18351
ATbanner.jpg
  • G_ArchAngel #1356
    nekem a menu bar volt egyszer ilyen ebredes utan, azota egyszer sem...
  • grizzly21
    #1355
    ilyet latott mar valaki? sleepbol
  • ivjoe
    #1354
    Mióta ugatom már, hogy UNIX-like good? :(
  • grizzly21
    #1353
    hat lehet...bar nem egyertelmuen az o2 rol azt hittem csak mobilszolgaltato, de itthon is aki iphone-t vesz nem biztos, hogy a t-comnal van internet elofizetese...bar az is igaz hogy gyakorlatilag a t-come az osszes vonal amiert bert fizetnek nekik...
    Igen igazad van valoszinuleg, es pont ez nem tetszik nekem, hogy az apple, ami eddig nekem az alternativat jelentette a windows mellett, most ugyanugy elkurvul, monopolizal mindent, es az 1-2 tenyleg jo feature + parasztvakitas mellett minden dontesuket a maximalis profit es emberek lekopasztasa jellemzi..:s
  • G_ArchAngel #1352
    ez sajnos nem a felso/kozep/also kategoria kivaltsaga, hanem az Apple es a mobilszolgaltatok otlete: szerinted fizetnek elo internetre, ha tudnam modemkent hasznalni, unlimited 3G adatforgalom mellett?

    nem, de ez nem is erdeke az O2-nak...
  • Lacee
    #1351
    pedig marha jó lenne mobil routerként használni, kár hogy hiányzik ez a funkció..
    bár a jailbreak veszélytelen, és főként visszafordítható dolog, nem? sok hasznos dolog csak így elérhető (pl t9 kikapcsolása, csak hogy egyet mondjak), szerintem megéri megcsinálni.
  • grizzly21
    #1350
    nem azert, hogy itt is vita legyen, de az ilyenek miatt nem tartom felsokategorias telefonnak. Nem arrol van szo, ha mondjuk szuksegem lenne jo telefonra most, akkor az iPhone-t valasztanam a touch miatt elsosorban, de attol meg nem ertek egyet az araval ahhoz kepest hogy miket nem tud..:(
  • G_ArchAngel #1349
    legalisan nem lehet, csak feltort telefonnal...
  • Bercy #1348
    Egy röpke kérdés:
    iPhonet sikerült már valakinek modemként használni Mac-hez?

    Találtam pár leírást de még nem jártam sikerrel, pedig néha jól jönne.
  • G_ArchAngel #1347
    XP SP3
  • efem
    #1346
    OFF
    csak 1 kerdes, vista v xp van azon a hp-n? :)
    ON
  • G_ArchAngel #1345
    Hosszu ido ota ujra van netem (eddig csak a szifon3G volt...), tehat a tegnap azzal telt, hogy a 2 notebookomat ujra felkeszitsem a Matrixra:-)

    MBP bekapcsolva, Airport engedelyez, jelszo beallitva, frissitesek 2 perc alatt telepultek, kozben neteztem, MSN-eztem...
    HP-t bekapcsolom, netet keresek..., netet keresek..., netet keresek..., hoppa! automatan nem csatlakozik a megtalalt halozathoz, mehet manualisan, ugy megtalalja, jelszo stimmel, net van..
    Windows azonnal szol, hogy a gepem tamadasnak van kiteve, vigan felteszem a Sky-tol kapott ingyenes Kapersky-t, amit nem tudok regisztralni, mivel allandoan lefagy, ha az adataimat akarom elkuldeni [NYASGEM]...
    Windows update vegez a frissitesekkel ropke 4 ora es egy tucat restart utan - persze kozben a start menu is 2 perces kesessel ugrik fel (2.16 CDuo, 4 GB)...

    Egyre jobban aldom magam, hogy Mac-leptem az OSX-re valtast, azt hiszem jovore asszony kap egy MB-t az HP helyett, nekem nincs idom arra, hogy eletben tartsam az oreget masinat (pedig tenyleg szerettem...)
  • Demeter
    #1344
    Ez meggyőzően hat. Remélem nekem sem (azaz a csajomnak mivel neki veszem) lesz vele semmi gondom. Mondjuk ha netán még úgy döntenék, hogy kell a plusz gari akkor van 90 napom, hogy eldöntsem.

    Köszönöm a válaszokat.
  • oroy_
    #1343
    az uj iMAC amikor megjelent voltak vele gondok, most nem tudom mi a helyzet, en magam is lattam egyet a felso sarokban mintha be sult volna az uveg resz feheresen, elszinezodot belulrol. En velemenyem az hogy a legtobb hiba az elso hetek/honapokban jelenek meg, tudok olyan iMAC -et ami 24 orabol, 24 -et megy, jo 3 eve.
  • G_ArchAngel #1342
    nekem is 100e HUF volt az APP a MacBook Pro-hoz, de nyugodtabban alszom, raadasul, ha eladom 2 evesen, akkor az uj tulajnak sem kell izgulnia, mert lesz meg 1 ev garancia a gepehez...
  • Demeter
    #1341
    Egy 20"-os 2.4-es iMac-et néztem 249k-ért. És e mellé lenne a közel 50k plussz gari. Ami szerintem elég húzós. Amúgy nem egy évre tervezném a gépet, és éppen ebből kifolyólag érdekelt, hogy megéri e a plussz gari. Mondjuk Dzsini igazad van nem tudhatjuk, hogy mikor lesz rá szükség, de engem az érdekelne, hogy milyen tapasztalatok vannak (már ha vannak) a hardware ügyileg. Mert azt ugye tudjuk, hogy maga a software igencsak rendben van, mi a helyzet hardware téren? Vannak tapasztalatok meghibásodások terén?

