18351
ATbanner.jpg
  • I.C.ram
    #1276
    Azert valljuk be, hogy a zene is egyfajta divatiranyzat es ezert nem art trendynek lenni. Akarmilyen ruhat sem vehetnek fel a zenekarok. Ez hozzatartozik. Anyam es faterom MACje is tobbszor fagy le, mint a PCm. Ha karban van tartva egy gep, akkor egyik sem fagy le. Ha megis, az a szoftver hibaja. Nehogy mar az oprendszert irjak a szoftvernek.
  • GregSB
    #1275
    Nem csak nagyobb zenekarok. Tavaly Szigeten néztem, hogy a kissebb sátrakban is a nem annyira neves külföldi fellépők is mind almás notival jelentek meg.

    Művészek körében nagyon kedvelt termék... A hype miatt? Nem hinném.
  • ivjoe
    #1274
    Mert egy kékhalál a koncert közepén elég kellemetlen?
  • grizzly21
    #1273
    hangtechnikaban, grafikaban es meg jonehany teruleten kozkedvelt az alma. Designerek a letisztult egyszeru kinezet, kenyelmes OS, jominosegu kepernyo (legfontosabb) miatt szeretik. Zenehez nem ertek, de allitolag sokkal pontosabb a mac zenefelvetelre, lejatszasra.
  • Lacee
    #1272
    valaki magyarázza el nekem, hogy miért macbookja van minden minden koncertezőzenekarnak/dj-nek? Most jutott eszembe, hogy VOLT feszten ha az adott zenének bármi köze volt az elektronikához, samplerhez, akkor volt a színpadon valahol egy apple gép... sőt nem egyszer a vetítés is arról ment.
    namost egy zenekarnál nem hinném hogy sok kidobnivaló pénz van (persze mérete válogatja), tehát nem a hype miatt buknak a márkára - általában ez szokott lenni az elős és egyetlen érv az apple termékei ellen, miszerint "mi mind meg vagyunk vezetve". valamiért mégis megéri - szerintetek?
  • G_ArchAngel #1271
    arra jo a GPS/GoogleMaps, amire hasznalnam, tehat odatalalni gyalog, vagy tomegkozlekedessel valahova, Londonban...
  • I.C.ram
    #1270
    Majd meglesem eloben valamelyik apple storeban. De tokmindegy mert itt ugysem lesz fuggetlenul, hiaba tortek mar fel.
  • GregSB
    #1269
    Sok mindent írnak, az iPhone topicban van belinkelve egy bemutató videó, ott még házon belül, ablak mellett is jól működött.
  • I.C.ram
    #1268
    pfff :D Azt olvastam rola, hogy eleg szar benne a GPS, igy mar nem is tetszik nekem annyira. :(
  • G_ArchAngel #1267
    reggel en is sorbaalltam O2 elott Londonban, de mire odakerultem volna, elfogyott a 16 GByte-os, igyhat hazakullogtam logo orral...:-)
  • I.C.ram
    #1266
    Na itt amerikaban mar sorban allnak a boltok elott :)
  • Zsoltika 007
    #1265
    Meszokás kérdése. Mondjuk úgy is a gyakorlat mutatná meg mennyire életszerű a dolog. De sok helyen ha bevonják védő réteggel már most nyerő lehetne. pl netkávézókban ahol könnyen koszolódnak a dolgok és sokan használják. És higéniai szempontból se lenne utolsó.
  • Bercy #1264
    De te, hogy érzékeled a nyomást? Fizikailag nem tudod kitapintani a gombokat. Nézni kell gépelés közben...Persze attól még lehet jó lesz, majd kiderül ha letesztelték.
  • Zsoltika 007
    #1263
    Ha érzékeli a nyomás erősségét is akkor szerintem simán lehet jó.
  • Bercy #1262
    Ja csak itt fizikailag vannak gombok és azon vannak az oled kijelzők (változattól függően). Tehát ez még télleg egy nagyon használható eszlöz.
    Viszont egy "érintőképernyő" billentyűzet, szerintem szenvedés...
  • Lacee
    #1261
    korábbi, hasonló ötlet
  • GregSB
    #1260
    "A Maclife magazin Júniusi számában olyan Apple újdonságokat mutatott be amiket a szabadalmi hivatalnál már bejegyeztek, de még nincsenek forgalomban.
    Ilyen a Mac Tablet amelyet az iMac-be lehet illeszteni, az iPone mini és a Keyboard Touch. Ez utóbbi fizikai paramétereit tekintve egy billentyűhöz hasonlít, de technikája merőben más. A vékony téglalap egyetlen hatalmas OLED kijelző amin megjelennek a billentyűk és a képernyő megérintésével ütjük le azt. A hatalmas újdonság az, hogy különféle billentyűnézetek között lehet majd válásztani pl. Photoshop, WoW, hagyományos és mindegyik nézet más más gombokat emel ki, mutat meg. A lehetőségek skálája végtelen.
    A periféria 2010-ben jelenik meg előreláthatóan."

