    #1063
    tabletPC-hez annak sincs túl sok köze :)
  • Bercy #1062
    Ejjjj köszi, erre nem is gondoltam :))))
    Egérre nincs ötleted, mert én így képtelen vagyok rajzolni.
    Ha jól tudom, te archiCAD-ben dolgozol (vagy architechtual desktop?) ott nem zavar ez az "egérgyorsítás" dolog?
  • GregSB
    #1061
    A történelemben először elfogytak a jegyek a WWDC-re.

    Lassan közepes bandák koncertjeit is lenyomják, nem akarnak turnéra indulni? :D
  • G_ArchAngel #1060
    Ez nem az en valaszom, mert nincs kulso monitorom: allitolag nyogodtan csukd le, lemegy sleepbe, majd a kulso eger es billentyuzet felebreszti:)
  • Bercy #1059
    Tudnátok segíteni abban, hogy hol lehet (ha lehet egyátalán) kikapcsolni, hogy a macbook sleep módba váltson ha lecsukom a tetejét? Külső monitort cstlakoztattam és így jó lenne becsukni:P

    Meg az egérnél be lehet valahol állítani az "acceleration"-t. Nem találtam jobb szót, win alatt így hívják, szóval, hogy folyamatos legyen a mozgás ne pedig sebesség érzékeny.

    Köszi.
  • GregSB
    #1058
    Nokia N810-nek is ekkora felbontása van...
  • oroy_
    #1057
  • joebacsi
    #1056
    720*480 tabletPCnek nagyon karcsú
  • G_ArchAngel #1055
    iCondom
  • G_ArchAngel #1054
    Kezd olyan erzesem lenni, mint az EOS 5D utodjanal - mindenki, mindent mondott, igergetett es a mai napi nem jelent meg...
    Lehet szoftveresen csinalnak iPhone-bol 2.0-t, aztan elegedjunk meg vele a MacWorld-ig...
  • GregSB
    #1053
    Az Intel elkezdett tagani, ami jó jel mert ez két dolgot jelenthet:

    1) Az Apple megszorongatta a tökeiket, ami jó jel, mert azt jelenti hogy nem kamu a hír (láthattuk már hogy kamu leakeket letojt magasról az Apple, igaziak miatt meg véres pereket indított)

    2)Az Intel német igazgatója idióta, és össze vissza beszél.

    Melyik a valószínűbb? :)
  • GregSB
    #1052
    Az Intel elszólta magát: lesz tábla Mac vagy nagyobb iPhone

    Az eredeti szüveg a ZDnet-de.ről (fordítva):

    As part of an Intel event for the 40th birthday of the semiconductor company at Munich’s BMW World, Germany managing director Hannes Schwaderer confirmed today what has long been a rumor on the Internet: namely, that there is an iPhone with Intel’s new Atom chip. The device is slightly larger than the current version, Schwaderer said. That is not, however, because of the Intel chip, but because of the larger display used in the new iPhone.
  • grizzly21
    #1051
    PicLens plugin - ez kotelezo mindenkinek aki Firefox-al nyomul
  • PyRex
    #1050
    ma láttam élőben egy macbook air-t, hááát, nem rossz :) bár érdekes módon annyira nem hatott meg, mint a reklámfilmje :)
  • GregSB
    #1049
  • joebacsi
    #1048
  • G_ArchAngel #1047
    akkor addig felreteszek 400 GBP-t:)
  • GregSB
    #1046
    Lehet bejelölni Június 9-et a naptárakban :)
  • oroy_
    #1045
    VX Revolution
  • Dzsini
    #1044
    VX Nanonak a vevője igazán durva, az kellene :D ... nekem amúgy nem áll kézre, az LX7 méretű egerekhez szoktam :)
  • G_ArchAngel #1043
    nem, de a windowst tudod segitsegevel Boot Camp segitsegevel futtatni (bekapcsolaskor valaszthatsz op.rendszert), igy amelyik jateknak nincs Mac-es megfeleloje, azt is tudod hasznalni...
  • Barny
    #1042
    Ezen az oprendszeren nem mennek Windows jatekok?
  • G_ArchAngel #1041
    nem emlekszel azokra a ronda nagy, taskaban cipelheto Motorolakra?:)

    amugy iszonyat jo, nagyon imadom es igy nem koptatom a beepitett billentyuzetet (azt letakartam egy skinnel)...

    Mindket notebookmhoz ilyen eger van, nekem bevallt, de veremet nem adnam, hogy neked is tetszik - VX Nano Cordless Laser Mouse for Notebooks



    Tartonak meg ez jott meg...
  • grizzly21
    #1040
    akkor a bill mint egy mobil?:) azt hogy csinalod?:)
    egered tuti jo, milyet hasznalsz? mostmar akarok venni egyet, mert ez a logitech mx 400 katasztrofa
  • G_ArchAngel #1039
    megjott a wireless keyboard, nagyon aranyos cucc, az elso mobiltelefonom volt ekkora:)
  • Dzsini
    #1038
    nem kell külső program a kezeléséhez, bármelyik gép bárhol tudja írni-olvasni - ezért vannak a külső háttértárak, memóriakártyák mind FAT-re formázva alapból.
  • ivjoe
    #1037
    semmi?