    Amúgy köszönöm a válaszokat srácok.
  • grizzly21
    #1340
    mennyibe kerult maga a gep? az 50k az brutto?
    Nekem kozel 100 K -ba kerult volna a biztositas, a macbook-ra, ami rohejes lett volna..ma mar haromszor annyiert kapok egy zsir uj gepet, ami sokkal jobb is.
    De h draga az iMac, akkor lehet hogy megeri..
  • Dzsini
    #1339
    Garancia, biztosítás - ez olyan, mint mondjuk egy balesetbiztosítás. Lehet, hogy egy életen át fizeted, tulajdonképpen "feleslegesen", de lehet, hogy jön egy olyan esemény, ami miatt szükség lesz rá. Neked kell átgondolnod, hogy mennyi ideig szeretnéd használni a gépet (de ha például 1 év múlva eladnád és vennél újat, akkor jó értéknövelő lehet, hogy még mindig garanciális).
  • oroy_
    #1338
    nekem nem erte meg, de ezt neked kell eldonteni mert eleg sok penz es lehet a nagy semmiert.
  • Demeter
    #1337
    Üdv srácok!

    Mivel épp Mac vásárlás előtt állok érdekelne, hogy van e értelme kiadni plussz madj 50k-t a 2 év meghosszabbított garira vagy sem? Csak azért kérdem mert egy iMac-et néztem ki és nem tudom "elég e" vagy sem az alap gari amit hozzá adnak. Mivel nem olcsó a pussz gari meggondolandó, hogy kell e vagy sem. Ha vkinek van tapasztalata ezügyben akkor szivesen venném. Amúgy ez lesz az első Mac gépem, szal még szűz vagyok e téren. De a Win-ből már elegem van, szal eljött az idő a váltásra.

    Előre is thx!
  • GregSB
    #1336
    Úgy látszik túl forró volt az egyik új MBP :D
  • I.C.ram
    #1335
    Probaljatok meg resetelni a wifi routert. Nekem is ez volt a baj a Nokiammal.

    Az osszes wifire felment, csak az otthonira nem, aztan reseteltem a routert ,es megjavult.
  • kraawz
    #1334
    Hali.

    Valakinek van egy jó leírása vagy tanácsa, hogy apple itouchoz a netet hogy tudjuk beállítani? Itthon van vezeték nélküli wi-fi , megtalálja,felmegy rá,de azt írja,hogy couldn't open server. A beállításokban mit kell piszkálni ?

    köszi
  • GregSB
    #1333
    Ja az nagyon "benne van a levegőben" :D Én is vagy erre tippelnék vagy egy tabletre.

    iPodok terén is megy a pletykálás ezerrel. Sokak szerint a Classic meg fog szűnni, helyette lesz 160GB-os vastagabb Touch (merevlemezzel). És vannak pletykák Touch Nanoról is...
  • Dzsini
    #1332
    én netbookra tippelnék (Asus EEE és társai), Atom procival, stb. Kicsi képernyő (7-10"), stb. Jó piac most, meg fogják lovagolni.
  • grizzly21
    #1331
    Teljesitmenyen nem fognak javitani, kinezet nekem megfelel:)

    Elavultnak meg max 3 ev mulva fog szamitani, legalabbis inkabb a sajat igenyeink szerint merjunk, mint hogy mit diktal az apple
  • G_ArchAngel #1330
    De jo, a feleves gepem elavultnak fog szamitani:-)
    mindegy, legyen az ujban 8 Gb Ram-ra lehetoseg, akkor lecserelem a mostanit...

    Ugy 1,5 ev mulva:-)
    Addigra talan kijon az uj szeriabol a rancfelvarrott valtozat...
  • GregSB
    #1329
    Topic up! :)

    Állítólag szeptemberben tartani fog az Apple egy rendezvényt, amin bemutatja új iPodjait és MacBookjait. Ha lehet hinni a pletykának akkor pár héten belül be fogják jelenteni az eseményt.
  • oroy_
    #1328
    MAC vs PC
  • Zsoltika 007
    #1327
    Nagyon nagy! :D
  • Dzsini
    #1326
    iSonka
  • Gabor1990
    #1325
    Én is egy 8 gigás nanoban gondolkozom, igaz én itthon, 45000 forintért tudnám csak megvenni:(. De akkor ha lesz valami frissítés vagy 16 gigás, talán lemegy egy kicsit az ára.
  • Zsoltika 007
    #1324
    Jó mert én is :D
  • efem
    #1323
    hat en a pingvines logot tennem az baloldali kocsihoz :P
  • I.C.ram
    #1322
    Az jo lenne nagyon. Szept 7en megyek haza. Remelem addig osszeszedi magat az Apple. :)
  • GregSB
    #1321
    Valahogy éreztem, hogy amint megjelenik ez a kép rögtön jönni fog valami hasonló:



    :D
  • GregSB
    #1320
    Állítólag pont most fogják frissíteni a Nanot, és pont arról szól a pletyka hogy lesz 16GB-os is.

    Itt a forrás

    Persze ez csak pletyka (mondjuk ez az oldal közölt képeket az új nanoról amiket az Apple le is vetetett velük), de ha még kint leszel egy darabig akkor én várnék a helyedben.
  • I.C.ram
    #1319
    Na ja... csak cserelj biztosetikot, vagy izzot a jobboldalin :P
  • I.C.ram
    #1318
    Gondolkozom, hogy vegyek-e egy iPod Nano-t. Tok kicsi, es vekony, de csak 8 giga. Nekem 16 kene :( Erdemes varni, hatha kijon valami uj ipod szeptemberre?

    Mondjuk kemeny 149 usd a 8 gigas nano :P Nem tul nagy osszeg erte szerintem.
  • GregSB
    #1317