    Hmm, érdekes :)
  • G_ArchAngel #1259
    Balance demo - jatek almas notebookokra:-)
  • G_ArchAngel #1258
    oke
  • Zsoltika 007
    #1257
    "OSX 10.5.4 Security Update letoltheto..." Most akkor van külön secu update? Vagy a 10.5.4re gondoltál? Nem ugyanaz...
  • kakaoskalacs
    #1256
    érdekes :)
  • G_ArchAngel #1255
    Security Update 2008-004 for Mac OS X 10.4.11, Mac OS X 10.5 - 10.5.3
  • Zsoltika 007
    #1254
    Ez nem secu. Azoknak dátum a nevük. Pl Security Update 2008-07-01 vagy ilyesmi.
  • G_ArchAngel #1253
    OSX 10.5.4 Security Update letoltheto...
  • Bercy #1252
    design over everything.
  • mod
    #1251
    Huhú.
  • GregSB
    #1250
    Ha már Apple boltok, itt a hamarosan Sydney-ben megnyiló bolt homlokzata:



    Nyithatnának már valami hasonló kaliberűt Budapesten is :D

  • grizzly21
    #1249


    ez se rossz! Birom ezt a reklamjat az apple-nek, talan top1.

  • G_ArchAngel #1248
    Regent street: a hosszu pult a Genius Bar, a falon levo kepernyokon porognek a nevek, de kiabaljak is a dolgozok, ha Te jossz a sorban, de mashol keveregsz az uzletben:-)





  • G_ArchAngel #1247
    a Brent Cross-i uzlet portalja is ilyen, csak kicsit nagyobb befele:-)


  • G_ArchAngel #1246
    Kertvarosi reszen lakom, 1 metromegallora lenne Brent Cross, semmi ertelme, busszal legalabb latom a kornyeket:-)
  • I.C.ram
    #1245
    Ahova én megyek, ott így fog kinézni az apple bolt :)

  • grizzly21
    #1244
    nah


    Ez is off:
    Virgin radio mennyire nepszeru Angliaban? Nehany napja talaltam, neten is hallgathato es elegge rakattantam
  • grizzly21
    #1243
    azert itthon is rendesek az apple boltokban, en nem ezert elnek Londonban:) de ott elnek/fogok talan, mas dolgok miatt de ez off
    Pl mom parkban voltam nehanyszor fel orakat netezni, soha nem szoltak egy rossz szot se, es amikor odajottek akkor is csak azzal hogy ha van kerdesem akkor nyugodtan tegyem fel, szivesen segitenek.

    busszal jarsz egyebkent? Baromi lassu szerintem, en mindig metroztam mindenhova

    New york-ban is korrekt az apple bolt:
  • G_ArchAngel #1242


    Jo pelda, foleg, hogy itt mindenki netezik meg a kialaitott iPhone-okon is, vagy AppleTV-t nez - mert itt azert van kiallitva, hogy kiprobaljak, nyustoljek...

    ha jol tudom, akkor a kulturaltabb orszagokban nem is adjak el teljesaron a demotermekeket, mint otthon:-)
  • GregSB
    #1241
    Mostméé, itthon is van ilyen szintű szolgáltatás, lásd #1193
  • G_ArchAngel #1240
    igen, London...

    Most is 10 perc buszozasra lakom a Brent Cross-i AppleCentertol, de 3 het mulva mar gyalog is elerem ennyi ido alatt, ami nem rossz, ha az ember jarni akar az eloadasokra/tanfolyamokra:)
    Amugy Genius Bar Londonban is csak ketto van - mar nincs is kedvem olyan helyen elni, ahol nincs ilyen szolgaltatas...

  • I.C.ram
    #1239
    Hol vagy anglián belűl? London?
  • G_ArchAngel #1238
    up!

    voltam Genius Bar-ban, szerintuk nem hangos a coolerem, oke, lehet tulreagaltam...

    amugy hihetetlen ez az ugyfelkozpontusag, mar-mar zavaro, annyian korbeugraljak az embert, amit lehet a helyszinen azonnal javitanak, telepitenek, vagy nyugodt hangon, turelmesen elmagyarazzak a hozzam hasonlo "sorry for my english" mondattal nyito usereknek is:-)

    ujabb indok, hogy eletfogytiglan Brittaniaban maradjak...
  • G_ArchAngel #1237
    Szia,

    Ahogy efem is irta: nincs netunk 26.-ig, addig netcafe nagyritkan, szervizben meg nem voltam, julius 11.-n megyek sorbaallni O2-hoz:)